Labākie IPTV atskaņotāji jūsu IPTV pakalpojumam

>

Šajā rakstā jūs atradīsit labāko IPTV atskaņotāju sarakstu Fire Stick, Fire TV, Android TV kastes, Smart TV, Android Mobiles, iOS, Windows PC un daudz ko citu. Lai gan dažiem šī saraksta spēlētājiem nav speciālas lietotnes operētājsistēmai Windows un macOS, varat tos izmantot, izmantojot Android emulatoru. 

labākie iptv spēlētāji

Šeit piedāvātos IPTV atskaņotājus var izmantot ar daudziem IPTV pakalpojumiem. Svarīgi atzīmēt, ka šeit uzskaitītās lietotnes ir tikai spēlētāji un nenodrošina nekādus IPTV kanālus.

Lai lietotu šos IPTV atskaņotājus, jums ir jābūt esošam IPTV abonementam. Arī jūsu pašreizējam IPTV abonementam ir jāatbalsta M3U atskaņošanas saraksti vai EPG.

IPTV atskaņotājus var izmantot kopā ar oficiālajiem, kā arī trešo personu IPTV pakalpojumiem ar M3U atskaņošanas sarakstu un / vai EPG atbalstu.

PIEZĪME: Šajā lapā apskatīti tikai IPTV atskaņotāji, nevis pakalpojumi. Ar IPTV pakalpojumu sniedzēju sarakstu varat iepazīties šeit. 

Kas ir IPTV atskaņotājs?

Tā ir jebkura lietotne vai pakalpojums, kas var atskaņot IPTV kanālus no jūsu pašreizējā IPTV abonementa. Tātad, jūs pērkat IPTV abonementu no sava pakalpojumu sniedzēja un atskaņojat kanālus, izmantojot IPTV atskaņotāju.

Lielākajai daļai IPTV pakalpojumu sniedzēju ir savas lietotnes vai klienti. Atbalstītajās ierīcēs lietotni var instalēt atsevišķi.

Tomēr, ja izmantojat vairākus IPTV abonementus, IPTV atskaņotājā pārvaldība kļūst vienkāršāka. Jums nav jāinstalē vairākas lietotnes no dažādiem abonementiem. Jūs varat pierakstīties visās tajās, izmantojot vienu IPTV atskaņotāju.

Lielākajai daļai IPTV atskaņotāju ir jāpierakstās, izmantojot M3U atskaņošanas saraksta URL vai EPG URL. Daži atbalsta arī API pieteikšanās.

Tas nozīmē, ka jūsu esošajam IPTV nodrošinātājam ir jāatbalsta M3U vai EPG URL vai API pieteikšanās (ja IPTV atskaņotājs to atbalsta).

Parasti, reģistrējoties IPTV pakalpojumam, M3U vai EPG URL un API pieteikšanās informācija jums tiek nosūtīta jūsu reģistrētajā e-pasta adresē. Ja neesat to saņēmis, jums, iespējams, būs jāsazinās ar savu IPTV pakalpojumu sniedzēju.

Šeit uzskaitītajiem IPTV atskaņotājiem ir saite uz attiecīgajiem ceļvežiem. Šajās rokasgrāmatās atradīsit instalēšanas un iestatīšanas procedūru.

IPTV atskaņotāja lietošanas priekšrocības

Šie ir daži no iemesliem, kāpēc jūs vēlaties izmantot IPTV atskaņotāju virs sava IPTV pakalpojumu sniedzēja vietējās lietotnes:

  • Parasti IPTV atskaņotāji ir draudzīgāki lietotājam nekā vietējās lietotnes
  • IPTV atskaņotājus parasti atbalsta vairākās ierīcēs nekā jūsu IPTV pakalpojumu sniedzēju APK
  • Ar vienu lietotni var konfigurēt un pārvaldīt vairākus IPTV abonementus. Nav nepieciešams instalēt vairākas lietotnes no vairākiem pakalpojumu sniedzējiem
  • IPTV atskaņotāji ir oficiāli pieejami lielākajā daļā ierīču platformu. Atšķirībā no vietējām lietotnēm, tās nav jāielādē no citas puses (izņemot Amazon Fire TV & FireStick)

Vai IPTV atskaņotāji ir likumīgi?

Jā viņi ir.

IPTV atskaņotāji vienkārši ļauj atskaņot IPTV kanālus no esošā IPTV abonementa. Viņi nesniedz nevienu savu saturu. Viņi neatrodas nevienā kanālā. Viņi tikai atvieglo atskaņošanu.

Faktiski visi šajā rakstā minētie IPTV atskaņotāji ir pieejami no oficiāliem avotiem, piemēram, Google Play Store, Apple App Store utt..

Uzmanību: Izlasiet pirms turpināšanas

Valdības un interneta pakalpojumu sniedzēji visā pasaulē uzrauga savu lietotāju aktivitātes tiešsaistē. Ja ierīcē tiek atrasts straumēts ar autortiesībām aizsargāts saturs, jūs varat nonākt nopietnās nepatikšanās. Pašlaik jūsu IP ir redzams visiem. Es ļoti iesaku jums iegūt labu VPN un slēpt savu identitāti, lai jūsu filmu skatīšanās pieredze nenotiktu slikti.

ES izmantoju ExpressVPN kas ir ātrākais un drošākais VPN nozarē. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon Fire TV Stick. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja jums nepatīk viņu pakalpojumi, jūs vienmēr varat lūgt atmaksu. ExpressVPN ir arī īpašs darījums, kur varat saņemiet 3 mēnešus bez maksas un ietaupiet 49% no gada plāna.

  • Kā instalēt VPN pārlūkprogrammā FireStick / Fire TV
  • Kā instalēt VPN citās straumēšanas ierīcēs

Labākie IPTV atskaņotāji

Šeit ir mūsu labāko IPTV atskaņotāju saraksts. Paskaties.

Lielisks atskaņotāja IPTV

labākais iptv spēlētājs

Perfect Player, iespējams, šobrīd ir populārākie IPTV atskaņotāji. Ar glītu un lietotājam draudzīgu saskarni šis atskaņotājs ļauj diezgan strauji straumēt caur iecienīto IPTV pakalpojumu. Lietotne atbalsta vairākus URL formātus (M3U, XC, XSPF) un EPG formātus (XMLTV, JTV).

Acīmredzot Perfect Player IPTV ir IPTV atskaņotājs, un tas neaptver nevienu savu saturu. Saturs jums jāiegūst no IPTV pakalpojumu sniedzējiem, kas atbalsta atskaņošanas sarakstus vai EPG.

Viens no Perfect Player lielākajiem ieguvumiem ir tas, ka tas ļauj no viena ekrāna pārvaldīt vairākus IPTV abonementus. Ja izmantojat vairāk nekā vienu IPTV nodrošinātāju, tiem visiem varat piekļūt vienuviet.

Perfect Player ir oficiāli pieejams iOS un Android ierīcēs, izmantojot App Store un Play Store. Tas tiek ielādēts jūsu Amazon FireStick un Fire TV ierīcēs. Varat arī lejupielādēt to operētājsistēmai Windows un Linux no tās oficiālās vietnes (niklabs.com).

Kā lejupielādēt un instalēt Perfect Player

GSE viedais IPTV

iptv spēlētājiGSE Smart IPTV ir vēl viens IPTV atskaņotājs ar iespēju pierakstīties, izmantojot vairākus IPTV abonementus. Tas padara to par lielisku iespēju kanālus skatīties, izmantojot visus abonementus vienuviet. Viss, kas jums nepieciešams, ir jūsu IPTV pakalpojumu sniedzējs, lai atbalstītu atskaņošanas sarakstus un EPG formātus.

Varat savā ierīcē lejupielādēt atskaņošanas sarakstu un / vai EPG un importēt uz vietas vai izmantot atbalstītu URL / hipersaiti. Jūs varat arī importēt atskaņošanas sarakstus no FTP servera. Pašlaik GSE Smart IPTV atbalsta gan M3U, gan JSON formātus atskaņošanas sarakstiem.

Papildus IPTV šī lietotne ļauj atskaņot multividi arī no vietējās atmiņas. Tas pat ļauj jums izmantot ārējos atskaņotājus, piemēram, MX Player.

GSE Smart IPTV ir intuitīvs, lietotājam draudzīgs interfeiss, kas ļauj nekavējoties sākt darbu. Arī M3U un EPG importēšana ir vienkārša.

GSE Smart IPTV oficiāli varat iegūt attiecīgi Apple Store un Play Store iOS un Android ierīcēm. Tomēr tas jāielādē Amazon Fire TV un FireStick ierīcēs. Tas nav pieejams arī operētājsistēmās Windows un macOS, taču to var izmantot, izmantojot Android emulatoru (piemēram, BlueStacks).

Kā instalēt GSE Smart IPTV

IPTV viedierīces

iptv gudrākiIPTV viedtālruņi patiešām ir gudrs veids, kā pārvaldīt IPTV abonementus. Izmantojot šo lietotni, interfeisam, kā arī video atskaņotāja opcijai nav jābūt atkarīgam no sava IPTV nodrošinātāja. IPTV viedtālruņi ļauj integrēt esošo IPTV abonementu un izvietot kanālus lietotājam draudzīgā saskarnē. Tam ir arī savs video atskaņotājs, kas parasti ir labāks nekā noklusējuma atskaņotāji, kas iebūvēti IPTV pakalpojumu sniedzēju lietotnēs.

Izmantojot IPTV Smarters IPTV atskaņotāju, jūs varat pierakstīties ar savu esošo abonementu, izmantojot Playlist failu / M3U URL vai izmantojot Xtream Codes API.

Kaut arī Xtream kodi ir noņemti, varat izmantot līdzvērtīgu API, ja jūsu IPTV nodrošinātājs to atbalsta.

Līdzīgi kā citi šajā sarakstā esošie IPTV atskaņotāji, varat pierakstīties, izmantojot vairākus IPTV abonementus (no tā paša pakalpojumu sniedzēja vai dažādiem pakalpojumu sniedzējiem)..

Kaut arī IPTV viedierīces ir jāpielādē FireStick un Fire TV ierīcēs, oficiāli tas ir pieejams Android mobilajām ierīcēm un iOS, izmantojot Google Play veikalu un App Store..

Kā instalēt IPTV viedtālruņus

Viedais IPTV

labākais iptv spēlētājs par firestickSmart IPTV ir apmaksāts IPTV atskaņotājs, par kuru nepieciešama vienreizēja maksa 5,49 EUR vai aptuveni 6,10 USD par ierīci. Acīmredzot visi pārējie pakalpojumi šajā sarakstā ir bezmaksas.

Šis IPTV atskaņotājs tiek atbalstīts daudzās ierīcēs, tostarp viedajos televizoros, Android TV kastēs, Amazon Fire TV un FireStick, Mag ierīcēs un citur. Lielākajā daļā ierīču to var lejupielādēt tieši no oficiālajiem lietotņu veikaliem. Tomēr tas ir jāielādē Amazon FireStick.

Smart IPTV pašlaik iOS ierīcēs netiek atbalstīts.

Kaut arī viedais IPTV atbalsta M3U atskaņošanas saraksta formātu, tāpat kā citi atskaņotāji šajā sarakstā, jūs varat importēt atskaņošanas sarakstu tieši caur lietotni. Kad jūs iegādājaties lietotni savai ierīcei, jums tiek piešķirta MAC adrese. Izmantojot mobilā vai datora pārlūkprogrammu, jums jāapmeklē vietne my.siptv.app un jāizmanto MAC adrese, lai augšupielādētu atskaņošanas sarakstu.

Bez M3U formāta viedais IPTV atbalsta arī XMLTV EPG URL.

Viedā IPTV nav tik vienkārša kā citas iespējas šajā labāko IPTV atskaņotāju sarakstā. Tomēr tas joprojām ir populārs vairāku ierīču atbalsta un stabila lietotāja klienta dēļ.

Kā instalēt Smart IPTV

Kodi

kodi iptv spēlētājsKodi ir viens no populārākajiem multivides atskaņotājiem. Tas ļauj straumēt tiešsaistes saturu, izmantojot dažādus papildinājumus. Jūs varat spēlēt filmas, šovus, TV tiešraidi un daudz ko citu.

Tas, ko daudzi nezina, ir tas, ka Kodi var izmantot arī kā IPTV atskaņotāju. To var izdarīt, izmantojot Kodi papildinājumu ar nosaukumu PVR IPTV Simple Client, kas pieejams oficiālajā Kodi papildinājumu repozitorijā.

Ar šo papildinājumu varat izmantot jebkuru IPTV abonementu, ja vien tas atbalsta M3U atskaņošanas saraksta URL vai XMLTV EPG URL.

Kodi ir saderīgs ar plašu ierīču platformu klāstu nekā citas lietotnes šajā labāko IPTV atskaņotāju sarakstā. Papildus Amazon Fire TV, Android TV, Android Mobiles, iOS Mobiles Kodi darbojas arī operētājsistēmās Windows, Mac, Linux datoros, Raspberry Pi un citur..

Tāpēc, ja jūsu ierīce neatbalsta nevienu no iepriekš minētajiem IPTV atskaņotājiem, izmēģiniet Kodi ar PVR IPTV vienkāršā klienta pievienošanu.

Kā Kodi instalēt PVR IPTV vienkāršā klienta papildinājumu

Iesaiņošana

Tātad, šeit ir mūsu labāko IPTV atskaņotāju saraksts. Kā jūs jau esat pamanījis, šos IPTV atskaņotājus no oficiālajiem kanāliem var lejupielādēt dažādās ierīcēs, piemēram, Android mobilajos tālruņos un iOS. Tomēr tie nav pieejami Amazon veikalā. Tādēļ tie ir jāielādē savā FireStick vai Fire TV. Ja uzskatāt, ka esam palaiduši garām labu IPTV atskaņotāju, kam vajadzētu būt iekļautam šajā sarakstā, lūdzu, paziņojiet mums, izmantojot komentāru sadaļu zemāk.

Saistīts:

Safīra drošais IPTV
Sportz TV IPTV
Paātrināt TV IPTV

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me