Najlepšie prehrávače IPTV pre vašu službu IPTV

>

V tomto príspevku nájdete zoznam najlepších prehrávačov IPTV pre Fire Stick, Fire TV, TV prijímače Android, Smart TV, Android Mobily, iOS, Windows PC a ďalšie. Zatiaľ čo niektorí hráči na tomto zozname nemajú vyhradenú aplikáciu pre Windows a MacOS, môžete ich použiť pomocou emulátora Android. 

najlepší hráči iptv

Tu uvedené prehrávače IPTV sa dajú použiť s mnohými službami IPTV. Dôležité je poznamenať, že tu uvedené aplikácie sú iba prehrávače a neposkytujú žiadne kanály IPTV.

Ak chcete používať tieto prehrávače IPTV, musíte mať existujúce predplatné IPTV. Vaše aktuálne predplatné IPTV musí tiež podporovať zoznamy skladieb M3U alebo EPG.

Prehrávače IPTV môžu byť použité s oficiálnymi i tretími stranami službami IPTV s podporou zoznamu skladieb M3U a / alebo EPG..

POZNÁMKA: Táto stránka sa týka iba prehrávačov IPTV a nie služieb. Zoznam poskytovateľov služieb IPTV si môžete pozrieť tu. 

Čo je to prehrávač IPTV?

Je to akákoľvek aplikácia alebo služba, ktorá môže prehrávať kanály IPTV z vášho aktuálneho predplatného IPTV. Kúpite si predplatné IPTV od svojho poskytovateľa a prehrávajte kanály pomocou prehrávača IPTV.

Väčšina poskytovateľov IPTV má svoje vlastné aplikácie alebo klienta. Aplikáciu môžete nainštalovať osobitne na podporované zariadenia.

Ak však používate viac predplatných IPTV, správa sa s prehrávačom IPTV zjednoduší. Nemusíte inštalovať viac aplikácií z rôznych odberov. Do všetkých sa môžete prihlásiť pomocou jediného prehrávača IPTV.

Väčšina prehrávačov IPTV vyžaduje, aby ste sa prihlásili pomocou adresy URL zoznamu skladieb M3U alebo URL EPG. Niektoré tiež podporujú prihlásenie API.

To znamená, že váš existujúci poskytovateľ IPTV musí podporovať prihlásenie M3U alebo EPG URL alebo API (ak to prehrávač IPTV podporuje).

Keď sa zaregistrujete pre službu IPTV, obvykle sa vám na vašu zaregistrovanú e-mailovú adresu pošlú prihlasovacie údaje pre adresu URL a API M3U alebo EPG. Ak ste ho nedostali, možno budete musieť kontaktovať poskytovateľa služieb IPTV.

Tu uvedené prehrávače IPTV majú odkaz na svojich príslušných sprievodcov. Postup inštalácie a nastavenia nájdete v týchto príručkách.

Výhody používania prehrávača IPTV

Tu je niekoľko dôvodov, prečo by ste chceli používať prehrávač IPTV v natívnej aplikácii vášho poskytovateľa IPTV:

  • Prehrávače IPTV sú obvykle užívateľsky príjemnejšie ako natívne aplikácie
  • Prehrávače IPTV sú zvyčajne podporované na viacerých zariadeniach, ako sú súbory APK od poskytovateľov služieb IPTV
  • S jednou aplikáciou môžete nakonfigurovať a spravovať viac odberov IPTV. Nie je potrebné inštalovať viac aplikácií od viacerých poskytovateľov
  • Prehrávače IPTV sú oficiálne dostupné na väčšine platforiem zariadení. Na rozdiel od natívnych aplikácií ich nemusia byť zaťažené (okrem Amazon Fire TV) & FireStick)

Sú prehrávače IPTV legálne?

Áno sú.

Prehrávače IPTV vám jednoducho umožňujú prehrávať kanály IPTV z vášho existujúceho predplatného IPTV. Neposkytujú žiadny vlastný obsah. Nie sú hostiteľom žiadnych kanálov. Jednoducho uľahčia prehrávanie.

V skutočnosti sú všetci hráči IPTV uvedení v tomto článku k dispozícii prostredníctvom oficiálnych zdrojov, ako sú Google Play Store, Apple App Store atď.

pozor: Prečítajte si skôr, ako budete pokračovať

Vlády a poskytovatelia internetových služieb na celom svete monitorujú online aktivity svojich používateľov. Ak sa na vašom zariadení zistí streamovanie obsahu chráneného autorskými právami, môžete sa dostať do vážnych problémov. V súčasnosti je vaša adresa IP viditeľná pre všetkých. Dôrazne odporúčame, aby ste si vytvorili dobrú sieť VPN a skryli svoju identitu, aby sa zážitok zo sledovania filmu nezhoršil.

používam ExpressVPN čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN v tomto odvetví. Inštalácia na akékoľvek zariadenie vrátane Amazon Fire TV Stick je veľmi jednoduchá. Tiež prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak sa vám ich služby nepáčia, môžete vždy požiadať o vrátenie peňazí. ExpressVPN má tiež špeciálnu ponuku, kde môžete získajte 3 mesiace zadarmo a ušetrite 49% z ročného plánu.

  • Ako nainštalovať VPN na FireStick / Fire TV
  • Ako nainštalovať VPN na iných streamovacích zariadeniach

Najlepšie prehrávače IPTV

Tu je náš zoznam najlepších prehrávačov IPTV. Pozri sa.

Perfektný prehrávač IPTV

najlepší iptv prehrávač

Perfect Player je v súčasnosti pravdepodobne najpopulárnejším prehrávačom IPTV. Vďaka elegantnému a užívateľsky prívetivému rozhraniu vám tento prehrávač umožňuje jednoducho prenášať vaše obľúbené služby IPTV. Aplikácia podporuje rôzne formáty URL (M3U, XC, XSPF) a formáty EPG (XMLTV, JTV).

PerfectTV IPTV je evidentne prehrávačom IPTV a nehostuje žiadny vlastný obsah. Obsah musíte získať od poskytovateľov služieb IPTV, ktorí podporujú zoznamy skladieb alebo EPG.

Jednou z najväčších výhod Perfect Player je to, že vám umožňuje spravovať viac odberov IPTV z tej istej obrazovky. Ak používate viac ako jedného poskytovateľa IPTV, ku všetkým máte prístup na jednom mieste.

Perfect Player je oficiálne dostupný na zariadeniach iOS a Android prostredníctvom App Store a Play Store. Je naložený na vaše zariadenia Amazon FireStick a Fire TV. Môžete si ho tiež stiahnuť pre Windows a Linux z jeho oficiálnych webových stránok (niklabs.com).

Ako sťahovať a inštalovať Perfect Player

Inteligentná IPTV GSE

prehrávače iptvGSE Smart IPTV je ďalší prehrávač IPTV s možnosťou prihlásiť sa pomocou viacerých predplatných IPTV. Vďaka tomu je skvelá možnosť sledovať kanály prostredníctvom všetkých vašich odberov na jednom mieste. Potrebujete iba poskytovateľa služieb IPTV, ktorý podporuje zoznamy skladieb a formáty EPG.

Zoznam skladieb alebo EPG si môžete stiahnuť do svojho zariadenia a importovať lokálne alebo použiť podporovanú adresu URL / hypertextový odkaz. Zoznamy skladieb môžete importovať aj zo servera FTP. GSE Smart IPTV v súčasnosti podporuje formáty M3U aj JSON pre zoznamy skladieb.

Okrem IPTV vám táto aplikácia umožňuje prehrávať aj médiá z miestneho úložiska. Umožňuje dokonca používať externých prehrávačov, ako je MX Player.

GSE Smart IPTV má intuitívne užívateľsky prívetivé rozhranie, ktoré vám umožní okamžite začať. Import M3U a EPG je tiež jednoduchý.

Službu GSE Smart IPTV môžete získať oficiálne z obchodov Apple Store a Play Store pre iOS a Android. Musí však byť doplnený do zariadení Amazon Fire TV a FireStick. Nie je k dispozícii ani v systémoch Windows a MacOS, ale dá sa použiť pomocou emulátora systému Android (napríklad BlueStacks)..

Ako nainštalovať GSE Smart IPTV

Inteligentnejšie IPTV

iptv múdrejšíIPTV Smarters je skutočne šikovný spôsob, ako spravovať vaše predplatné IPTV. V tejto aplikácii nemusíte byť závislí od poskytovateľa IPTV, pokiaľ ide o rozhranie, ako aj možnosť prehrávača videa. IPTV Smarters vám umožňuje integrovať vaše existujúce predplatné IPTV a rozmiestniť kanály na užívateľsky príjemnom rozhraní. Má tiež svoj vlastný videoprehrávač, ktorý je zvyčajne lepší ako predvolené prehrávače zabudované do aplikácií poskytovateľov IPTV.

S prehrávačom IPTV Smarters IPTV sa môžete prihlásiť pomocou existujúceho predplatného buď prostredníctvom súboru Playlist / M3U URL alebo prostredníctvom rozhrania Xtream Codes API..

Aj keď boli kódy Xtream odstránené, môžete použiť ekvivalentné API, ak to poskytovateľ IPTV podporuje.

Podobne ako ostatní hráči IPTV v tomto zozname sa môžete prihlásiť pomocou viacerých odberov IPTV (od rovnakého poskytovateľa alebo od rôznych poskytovateľov).

Aj keď IPTV Smarters musia byť pripojené k zariadeniam FireStick a Fire TV, je oficiálne k dispozícii pre telefóny Android a iOS prostredníctvom obchodov Google Play a App Store.

Ako nainštalovať IPTV Smarters

Smart IPTV

najlepší iptv prehrávač pre firestickSmart IPTV je platený prehrávač IPTV, ktorý vyžaduje jednorazový poplatok vo výške 5,49 EUR alebo približne 6,10 USD za zariadenie. Všetky ostatné služby v tomto zozname sú zjavne bezplatné.

Tento prehrávač IPTV je podporovaný na celom rade zariadení vrátane inteligentných televízorov, televíznych boxov Android, Amazon Fire TV a FireStick, Mag a ďalších. Na väčšine zariadení si ich môžete stiahnuť priamo z oficiálnych obchodov s aplikáciami. Musí však byť doplnený na Amazon FireStick.

Smart IPTV v súčasnosti nie je podporovaná na zariadeniach iOS.

Aj keď Smart IPTV podporuje formát zoznamu skladieb M3U, rovnako ako ostatné prehrávače v tomto zozname, môžete zoznam skladieb importovať priamo prostredníctvom aplikácie. Keď si kúpite aplikáciu pre svoje zariadenie, bude vám pridelená adresa MAC. Musíte prejsť na stránku my.siptv.app pomocou mobilného alebo počítačového prehľadávača a pomocou adresy MAC nahrať zoznam skladieb.

Okrem formátu M3U podporuje inteligentná IPTV tiež XMLTV EPG URL.

Smart IPTV nie je tak jednoduché ako iné možnosti v tomto zozname najlepších prehrávačov IPTV. Je však stále populárny kvôli podpore viacerých zariadení a stabilnému užívateľskému klientovi.

Ako nainštalovať Smart IPTV

kodi

kodi iptv prehrávačKodi je jedným z najpopulárnejších prehrávačov médií. Umožňuje vám streamovať online obsah prostredníctvom rôznych doplnkov. Môžete prehrávať filmy, relácie, živé televízne vysielanie a ďalšie.

Mnohí nevedia, že Kodi možno použiť aj ako prehrávač IPTV. Môžete to urobiť pomocou doplnku Kodi s názvom PVR IPTV Simple Client, ktorý je k dispozícii prostredníctvom oficiálneho úložiska doplnkov Kodi..

S týmto doplnkom môžete použiť akékoľvek predplatné IPTV, ak podporuje URL zoznamu skladieb M3U alebo URL EPG XMLTV..

Kodi je kompatibilný so širokou škálou platforiem zariadení ako ostatné aplikácie na tomto zozname najlepších prehrávačov IPTV. Okrem Amazon Fire TV, Android TV, Android Mobiles, iOS Mobiles, Kodi funguje aj na Windows, Mac, Linux, Raspberry Pi a ďalších.

Preto, ak vaše zariadenie nepodporuje žiadny z vyššie uvedených prehrávačov IPTV, vyskúšajte Kodi s doplnkom PVR IPTV Simple Client.

Ako nainštalovať doplnok PVR IPTV Simple Client na server Kodi

Zabalenie

Tu je náš zoznam najlepších prehrávačov IPTV. Ako ste si iste všimli, tieto prehrávače IPTV si môžete stiahnuť z oficiálnych kanálov na rôznych zariadeniach, ako sú mobilné telefóny so systémom Android a iOS. Nie sú však k dispozícii v obchode Amazon. Preto ich musíte vložiť do svojho FireStick alebo Fire TV. Ak sa domnievate, že sme zmeškali dobrého prehrávača IPTV, ktorý by mal byť súčasťou tohto zoznamu, dajte nám vedieť prostredníctvom sekcie komentárov nižšie.

súvisiace:

Sapphire Secure IPTV
Športz TV IPTV
Zrýchlený TV IPTV

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me