Nejlepší hráči IPTV pro vaši službu IPTV

>

V tomto příspěvku najdete seznam nejlepších IPTV přehrávačů pro Fire Stick, Fire TV, Android TV boxy, Smart TV, Android Mobily, iOS, Windows PC a další. Zatímco někteří hráči na tomto seznamu nemají specializovanou aplikaci pro Windows a MacOS, můžete je používat pomocí emulátoru Android. 

nejlepší hráči iptv

Zde uvedené přehrávače IPTV lze použít s mnoha službami IPTV. Důležité je poznamenat, že zde uvedené aplikace jsou pouze hráči a neposkytují žádné kanály IPTV.

Abyste mohli používat tyto přehrávače IPTV, musíte mít stávající předplatné IPTV. Vaše aktuální předplatné IPTV musí také podporovat seznamy skladeb M3U nebo EPG.

Přehrávače IPTV lze použít s oficiálními i třetími stranami službami IPTV s podporou seznamu skladeb M3U a / nebo EPG.

POZNÁMKA: Tato stránka se týká pouze přehrávačů IPTV a nikoli služeb. Seznam poskytovatelů služeb IPTV si můžete prohlédnout zde. 

Co je to IPTV Player?

Je to jakákoli aplikace nebo služba, která může přehrávat kanály IPTV z aktuálního předplatného IPTV. Takže si koupíte předplatné IPTV od svého poskytovatele a přehráváte kanály pomocí přehrávače IPTV.

Většina poskytovatelů IPTV má své vlastní aplikace nebo klienta. Aplikaci můžete nainstalovat samostatně na podporovaná zařízení.

Pokud však používáte více odběrů IPTV, bude správa s přehrávačem IPTV jednodušší. Nemusíte instalovat více aplikací z různých odběrů. Do všech se můžete přihlásit pomocí jediného přehrávače IPTV.

Většina přehrávačů IPTV vyžaduje, abyste se přihlásili pomocí adresy URL seznamu skladeb M3U nebo URL EPG. Některé také podporují přihlášení API.

To znamená, že váš stávající poskytovatel IPTV musí podporovat přihlášení M3U nebo EPG URL nebo API (pokud to přehrávač IPTV podporuje).

Obvykle, když se zaregistrujete pro službu IPTV, vám se na vaši zaregistrovanou e-mailovou adresu zasílají přihlašovací údaje URL a rozhraní M3U nebo EPG. Pokud jste jej neobdrželi, možná budete muset kontaktovat svého poskytovatele služeb IPTV.

Zde uvedené přehrávače IPTV mají odkaz na příslušné průvodce. Postup instalace a nastavení naleznete v těchto průvodcích.

Výhody používání přehrávače IPTV

Zde je několik důvodů, proč byste chtěli použít přehrávač IPTV nad nativní aplikací vašeho poskytovatele IPTV:

  • Přehrávače IPTV jsou obvykle uživatelsky přívětivější než nativní aplikace
  • Přehrávače IPTV jsou obvykle podporovány na více zařízeních než soubory APK od poskytovatelů služeb IPTV
  • S jednou aplikací můžete konfigurovat a spravovat více odběrů IPTV. Není třeba instalovat více aplikací od více poskytovatelů
  • Přehrávače IPTV jsou oficiálně dostupné na většině platforem zařízení. Na rozdíl od nativních aplikací nemusejí být postranní (s výjimkou Amazon Fire TV) & FireStick)
  Најбољи ИПТВ плејери за вашу ИПТВ услугу

Jsou hráči IPTV legální?

Ano oni jsou.

Přehrávače IPTV umožňují jednoduše přehrávat kanály IPTV z vašeho stávajícího předplatného IPTV. Neposkytují žádný vlastní obsah. Nepřijímají žádné kanály. Jednoduše usnadňují přehrávání.

Ve skutečnosti jsou všichni hráči IPTV uvedení v tomto článku k dispozici prostřednictvím oficiálních zdrojů, jako je Google Play Store, Apple App Store atd.

Pozornost: Přečtěte si, než budete pokračovat

Vlády a poskytovatelé internetových služeb po celém světě sledují online aktivity svých uživatelů. Pokud na vašem zařízení najdete streamování obsahu chráněného autorskými právy, můžete se dostat do vážných potíží. V současné době je vaše IP viditelná pro všechny. Důrazně doporučujeme získat dobrou VPN a skrýt svou identitu, aby se váš zážitek ze sledování filmu nezměnil.

používám ExpressVPN což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN v oboru. Instalace na jakékoli zařízení, včetně Amazon Fire TV Stick, je velmi snadná. Také přichází s 30denní zárukou vrácení peněz. Pokud se vám jejich služby nelíbí, můžete vždy požádat o vrácení peněz. ExpressVPN má také speciální nabídku, kde můžete získejte 3 měsíce zdarma a ušetřete 49% ročního plánu.

  • Jak nainstalovat VPN na FireStick / Fire TV
  • Jak nainstalovat VPN na jiných streamovacích zařízeních

Nejlepší hráči IPTV

Zde je náš seznam nejlepších IPTV přehrávačů. Podívej se.

Perfektní přehrávač IPTV

nejlepší iptv hráč

Perfect Player je pravděpodobně nejoblíbenějším IPTV přehrávačem v současné době. Díky úhlednému a uživatelsky přívětivému rozhraní vám tento přehrávač umožňuje snadno přenášet vaše oblíbené služby IPTV. Aplikace podporuje více formátů URL (M3U, XC, XSPF) a EPG (XMLTV, JTV).

PerfectTV IPTV je zjevně přehrávačem IPTV a není hostitelem vlastního obsahu. Obsah musíte získat od poskytovatelů služeb IPTV, kteří podporují seznamy skladeb nebo EPG.

Jednou z největších výhod Perfect Player je to, že vám umožňuje spravovat více předplatných IPTV ze stejné obrazovky. Pokud používáte více než jednoho poskytovatele IPTV, můžete k nim přistupovat na jednom místě.

Perfect Player je oficiálně k dispozici na zařízeních iOS a Android prostřednictvím App Store a Play Store. Je stažen do zařízení Amazon FireStick a Fire TV. Můžete si ji také stáhnout pro Windows a Linux z oficiálního webu (niklabs.com).

  Hoe SET TV IPTV op FireStick te installeren

Jak stáhnout a nainstalovat Perfect Player

Inteligentní IPTV GSE

iptv hráčiGSE Smart IPTV je další přehrávač IPTV s možností přihlášení pomocí více předplatných IPTV. Díky tomu je skvělá možnost sledovat kanály prostřednictvím všech vašich odběrů na jednom místě. Vše, co potřebujete, je váš poskytovatel služeb IPTV, který podporuje seznamy skladeb a formáty EPG.

Seznam skladeb nebo EPG si můžete stáhnout do svého zařízení a importovat místně nebo použít podporovanou adresu URL / hypertextový odkaz. Seznamy skladeb můžete také importovat ze serveru FTP. V současné době GSE Smart IPTV podporuje formáty M3U i JSON pro seznamy skladeb.

Kromě IPTV vám tato aplikace také umožňuje přehrávat média z místního úložiště. Umožňuje dokonce používat externí přehrávače, jako je MX Player.

GSE Smart IPTV má intuitivní, uživatelsky přívětivé rozhraní, které vám umožní začít okamžitě. Import M3U a EPG je také snadný.

Můžete získat oficiálně GSE Smart IPTV z Apple Store a Play Store pro iOS a Android zařízení. Je však třeba ji nahrát na zařízení Amazon Fire TV a FireStick. Není také k dispozici na Windows a MacOS, ale lze jej použít pomocí emulátoru Android (například BlueStacks).

Jak nainstalovat GSE Smart IPTV

IPTV chytřejší

iptv chytřejšíIPTV Smarters je opravdu chytrý způsob, jak spravovat vaše předplatné IPTV. U této aplikace nemusíte být závislí na poskytovateli IPTV pro rozhraní a možnost přehrávače videa. IPTV Smarters vám umožní integrovat vaše stávající předplatné IPTV a rozděluje kanály na uživatelsky přívětivé rozhraní. Má také svůj vlastní videopřehrávač, který je obvykle lepší než výchozí přehrávače zabudované do aplikací poskytovatelů IPTV.

S IPTV Smarters IPTV přehrávačem se můžete přihlásit pomocí svého stávajícího předplatného buď prostřednictvím souboru Playlist / M3U URL nebo přes Xtream Codes API.

Přestože byly kódy Xtream odstraněny, můžete použít ekvivalentní API, pokud je poskytovatel IPTV podporuje.

Stejně jako ostatní hráči IPTV na tomto seznamu se můžete přihlásit pomocí více předplatných IPTV (od stejného poskytovatele nebo od různých poskytovatelů).

I když IPTV Smarters musí být připojena k zařízení FireStick a Fire TV, je oficiálně k dispozici pro telefony Android a iOS prostřednictvím obchodu Google Play a App Store.

Jak nainstalovat IPTV Smarters

Inteligentní IPTV

nejlepší iptv hráč pro firestickSmart IPTV je placený přehrávač IPTV, který vyžaduje jednorázový poplatek 5,49 EUR nebo přibližně 6,10 USD za zařízení. Všechny ostatní služby v tomto seznamu jsou patrně zdarma.

  Коди Солутионс ИПТВ: 3500+ ТВ канала уживо за 5 УСД

Tento přehrávač IPTV je podporován na řadě zařízení, včetně chytrých televizorů, televizních boxů Android, Amazon Fire TV a FireStick, Mag a dalších. Na většině zařízení si ji můžete stáhnout přímo z oficiálních obchodů s aplikacemi. Je však třeba ji postoupit na Amazon FireStick.

Smart IPTV není v současné době na zařízeních iOS podporována.

Přestože Smart IPTV podporuje formát seznamu skladeb M3U, stejně jako ostatní hráči na tomto seznamu, můžete seznam skladeb importovat přímo prostřednictvím aplikace. Když si aplikaci zakoupíte pro své zařízení, bude vám přidělena adresa MAC. Musíte přejít na stránku my.siptv.app pomocí mobilního nebo počítačového prohlížeče a pomocí adresy MAC nahrát seznam skladeb.

Kromě formátu M3U podporuje inteligentní IPTV také XMLTV EPG URL.

Inteligentní IPTV není tak přímá jako ostatní možnosti v tomto seznamu nejlepších IPTV přehrávačů. Je však stále populární, protože podporuje více zařízení a stabilní uživatelský klient.

Jak nainstalovat Smart IPTV

Kodi

kodi iptv přehrávačKodi je jedním z nejpopulárnějších přehrávačů médií. Umožňuje vám streamovat online obsah prostřednictvím různých doplňků. Můžete přehrávat filmy, pořady, živá TV a další.

Mnoho lidí neví, že Kodi lze také použít jako přehrávač IPTV. Můžete to udělat pomocí doplňku Kodi s názvem PVR IPTV Simple Client, který je k dispozici prostřednictvím oficiálního úložiště doplňků Kodi..

S tímto doplňkem můžete použít libovolné předplatné IPTV, pokud podporuje URL seznamu stop M3U nebo URL URL EPG XMLTV..

Kodi je kompatibilní s celou řadou platforem zařízení než ostatní aplikace na tomto seznamu nejlepších IPTV přehrávačů. Kromě Amazon Fire TV, Android TV, Android Mobiles, iOS Mobiles, Kodi funguje také na počítačích Windows, Mac, Linux, Raspberry Pi a dalších.

Pokud vaše zařízení nepodporuje žádný z výše uvedených přehrávačů IPTV, zkuste Kodi s addonem PVR IPTV Simple Client.

Jak nainstalovat PVR IPTV Simple Client addon na Kodi

Zabalení

Tady je náš seznam nejlepších IPTV přehrávačů. Jak jste si jistě všimli, tyto IPTV přehrávače lze stáhnout z oficiálních kanálů na různých zařízeních, jako jsou telefony Android a iOS. Nejsou však k dispozici v obchodě Amazon. Proto je musíte naložit do svého FireStick nebo Fire TV. Pokud se domníváte, že jsme zmeškali dobrého hráče IPTV, který by měl být součástí tohoto seznamu, dejte nám prosím vědět v sekci komentářů níže.

Příbuzný:

Sapphire Secure IPTV
Sportz TV IPTV
Rychlá TV IPTV

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me