Nejlepší služby IPTV (únor 2020)

>

V tomto článku najdete seznam nejlepších služeb IPTV pro FireStick a další platformy včetně Android TV, Android TV Boxů, Android Mobily & Kapesní zařízení, iOS, Windows, Mac atd.

Služby IPTV poskytované v tomto příspěvku jsou skvělým způsobem, jak snížit kabel a sledovat vaše oblíbené kanály online. Tyto služby nabízejí nákladově efektivní řešení pro streamování kanálů kabelové televize, což by jinak mohlo stát jmění.

Nejprve si musíte zakoupit předplatné IPTV a stáhnout aplikaci na podporovaná zařízení. Poskytovatelé IPTV zde uvedení nabízejí živé televizní vysílání v rozlišení až 1080p.

I když jsou tyto služby primárně určeny pro živé televizní vysílání, některé z nich mohou zahrnovat i filmy a pořady VOD. Většina z těchto služeb také podporuje EPG nebo TV Guide, aby vám umožnil přístup k TV programu.

K některým z těchto služeb IPTV patří také funkce Catch-Up TV, funkce pro více obrazovek.

Pozornost: Přečtěte si, než budete pokračovat

Vlády a poskytovatelé internetových služeb po celém světě sledují online aktivity svých uživatelů. Pokud na vašem zařízení najdete streamování obsahu chráněného autorskými právy, můžete se dostat do vážných potíží. V současné době je vaše IP viditelná pro všechny. Důrazně doporučujeme získat dobrou VPN a skrýt svou identitu, aby se váš zážitek ze sledování filmu nezměnil.

používám ExpressVPN což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN v oboru. Instalace na jakékoli zařízení, včetně Amazon Fire TV Stick, je velmi snadná. Také přichází s 30denní zárukou vrácení peněz. Pokud se vám jejich služby nelíbí, můžete vždy požádat o vrácení peněz. ExpressVPN má také speciální nabídku, kde můžete získejte 3 měsíce zdarma a ušetřete 49% ročního plánu.

  • Jak nainstalovat VPN na FireStick / Fire TV
  • Jak nainstalovat VPN na jiných streamovacích zařízeních

Nejlepší služby IPTV

Zde je seznam nejlepších IPTV služeb, které vyžadují předplatné a mají svůj vlastní obsah. Všechny tyto služby mají stovky živých televizních kanálů z USA i mezinárodních kanálů.

1. Sapphire Secure IPTV

nejlepší iptvSapphire Secure IPTV je nákladově efektivní možnost streamování vašich oblíbených kanálů kabelové televize na FireStick a dalších zařízeních Android, jako jsou televizní boxy, chytré televizory, mobily a tablety. Tento poskytovatel IPTV vám nabízí přístup k více než 1500 kanálům v HD kvalitě z celého světa. Existuje mnoho populárních kanálů ze Spojených států a Velké Británie také.

Živá funkce EPG je součástí služby Sapphire Secure. Průvodce EPG nebo TV vám umožní zůstat v souladu s televizním programem na daný den. Program Sapphire Secure obsahuje také funkci více obrazovek, která vám umožňuje streamovat až 4 kanály najednou na jednu obrazovku. Sapphire Secure je skvělá služba IPTV.

Jak nainstalovat Sapphire Secure IPTV

2. Sportz TV IPTV

nejlepší poskytovatelé služeb iptvSportz TV je další skvělá možnost sledovat vaše oblíbené televizní kanály na FireStick. S TV Sportz získáte přístup k více než 6500 satelitním kanálům z celého světa, včetně USA, Velké Británie, Kanady a mnoha dalších oblíbených míst..

Základní plán začíná na 9,95 USD se dvěma připojeními.

Sportz TV je podporována téměř na všech zařízeních Android, včetně FireStick, zařízení Android TV, mobilních telefonů & tablety. Musí být nainstalován na boční nebo manuální instalaci, protože není k dispozici prostřednictvím žádného oficiálního kanálu.

Součástí této služby je také sekce VOD s velkou nabídkou filmů a pořadů na vyžádání. To je velké plus, řekl bych. K dispozici je také živý průvodce EPG nebo TV, který vás informuje o aktuálním stavu televizního programu.

Většinu kanálů můžete streamovat v plném rozlišení HD. Některé kanály však mohou streamovat pouze v rozlišení 720p.

Jak nainstalovat Sportz TV IPTV

3. Nitro TV IPTV

nitro tv iptvDíky solidní sestavě více než 6000 kanálů a více než 2500 streamování v HD byla Nitro TV IPTV jasnou volbou pro tento seznam nejlepších služeb IPTV. Nitro TV IPTV obsahuje aplikace pro zařízení Android a Android, včetně FireStick. Funguje to hladce i na zařízeních s nízkou specifikací.

Mohou se vyskytnout občasné problémy s navigací, ale aplikace to nahradí téměř úplným zážitkem z streamování bez vyrovnávací paměti.

Nitro TV IPTV pokrývá všechny hlavní kanály z USA, Velké Británie, Kanady a různých dalších regionů světa. Má také rozsáhlou sbírku místních kabelových televizních kanálů. Seznam skladeb M3U a EPG jsou také podporovány, pokud hledáte službu s IPTV přehrávači.

Celkově vzato je Nitro IPTV slušnou službou IPTV.

Jak nainstalovat Nitro TV na Firestick

4. Streamy pro nás

proudy pro násStreams for us nyní vstupuje do našeho seznamu nejlepších IPTV služeb pro FireStick. Tento poskytovatel IPTV vám nabízí rozsáhlou sbírku více než 2000 živých televizních kanálů z celého světa. Knihovna obsahu je pravidelně udržována a aktualizována. Rozhraní je uživatelsky přívětivé a snadno použitelné. Aplikace také nabízí některé skvělé funkce, jako je funkce více obrazovek. Je to perfektní aplikace pro ty, kteří hledají levné, ale spolehlivé řešení streamování.

Sekce na vyžádání (filmy a televizní seriály) již nefungují. Pokud však jde o živou televizi, Streams for Us je jednou z nejlepších možností.

Jak nainstalovat Streams pro nás na FireStick

5. TV IPTV bestie

bestie tv iptvBeast TV IPTV nabízí řadu kabelových televizních kanálů (více než 1 000 z USA, Velké Británie a Kanady; celkem více než 2 500). Za 15 USD měsíčně je to nákladově efektivní způsob streamování všech vašich oblíbených kanálů.

Mnoho kanálů je k dispozici v HD kvalitě. Některé kanály se také streamují v SD.

Beast TV má aplikace pro Android pro FireStick, Android TV zařízení, Smart TV a Android telefony. Můžete ji však také použít na zařízeních iOS, Computers, Kodi a MAG.

Jeden účet můžete použít až na 4 zařízeních. To znamená, že můžete sdílet své předplatné s rodinou a přáteli.

Jak nainstalovat Beast TV

6. Oblast 51 IPTV

nejlepší firestick iptv službyArea 51 je neuvěřitelně populární služba streamování IPTV pro FireStick a další zařízení Android. Tato služba je tak populární, že vývojáři musí většinu času udržovat svůj plán mimo zásoby, aby byla zajištěna lepší správa šířky pásma. Pokud máte to štěstí, že můžete přistát na jejich webových stránkách v době, kdy jsou k dispozici předplatné, tuto aplikaci si opravdu užijete, zejména pokud chcete streamovat živou televizi.

Za pouhých 10 $ měsíčně poskytuje Area 51 vysoce kvalitní streamování vašich oblíbených kanálů. Mají také čtvrtletní, šestiměsíční a roční plány. Doporučuji však chodit každý měsíc s jakoukoli službou IPTV, protože byste nevěděli, kdy dojde.

Area 51 je dlouhodobým poskytovatelem IPTV s dobrými výsledky. Pokud se s nimi setkáte s jakýmkoli problémem, existuje 24/7 systém prodeje vstupenek na podporu, který vám pomůže s vašimi obavami.

Aplikace Area 51 je k dispozici na FireStick & další zařízení Fire TV a také televizory Android, televizní boxy a mobily. Můžete také použít addon Area 51 Kodi a tuto službu používat ve Windows, Mac, Linux, iOS, Raspberry Pi a dalších. V současnosti je to jedna z nejlepších IPTV služeb.

Jak nainstalovat Area 51

7. Věčná televize IPTV

nejlepší iptv služby pro firestickVěčná televize je pravděpodobně stejně oblíbená jako oblast 51. To je pravděpodobně důvod, proč, stejně jako oblast 51, z velké části zůstává na skladě. Ti, kterým se podaří koupit plán předplatného, ​​byli často vyslechnuti a prohlašovali, že je jedním z nejlepších IPTV.

Tato služba vám umožňuje přístup k více než 2000 kanálům kabelové televize za pouhých 5 $ měsíčně (jeden uživatel). Pokud uvažujete o sdílení předplatného s rodinou a přáteli, má Eternal IPTV také několik plánů pro více uživatelů.

S Eternal TV získáte uživatelsky přívětivé rozhraní a vychutnáte si vysoce kvalitní streamování nejlepších televizních kanálů z celého světa. Je také vybaven některými z nejpopulárnějších televizních kanálů z USA.

Eternal TV IPTV vám také umožňuje používat živé EPG, takže můžete sledovat plán televizního vysílání.

I když je aplikace Eternal TV k dispozici pouze pro zařízení Android, má doplněk Kodi, který umožňuje streamovat televizní kanály na širší škálu zařízení včetně Windows & Počítače Mac, Linux, mobilní telefony Windows, iOS, Raspberry Pi a další.

Jak nainstalovat Eternal TV IPTV

8. Helix TV IPTV

: Tato služba právě teď nefunguje.

top iptv služby na firestickHelix TV přichází s obrovskou sbírkou kabelových televizních kanálů z celého světa (včetně USA, Velké Británie, Kanady a tun mezinárodních kanálů). Můžete si vybrat jeden z mnoha plánů předplatného (počínaje 7 USD). Čas od času nabízí Helix TV také 48hodinovou zkušební verzi s plným přístupem za 1 USD, pokud uvažujete o zkušební jízdě.

Plány předplatného byly přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly potřebám různých typů zákazníků. Například existuje britský plán Helix, který zahrnuje pouze satelitní kanály ze Spojeného království. Existuje plán USA / CA Helix s televizními kanály pouze z USA a Kanady. V závislosti na vašich potřebách si můžete vybrat plány s VOD nebo bez obsahu pro dospělé.

A pokud chcete komplexní plán, můžete si vybrat plán Triple Helix, který má vše (včetně kanálů z Velké Británie, USA a Kanady, mezinárodních kanálů, úplného obsahu VOD a obsahu pro dospělé).

Helix TV IPTV nabízí vysoce kvalitní streamování v rozlišení až 1080p. Má systém podpory prodeje jízdenek, takže se s nimi můžete v případě problémů spojit.

Zatímco aplikace Helix TV je k dispozici pouze pro zařízení Android, můžete použít jejich odkaz na webové streaming v prohlížeči v počítači. Navíc mají doplněk Kodi, který rozšiřuje použitelnost na celou řadu zařízení včetně počítačů, iOS, Raspberry Pi a dalších. MAG, Dreamlink, BuzzTV a E2 / zGemma jsou také podporovány.

Jak nainstalovat Helix TV IPTV

9. Expeditivní TV IPTV

nejlepší iptv služba pro firestickExpedite TV nabízí více než 800 kanálů kabelové televize. Můžete sledovat spoustu populárních kanálů z USA v HD kvalitě. Najdete zde také kanály z Velké Británie, Kanady a několika dalších mezinárodních míst.

Kromě živé televize zahrnuje služba Expedite IPTV také slušnou sbírku VOD filmů a pořadů, sportovní obsah a přístup k místním zprávám..

Rychlá televize stojí 24 $ měsíčně. Zní to trochu drahé. Podporuje však až 5 současných připojení. Ve skutečnosti každé připojení stojí méně než 5 $ a můžete ho sdílet se svou rodinou a přáteli. Můžete se také rozhodnout pro jednorázovou bezplatnou 24hodinovou zkušební verzi bez kreditních karet s úplným přístupem k celé řadě služeb.

K dispozici je 3-měsíční plán za 59 $, který vám ušetří 13 $. Nicméně vzhledem k současnému stavu služeb streamování třetích stran bych doporučil držet se možnosti měsíční platby.

Expeditní TV IPTV nabízí streamování v dobré kvalitě a většina tun kanálů je k dispozici v rozlišení 1080p.

Expedite TV nemá žádnou vlastní aplikaci. Funguje to pouze prostřednictvím aplikace Lenox Media Player. Lenox je k dispozici na zařízeních Android a iOS prostřednictvím oficiálních obchodů s aplikacemi (Obchod Play a Apple App Store). Lze jej naložit do vašeho zařízení FireStick. Kromě toho má Expedite TV webový odkaz, který vám umožňuje streamovat obsah ve webovém prohlížeči v počítači.

Jak nainstalovat Expedite TV

10. Hráči Klub IPTV

nejlepší iptv službaHráči Klub je v současné době jednou z nejpopulárnějších služeb IPTV. Tato služba vám nabízí přístup k více než 3 000 kabelovým televizním kanálům za pouhých 8 $ měsíčně. Můžete sledovat své oblíbené kanály z USA, Kanady, Velké Británie a několika dalších zemí. Většina kanálů streamuje v plném rozlišení HD 1080p. Některé z nich jsou však k dispozici v rozlišení 720p.

Přestože The Players Klub je stále jedním z nejvyhledávanějších poskytovatelů IPTV, s jeho platebním portálem přetrvávají určité problémy. Proto, i když již s nimi máte existující účet, může dojít k potížím s obnovením předplatného. Také kvůli velkému počtu žádostí o předplatné často najdete plány The IP Klub IPTV vyprodané.

Hráči Klub nabízeli také filmy a pořady VOD. Obsah VOD byl však nyní odstraněn.

Tato služba také nabízí živé EPG, pokud chcete zůstat v obraze toho, co je dnes v televizi.

The Players Klub je však skvělá služba IPTV, pokud se vám podaří koupit plán. Má profesionální uživatelské rozhraní, které se nejen snadno používá, ale také rychle.

Jak nainstalovat The Club Klub IPTV na FireStick

11. Ping TV IPTV

Ping IPTV je další službou IPTV, která mě upoutala. Tato služba Live TV vám umožní sledovat více než 800 kanálů. Pravděpodobně zde najdete všechny své oblíbené kanály z USA i z mezinárodních míst, jako je Spojené království a Kanada.

Za 24 $ měsíčně vypadá Ping IPTV trochu strmě. Za tuto cenu však získáte až 5 současných připojení. To vám umožní sdílet vaše předplatné s rodinou a přáteli. Ve skutečnosti vás každé připojení stojí méně než 5 $ měsíčně.

Stejně jako Expedite TV v tomto seznamu nejlepších IPTV služeb, Ping IPTV také nenabízí žádnou aplikaci. Pracuje s přehrávačem médií Lenox MP.

Jak nainstalovat Ping IPTV

Zabalení

Zde je náš seznam nejlepších služeb IPTV. Řezání kabelů je nyní více populární než kdy předtím. Stále více lidí chce streamovat své oblíbené kanály online namísto získávání předplatného kabelové televize. S těmito poskytovateli IPTV máte nákladově efektivní způsob sledování živé televize na různých zařízeních, včetně FireStick, zařízení Android TV, mobilů, iOS a dalších.

Pokud víte o jakýchkoli skvělých službách IPTV, o kterých si myslíte, že by měly být součástí tohoto seznamu nejlepších služeb IPTV, dejte nám vědět prostřednictvím sekce komentářů níže.

Příbuzný:

Jak na útěk z vězení
Nejlepší doplňky Kodi
Nejlepší aplikace pro Firestick
Nejlepší stavby společnosti Kodi

Klepnutím sem získáte tajné triky pro řezání kabelů přímo do vaší doručené pošty.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me