כיצד להתקין SET TV IPTV ב- FireStick

>

במאמר זה נלמד כיצד להתקין הגדרת טלוויזיה במכשירי FireStick ו- Fire TV ונכסה את כל מה שצריך לדעת על יישום זה כדי להתחיל. המשך לקרוא!

חשוב: ערכת הטלוויזיה כבר לא עובדת. אוסיף בקרוב את האלטרנטיבה הטובה ביותר. בינתיים, עקוב אחר הקישור למטה לפיצוץ Jail של Amazon Fire TV Stick שלך לתוכן ללא הגבלה.

כיצד Jailbreak מקל אש

Set TV IPTV היא אפליקציית טלוויזיה בשידור חי שמביאה לך יותר מ- 500 ערוצים מארצות הברית ובריטניה. אוסף ענק זה של ערוצי לוויין מוצע במחיר שווה לכל נפש החל מ 20 $. בעוד שיש הרבה אפליקציות IPTV אחרות, אף אחד לא מתקרב אפילו להגדיר טלוויזיה בכל הנוגע למספר הערוצים. ערכת טלוויזיה נתמכת על ידי מגוון רחב של מכשירי אנדרואיד ומאפשרת לך חופש לצפות בערוצים המועדפים עליך בכל מקום, גם כשאתה לא יושב בבית לפני מכשיר הטלוויזיה שלך. אבל, אם אתה מישהו שתרצה לצפות בערוצי לוויין בטלוויזיה ללא צורך לקנות את המנויים היקרים לטלוויזיה בכבלים או חיבורי צלחת לווין, אתה במזל! אתה יכול להשיג הגדרת טלוויזיה במכשיר ה- Firestick או Fire TV שלך.

השימוש בשירות ה- IPTV הזה במכשירי FireStick ו- Fire TV של אמזון שלך קל להפליא. עם זאת, תצטרך להירשם לשירותי Set TV דרך פורטל האינטרנט הרשמי שלהם.

מה זה IPTV?

הדרך המסורתית לצפות בערוץ טלוויזיה היא לשבת על הספה, להפעיל את הטלוויזיה ולהתכוונן לערוץ. זה המקום בו ה- IPTV מביא לשינוי הפרדיגמה. IPTV מייצג טלוויזיה פרוטוקול אינטרנט ובמילים פשוטות, היא מספקת את ערוצי הטלוויזיה דרך האינטרנט. הערוצים שאנו צופים בטלוויזיה שלנו מקושרים ללוויין מהמקור ואז מקושרים לאנטנה המותקנת בבתים שלנו או במיקום מפעיל הכבלים שלנו.

IPTV דומה מאוד לזרם דיגיטלי רגיל באופן בו הוא מאפשר לך לצפות בתוכן דרך האינטרנט. אבל, הבדל אחד גדול בין השניים הוא ש- IPTV זורם את ערוצי הלוויין החיים שמשודרים כרגע ולא את התוכן המועלה לשרת. IPTV מעניק לך את החופש לצפות בערוצי טלוויזיה בשידור חי בכל זמן ובכל מקום, כל עוד יש לך אפליקציה כמו Set TV, מכשיר שיכול להריץ את האפליקציה וקישוריות לאינטרנט..

IPTV לא עוסק רק בצפייה בערוצים המועדפים עליך במכשירים ניידים תוך כדי תנועה. ישנה אוכלוסיה הולכת וגדלה במהירות של חותכי חוטים שמעדיפים IPTV על פני טלוויזיה בכבלים מסורתיים גם כשהם בבית. שירותי IPTV מביאים הרבה יותר ערוצים במקום אחד לעומת מנוי לטלוויזיה בלוויין ובמחיר נמוך בהרבה.

הרשמה לשירותי IPTV של SET TV & תמחור

כדי לקבל SET TV IPTV ב- FireStick, תחילה עליך להירשם לשירותים באתר. כך תוכלו לעשות זאת.

מספר 1. בקר באתר האינטרנט www.setvnow.com ולחץ על הלחצן 'הזמן עכשיו' בדף

כיצד להתקין טלוויזיה להגדיר על firestick - -

כפי שאתה יכול לראות, Set TV מציע תקופת ניסיון הכוללת 24 שעות ביממה, שתוכל להשיג ללא כרטיס אשראי. לאחר שנרשמת, יישלח אליך דוא"ל עם האישורים לשימוש בגרסת הניסיון בחינם של טלוויזיה למשך יום אחד.

הגדר ניסיון בחינם לטלוויזיה - -

לאחר שתקופת הניסיון 24 שעות ביממה תסתיים, תוכל להירשם לאחת מתוכניות הפרמיה הזמינות. התוכניות מתחילות ב 20 $ לחודש, מה שמאפשר לך גישה לכל 500+ הערוצים למשך 30 יום.

יש תוכנית חודשית אחרת, ספרדית-מיוחדת, במחיר של $ 25, שמציעה גישה לערוצים ספרדיים +++++++ לערוצים באנגלית.

הערה: כל תוכניות הפרימיום תומכות בעד 3 מכשירים

יש להם גם תוכניות לאורך זמן כדלקמן:

 1. תוכנית לשלושה חודשים במחיר של $ 55 (חוסכת לך 5 $)
 2. תוכנית 6 חודשים במחיר של $ 110 (חוסכת לך $ 10)
 3. תוכנית 12 חודשים לתמחור של 200 $ (חוסכת לך 40 $)

לאחר שנרשמת לשירותים (בחינם או בתשלום), תיצור חשבון SET TV IPTV. תוכל להיכנס לחשבונך על ידי לחיצה על 'החשבון שלי' בצד ימין למעלה של דף הבית.

לאחר רכישת אחת מתכניות הפרימיום, אתה מקבל גם מספר זיהוי אישי, בו תוכל להשתמש בכדי להתחבר ל- Set TV FireStick או לכל אפליקציית טלוויזיה אחרת להתקנת טלוויזיה..

כיצד להתקין SET TV ב- FireStick

לאחר ההרשמה לשירותי הגדרת טלוויזיה, תצטרך להתקין את האפליקציה שלה במכשיר שלך. כעת נלמד כיצד להתקין ערכת טלוויזיה ב- FireStick. החלק הזה קל. רק וודא שאתה עוקב אחר כל שלב בזהירות.

חבר את FireStick לטלוויזיה שלך והפעל אותה. וודא שהוא מחובר לאינטרנט.

שלב 1: אפשר מקורות לא ידועים

מספר 1. נווט ופתח הגדרות מהתפריט למעלה

מס '2. לחץ על 'התקןמהאפשרויות הזמינות במסך הבא

הגדרות אש

מס '3. לחץ על 'אפשרויות למפתחים'

מס '4. בחר 'אפליקציות ממקורות לא ידועיםוהפעל אותו. זה יאפשר לך להתקין אפליקציות ממקורות צד שלישי. זה מיועד לאפליקציות שאינן זמינות בחנות האפליקציות של אמזון או בחנויות אפליקציות רשמיות אחרות.

לאפשר אפליקציות ממקורות לא ידועים

הערה: יש להפעיל את אפשרות המקורות הלא ידועים רק כשאתה בטוח לחלוטין במקור ההתקנה. Set TV FireStick היא אפליקציה מהימנה ותוכלו להתקין אותה בחופשיות במכשיר ללא דאגות.

עכשיו חזר למסך הבית של FireStick.

שלב 2: התקן את אפליקציית 'הורדה'

אם כבר יש לך את היישום Downloader ב- Fire TV / Stick שלך, אתה יכול לעבור ישירות לשלב 3. אם עדיין אין לך את זה, בצע את הצעדים שלהלן.

Downloader היא אפליקציה פופולרית מאוד ב- FireStick והיא תעזור לך להשיג את הגדרת ה- IPTV של הטלוויזיה במכשיר. אפליקציה זו זמינה בחינם בחנות האפליקציות של אמזון.

עקוב אחר השלבים שלהלן כדי להוריד ולהתקין את יישום ההורדה:

מספר 1. במסך הבית של FireStick, רחף מעל סמל החיפוש בצד שמאל למעלה

מס '2. הקלד את המונח 'הורדה' (ללא הצעות מחיר)

התקנת אפליקציית ההורדה בכונן האש - -

מס '3. בחר 'הורדה' מהרשימה המאכלסת תוך כדי הקלדה

מס '4. בחר בלחצן קבל והשלם את ההתקנה

התקן מקל טלוויזיה אש אש

זה לא ייקח יותר מכמה שניות (תלוי במהירות האינטרנט).

שלב 3: הורד והתקן את אפליקציית FireStick TV להגדיר באמצעות אפליקציית ההורדה

כעת אנו נשתמש באפליקציית Downloader כדי להתקין את יישום ה- TV TV Set.

פתח את אפליקציית ההורדה ממסך הבית. הוא יופיע בקטע 'לאחרונה' מכיוון שהורדת אותו זה עתה. אם אינך רואה אותו שם, פתח אותו ממגירת האפליקציות

כאן תידרש להזין את המיקום של קובץ ה- APK עבור Set TV IPTV. APK הוא קובץ היישום לפלטפורמת אנדרואיד המשמש להתקנה ולהפעלה של האפליקציות. זה כמו קבצי EXE בפלטפורמת Windows ו- DMG במערכת ההפעלה Mac. הזן את כתובת האתר הבאה כדי להוריד את ה- APK:

http://app.setv.ca/SET.apk

להוריד ערכת טלוויזיה

לחץ על 'GO' לאחר שהזנת את כתובת האתר (וודא שהקלדת את הכתובת הנכונה או שהאפליקציה לא תתקין).

קובץ ה- APK יוריד כעת במכשיר שלך. שוב, זה לא אמור לקחת יותר מדקה.

הורד סט אפליקציית טלוויזיה firestick

לאחר הורדת הקובץ תופיע הודעה על המסך שתבקש את אישורך להתקין את היישום. לחץ פעמיים על מקש למטה בשלט שלך ולחץ על 'התקן' בצד ימין למטה

כיצד להתקין טלוויזיה להגדיר על firestick - -

לאחר השלמת ההתקנה תראה הודעת אישור ובה כתוב 'אפליקציה מותקנת' עם שני כפתורים 'בוצע'. & 'פתוח'.

'פתוח' ישיק מייד את ה- TV TV של ערוץ טלוויזיה ב- FireStick. אם אתה רוצה להשתמש ב- SET TV במועד מאוחר יותר, לחץ על 'בוצע'.

כיצד להשתמש בטלוויזיה מוגדרת על firestick - -

כך מתקינים IPTV ב- Firestick.

תחילת העבודה עם SET TV IPTV

הפעל את האפליקציה לאחר התקנתה. תראה את מסך הכניסה. יש שתי אפשרויות להתחברות:

 • אתה יכול להשתמש בתעודות הכניסה שלך (שם משתמש וסיסמא)
 • אתה יכול להשתמש ב- PIN

הגדר טלוויזיה

אישורי כניסה נוצרים בזמן ההרשמה לחשבון IPTV TV TV.

בדרך כלל הודעת ה- PIN נשלחת לכתובת הדוא"ל הרשומה. תוכל גם לקבל את מספר ה- PIN שלך מחשבון המקוון לאחר כניסה בכתובת https://store.setvnow.com/index.php?route=account/login

כעת התחבר עם האפשרות הרצויה.

הגדר טלוויזיה בממשק FireStick

לאחר שנכנסתם לטלוויזיה להגדיר ב- FireStick, תוכלו לראות את מסך הבית של האפליקציה. הממשק פשוט ומאוד אינטואיטיבי. זה קל לשימוש ומהיר להבנה.

החלק הגדול של הממשק יופיע ריק כשתפתח את האפליקציה לראשונה. עם זאת, כשאתה מתחיל להשתמש בהגדרת טלוויזיה, הריק יאוכלס ברשימת הערוצים 'הנצפים ביותר' ו'נצפה לאחרונה '..

בתחתית יש חמש לשוניות הבאות:

התקן טלוויזיה על מקל האש - -

 1. טלוויזיה: כאן אתה מקבל גישה לכל הערוצים החיים
 2. סרטים: זהו החלק שמביא אליכם תוכן לפי דרישה. אבל, זה לא רק הסרטים שיש למדור הזה להציע; יש בו גם מספר תכניות טלוויזיה פופולריות
 3. להשלים: קטע זה אינו פועל כרגע. ברגע שהוא יהיה זמין, הוא ינגן מחדש את התוכן ששודר לפני מספר שעות
 4. EPG: זה מהווה מדריך לתוכניות אלקטרוניות ומספק לך מידע על מה שמשחק כעת בערוצי טלוויזיה שונים בערוץ טלוויזיה
 5. מידע: כרטיסייה זו מציגה מידע הנוגע לחשבון Set TV שלך

כעת נחקור את קטע הטלוויזיה, זה שהאפליקציה הזו מפורסמת ביותר.

לחץ על הכרטיסייה 'טלוויזיה' ולחץ על כפתור 'בחר' בשלט הרחוק שלך. זה יפתח את מדריך הערוצים.

משמאל, תוכלו לראות את הקטגוריות השונות בהן סווגו כל 500+ הערוצים. בעת כתיבת מאמר זה היו הקטגוריות הבאות זמינות:

 • את כל
 • אנגלית
 • ספורט
 • ספרדית
 • ארה"ב
 • בריטניה
 • פיליפיני
 • מבוגר

ישנו שדה חיפוש שמימין ממש מעל לקטגוריות אלה. אם אינך מצליח למצוא את הערוץ שאתה מחפש כיוון שהרשימה ענקית, תוכל להשתמש בפונקציית החיפוש כדי לחפש לפי שם הערוץ.

אתה יכול גם להתחיל להזרים ערוץ מהכרטיסייה EPG. פשוט פתח כרטיסייה זו ובחר את הערוץ מהרשימה.

ערכת טלוויזיה IPTV של FireStick כוללת אוסף עצום של ערוצי לוויין חיים. CNN, MTV, HBO, Nat Geo, Discovery, Sky Sports, NBA, פשוט יש להם את הכל. היקף מאמר זה אינו מאפשר לנו לספק רשימה מלאה של הערוצים הזמינים בערכת טלוויזיה. תוכלו לבקר באתר הרשמי ולגלול למטה למטה כדי לראות את הרשימה המלאה.

קבל VPN

האם תהית אי פעם מדוע למרות חיבור מהיר מאוד לאינטרנט חוויית הזרימה שלך עדיין לעיתים נמצאת מתחת לשיעור? כאשר אנו נתקלים בבעיות סטרימינג אנו מניחים לעיתים קרובות כי קיימת בעיה של ספק התוכן. הסיבה לכך היא שאין לנו שום סיבה להאמין שחיבור כה מהיר עלול לגרום לבעיות חיץ.

בל טועה! יש סיכוי טוב שספק שירותי האינטרנט שלך (ISP) עשוי להפחית את מהירות האינטרנט שלך לרמה נמוכה ממה שהם טוענים לספק. אתה יכול להיות הקורבן של מצערת אינטרנט, תופעה שכיחה יותר ממה שאתה יכול לחשוב.

ספק שירותי האינטרנט שלך צופה בפעילות האינטרנט שלך ובמיוחד אם אתה זורם המון בזמן האחרון, הם עשויים להצער את המהירות. וכן, יתכן שזה אפילו לא יהיה לא חוקי מכיוון שפספסת לקרוא את ההדפסים הקטנים של תנאי השירות.

אז מה אנחנו עושים? קל! קבל VPN ל- FireStick ברגע זה. VPN מסווה את פעילויות האינטרנט שלך מספק האינטרנט שלך ומוודא שאתה נהנה מזרם מקוון למלוא הפוטנציאל של חיבור האינטרנט שלך.

הכי טוב firestick vpn

סיכום

במאמר זה למדנו כיצד להתקין IPTV זה במכשירי Fire TV ו- FireStick של אמזון. ערכת טלוויזיה הופכת במהירות לאפליקציית טלוויזיה חיה פופולרית בקרב חותכי הכבלים. אם קראת ביקורת כלשהי על ערכת טלוויזיה, ייתכן ששמעת על כך הרבה דברים חיוביים. חלקם עשויים למצוא את המחיר ההתחלתי של 20 $ לחודש מעט גבוה. אבל, במחיר זה, אתה מקבל יותר מ- 500 ערוצים, דבר שאינו נשמע. וזה לא זה! מנוי פרמיום מאפשר לך להשתמש ב- TV TV להגדיר על עד 3 מכשירים. זה פחות מ- 7 $ לכל מכשיר בחודש. קדימה הורד את ערכת הטלוויזיה ב- Firestick, הירשם לשירותי הפרימיום שלה ותיהנה מהזרמת הטלוויזיה החיה במכשירים אחרים שלך, כמו ניידים אנדרואיד. מחפש עוד בידור? עיין ברשימה שלנו עם 20 האפליקציות המובילות של אמזון פייר סטיק שיגרמו לך לתעלות את הטלוויזיה בכבלים שלך.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me