نحوه نصب SET TV IPTV در FireStick

>

در این مقاله یاد می گیریم که چگونه Set TV را در دستگاه های FireStick و Fire TV نصب کنید و همه چیز مورد نیاز برای دانستن این برنامه را برای شروع کار بپوشانید. خواندن را ادامه دهید!

مهم: تلویزیون دیگر کار نمی کند. من به زودی بهترین گزینه را اضافه خواهم کرد. ضمناً برای پیاده سازی jailbreak Amazon TV TV Stick برای محتوای رایگان نامحدود ، پیوند زیر را دنبال کنید.

چگونه به فرار از زندان فرار از زندان

Set TV IPTV یک برنامه تلویزیونی زنده است که بیش از 500 کانال کانال از ایالات متحده و انگلیس را برای شما به ارمغان می آورد. این مجموعه عظیم کانالهای ماهواره ای با قیمتی مقرون به صرفه با 20 دلار شروع می شود. در حالی که بسیاری از برنامه های IPTV دیگر در آنجا وجود دارند ، هیچ کس حتی به تعداد کانال های تلویزیون نزدیک نیست. تنظیم تلویزیون توسط طیف گسترده ای از دستگاه های Android پشتیبانی می شود و به شما این امکان را می دهد که کانال های موردعلاقه خود را در هر مکانی تماشا کنید ، حتی اگر در خانه نشسته اید قبل از تلویزیون خود. اما اگر کسی هستید که بدون نیاز به خرید اشتراک های گران قیمت تلویزیون کابلی یا اتصالات ماهواره ای ، می توانید کانال های ماهواره ای را در تلویزیون تماشا کنید ، در این شانس هستید! می توانید Set TV را در دستگاه Firestick یا Fire TV خود دریافت کنید.

استفاده از این سرویس IPTV در دستگاه های FireStick و Fire TV آمازون بسیار آسان است. با این وجود ، باید از طریق درگاه وب رسمی آنها ، خدمات Set TV را ثبت کنید.

IPTV چیست؟?

روش سنتی تماشای کانال تلویزیونی نشستن روی مبل ، روشن کردن تلویزیون و تنظیم صدا در کانال است. اینجاست که IPTV تغییر پارادایم را به وجود می آورد. IPTV مخفف پروتکل پروتکل اینترنت است و به عبارت ساده ، کانال های تلویزیونی را از طریق اینترنت ارائه می دهد. کانالهایی که از تلویزیون ما تماشا می کنیم از مبدأ به ماهواره وصل شده و سپس به آنتن یا نصب شده در خانه های ما یا در محل اپراتور کابل خود پایین می آیند..

IPTV بسیار شبیه جریان معمولی دیجیتالی است به گونه ای که به شما امکان می دهد محتوا را از طریق اینترنت تماشا کنید. اما ، یک تفاوت بزرگ بین این دو در این است که IPTV کانالهای ماهواره ای زنده را که در حال حاضر پخش می شوند پخش می کند و نه محتوایی که در یک سرور بارگذاری می شود. IPTV به شما امکان آزادی تماشای کانالهای تلویزیونی زنده در هر زمان و هر مکان را می دهد ، مادامی که برنامه ای مانند Set TV داشته باشید ، وسیله ای که بتواند برنامه و اتصال به اینترنت را اجرا کند.

IPTV فقط به معنای قادر به تماشای کانال های مورد علاقه خود در دستگاه های تلفن همراه در هنگام حرکت نیست. جمعیتی که به سرعت رشد می کنند از برش دهنده بند ناف که IPTV را نسبت به تلویزیون کابل سنتی ترجیح می دهند حتی در خانه بودن نیز وجود دارد. خدمات IPTV در مقایسه با اشتراک تلویزیون ماهواره ای و با قیمت بسیار پایین کانالهای بیشتری را در یک مکان به ارمغان می آورد.

ثبت نام در خدمات تلویزیون تلویزیون IPTV & قیمت گذاری

برای به دست آوردن تنظیم تلویزیون IPTV در FireStick ، ​​ابتدا نیاز به ثبت نام در سرویس های وب سایت دارید. در اینجا نحوه انجام این کار آورده شده است.

شماره 1 به وب سایت www.setvnow.com مراجعه کرده و بر روی دکمه "سفارش اکنون" کلیک کنید

نحوه نصب تلویزیون تنظیم شده بر روی firestick

همانطور که مشاهده می کنید ، Set TV یک آزمایش 24 ساعته و کامل را ارائه می دهد ، که می توانید بدون هیچ گونه کارت اعتباری دریافت کنید. پس از ثبت نام ، نامه ای با اعتبارنامه برای شما ارسال می شود تا از یک نسخه آزمایشی رایگان Set TV برای یک روز استفاده کنید.

آزمایش آزمایشی تلویزیون را تنظیم کنید

پس از پایان آزمایش 24 ساعته شما می توانید در یکی از برنامه های حق بیمه موجود ثبت نام کنید. برنامه ها از 20 دلار در هر ماه شروع می شوند ، که به شما امکان می دهد به مدت 30 روز به کلیه کانالهای 500+ دسترسی داشته باشید.

یک برنامه ماهانه ویژه اسپانیایی با قیمت 25 دلار وجود دارد که دسترسی به 70+ کانال اسپانیایی به همراه 500+ کانال انگلیسی را ارائه می دهد.

توجه داشته باشید: تمام برنامه های حق بیمه حداکثر 3 دستگاه را پشتیبانی می کنند

آنها همچنین برنامه های طولانی مدت را به شرح زیر دارند:

 1. برنامه 3 ماهه 55 دلار (در 5 دلار پس انداز می کند)
 2. برنامه 6 ماهه 110 دلار (صرفه جویی 10 دلار)
 3. برنامه 12 ماهه با قیمت 200 دلار (40 دلار پس انداز می کند)

پس از ثبت نام در این سرویس ها (رایگان یا پولی) ، یک حساب IPTV SET TV ایجاد خواهید کرد. با کلیک روی "حساب من" در سمت راست بالای صفحه اصلی می توانید به حساب خود وارد شوید.

پس از خرید یکی از برنامه های حق بیمه ، پین را نیز دریافت می کنید که می توانید برای ورود به سیستم تنظیم TV FireStick یا هر برنامه تلفن همراه دیگر تنظیم تلویزیون ، از آن استفاده کنید..

نحوه نصب تلویزیون در FireStick

پس از ثبت نام در سرویس های تنظیم تلویزیون ، باید برنامه آن را بر روی دستگاه خود نصب کنید. اکنون می آموزیم که چگونه Set TV را در FireStick نصب کنید. این قسمت آسان است فقط مطمئن شوید که هر مرحله را با دقت دنبال می کنید.

FireStick را به تلویزیون خود وصل کنید و آن را روشن کنید. مطمئن شوید که به اینترنت وصل شده است.

مرحله 1: منابع ناشناس را فعال کنید

شماره 1 حرکت و باز کردن تنظیمات از منوی بالای صفحه

شماره 2 کلیک 'دستگاهاز گزینه های موجود در صفحه بعدی

تنظیمات Firestick

شماره 3 کلیک 'گزینه های توسعه دهنده"

شماره 4 انتخاب کنید 'برنامه ها از منابع ناشناسو آن را روشن کنید. این به شما امکان می دهد برنامه ها را از منابع شخص ثالث نصب کنید. این برنامه برای برنامه هایی است که در فروشگاه App Amazon یا فروشگاه های رسمی دیگر موجود نیست.

به برنامه ها از منابع ناشناخته firestick اجازه دهید

توجه داشته باشید: گزینه "منابع ناشناخته" فقط باید روشن شود وقتی کاملاً از منبع نصب اطمینان دارید. Set TV FireStick یک برنامه قابل اعتماد است و می توانید بدون هیچ گونه نگرانی آن را بر روی دستگاه آزادانه نصب کنید.

اکنون به صفحه اصلی FireStick برگردید.

مرحله 2: برنامه "Downloader" را نصب کنید

اگر برنامه Downloader را در Fire TV / Stick خود دارید ، می توانید مستقیماً به مرحله 3 بروید. اگر هنوز آن را ندارید ، مراحل زیر را دنبال کنید.

Downloader یک برنامه بسیار محبوب در FireStick است و به شما کمک می کند Set TV IPTV را بر روی دستگاه قرار دهید. این برنامه به طور رایگان در فروشگاه App Amazon موجود است.

برای بارگیری و نصب برنامه Downloader مراحل زیر را دنبال کنید:

شماره 1 در صفحه اصلی FireStick ، ​​روی نماد جستجو در سمت چپ بالای صفحه حرکت دهید

شماره 2 عبارت "Downloader" (بدون نقل قول) را وارد کنید

برنامه بارگیری کننده را در firestick نصب کنید

شماره 3 "لیست بارگیری" را از لیست انتخاب شده هنگام انتخاب ، انتخاب کنید

شماره 4 دکمه Get را انتخاب کرده و نصب را انجام دهید

بارگیری برنامه نصب چوب tv fire

این کار بیشتر از چند ثانیه طول نمی کشد (بسته به سرعت اینترنت).

مرحله 3: برنامه TV FireStick را با استفاده از برنامه Downloader بارگیری و نصب کنید

اکنون می خواهیم از برنامه Downloader برای نصب برنامه Set TV IPTV استفاده کنیم.

برنامه Downloader را از صفحه اصلی باز کنید. از آنجا که به تازگی بارگیری کرده اید ، در بخش "اخیر" ظاهر می شود. اگر آنجا را مشاهده نکردید ، آن را از کشوی برنامه باز کنید

در اینجا ، از شما خواسته خواهد شد تا مکان فایل APK را برای تنظیم تلویزیون IPTV وارد کنید. APK فایل برنامه برای سیستم عامل Android است که برای نصب و اجرای برنامه ها استفاده می شود. مانند فایل های EXE در سیستم عامل ویندوز و DMG در سیستم عامل مک است. برای بارگیری APK آدرس زیر را وارد کنید:

http://app.setv.ca/SET.apk

دانلود مجموعه تلویزیونی firestick

پس از وارد کردن URL ، روی "رفتن" کلیک کنید (مطمئن شوید که آدرس صحیح را تایپ کرده اید یا برنامه نصب نخواهد شد).

فایل APK اکنون روی دستگاه شما بارگیری می شود. باز هم ، بیش از یک دقیقه طول نمی کشد.

برنامه مجموعه تلویزیونی firestick را بارگیری کنید

پس از بارگیری پرونده ، پیامی در صفحه نمایش داده می شود که درخواست تأیید شما برای نصب برنامه را دارد. دو بار کلید پایین را از راه دور خود فشار داده و روی "نصب" در پایین سمت راست کلیک کنید

نحوه نصب تلویزیون تنظیم شده بر روی firestick

پس از اتمام نصب ، یک پیام تأیید را مشاهده می کنید که حاوی "نصب نصب شده" با دو دکمه "انجام شده" است & 'باز کن.'

"Open" بلافاصله تنظیم تلویزیون IPTV را در FireStick راه اندازی می کند. اگر بعداً می خواهید از تنظیم تلویزیون استفاده کنید ، روی "انجام شد" کلیک کنید.

نحوه استفاده از تلویزیون تنظیم شده در firestick

به این ترتیب IPTV را در Firestick نصب می کنید.

شروع به کار با تنظیم تلویزیون IPTV

پس از نصب ، برنامه را اجرا کنید. صفحه ورود را مشاهده خواهید کرد. دو گزینه برای ورود به سیستم وجود دارد:

 • می توانید از اعتبار ورود به سیستم (نام کاربری و رمز عبور) خود استفاده کنید
 • می توانید از پین استفاده کنید

تنظیم Firestick تلویزیون

اعتبارنامه ورود در زمان ثبت نام حساب TV IPTV تنظیم می شود.

پین معمولاً به آدرس ایمیل ثبت شده ارسال می شود. همچنین می توانید پس از ورود به سایت https://store.setvnow.com/index.php؟route=account/login ، پین خود را از حساب آنلاین دریافت کنید

اکنون با گزینه دلخواه وارد شوید.

تلویزیون را در رابط FireStick تنظیم کنید

پس از ورود به سیستم تنظیم تلویزیون در FireStick ، ​​صفحه اصلی برنامه را مشاهده خواهید کرد. رابط کاربری ساده و بسیار بصری است. استفاده از آن آسان است و سریع درک می شود.

با باز کردن برنامه ، قسمت بزرگی از رابط خالی به نظر می رسد. با این حال ، هنگامی که شما شروع به استفاده از تنظیم تلویزیون می کنید ، جای خالی با لیست کانال های "بیشترین تماشای" و "آخرین تماشا" جمع می شود.

در پایین پنج برگه زیر وجود دارد:

تلویزیون تنظیم شده را روی چوب آتش نصب کنید

 1. تلویزیون: اینجاست که به همه کانالهای زنده دسترسی پیدا می کنید
 2. فیلم ها: این بخش است که مطالبه در صورت تقاضا را برای شما به ارمغان می آورد. اما ، فقط فیلم هایی که این بخش باید ارائه دهند نیستند ؛ همچنین تعدادی نمایش تلویزیونی محبوب نیز دارد
 3. گرفتن: این بخش فعلاً کاربردی نیست. پس از در دسترس بودن ، محتوای دیگری را پخش می کند که ساعاتی پیش پخش شده است
 4. EPG: این مخفف عبارت Electronic Program Guide (راهنمای برنامه الکترونیکی) است و اطلاعاتی را در مورد پخش برنامه های تلویزیونی مختلف در کانالهای تلویزیونی در اختیار شما قرار می دهد
 5. اطلاعات: این برگه اطلاعات مربوط به حساب تنظیم تلویزیون شما را نشان می دهد

اکنون بخش تلویزیون را بررسی خواهیم کرد ، برنامه ای که این برنامه مشهور است.

بر روی زبانه "TV" کلیک کرده و دکمه "Select" را از راه دور خود فشار دهید. راهنمای کانال را باز می کند.

در سمت چپ ، دسته های مختلفی را مشاهده می کنید که در آن همه کانالهای 500+ طبقه بندی شده اند. در زمان نوشتن این مقاله ، دسته های زیر در دسترس بودند:

 • همه
 • انگلیسی
 • ورزش ها
 • اسپانیایی
 • ایالات متحده آمریکا
 • انگلستان
 • فیلیپینی
 • بزرگسالان

یک قسمت جستجو در سمت چپ درست در بالای این دسته ها قرار دارد. اگر نمی توانید کانال مورد نظر خود را پیدا کنید زیرا لیست بسیار زیاد است ، می توانید از عملکرد جستجو برای جستجوی نام کانال استفاده کنید.

همچنین می توانید از طریق تب EPG جریان را شروع کنید. فقط کافی است این برگه را باز کرده و کانال را از لیست انتخاب کنید.

تنظیم تلویزیون IPTV برای FireStick مجموعه عظیمی از کانالهای ماهواره ای زنده و زنده را در اختیار شما قرار داده است CNN ، MTV ، HBO ، Nat Geo ، Discovery ، Sky Sports ، NBA ، همه اینها را دارند. دامنه این مقاله به ما اجازه نمی دهد لیست کاملی از کانال های موجود در تنظیم تلویزیون را تهیه کنیم. برای دیدن لیست کامل می توانید به وب سایت رسمی مراجعه کرده و به پایین بروید.

دریافت VPN

آیا تا به حال فکر کرده اید که چرا علی رغم اتصال اینترنتی بسیار سریع ، تجربه جریان شما گاهی اوقات پایین تر است؟ هنگامی که ما به مشکلات پخش جریان می پردازیم ، اغلب تصور می کنیم مشکلی در پایان ارائه دهنده محتوا وجود دارد. به این دلیل است که ما دلیلی نداریم که باور کنیم چنین ارتباطی فوق العاده می تواند مشکلات بافر ایجاد کند.

بگذارید اشتباه نشویم! شانس خوبی وجود دارد که ارائه دهنده خدمات اینترنت شما (ISP) می تواند سرعت اینترنت شما را در سطحی پایین تر از آنچه ادعا می کنند ارائه دهند کاهش دهد. شما می توانید قربانی پرتاب اینترنت شوید ، پدیده ای شایع تر از آنچه فکر می کنید.

ISP شما فعالیت اینترنتی شما را تماشا می کند و به خصوص اگر اخیراً جریان زیادی را پخش کرده اید ، ممکن است سرعت آنها را افزایش دهد. و حتی ممکن است غیرقانونی نباشد زیرا خواندن نسخه های خوب شرایط خدمات را از دست داده اید.

بنابراین ، چه می کنیم؟ آسان! همین حالا یک VPN برای FireStick دریافت کنید. یک VPN فعالیتهای اینترنتی شما را از ISP شما ماسک می کند و اطمینان حاصل می کند که از پخش آنلاین با تمام توان اتصال به اینترنت خود لذت می برید.

بهترین vpn firestick

نتیجه

در این مقاله ، نحوه نصب این IPTV را در دستگاه های Fire TV و FireStick آمازون آموختیم. مجموعه تلویزیونی به سرعت در حال تبدیل شدن به یک برنامه زنده تلویزیونی محبوب در میان برش سیم است. اگر شما هر بررسی تلویزیونی Set TV را خوانده اید ، ممکن است موارد مثبت زیادی در مورد آن شنیده باشید. برخی ممکن است قیمت اولیه 20 دلار در هر ماه کمی بالا بیابند. اما ، با این قیمت ، شما بیش از 500 کانال دریافت می کنید ، چیزی که از آن غافل نیست. و اینطور نیست اشتراک حق بیمه به شما امکان می دهد تا از 3 دستگاه از تنظیم تلویزیون IPTV استفاده کنید. این کمتر از 7 دلار در هر دستگاه در هر ماه است. پیش بروید و Set TV را در Firestick بارگیری کنید ، در خدمات حق بیمه آن مشترک شوید و از پخش مستقیم تلویزیون در سایر دستگاه های خود مانند تلفن همراه Android لذت ببرید. به دنبال سرگرمی بیشتر هستید؟ لیست 20 برنامه برتر آمازون Fire Stick را مشاهده کنید که باعث می شود تلویزیون کابلی خود را خدشه دار کنید.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me