Jak Jailbreak a FireStick (luty 2020)

>

W tym przewodniku nauczysz się jak jailbreak FireStick i instaluj popularne aplikacje do strumieniowego przesyłania bezpłatnych filmów, programów telewizyjnych, telewizji na żywo, sportu i wielu innych. Przedstawiona tutaj metoda jailbreak z 2020 roku również działa FireStick 4K, Fire TV i Fire TV Cube.

Aby uzyskać niesamowite wrażenia z przesyłania strumieniowego, postępuj zgodnie z instrukcjami krok po kroku, jak pokazano w tym przewodniku.

jailbreak firestickAmazon FireStick to niezwykle popularne urządzenie do przesyłania strumieniowego. To proste, ale bogate w funkcje urządzenie jest tanim rozwiązaniem do konwersji dowolnego zwykłego telewizora zgodnego z HDMI na inteligentny telewizor. FireStick umożliwia strumieniowe przesyłanie treści z różnych internetowych mediów i usług rozrywkowych, takich jak Netflix, Amazon Prime Video, Hulu i kilka sieci telewizyjnych.

To wszystko jest cudowne. Istnieje jednak poważna wada. Musisz płacić opłatę abonamentową, aby oglądać treści za pośrednictwem tych usług rozrywkowych. Ich subskrypcje nie są tanie; mogą wypalić dużą dziurę w kieszeni.

Właśnie dlatego my jailbreak FireStick. Jailbreaking pozwala uzyskać aplikacje do przesyłania strumieniowego innych firm, które zapewniają bezpłatny dostęp do wszystkich ulubionych filmów, programów, kanałów telewizyjnych na żywo, sportu i nie tylko.

Zrzeczenie się: Nie zachęcamy ani nie promujemy przesyłania strumieniowego treści chronionych prawem autorskim. Bądź dobry tylko ze swoich działań.

Co to jest Jailbreak FireStick?

Jailbreak to prosty proces odblokowania FireStick i umożliwienia sobie dostępu do bezdennej puli treści w Internecie.

Kiedy jailbreakujesz swój FireStick, omijasz ograniczenia nałożone na twoje urządzenie podczas jego pierwszego zakupu.

Jailbreak FireStick obejmuje instalację aplikacji i usług innych firm, które nie są zawarte w sklepie Amazon.

Możesz myśleć o jailbreaku jako o zburzeniu muru, który stoi między tobą a nieograniczoną rozrywką. Jest to sposób na zhakowanie Firestick, ale bez powodowania żadnej szkody dla urządzenia.

FireStick jailbreak jest przeznaczony dla każdego użytkownika, który chce cieszyć się nieograniczonym przesyłaniem strumieniowym i bez żadnych ograniczeń.

Na szczęście jest to tak łatwy proces, że każdy bez wiedzy technicznej może to zrobić.

Dlaczego jailbreak FireStick?

Odpowiedź na to pytanie jest raczej prosta. Jailbreakujesz FireStick, aby cieszyć się nieograniczonym / darmowym streamingiem bez konieczności wypalania dziury w kieszeni.

Jailbreaking zapewnia łatwy dostęp do wszystkich treści przesyłanych strumieniowo online. Uwalnia prawdziwy potencjał FireStick.

Niezależnie od tego, czy lubisz oglądać filmy, programy telewizyjne, programy na żywo, sport, czy cokolwiek innego, jailbreak umożliwia Ci to. Dzięki jailbreakowi FireStick masz natychmiastowy dostęp do wszystkiego, co chcesz oglądać.

Chcesz jailbreakować FireStick, ponieważ to czyni cię przecinaczem sznurka w prawdziwym tego słowa znaczeniu.

Czy to jest bezpieczne? & Legalne jest jailbreakowanie FireStick?

Pozwól mi się uspokoić.

tak!

Breaking Jail FireStick jest BEZPIECZNY i PRAWNY dopóki nie przesyłasz strumieniowo żadnych treści chronionych prawem autorskim.

Jest bezpieczny, ponieważ nie wymaga wprowadzania żadnych zmian w plikach systemowych systemu operacyjnego urządzenia. To nie jest jak zhakowanie telefonu z Androidem lub włamanie do systemu iOS.

Do złamania jailbreaka nie potrzebujesz dostępu do roota swojego FireStick OS. Nie manipulujesz plikami na poziomie podstawowym. Wszystkie te rzeczy wymagają pewnego poziomu wiedzy technicznej. Jednak, jak powiedziałem, łamanie jail FireStick nie wymaga żadnej wiedzy technicznej. Jestem laikiem i mogę zrobić jailbreak w ciągu kilku minut.

Kiedy robisz jailbreak FireStick, wszystko, co robisz, to dostajesz pewne aplikacje innych firm, o których mówiliśmy w dalszej części tego przewodnika. Te aplikacje nie są dostępne w oficjalnym sklepie z aplikacjami Amazon. Nie musisz programować FireStick w żaden inny sposób.

Jeśli chodzi o legalność, łamanie więzienia jest w 100% legalne. Jesteś właścicielem urządzenia i możesz z nim robić, co chcesz. Po prostu pobierasz niektóre aplikacje, z których już korzystają miliony. Nie unieważnia nawet gwarancji twojego urządzenia. W rzeczywistości sama Amazon umożliwia sideload takie aplikacje.

Jest jednak dla ciebie słowo ostrzeżenia. Samo łamanie więzienia jest legalne. Ale instalujesz aplikacje innych firm, które zapewniają dostęp do nieograniczonej zawartości. To nie są zwykłe aplikacje z Amazon App Store. Nie przekraczaj granic prawnych, przesyłając treści chronione prawem autorskim. W FireStickTricks.com zachęcamy do dobrego oceniania swoich działań i przesyłania strumieniowego treści dostępnych w domenie publicznej.

Ponadto, aby chronić swoją prywatność, zawsze używaj VPN (więcej na ten temat później).

Jak Jailbreak FireStick

Chociaż proces jailbreaka Amazon Fire Stick nie jest dokładnie bułką z masłem, nie jest to też nauka rakietowa. Podzieliłem ten proces na proste instrukcje krok po kroku. Po prostu upewnij się, że postępujesz zgodnie z nimi dokładnie tak, jak podano, a będziesz mieć jailbreak FireStick w ciągu kilku minut.

Być może widziałeś niektóre w pełni załadowane Firesticks na sprzedaż w Internecie. Takie urządzenia są zwykle sprzedawane o 40-50 USD powyżej ceny detalicznej. Naprawdę nie musisz wydawać tych dodatkowych dolarów, kiedy możesz zrobić to wszystko sam i jak powiedziałem „w ciągu kilku minut”. Ponadto widziałem ludzi stojących w obliczu legalnych bitew o sprzedaż ognistych jailbreaków.

Po prostu ściśle wykonaj czynności wymienione poniżej, a będziesz w stanie łatwo jailbreak Amazon Fire Stick. Udało mi się uruchomić te kroki wiele razy na Firestick 2. generacji z pilotem Alexa Voice Remote, FireStick 4K i Fire TV Cube. Pokażę także, jak używać Jailbroken FireStick w dalszej części tego przewodnika. Bądźcie czujni.

Uwaga Użytkownicy FireStick: Przeczytaj zanim przejdziesz dalej

Rządy i dostawcy usług internetowych na całym świecie monitorują aktywność online swoich użytkowników. Jeśli znajdziesz strumień chroniony prawami autorskimi na swoim Fire TV Stick, możesz mieć poważne kłopoty. Obecnie twoje IP jest widoczne dla wszystkich. Zdecydowanie zalecamy, aby uzyskać dobry FireStick VPN i ukryć swoją tożsamość, aby oglądanie filmów nie zmieniło się źle.

używam ExpressVPN która jest najszybszą i najbezpieczniejszą siecią VPN w branży. Jest bardzo łatwy do zainstalowania na dowolnym urządzeniu, w tym na Amazon Fire TV Stick. Ponadto jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli nie podoba Ci się ich usługa, zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy. ExpressVPN ma również specjalną ofertę, w której możesz uzyskaj 3 miesiące za darmo i zaoszczędź 49% na abonamencie rocznym.

Oto powody, dla których musisz cały czas korzystać z VPN.


Przeczytaj: Jak zainstalować i używać Best VPN dla FireStick

Krok 1: Przygotowanie Fire Stick do Jailbreaking

Najpierw musisz dostosować ustawienie Fire TV Stick / Cube, aby proces jailbreak mógł działać. To ustawienie natywne jest wszystkim, czego potrzebujesz, aby rozpocząć. NIE infiltrujesz żadnych ustawień systemowych ani nie manipulujesz podstawowymi plikami systemu operacyjnego. Ten hack w jailbreaku jest prostszy niż myśli większość ludzi. Nie potrzebujesz nawet komputera. Wszystko czego potrzebujesz to FireStick, jego pilot i połączenie z Internetem.

1. Włącz Amazon Fire TV Stick i poczekaj, aż ten ekran główny się załaduje

jak jailbreak firestick

2. Podświetl pasek menu u góry i przejdź do Ustawienia po prawej stronie

jailbreak firestick

3. Teraz wybierz opcję My Fire TV

moje ustawienia telewizora przeciwpożarowego

4. W następnym oknie otwórz element Opcje programistyczne

kliknij opcje programisty

5. Najpierw włącz opcję Debugowanie ADB

włącz debugowanie adb

6. Następnie włącz opcję Aplikacje z nieznanych źródeł

Daje to Ci uprawnienia do pobierania aplikacji spoza Amazon App Store.

amazon firestick jailbroken

7. Teraz musisz zobaczyć ten monit z komunikatem

Śmiało i wybierz Włączyć aby kontynuować

włącz aplikacje z nieznanych źródeł

8. Naciśnij przycisk Wstecz na pilocie Amazon Fire TV

Nastąpi powrót do okna Ustawienia.

otwarty Preferencje

otwórz preferencje firestick

9. Otwórz Ustawienia prywatności

kroki do ognistego jailbreaka

10. Wyłącz następujące opcje, aby zatrzymać udostępnianie danych użytkowania po jailbreak Fire Stick w ustawieniach prywatności

 • Dane użytkowania urządzenia
 • Zbierz dane o użytkowaniu aplikacji

zmodyfikuj ustawienia prywatności

11. Naciśnij jeden raz przycisk Wstecz. Powinieneś teraz wrócić do Preferencje okno

Kliknij Monitorowanie danych

monitorowanie danych

12. Teraz WYŁĄCZ Monitorowanie danych na następnym ekranie

wyłącz monitorowanie danych

Krok 2: Zainstaluj APK Downloader w FireStick

Jailbreaking polega na instalowaniu pakietów APK innych firm na urządzeniu FireStick w celu bezpłatnego przesyłania strumieniowego. Amazon App Store nie ma tych aplikacji. Aby zainstalować aplikacje innych firm, potrzebujesz aplikacji ułatwiającej. Jest tak, ponieważ Amazon Fire TV Stick nie obsługuje bezpośredniego pobierania przez przeglądarkę (tak jak robisz to na telefonie z Androidem).

Jest to aplikacja, z której będziemy instalować wszystkie nasze aplikacje jailbreak Downloader.

Uwaga: Nie korzystamy już z Eksploratora plików ES, ponieważ jest on płatny i kosztuje 9,99 USD miesięcznie

Oto, co zamierzamy zrobić w tej sekcji: Zainstaluj aplikację Downloader z Amazon App Store

Przejdźmy teraz do tego.

1. Ponownie przejdź do ekranu głównego Amazon Fire TV Stick

jak jailbreak firestick

2. Wybierz Szukaj opcja dostępna w lewym górnym rogu Fire TV (musisz wybrać ikonę obiektywu)

jailbreaking firestick

3. W oknie wyszukiwania wpisz nazwę aplikacji Downloader

Kliknij Downloader w sugestiach wyszukiwania wyświetlanych w oknie Amazon FireStick

jailbreak amazon fire tv

4. Kliknij Downloader ikona na następnym ekranie

jak zhakować amazon fire stick

5. Wybierz Pobieranie (lub Otrzymać) w oknie, które pojawi się obok

kliknij pobierz

6. Poczekaj, aż aplikacja Downloader pobierze, a następnie zainstaluje

Kliknij otwarty aby uruchomić aplikację Downloader

jailbreak firestick

7. Zamknij wszystkie monity wyświetlane podczas pierwszego użycia aplikacji Downloader

Zaczniesz, klikając sekcję aplikacji wyróżnioną na obrazku poniżej (tam, gdzie jest napisane http: //)

aplikacja do pobierania

Krok 3: Jailbreak Firestick

Teraz zaczniemy instalować różne aplikacje, zaczynając od Kodi. Jeśli nie wiesz, Kodi to aplikacja multimedialna, która daje dostęp do ogromnego świata darmowej rozrywki. Pozwala oglądać ulubione filmy, programy telewizyjne, kanały telewizyjne, sport, treści dla dzieci i wiele więcej. Tak, możesz przesyłać strumieniowo wszystko, co chcesz. Wszystko czego potrzebujesz to odpowiednie dodatki i kompilacje Kodi.

Zrobimy jailbreak FireStick z Kodi przy użyciu aplikacji Downloader, którą właśnie pobrałeś ze sklepu Amazon. Oto kroki:

1. Otwórz Downloader. Kliknij pole tekstowe adresu URL tam, gdzie jest napisane http: //

jak jailbreak firestick z downloaderem

2. Po wyświetleniu tego okna wprowadź następujący adres URL
https://www.firesticktricks.com/kapk

Kliknij UDAĆ SIĘ

pobierz jailbreak apk dla firestick

3. Poczekaj, aż aplikacja Downloader pobierze pakiet APK Kodi 18 Leia

pobieranie kodi apk na ogień kij tv

4. Kliknij zainstalować po pobraniu pliku

instalując kodi apk na jailbreak fire tv stick

5. Poczekaj na zainstalowanie APK Kodi

instalacja kodi z downloaderem

6. Zainstalowana aplikacja powiadomienie potwierdzi, że Kodi został zainstalowany na urządzeniu Amazon Fire TV Stick.

Świetny! Twój FireStick jest teraz w jailbreaku.

Kliknij otwarty uruchomić Kodi. Jeśli chcesz otworzyć Kodi później, kliknij Gotowy. Możesz otworzyć go później w swoich aplikacjach & Lista kanałów.

jak jailbreak firestick z downloaderem

7. Otwarcie Kodi zajmie minutę. To normalne. Tak wygląda ekran główny Kodi.

tak wygląda ognisty ognisty jablak

Zastanawiasz się, co dalej? Kodi to na razie czysty plan, w którym nie ma nic do grania. Aby dowiedzieć się, jak korzystać z jailbreak FireStick, czytaj dalej.

Jak korzystać z Jailbroken FireStick

Teraz, kiedy złamałeś jail Fire Stick Stick, nadszedł czas, abyś wiedział, jak maksymalnie wykorzystać swoje urządzenie.

Zanim jednak zaczniesz używać jailbreak Fire Fire, chciałbym cię ostrzec, że wszystko, co przesyłasz strumieniowo w Kodi lub innych aplikacjach do przesyłania strumieniowego, jest widoczne dla twojego dostawcy usług internetowych i rządu. Oznacza to, że przesyłanie strumieniowe treści chronionych prawem autorskim (darmowe filmy, programy telewizyjne, sport) może spowodować problemy prawne.

Na szczęście istnieje niezawodny sposób na ukrycie wszystkich działań związanych z przesyłaniem strumieniowym przed dostawcą usług internetowych i rządem. Wszystko czego potrzebujesz to dobra VPN dla Fire Stick. VPN pomaga ominąć nadzór online, ograniczanie przepustowości dostawcy usług internetowych i ograniczenia geograficzne treści.

Ja osobiście korzystam i polecam ExpressVPN, która jest najszybszą i najbezpieczniejszą siecią VPN. Jest przyjazny dla Kodi i bardzo łatwy w instalacji na Fire TV / Stick.

Nie zachęcamy do naruszania praw autorskich. Ale co się stanie, jeśli skończysz na przesyłaniu strumieniowo treści z nielegalnego źródła? Nie zawsze łatwo jest odróżnić legalne i nielegalne źródło.

Zanim zaczniesz korzystać z jailbreak Fire Fire, zobaczmy, jak korzystać z ExpressVPN, aby ukryć swoje transmisje strumieniowe przed wścibskimi oczami.

Krok 1: Subskrybuj ExpressVPN TUTAJ. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz z niego swobodnie korzystać przez pierwsze 30 dni, a jeśli nie jesteś zadowolony z wydajności (co jest bardzo mało prawdopodobne), możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy.

Krok 2: Włącz telewizor Fire TV / Stick i przejdź do opcji „Szukaj” po lewej stronie. Teraz wpisz „Expressvpn” (bez cudzysłowów) w pasku wyszukiwania i wybierz ExpressVPN, gdy pojawi się w wynikach wyszukiwania

zainstaluj expressvpn na jailbroken firestick

Krok 3: Kliknij „Pobierz”, aby zainstalować aplikację ExpressVPN dla Fire TV / Stick.

dostać vpn jailbroken firestick

Krok 4: Otwórz aplikację i wprowadź dane logowania, które utworzyłeś podczas zakupu subskrypcji ExpressVPN. Kliknij „Zaloguj się”

zaloguj się expressvpn na firestick

Krok 5: Kliknij ikonę zasilania, aby połączyć się z serwerem VPN. To wszystko. Twoje połączenie jest teraz bezpieczne dzięki najszybszej i najlepszej sieci VPN dla FireStick.

podłącz expressvpn na patyku ognia

Możesz także przeczytać bardziej szczegółowe informacje na temat korzystania z ExpressVPN z Fire TV / Stick.

Teraz, gdy twój Firestick korzysta z bezpiecznego połączenia, czas zacząć korzystać z jailbreakowanego FireStick / Fire TV Cube / Firestick 4K.

Mimo że zainstalowałeś Kodi, proces jailbreak FireStick jeszcze się nie zakończył. Instalacja odtwarzacza multimedialnego Kodi to dopiero początek. Teraz musimy dowiedzieć się, jak używać Kodi do strumieniowego przesyłania bezpłatnych filmów, programów, telewizji na żywo itp.

Co musisz teraz zrobić, to zainstalować Dodatki lub kompilacje Kodi.

Kodi Addons

Kodi nie ma własnych mediów. Media należy pozyskiwać z Internetu. Aby to zrobić, potrzebujesz dodatków.

Istnieją setki dodatków Kodi w Internecie od różnych niezależnych programistów. Jednak tylko kilka z tych dodatków oferuje wysokiej jakości przesyłanie strumieniowe.

Wybraliśmy kilkadziesiąt dodatków i umieściliśmy je w osobnym przewodniku po najlepszych dodatkach do Kodi. Gdy już będziesz mieć Kodi, będziesz chciał rozpocząć instalację dodatków Kodi.

Oto krótkie spojrzenie na niektóre z najlepszych dodatków z tej listy do bezpłatnych filmów, programów i innych:

1. Venom Addon (filmy & Przedstawia): Venom jest obecnie jednym z najlepszych dodatków Kodi do treści na żądanie. Nie tylko ma ogromną bibliotekę treści, ale także pobiera mnóstwo wysokiej jakości linków do przesyłania strumieniowego.

Zainstaluj Venom na Kodi

2. Przymierze (filmy & Przedstawia): Przymierze to kolejny dodatek jakościowy, który można znaleźć w ekwipunku. Ten dodatek został niedawno odnowiony i działa świetnie w przypadku filmów, programów i innych treści na żądanie. Spróbuj!

Zainstaluj Covenant na Kodi

3. Exodus Redux (filmy & Przedstawia): Exodus Redux jest obecnie prawdopodobnie najpopularniejszym dodatkiem do Kodi. Ten dodatek oferuje ogromny katalog treści i pobiera wiele strumieni roboczych.

Zainstaluj Exodus Redux na Kodi

4. Bez ograniczeń (uniwersalne): Jeśli szukasz wszechstronnego dodatku do filmów, programów, telewizji na żywo, filmów dokumentalnych, sportu i różnych dodatków, wypróbuj program Limitless. Jest to lekki dodatek, który działa świetnie w FireStick

Zainstaluj Limitless na Kodi

5. Zejście (uniwersalne): Descent to kolejny dodatek all-in-one, który zasługuje na uwagę. Ten dodatek jest dość nowy w porównaniu do innych dodatków, ale wykonuje fenomenalną pracę, ciągnąc linki najwyższej jakości.

Zainstaluj Descent na Kodi

Kompilacje Kodi

Potrzebujesz dodatków Kodi, aby przesyłać strumieniowo bezpłatne filmy i programy. Natomiast wersje Kodi są opcjonalne. Mogą jednak naprawdę poprawić jakość obsługi Kodi na Fire Stick.

Kompilacje Kodi organizują interfejs Kodi w sposób bardziej przyjazny dla przesyłania strumieniowego. Domyślna skóra Kodi jest nie tylko nudna, ale również nie jest bardzo użyteczna. Kompilacje zapewniają Twojemu Kodi zupełnie nowy interfejs i ekscytujący sposób korzystania z Kodi. Innymi słowy, sprawiają, że Kodi się bardziej dzieje.

Tak więc, kiedy używasz jailbreak FireStick za pomocą Kodi, zalecam również uzyskanie wersji Kodi.

Kolejną wielką zaletą kompilacji Kodi jest to, że są one wyposażone w preinstalowane dodatki. Nie musisz instalować ich osobno.

Podobnie jak w przypadku dodatków, przygotowaliśmy również listę najlepszych kompilacji Kodi. Oto najlepsze typy z listy:

1. Magia bez ograniczeń: Z milionami użytkowników No Limits jest prawdopodobnie najpopularniejszą wersją Kodi. Ta wersja oferuje elegancki, pozbawiony bałaganu i łatwy w użyciu interfejs. Zawiera mnóstwo fabrycznie zainstalowanych dodatków do filmów, programów, telewizji na żywo i nie tylko. Spróbuj!

Zainstaluj Kodi No Limits Build

2. Kompilacja Xontech: Jest to kolejna wersja, którą chciałbyś wypróbować, jeśli chcesz zaktualizować interfejs Kodi. Staranna konstrukcja i mnóstwo najwyżej ocenianych dodatków sprawiają, że ta kompilacja jest obowiązkowa.

Zainstaluj Xontech Build na Kodi

3. Budowa tytanu: Ta wersja jest częścią popularnego Kreatora najwyższych wersji. Titanium to lekka konstrukcja, która świetnie działa na wszystkich urządzeniach obsługiwanych przez Kodi. Zawiera wiele popularnych dodatków do wszystkich potrzeb związanych z przesyłaniem strumieniowym.

Zainstaluj Titanium Build na Kodi

Zapoznaj się również z naszym Przewodnikiem dla początkujących dla Kodi, który pomoże Ci nauczyć się obsługi Kodi.

Jak Jailbreak a FireStick (film na YouTube)

Jak Jailbreak FireStick (metoda Eksploratora plików ES)

Nie musisz tego przestrzegać, jeśli już złamałeś jail Firestick za pomocą powyższej metody. Jeśli aplikacja Downloader nie jest dostępna w twoim regionie, możesz użyć ES File Explorer do jailbreak FireStick. Uwaga: ładowanie boczne nie jest już dostępne za darmo w ES File Explorer. Potrzebujesz płatnej subskrypcji, która kosztuje 9,99 USD miesięcznie. Aplikacja oferuje również bezpłatny 7-dniowy okres próbny.

Wykonaj poniższe czynności, aby jailbreakować Firestick:

 1. Iść do Ustawienia > My Fire TV
 2. otwarty Opcje programistyczne
 3. Włączyć Aplikacje z nieznanych źródeł
 4. Wróć do Ustawienia strona
 5. otwarty Preferencje > Ustawienia prywatności
 6. Wyłączyć Dane użytkowania urządzenia
 7. Wyłączyć Zbierz dane o użytkowaniu aplikacji
 8. Idź do pulpit twojego Fire Stick
 9. Wybierz Szukaj narzędzie w lewym górnym rogu
 10. Rodzaj ES File Explorer przy użyciu pilota FireStick / Fire TV / Fire TV Cube
 11. Kliknij Eksplorator plików ES, gdy pojawia się w wynikach wyszukiwania
 12. Kliknij Pobieranie
 13. Poczekaj, aż ES File Explorer zostanie pobrany i zainstalowany
 14. Kliknij otwarty uruchomić aplikację ES File Explorer
 15. W prawej części Eksploratora plików ES wybierz i kliknij ikonę Downloader
 16. Kliknij +Nowy na dnie
 17. Wpisz adres URL https: // www.firesticktricks.com/kapk w polu Ścieżka. Wpisz nazwę w polu Nazwa
 18. Kliknij Pobierz teraz
 19. Po pobraniu pliku APK Kodi kliknij Otwórz plik
 20. Kliknij zainstalować na następny monit
 21. Przewiń w dół do prawego dolnego rogu następnego okna i kliknij zainstalować jeszcze raz
 22. Zobaczysz Zainstalowana aplikacja powiadomienie wkrótce. Świetny! Masz jailbroken Firestick teraz

Najlepsze aplikacje Jailbreak dla FireStick

Kodi to jeden świetny sposób na jailbreak FireStick. Ale to nie jedyny sposób. Istnieje kilka niesamowitych pakietów APK, które możesz zainstalować i zacząć oglądać ulubione treści w mgnieniu oka.

Zrzeczenie się: Nie mogę ręczyć za status prawny tych aplikacji. Użytkownicy NIE mogą używać żadnych wymienionych aplikacji do uzyskiwania dostępu do strumieni chronionych prawem autorskim. Polecam oglądać tylko bezpłatne treści, które są dostępne w domenie publicznej i są wolne od jakichkolwiek praw autorskich.

W tej części przewodnika zainstalujemy różne aplikacje na Amazon Fire TV. Dzięki tym aplikacjom uzyskasz dostęp do nieograniczonej liczby filmów, programów, telewizji na żywo i sportu w celu bezpłatnego przesyłania strumieniowego. Te aplikacje zostały starannie wybrane dla użytkowników FireStick, takich jak ty i ja.

Te aplikacje nie wymagają rejestracji, rejestracji ani adresu e-mail.

Oto wybrane przez nas aplikacje:

Kino & Programy telewizyjne

 • Kino APK
 • Typhoon APK

Telewizja na żywo + sport

 • Mobdro
 • OLA
 • HDStreamz

Pamiętaj, że żadna z wyżej wymienionych aplikacji nie jest dostępna w sklepie z aplikacjami Amazon. Dlatego musisz włączyć aplikacje z nieznanych źródeł dla wszystkich tych aplikacji, przechodząc do Ustawień > My Fire TV > Opcje programistyczne.

Zalecana usługa płynnego przesyłania strumieniowego

Mówimy o tym, jak jailbreak FireStick. Dyskusja nie byłaby jednak kompletna, dopóki nie wspomni się o tej konkretnej usłudze.

Prawdziwy debrid!

Real Debrid to generator linków premium. Jest to najpopularniejszy generator linków premium, gdy piszę ten przewodnik. Działa z wieloma aplikacjami Fire TV i FireStick, w tym Kodi.

Po zalogowaniu się do Real Debrid możesz znacznie poprawić jakość strumieniowania na Amazon FireStick.

Chociaż zalecane tutaj aplikacje FireStick jailbreak działają świetnie, oferują one o wiele bardziej niesamowite wrażenia w połączeniu z usługą Real Debrid.

Byłem użytkownikiem tej usługi, ponieważ nawet nie pamiętam. Dlatego gorąco polecam moim czytelnikom.

Możesz uzyskać tę usługę z oficjalnej strony internetowej. W dalszej części tego przewodnika pokażę, jak skonfigurować i używać Real Debrid z różnymi aplikacjami Fire TV Stick, aby uzyskać lepsze wrażenia podczas oglądania filmów i programów telewizyjnych.

Kino APK (filmy & Przedstawia)

Cinema APK to jedna z najpopularniejszych aplikacji jailbreak innych firm do bezpłatnego przesyłania strumieniowego filmów i programów telewizyjnych na żądanie. Ta aplikacja istnieje już od dłuższego czasu i cieszy się zaufaniem setek tysięcy użytkowników Fire TV / Fire TV Cube / FireStick na całym świecie.

Jest to prosta i przyjazna dla użytkownika aplikacja z mnóstwem filmów i programów zapewniających niekończącą się rozrywkę na Fire Stick.

Upewnij się, że aplikacje z nieznanych źródeł są WŁĄCZONE (przejdź do ustawień FireStick > My Fire TV > Opcje programistyczne)

Oto proces instalacji jailbreak FireStick / Fire TV z aplikacją Cinema APK:

1. Otwórz aplikację Downloader na Fire TV Stick. Na ekranie głównym kliknij tam, gdzie jest napisane http: //

downloader

2. Za pomocą klawiatury ekranowej wpisz następujący adres URL - firesticktricks.com/cinema

Naciśnij przycisk Play / Pause na pilocie lub kliknij UDAĆ SIĘ

pobierz aplikację do filmów na Firestick

3. Poczekaj na zakończenie pobierania pliku Cinema HD APK

darmowe filmy na amazon fire stick

4. Kliknij zainstalować Kolejny

kliknij zainstaluj

5. Poczekaj na zainstalowanie APK Cinema HD

poczekaj na instalację

7. Kliknij otwarty po zainstalowaniu aplikacji jailbreak Cinema HD Fire Stick

jailbreak ognisty

Zacznijmy od aplikacji Cinema HD na odblokowanym FireStick. Po jailbreak Firestick / FireStick 4K, ta aplikacja daje bezpłatny dostęp do wielu treści.

8. Jeśli to jest pierwsze uruchomienie, kliknij Dopuszczać gdy pojawi się monit

jak jailbreak amazon fire stick z apk kina

9. Śmiało i kliknij zainstalować zaktualizować do najnowszej wersji, jeśli pojawi się monit

10. Kliknij Zaakceptować w wyskakującym okienku z zastrzeżeniem

aplikacja kinowa

11. Kliknij dobrze w tym oknie dziennika zmian

dziennik zmian aplikacji kinowej

Oto aplikacja Cinema HD dla Ciebie. To jest główny ekran, na którym znajdziesz programy telewizyjne

kino domowe z ekranem hd

Aby posortować zawartość według gatunków lub kategorii, kliknij odwrócony trójkąt u góry

jailbreak kij ognia

Wybierz spośród kategorii takich jak Popularne, Popularne, Najwyżej oceniane itp.

jak używać jailbroken firestick z aplikacją kinową

Opcja wyszukiwania i filtr roku znajdują się w prawym górnym rogu ekranu

ikona wyszukiwania kina

Szukasz filmów? Kliknij opcję 3 wierszy w lewym górnym rogu, aby otworzyć to menu rozwijane

kliknij menu

Kliknij Kino tutaj

kino

Aby dostosować lub skonfigurować Cinema APK HD, kliknij Ustawienia w menu rozwijanym.

ustawienia kina

Chociaż jest tu wiele opcji, dotkniemy tylko najważniejszej - konfigurowanie Real Debrid

Przewiń w dół do sekcji Konto premium

Kliknij Zaloguj się do Real-Debrid

kliknij prawdziwy debrid

Zobaczysz to okno z kodem autoryzacyjnym / aktywacyjnym

Użyj komputera lub mobilnej przeglądarki internetowej i przejdź na https://real-debrid.com/device

Zaloguj się za pomocą swojego konta Real Debrid i wprowadź kod widoczny na ekranie FireStick

jailbreak amazon fire tv

Po pomyślnej autoryzacji zobaczysz komunikat „Autoryzowane debetowanie”

jak używać jailbroken firestick

Typhoon TV APK (filmy & Przedstawia)

Typhoon TV to jedna z nowszych aplikacji jailbreak dla treści na żądanie. Jednak pomimo tego, że jest nowy, wyrobił sobie markę.

Ta aplikacja oferuje ogromną gamę filmów i programów. Wyciąga również najlepsze łącza strumieniowe z najbardziej wiarygodnych źródeł w Internecie.

Typhoon TV to łatwa w użyciu aplikacja FireStick jailbreak z prostym interfejsem. Wierzę, że jailbreak Fire Stick nie byłby prawdziwy bez tej aplikacji.

Oto jak instalujesz Typhoon TV na FireStick:

1. Otwórz Downloader aplikacja na urządzeniu

Kliknij sekcję ekranu głównego, w której jest napisane http: //

strona główna downloadera

2. Wpisz następujący źródłowy adres URL: firesticktricks.com/typ

Kliknij UDAĆ SIĘ

link do pobrania aplikacji tajfun

3. Poczekaj na pobranie APK Typhoon TV

poczekaj na pobranie

4. Wybierz zainstalować po wyświetleniu tego monitu

jailbreaking firestick z tajfunem tv

5. Poczekaj na zainstalowanie aplikacji Typhoon TV

instalowanie aplikacji tajfun jailbreak

6. Kliknij otwarty po zainstalowaniu tej aplikacji jailbreak FireStick

hack firestick

7. Kliknij Dopuszczać udzielić niezbędnego pozwolenia Typhoon TV

jak jailbreak firestick

8. Kliknij dobrze w tym wierszu dziennika zmian

dziennik zmian tajfunu

9. Wybierz żądany domyślny odtwarzacz wideo. Polecam korzystanie z MX Player

Można to zmienić później w ustawieniach telewizora Typhoon.

wybierz domyślny odtwarzacz

10. Po wyświetleniu monitu kliknij Zaakceptować w wyskakującym okienku z zastrzeżeniem

wyskakujące okienko z zastrzeżeniem tajfun

To byłoby główne okno aplikacji Typhoon TV. Na ekranie głównym aplikacja wyświetla najpierw programy telewizyjne. Można to jednak zmienić w ustawieniach aplikacji

ekran główny tajfunu

Możesz także szybko przełączać się między filmami i programami z menu aplikacji

Kliknij ikonę 3 wierszy w lewym górnym rogu

ustawienia tajfunu

Wybierz Filmy w opcjach

kliknij filmy

Oto ekran z filmami

Domyślnie filmy z kategorii „Najpopularniejsze” są wyświetlane jako pierwsze

darmowa aplikacja filmowa na jailbroken firestick

Kliknij odwrócony trójkąt u góry, aby wybrać więcej kategorii

aplikacja do oglądania filmów na jailbroken fire stick

W prawej górnej części aplikacji możesz użyć opcji wyszukiwania, jeśli szukasz czegoś konkretnego (na przykład możesz wyszukać według nazwy filmu lub programu)

szukaj na Typhoon TV

Rzućmy okiem na kategorie Typhoon TV i jak zapisać się na Real Debrid

Kliknij ponownie 3-liniowy przycisk menu w lewym górnym rogu iz rozwijanego menu kliknij Ustawienia

kliknij ustawienia

Jak powiedziałem, możesz zmienić domyślny odtwarzacz w Ustawieniach

zmień domyślny odtwarzacz

Przewiń w dół do Real-Debrid Sekcja

Kliknij Zaloguj się do Real-Debrid

jailbreaking firestick

Po wyświetleniu tego okna zanotuj kod autoryzacyjny

Przejdź do https://real-debrid.com/device w przeglądarce internetowej i wprowadź ten kod

Może być konieczne zalogowanie się na swoje konto Real Debrid

prawdziwa autoryzacja debrid

Po zakończeniu autoryzacji status zmienia się na Zalogowany

jailbreak amazon fire tv

Konfiguracja Typhoon TV jest teraz zakończona i możesz przesyłać strumieniowo ulubione treści.

Mobdro (dla telewizji na żywo)

Mobdro to niezwykle popularna aplikacja FireStick do oglądania telewizji na żywo, która usuwa wszystkie granice i przenosi kanały telewizji kablowej bezpośrednio do uszkodzonej przez jail Amazon Amazon TV / FireStick.

Ta aplikacja oferuje mnóstwo kanałów z USA, Kanady, Europy i innych części świata. Prosty, ale wysoce funkcjonalny interfejs aplikacji ułatwia znalezienie dowolnego kanału, którego szukasz.

Znajome kategorie ułatwiają wybranie rodzaju treści, które chcesz oglądać, w tym wiadomości, programy, filmy, sport, muzyka i inne. Opcja wyszukiwania pozwala szybko znaleźć kanały telewizyjne, które chcesz oglądać na swoim urządzeniu FireStick.

Oto kroki do jailbreak FireStick / Fire TV / Fire TV Cube z Mobdro:

1. Uruchom Downloader aplikację w FireStick i kliknij pole tekstowe z napisem http: //

jailbreak firestick dla kanałów telewizyjnych na żywo

2. Wprowadź adres URL firesticktricks.com/mob

Kliknij UDAĆ SIĘ lub naciśnij przycisk Odtwarzaj / Pauza na pilocie

darmowa telewizja na żywo na Amazon Fire TV Stick

3. Poczekaj na plik APK Mobdro podczas pobierania

pobieranie apk TV na żywo

4. Kliknij zainstalować gdy pojawi się monit

zainstaluj aplikację mobdro jailbreak

5. Poczekaj, aż aplikacja Mobdro jailbreak dla FireStick jest zainstalowana

poczekaj na instalację

6. Kliknij otwarty po zainstalowaniu aplikacji

mobdro na firestick zainstalowany

7. Kliknij Zgodzić się gdy pojawi się monit. Ten monit pojawia się tylko przy pierwszym uruchomieniu aplikacji po instalacji

ekran główny mobdro

8. Kliknij Dopuszczać kiedy pojawi się ten monit

jailbroken kanały firestick

To jest główne okno aplikacji Mobdro

mobdro

Na górze możesz zobaczyć różne kategorie, w tym kanały, wiadomości, programy, filmy, sport itp.

Kategoria Kanały to miejsce, w którym znajdziesz wszystkie swoje kanały w jednym miejscu. Możesz użyć innych kategorii do zbadania kanałów pod względem gatunkowym.

lista kanałów

Tak wygląda lista kanałów. Po prostu kliknij kanał i rozpocznij transmisję strumieniową.

popularne kanały telewizyjne na Firestick

Jeśli szukasz konkretnego kanału, wróć do ekranu głównego Mobdro i kliknij ikonę Szukaj w lewym górnym rogu

kanały wyszukiwania

Ta aplikacja jest teraz gotowa do użycia.

OLA TV (dla telewizji na żywo & Sporty)

OLA TV to kolejna fajna aplikacja, której możesz użyć do jailbreak FireStick. Aplikacja oferuje obszerną kolekcję kanałów satelitarnych z całego świata i całych z USA.

Znajdziesz kanały w prawie wszystkich kategoriach, w tym wiadomości, rozrywka, styl życia, edukacja i inne. Ma również silny segment sportowy, który pozwala oglądać ulubione sporty, w tym baseball, golf, koszykówkę, piłkę nożną, piłkę nożną itp.

Ola TV to obecnie jedna z najbardziej popularnych aplikacji telewizyjnych na żywo. Daje dostęp do w pełni załadowanych kanałów Amazon Fire Stick. Spodoba ci się jako nożyce do kabli.

Wykonaj następujące kroki, aby zainstalować Ola TV i jailbreak swojego FireStick / Fire TV / TV Cube:

1. Uruchom Downloader aplikacja, którą zainstalowałeś wcześniej

Po wyświetleniu ekranu głównego kliknij miejsce, w którym widać pole tekstowe z http: //

jailbreak firestick z Ola TV

2. Wpisz następujący adres URL na tym ekranie: firesticktricks.com/ola

Kliknij UDAĆ SIĘ lub naciśnij przycisk Odtwarzaj / Pauza na pilocie

wpisz adres URL

3. Poczekaj kilka sekund, aż plik aplikacji firewall jailbreak OLA TV zostanie pobrany

jailbroken fire stick

4. Kliknij zainstalować kiedy zobaczysz to okno

amazon fire stick jailbreak

5. Poczekaj na instalację Ola TV

poczekaj na instalację

6. Kliknij OTWARTY aby uruchomić aplikację

jailbroken firestick z Ola TV

7. Natychmiast przejdziesz do głównego ekranu aplikacji. W rzeczywistości jest to jedyne okno z listą kanałów telewizyjnych na żywo

8. Śmiało i wybierz jedną z opcji

kanały na firestick

9. Odpowiednie kanały znajdziesz w wybranej przez siebie kategorii na ekranie głównym aplikacji. Wybierz kanał i rozpocznij transmisję strumieniową

kanały telewizyjne na żywo na jailbroken fire stick 4k

Oto jak wykonać jailbreak FireStick za pomocą aplikacji OLA TV.

HD Streamz (sport)

Podczas gdy HD Streamz ma atrakcyjną listę kanałów telewizyjnych na żywo, najbardziej znana jest z kolekcji kanałów sportowych.

Ta aplikacja oferuje mnóstwo kanałów sportowych z USA i innych części świata. Możesz oglądać baseball, koszykówkę, tenis, zapasy i wiele innych.

Oprócz kanałów sportowych możesz także przeglądać ulubione kanały w różnych innych kategoriach, w tym Rozrywka, Muzyka, Filmy i Dzieci.

HD Streamz ma prosty i przyjazny interfejs, aby szybko rozpocząć. Właśnie dlatego wybrałem go jako jedną z najlepszych aplikacji do jailbreak urządzeń Amazon Fire TV.

Wykonaj następujące kroki, aby jailbreak FireStick z HD Streamz:

1. Przejdź do Downloader aplikację na FireStick i otwórz ją

jak oglądać mecze na żywo na amazonce z amunicją jailbreak

2. Wpisz następujący adres URL firesticktricks.com/hds

Naciśnij przycisk odtwarzania / pauzy na pilocie lub kliknij Udać się

jak jailbreak firestick z HD Streamz

3. Poczekaj na pobranie pliku APK HD Streamz w celu wykonania jailbreak FireStick

poczekaj na pobranie apk

4. Kliknij zainstalować gdy pojawi się monit

zainstaluj aplikację hd streamz

5. Poczekaj na zakończenie instalacji aplikacji HD Streamz

jailbreak ognisty

6. Kliknij OTWARTY kontynuować

kliknij OPEN

7. Kliknij Dopuszczać gdy zobaczysz ten komunikat wyskakujący

dopuszczać

To jest główny ekran aplikacji HD Streamz

Posiada niektóre kanały na ekranie głównym. Jeśli nie możesz znaleźć szukanego kanału, kliknij jedną z kategorii pośrodku zatytułowaną „Przeglądaj kategorie”

kanały ogniowe jailbreak

Na przykład po kliknięciu kategorii Sport wyświetlane są powiązane kanały.

Nawet na tym ekranie możesz przejść do jednej z pozostałych kategorii z menu po lewej stronie.

kanały sportowe

Po prostu wybierz kanał, który chcesz oglądać i rozpocznij transmisję strumieniową.

Możesz wyszukać kanał według jego nazwy. Wystarczy kliknąć opcję Wyszukaj w prawym górnym rogu.

jak zrobić jailbreak i użyć ognistego ogniwa

Oto jak korzystać ze strumieni HD po jailbreak Amazon Fire Stick / Fire TV Cube.

Jak uzyskać nowy App Store dla FireStick

Po tym, jak złamałeś jail FireStick, wszystko jest gotowe, aby rozpocząć transmisję strumieniową. Ale czy wiesz, że możesz z tym zrobić znacznie więcej?

Twój FireStick ma oficjalny sklep Amazon Store dla setek aplikacji. Jednak Amazon Store pomija wiele fajnych aplikacji, dzięki którym korzystanie z FireStick jest o wiele bardziej niesamowite.

Na szczęście w urządzeniu Fire Stick można zainstalować sklep z aplikacjami innej firmy o nazwie Aptoide TV. Aptoide TV oferuje całą masę niesamowitych aplikacji, których nie znajdziesz w sklepie Amazon.

Aptoide TV to dobrze przemyślany i profesjonalnie zaprojektowany sklep z aplikacjami, który pozwala szybko znaleźć i zainstalować różne aplikacje innych firm, w tym aplikacje do przesyłania strumieniowego i konserwacji & aplikacje narzędziowe.

Podaję szybkie kroki, aby zainstalować Aptoide na FireStick / Fire Stick 4K. Aby uzyskać szczegółowe instrukcje, przeczytaj nasz przewodnik instalacji & użyj Aptoide TV na FireStick.

1. Otwórz aplikację Downloader

2. Wpisz następujący link: firesticktricks.com/store

Kliknij Idź

nowy sklep z aplikacjami dla Amazon Firestick

3. Wybierz otwarty po zainstalowaniu aplikacji

jailbreak firestick

4. To jest ekran główny telewizora Aptoide na Fire Stick. Możesz zacząć szukać aplikacji, które chcesz zainstalować

ekran główny aptoide

Dodatkowa wskazówka - zdobądź IPTV dla FireStick

Podczas gdy jailbreak FireStick / Fire Stick 4K zapewnia dostęp do wielu bezpłatnych opcji przesyłania strumieniowego telewizji na żywo, istnieje kilka opłacalnych, premium usług IPTV, z których można korzystać w celu lepszego przesyłania strumieniowego.

Usługi premium IPTV są bardziej niezawodne niż ich bezpłatne odpowiedniki. Jednak w porównaniu ze zwykłą subskrypcją telewizji kablowej kosztują tylko ułamek.

Możesz zapoznać się z naszą pełną listą usług premium IPTV tutaj.

Oto nasze najpopularniejsze typy z listy filmów na żywo, telewizji, sportu i innych:

Sapphire Secure: Już za 5 USD miesięcznie Sapphire Secure zapewnia dostęp do prawie 4000 kanałów z całego świata. Usługa zawiera również dynamiczny elektroniczny przewodnik po programach (EPG), aby być na bieżąco z harmonogramem.

Zainstaluj Sapphire Secure w FireStick

Sportz TV: Sportz TV oferuje mnóstwo kanałów telewizji kablowej z USA, Wielkiej Brytanii i innych krajów. Wiele kanałów przesyła strumieniowo w rozdzielczości Full HD. Miesięczne plany zaczynają się od 9,95 USD miesięcznie, a otrzymasz wsparcie dla co najmniej 2 urządzeń.

Zainstaluj Sportz TV na FireStick

Nitro TV: Ta usługa IPTV zapewnia dostęp do ponad 6000 kanałów telewizji kablowej z całego świata za jedyne 20 USD miesięcznie (2 połączenia). Możesz zainstalować Nitro TV APK na FireStick. Obsługuje również listę odtwarzania M3U, co pozwala na używanie jej z wieloma odtwarzaczami IPTV.

Jak zainstalować Nitro TV

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje Jailbreak a Firestick?

Jailbreaking jest całkowicie DARMOWY proces. Podczas jailbreakowania odsuwasz niektóre aplikacje, które zapewniają dostęp do nieograniczonej liczby filmów, programów, telewizji na żywo itp. Bez żadnych kosztów.

Co to znaczy jailbreak FireStick?

Jailbreaking FireStick oznacza po prostu instalowanie na urządzeniu niektórych aplikacji do przesyłania strumieniowego innych firm, jakby to był kolejny dzień. Jailbreaking nie wymaga żadnych zmian na poziomie systemu. Nie wymaga również specjalnej wiedzy technicznej. Wystarczy podstawowa znajomość sposobu bocznego ładowania aplikacji w FireStick.

Czy możesz wpaść w kłopoty z powodu Jailbreaking a FireStick?

Jailbroken FireStick zapewnia nieograniczony dostęp do bezpłatnych treści. Musisz jednak stąpać ostrożnie. Możesz nieświadomie skończyć strumieniowaniem treści chronionych prawem autorskim i popaść w kłopoty prawne.

W FireStickTricks.com zawsze zalecamy naszym użytkownikom przesyłanie strumieniowe treści w domenie publicznej i dobrą ocenę ich działań. Jednocześnie opowiadamy się za prawem do prywatności. Dlatego zaleca się, aby zawsze używać VPN z urządzeniem z jailbreakiem.

Co można obejrzeć na FireStick Jailbroken?

Możesz oglądaj prawie wszystko, co chcesz za pomocą FireStick z jailbreakiem. Po jailbreak FireStick, usuwasz wszystkie ograniczenia i masz dostęp do filmów, programów, telewizji na żywo, sportu, filmów dokumentalnych i wielu innych.

Co robi Jailbroken FireStick?

Jailbroken FireStick zapewnia dostęp do niekończącej się puli multimediów (w tym filmów, programów, telewizji na żywo i wielu innych) dostępnych w Internecie. Jailbreaking twojego urządzenia, kończysz ograniczenia nałożone przez producenta. Po jailbreaku możesz zainstalować aplikacje innych firm, takie jak Kodi, Cinema HD itp. Jailbroken FireStick pomaga oszczędzać pieniądze.

Czy bezpiecznym jest jailbreak FireStick?

Technicznie rzecz biorąc, to, co pokazałem w tym przewodniku, nie jest tak naprawdę jailbreakiem. Prawdziwy proces jailbreakowania wymaga ulepszenia systemu operacyjnego i uzyskania dostępu do plików głównych. To, co tutaj zrobiłeś, to po prostu zainstalować kilka aplikacji w FireStick. To znaczy, nasz proces jailbreak jest w 100% wolny od ryzyka.

Czy tracę gwarancję na Amazon FireStick, kiedy Jailbreak ją?

Nie tracisz ani nie unieważniasz gwarancji FireStick, ponieważ wszystko, co robisz, to instalowanie aplikacji i nie wprowadzanie żadnych zmian w oprogramowaniu lub sprzęcie.

Jakie kanały znajdują się w FireStick Jailbroken?

Dowolny kanał, który chcesz. Po jailbreakingu FireStick będziesz miał dostęp do mnóstwa aplikacji i kanałów innych firm. Możesz jednak nadal korzystać z oficjalnych kanałów dostępnych w sklepie Amazon. Możesz zapoznać się z naszą listą najlepszych kanałów FireStick.

Czy łamanie jailów spowalnia mój Amazon FireStick?

Idealnie nie. Kodi to lekka aplikacja i nie ma żadnego znaczącego ani zauważalnego wpływu na wydajność FireStick. Pamięć Fire TV Stick jest jednak ograniczona i jeśli zajęto już dużo miejsca, mogą wystąpić problemy z wydajnością. Dobrym pomysłem byłoby wyczyszczenie pamięci FireStick wszystkich bałaganu i niepotrzebnych plików. Na przykład, jeśli masz zainstalowane aplikacje innych firm w FireStick, pamiętaj o usunięciu plików APK, aby zwolnić miejsce.

Jak Jailbreak FireStick 4K?

Wszystkie urządzenia Fire TV - w tym FireStick 2. generacji, Fire Stick 4K, Fire TV Cube - są zasadniczo takie same. Dlatego metoda jailbreakingu, którą przedstawiliśmy w tym poście, działa tak samo dobrze dla FireStick 4K, jak dla każdego innego urządzenia Fire TV. Nie musisz nic robić inaczej. Z powodzeniem wykonałem te same kroki łamania więzienia na wszystkich urządzeniach Fire TV. Możesz zrobić to samo. Jeśli jednak utkniesz w unikalnym problemie, skontaktuj się z nami za pośrednictwem sekcji komentarzy poniżej. Postaramy się zapewnić najlepszą możliwą pomoc.

Jak jailbreak FireStick bez konta Amazon?

Potrzebujesz konta Amazon, aby skonfigurować FireStick przy pierwszym użyciu. Możesz jailbreakować FireStick tylko po jego skonfigurowaniu.

Niestety nie można skonfigurować urządzenia bez konta Amazon. Dlatego nie ma sposobu na jailbreak urządzenia bez konta Amazon.

Czy powinienem kupić w pełni załadowany Fire Stick?

Jestem zdecydowanie przeciwny kupowaniu urządzenia z pre-jailbreakiem. Najlepiej kupić oryginalny FireStick i używać go od razu po wyjęciu z pudełka. Ci, którzy sprzedają ci jailbreak FireStick / Fire TV / Cube, mogli również manipulować twoim oprogramowaniem lub sprzętem na inne sposoby. Co więcej, istnieje wiele znanych przypadków, w których sprzedawcy ognistych jailbreaków podlegają opłatom sądowym.

Wniosek

Teraz już wiesz, jak złamać jail FireStick i jak działają FireSticks po tym, jak zostały złamane. Proces jailbreak obejmuje instalację aplikacji FireStick jailbreak. Gdy to zrobisz, możesz podnieść poziom rozrywki na wyższy poziom. Możesz to zrobić dzięki najlepszym aplikacjom FireStick, Kodi Builds i Kodi Addons.

Jailbreak Amazon FireStick za każdym razem, gdy kupuję nowy. Korzystam z jailbreak przez kilka miesięcy bez żadnych problemów i problemów. Jestem pewien, że to też będzie dla Ciebie świetne. Ale jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, napisz do nas komentarz poniżej. Zrobię co w mojej mocy, aby zająć się Twoimi problemami.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me