Vai Jailbreak Amazon Fire Stick ir nelikumīgs?

>

Ja esat šeit, tas noteikti nozīmē divas lietas. Pirmkārt, jūs esat iegādājies Amazon Fire TV Stick un, otrkārt, jūs vēlaties jailbreak Fire Stick. Bet jūs uztraucaties par to Jailbroken Fire Stick ir nelikumīgs un iespējams, ka jūs nonāksit kaut kādās juridiskās nepatikšanās? Jums vairs nav jāuztraucas, jo atrodaties īstajā vietā. Mēs jums pateiksim visu, kas jāzina attiecībā uz juridiskajiem jautājumiem, kas attiecas uz jailbroken Amazon Fire Stick.

Piezīme: Mēs nemudinām izmantot programmatūru / aparatūru / pakalpojumus, lai piekļūtu nelegālam saturam. Lūdzu, esiet labs savas darbības tiesnesis.

Vai Jailbreak FireStick ir nelikumīgs??

jailbreak fire stick nelikumīga

Jailbreaking Fire Stick nav zināma raķešu zinātne, un ikviens bērns, kam ir neliela tehnoloģiskā kompetence, var viegli jailbreak / dauzīt / atbloķēt Fire Stick. Bet ir jailbroken Fire Stick ir nelikumīgs? Atbilde ir . Jailbreaking vai jūsu Amazon Fire TV Stick uzlaušana vai atbloķēšana noteikti nav nelikumīga. Tas ir tīri likumīgs tikai tāpēc, ka tas ir jūsu personīgais īpašums. Jūs varat to izbaudīt tā, kā vēlaties, ja vien jūs neiejaucaties kādam citam, kas izbauda viņu īpašumu, vai nepārkāpjat valsts likumus.

Tātad jūs noteikti varat jailbreak Fire Stick, neiekļūstot juridiskās nepatikšanās. Jūs varat arī instalēt Kodi uz Fire Stick bez nepatikšanām. Tomēr ir mazs loms. Kad esat instalējis Kodi kopā ar tā papildinājumiem jailbroken Fire Stick, tas jūsu hacked Amazon Fire TV Stick atver bezmaksas multivides satura okeānu. Jūs varat piekļūt tūkstošiem kanālu un videoklipu, kas savādāk varētu būt bez maksas pieejami vai pat bloķēti jūsu reģionā.

Tas būtībā ir nozveja. Jailbroken Fire Stick nav stingri nelikumīgs, taču ļoti svarīgi ir tas, ko jūs darāt tālāk. Piemēram, ja Kodi skatītos ar autortiesībām aizsargātu saturu, tad jūs noteikti varētu nonākt nepatikšanās. Jūs varat nonākt nepatikšanās vai nu ar savu valdību, atkarībā no jūsu valsts autortiesību likumiem, vai ar savu ISP. Jūsu ISP, iespējams, izsludina brīdinājumu pret jūsu kontu par piekļuvi pirātiskam / nelegālam saturam. Tas var pat bloķēt vai apturēt jūsu interneta kontu.

Tomēr jūs to varat ļoti viegli apiet. Viss, kas jums jādara, ir izmantot kādu virtuālo privāto tīklu (VPN). Tagad vēlreiz ļaujiet mums pateikt, ka VPN lietošana nav pilnīgi nelikumīga, taču tā noteikti nav arī likumīga. Jūs būsiet ļoti atbildīgs par saturu, kuram piekļūstat, izmantojot šo VPN, un jūs varat būt atbildīgs, ja kaut kas tiek atrasts jums. Tāpēc rīkojieties ļoti piesardzīgi uz savu risku. Varat izmantot VPN, lai piekļūtu saturam, kas ir bloķēts jūsu ģeogrāfiskajā reģionā, vai nodrošinātu anonimitāti. Es ļoti iesaku bezmaksas opciju vietā iegūt tikai vislabāko FireStick VPN.

Kā izmantot VPN pārlūkprogrammā FireStick drošai straumēšanai

Es personīgi izmantoju un iesaku ExpressVPN, kas ir ātrākais un drošākais VPN. Tas ir Kodi draudzīgs un ļoti viegli uzstādāms Fire TV / Stick.

Tāpēc, pirms sākat lietot savu jaukto Fire Stick, redzēsim, kā izmantot ExpressVPN, lai jūsu straumēšanas darbības būtu paslēptas no ziņkārīgo acīm.

1. darbība: Iegūstiet ExpressVPN ŠEIT. Tas tiek nodrošināts ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Nozīmē, jūs varat to brīvi izmantot pirmās 30 dienas, un, ja neesat apmierināts ar sniegumu (kas ir ļoti maz ticams), varat lūgt pilnu naudas atmaksu.

2. darbība: Savā Fire TV / Stick dodieties uz opciju “Meklēšana”. Tas atrodas galēji kreisajā pusē. Tagad meklēšanas joslā meklējiet “Expressvpn” (bez pēdiņām) un atveriet ExpressVPN, kad tas parādās meklēšanas rezultātos

instalēt expressvpn uz jailbroken firestick

3. darbība: Noklikšķiniet uz Lejupielādēt, izmantojot pogu Atlasīt uz tālvadības pults FireStick. Tas jūsu Fire TV / Stick lejupielādēs un instalēs lietotni ExpressVPN.

dabūt vpn jailbroken firestick

4. darbība: Atveriet lietotni ExpressVPN un piesakieties ar savu e-pastu un paroli, kuru izmantojāt, pērkot ExpressVPN abonementu. Noklikšķiniet uz “Pierakstīties”.

pieteikšanās expressvpn uz firestick

5. darbība: Izmantojiet barošanas ikonu (skat. Attēlu zemāk), lai izveidotu savienojumu ar VPN serveri. Tagad jūsu savienojums ir drošs, izmantojot ātrāko un labāko FireStick VPN.

pievienojiet expressvpn uz uguns

Varat arī izlasīt sīkāku informāciju par ExpressVPN izmantošanu ar Fire TV / Stick.

Secinājums

Tātad summējot lietas. Datorurķēšana vai ieslodzīšana Amazon Fire Stick nav pretlikumīga. Neviens negrasās jūs iesūdzēt tiesā par jūsu Fire Stick iznīcināšanu. Kodi vai citu šādu FireStick lietotņu instalēšana arī nav nelikumīga. Tomēr, ja jūs piekļūstat autortiesību saturam, izmantojot Kodi veidnes vai papildinājumus, jūs varat nonākt grūtībās ar savu valdību vai savu ISP. Tas ļoti līdzinās mokām. Kaut arī straumes pašas par sevi nav nelikumīgas, bet pirātisks un ar autortiesībām aizsargāts saturs ir.

Mēs ceram, ka mēs jums darījām skaidrību. Tagad jūs pats varat izlemt, vai vēlaties ieslodzīt Fire Stick vai nē. Ja jums ir vēl kādi jautājumi, nekautrējieties atstāt savus komentārus zemāk.

Saistītās rokasgrāmatas:

  • Kā pirmo reizi iestatīt Amazon FireStick
  • Kā instalēt kino APK uz Fire Stick
  • Kā instalēt titāna televizoru vietnē FireStick
  • Kā instalēt CyberFlix TV vietnē FireStick
  • Labākās terārija TV alternatīvas

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me