Jak nainstalovat Kodi Collusion Stavět na Kodi

>

V této příručce vám ukážu, jak nainstalovat Kodi Collusion postavenou na Kodi 18 Leia. Instalační kroky v průvodci se vztahují na všechna zařízení podporovaná společností Kodi, včetně FireStick, Windows / Mac PC, Android a dalších.

Jedním z důvodů, proč dávám přednost sestavám Kodi, je to, že přicházejí s předinstalovanými doplňky a šetří mi snahu je nainstalovat samostatně. Budovy jako Kodi Collusion jsou vybaveny nejlepšími doplňky pro obsah na vyžádání i pro živé televizní vysílání. V poslední době jsem se účastnil několika sestav a vypadá to, že jsem našel strážce.

Vytváření tajných dohod společnosti Kodi obsahuje spoustu populárních doplňků a do Kodi přidává mnoho nových funkcí. Přidává také nový vizuální život do jinak nevýrazného, ​​výchozího rozhraní Kodi. Kolazace je také součástí našich nejlepších řešení společnosti Kodi a zaslouží si to. Minimální design a vysoká rychlost byly okamžité remízy a zdá se, že se budu držet Kodi Collusion alespoň na chvíli.

Sestavení Kodi Collusion Build bylo přerušeno. Můžete vyzkoušet jednu z dalších sestav z našeho seznamu.

průvodce instalací kodi tajných dohod

Kodi Collusion je lehká konstrukce, díky níž je ideální pro FireStick a další streamovací zařízení s omezeným úložištěm. Nyní se chystám podělit o kroky k instalaci sestavení Kodi Collusion. Čti dál!

Instalační příručka Kodi Collusion Build

První věc, kterou budete chtít udělat, je umožnit společnosti Kodi instalovat sestavení třetích stran, jako je Kodi Collusion. To vyžaduje provedení některých změn nastavení zabezpečení. Zde jsou kroky:

# 1. Otevřete nabídku „Nastavení“ na domovské obrazovce Kodi. Je to ozubená ikona umístěná pod logem Kodi vlevo nahoře. Nyní na další obrazovce klikněte na Nastavení systému

jak nainstalovat kodi collusion build

# 2. Vyberte „Doplňky“ v levém sloupci na následující obrazovce a poté klikněte na „Neznámé zdroje“.

kodi neznámé zdroje

# 3. Zde je varovná zpráva, kterou uvidíte. Ignorujte tuto zprávu a klikněte na „Ano“. Budeme instalovat Kodi Collusion Build, což je 100% bezpečné

kodi upozornění na neznámé zdroje

Nyní je společnost Kodi připravena nainstalovat sestavení tajné dohody společnosti Kodi. Instalační proces rozdělíme do následujících tří kroků:

  1. Chcete-li nainstalovat úložiště One Nation Portal Repository, přidejte do Kodi zdroj
  2. Nainstalujte úložiště One Nation Portal z přidaného zdroje
  3. Nainstalujte Kodi Collusion Build z úložiště One Nation Portal

Projdeme každou část jeden po druhém

Pozornost: Sestavy Kodi přinášejí neomezený streamovaný obsah, ale mohou vás také dostat do legálních potíží. Uživatelé Kodi musí používat VPN ke skrytí své identity při streamování filmů / televizních pořadů / sportů. Navíc mnoho populárních doplňků je blokováno a bude vyžadovat fungování VPN.

Já osobně používám a doporučuji ExpressVPN což je nejlepší VPN pro Kodi. Můžete získat 3 měsíce zdarma a ušetřit 49% na svých ročních plánech.

Krok 1: Přidejte zdroj do Kodi a nainstalujte úložiště One Nation Portal

Nyní přidáme URL do Kodi, která ji nasměruje na server, odkud později nainstalujeme repo port One Nation Portal. Postupujte podle následujících pokynů:

# 1. Na domovské obrazovce Kodi klikněte ještě jednou na ikonu „Nastavení“

kodi nastavení

# 2. Tentokrát na další obrazovce klikněte na možnost „Správce souborů“ v Nastavení

nastavení systému na kodi

# 3. Nyní pokračujte a klikněte na „Přidat zdroj“. Možná budete muset tuto možnost najít trochu dolů

kodi tajné dohody stavět

# 4. Když se zobrazí okno s názvem „Přidat zdroj souboru“, klikněte na „Žádné“.

kodi tajné úložiště

# 5. Zadejte adresu URL http://www.onenation.info/Portal/ jak je znázorněno na obrázku níže a klikněte na OK.

Vždy zadejte správnou adresu URL, abyste se během instalace v pozdějších krocích vyhnuli problémům

jedno národní úložiště

# 6. Nyní do pole „Zadejte název tohoto zdroje médií“ zadejte název zdroje a klikněte na „OK“. Mohlo by to být libovolné jméno podle vašeho výběru, se kterým chcete tento zdroj identifikovat. Aby byl zdroj relevantní, uvedu v této příručce název OneNation.

kodi tajná dohoda ke stažení jednoho národa

Krok 2: Nainstalujte úložiště One Nation Portal z přidaného zdroje

# 1. Zdroj byl tedy přidán. Nyní se vraťte na domovskou obrazovku Kodi a v levém sloupci klikněte na „Doplňky“

kodi addons menu

# 2. Nyní zvýrazněte a klikněte na možnost „Package Installer“ v levém horním rohu následující obrazovky

instalátor kodi addon

# 3. Pokračujte a klikněte na „Instalovat ze souboru ZIP“.

jak nainstalovat kodi collusion build

# 4. Klikněte na „OneNation“ (nebo na název, který jste vybrali pro zdroj dříve)

průvodce instalací kodi collusion build

# 5. Klikněte na soubor „plugin.program.onenationporal-1.0.7.zip“. Zde čísla 1.0.7 v názvu souboru zip představují číslo verze. To se může lišit, pokud bude nová verze vydána v budoucnu.

nainstalovat průvodce jedním národem

# 6. Vyčkejte na oznámení „Nainstalovaný doplněk portálu One Nation“. Může to trvat 1-2 minuty

addon jednoho národního portálu

# 7. Nyní byste měli vidět následující vyskakovací okno s dotazem, zda chcete povolit některé z uvedených nastavení. Pokud chcete nastavení povolit, pokračujte a zkontrolujte jej. Jakmile vyberete, co chcete povolit, klikněte na tlačítko „Pokračovat“ dole. Chystám se vše ponechat výchozí a ihned klikněte na „Pokračovat“.

nastavení jednoho národního portálu

# 8. Objeví se další okno. Můžete přímo přejít do nabídky Sestavit nebo Ignorovat a přejít do nabídky později. Momentálně biju „Ignorovat“, abych ti mohl ukázat, jak na to jít z domovské obrazovky Kodi.

kodi tajné sestavení menu

Chcete-li se těchto vyskakovacích oken zbavit, budete muset znovu kliknout na „Pokračovat“ a „Ignorovat“.

Úspěšně jste nainstalovali úložiště One Nation Portal. Nyní se naučíme nainstalovat Kodi Collusion Build z tohoto repo.

Krok 3: Nainstalujte Kodi Collusion Build z úložiště One Nation Portal

Jedinou věcí, kterou vám zbude, je instalace aplikace Kodi Collusion Build. Chcete-li nainstalovat toto sestavení, postupujte takto:

# 1. Vraťte se na domovskou obrazovku Kodi a přejděte na Doplňky> Programové doplňky. Zde se zobrazí ikona portálu One Nation Portal (viz obrázek níže). Pokračujte kliknutím na tuto ikonu

otevřít jeden národní portál

# 2. Klikněte na možnost ‘(OneNation Portal) Builds

staví se jeden národní portál

# 3. Jak vidíte na obrázku níže, stavba Kodi Collusion již byla vydána pro nadcházející verzi Kodi 18 Leia. Stabilní verze Kodi Leia však ještě nebyla vydána. Pokud jste jedním z mála, kteří mají přístup k verzi Leia, jděte do toho a klikněte na Kodi Collusion build pro tuto verzi. Pokud ne, přejděte na další krok

jak nainstalovat kodi tajné dohody na kodi 18 leia

# 4. Přejděte dolů a klikněte na verzi Kodi-Collusion pod Krypton Builds (obrázek níže)

jak nainstalovat kodi tajné dohody na kodi 17.6 kryptonu

# 5. Zobrazí se vám dvě možnosti instalace - čerstvé a standardní.

Volba Fresh obnoví výchozí tovární nastavení Kodi a odstraní všechny vaše stávající doplňky, nastavení atd. Standardní instalace si ponechá některé doplňky a nastavení. Vyberu si „čerstvé“, protože si nemám co udržet. Ale je to zcela na vás.

průvodce instalací kodi collusion fresh

# 6. Společnost Kodi se vás nyní zeptá, zda si přejete obnovit konfiguraci Kodi na výchozí nastavení. Klikněte na „Pokračovat“

obnovit kodi pro sestavení instalace

# 7. Začne se instalace sestavení Kodi Collusion. Instalace této sestavy může trvat 3–4 minuty.

stáhnout kodi tajné dohody build

# 8. Po instalaci sestavení se zobrazí následující zpráva. Možnost „Znovu načíst profil“ opravdu moc nedělá. Takže kliknu na „Force Close“.

force close kodi app

Kodi se nyní uzavře. Nainstalovali jste Kodi Collusion Build úspěšně. Znovu spusťte Kodi a domovská obrazovka Kodi se změní na toto

to je, jak kodi tajná kůže vypadá

Toto rozhraní se mi opravdu líbí. Vypadá skvěle! Jděte do toho a prozkoumejte toto sestavení. Najdete zde hrst předinstalovaných doplňků, včetně Deceit, Seren, Limitless.

Klikněte na „Filmy“ a zobrazí se následující možnosti (obrázek níže). Stejným způsobem můžete prozkoumat další položky nabídky.

jak používat kodi tajné tajné sestavení

Takto instalujeme Kodi Collusion postavené na Kodi.

Než začnete streamovat s Kodi Addons / Builds, rád bych vás varoval, že vše, co streamujete na Kodi, je viditelné pro vašeho ISP a vládu. To znamená, že streamování obsahu chráněného autorskými právy (bezplatné filmy, televizní pořady, sport) vás může dostat do legálních potíží.

Uživatelé Kodi důrazně doporučujeme, aby se připojili k VPN během streamování. VPN pro Kodi obejde škrtení ISP, vládní dohled a geo-omezení populárních doplňků. Vždy se připojuji ExpressVPN na všech mých streamovacích zařízeních a navrhuji, abyste udělali totéž.

ExpressVPN je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN. Má 30denní záruku vrácení peněz. To znamená, že jej můžete volně používat prvních 30 dní a pokud nejste spokojeni s výkonem (což je vysoce nepravděpodobné), můžete požádat o plnou náhradu.

POZNÁMKA: Neodporujeme porušování autorských zákonů. Co když ale neúmyslně skončíte streamování obsahu z nelegitimního zdroje? Není vždy snadné rozeznat rozdíl mezi legitimním a nezákonným zdrojem.

Než začnete streamovat na Kodi, zde je návod, jak získat ochranu VPN ve 3 jednoduchých krocích.

Krok 1: Získejte předplatné ExpressVPN TADY.

Krok 2: Klikněte na TADY stáhnout a nainstalovat aplikaci ExpressVPN do zařízení.

Krok 3: Klepnutím na ikonu napájení připojte server VPN. To je vše. Vaše připojení je nyní zabezpečeno pomocí nejrychlejší a nejlepší VPN pro Kodi.

připojit expressvpn pro kodi

Závěr

Sestava Kodi Collusion sestavuje hrst populárních doplňků, takže je nemusíte instalovat samostatně. Tato příručka je pokusem o rychlou a snadnou instalaci této sestavy. Máte-li jakékoli dotazy nebo návrhy, neváhejte a dejte nám vědět prostřednictvím níže uvedené poznámky.

Příbuzný:

Jak nainstalovat OneNation Portal Kodi Builds
Jak nainstalovat No Limits Magic Build
Jak nainstalovat Titanium Build
Jak nainstalovat Kodi
Nejlepší Kodi VPN
Jak nainstalovat doplňky přes sestavení

Klepnutím sem získáte tajné triky pro řezání kabelů přímo do vaší doručené pošty.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me