Jak nainstalovat Morpheus TV na FireStick

>

Vývojáři Terrarium TV oznámili konec dní pro tuto neuvěřitelnou aplikaci, kterou jsme si tak zamilovali. Je to rána, se kterou stále jednáme. Ve světě streamování však aplikace, která přestala být používána, není nic nového. Mnoho aplikací přichází do centra pozornosti, je populární a jednoho dne jsou staženy. Terárium TV dolů je prozatím velkou ztrátou, ale jsem přesvědčen, že najdeme způsob, jak jít dál.

Naštěstí existuje mnoho alternativ Terrarium TV, pomocí kterých můžete sledovat své oblíbené epizody a filmy. V této příručce se naučíme instalovat Morpheus TV na FireStick / Fire TV / Fire TV Cube; jedna z nejlepších alternativ teráriových televizí.

Morpheus TV je aplikace na vyžádání, stejně jako TV Terrarium. Může se pochlubit působivou knihovnou médií a má několik solidních, vysoce kvalitních škrabek, které vám přinesou nejlepší efektivní odkazy. Tato odlehčená aplikace je snadná pro vaše zdroje FireStick, nabízí hladký výkon a má uživatelsky přívětivé rozhraní.

Zřeknutí se odpovědnosti: Morpheus TV developer oznámil konec podpory pro aplikaci. Při prvním spuštění aplikace po instalaci se zobrazí oznámení o ukončení projektu. Uvádí se však také, že můžete streamovat existující filmy a pořady, pokud jsou k dispozici škrabky. 

Pokud nechcete jít s opuštěnou aplikací, doporučuji získat její klon s názvem Morph TV, který je pravidelně aktualizován pro čerstvý obsah a plynulý streamovací zážitek. 

Kroky k instalaci Morpheus TV na FireStick

Instalace na Morpheus TV trvá jen několik minut, než se na FireStick, Fire TV nebo Fire TV Cube nainstalujete. První věc, kterou musíte udělat, je zajistit Aplikace z neznámých zdrojů je v nastavení zařízení zapnuto, aby přijímalo APK aplikací třetích stran, jako je Morpheus TV. Zde jsou kroky:

1. Zapněte FireStick a vyberte z hlavní obrazovky Nastavení na vrcholu.

jak nainstalovat Morpheus TV na firestick

2. Když uvidíte následující sadu možností, pokračujte a otevřete přístroj

zařízení v nastavení: morpheus tv

3. Dále klikněte na Vývojářské možnosti

možnosti pro vývojáře na firestick

4. Pokud Aplikace z neznámých zdrojů je vypnuto, kliknutím na něj zapnete

Morpheus TV

Nyní můžete začít s instalací. Ukážu vám jak.

Uživatelé FireStick Attention: Přečtěte si, než budete pokračovat

Vlády a poskytovatelé internetových služeb po celém světě sledují online aktivity svých uživatelů. Pokud zjistíte, že na kartě Fire TV Stick streamujete obsah chráněný autorskými právy, můžete se dostat do vážných potíží. V současné době je vaše IP viditelná pro všechny. Důrazně doporučujeme, abyste si pořídili dobrou FireStick VPN a skryli svou identitu, aby se váš zážitek ze sledování filmu nezhoršil..

používám ExpressVPN což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN v oboru. Instalace na jakékoli zařízení, včetně Amazon Fire TV Stick, je velmi snadná. Také přichází s 30denní zárukou vrácení peněz. Pokud se vám jejich služby nelíbí, můžete vždy požádat o vrácení peněz. ExpressVPN má také speciální nabídku, kde můžete získejte 3 měsíce zdarma a ušetřete 49% ročního plánu.

Zde jsou důvody, proč musíte používat VPN po celou dobu.

Nezapomeňte, že soubory APK nelze stahovat a načítat přímo prostřednictvím webového prohlížeče na vašem FireStick, jako je tomu u jiných zařízení Android. Proto potřebujete aplikaci, která takové stahování usnadní.

Downloader je nejlepší aplikace pro stahování z aplikace FireStick. Nejdříve tedy do zařízení nainstalujte aplikaci Downloader. Můžete to udělat z Amazon Store (pomocí funkce vyhledávání na domovské obrazovce FireStick).

Pokud máte aplikaci Downloader, otevřete ji a postupujte podle následujících kroků:

Krok 1: Nyní byste měli vidět domovskou obrazovku aplikace Downloader s ikonou Domov kartu vlevo.

Klikněte na pole URL vpravo

jak získat Morpheus TV pomocí aplikace pro stahování

Krok 2: Nyní zadejte následující adresu URL http://bit.ly/morp166 a klikněte JÍT 

morpheus tv na firestick

Krok 3: Budete přesměrováni do sekce Prohlížeč v aplikaci Downloader, kde se otevře následující webová stránka. Přejděte dolů a klepněte na KE STAŽENÍ MORPHEUS TV.APK knoflík.

stáhněte si morpheus tv apk na firestick

Krok 4: Počkejte, až se APK Morpheus TV stáhne na FireStick

instalace morpheus tv apk na firestick

Krok 5: Po stažení souboru APK spustí aplikace Downloader instalaci sama. Zde je další okno, které musíte vidět. Přejděte dolů do pravého dolního rohu této obrazovky a stiskněte Nainstalujte

jak nainstalovat morpheus tv na firestick

Instalace Morpheus TV na instalaci FireStick trvá asi minutu. Až bude hotovo, Aplikace nainstalována zobrazí se oznámení.

I když z tohoto okna můžete hned spustit aplikaci Morpheus TV, klikněte na OTEVŘENO, Navrhuji kliknout HOTOVO a vraťte se do rozhraní Downloader a smažte APK Morpheus TV.

Když je aplikace nainstalována, soubor APK již není potřeba. Odstraněním místa můžete ušetřit místo.

jak se dostat morpheus tv na oheň stick

Klikněte na Odstranit

morpheus tv pro filmy

Klikněte na Odstranit znovu

smazat morpheus tv apk z firestick

Úspěšně jste nainstalovali Morpheus TV na FireStick a odstranili jste také soubor APK.

Zkoumání Morpheus TV

Pokračujte a otevřete aplikaci. Pokud se na domovské obrazovce aplikace FireStick nezobrazí, přejděte na stránku Vaše aplikace & Sekce kanálů. Najdete zde aplikaci.

Při prvním spuštění aplikace po instalaci jste vítáni Projekt byl ukončen zpráva. Jak jsem již uvedl, aplikace Morpheus TV byla ukončena. To však znamená pouze to, že nebudou přidávány žádné nové zbytky a obsah. Dokud fungují existující škrabky, můžete pokračovat ve sledování aktuálně dostupných filmů a pořadů.

Klikněte na OK

morpheus tv down

Následující okno nabízí nabídku s možnostmi Filmy, Televizní pořady, Stahování a Nastavení.

jak používat Morpheus TV

Po kliknutí na Filmy se zobrazí nová sada možností: Trendy, Populární, Hledat atd.

Pokračujte a kopejte hlouběji kliknutím na libovolnou možnost podle vašeho výběru. Všechny filmové tituly Morpheus TV najdete zde.

jak sledovat filmy v televizi Morpheus

Pokud na hlavní obrazovce aplikace kliknete na TV pořady, zobrazí se následující nabídka.

sledujte televizní pořady v televizi Morpheus

Přístup k Morpheus TV z FireStick Home-screen

Ke svým aplikacím máte vždy přístup & Oblast kanálů, ke které se dostanete dlouhým stisknutím tlačítka Domov na dálkovém ovladači a poté klepnutím na Aplikace.

Ve vašich aplikacích & V sekci Kanály si všimnete, že na domovské obrazovce se zobrazí pouze aplikace v horních řádcích. Aplikace, které byly nedávno nainstalovány, jsou umístěny ve spodním řádku. Nemusí se tedy objevit na domovské obrazovce.

Pokud chcete přesunout Morpheus TV na domovskou obrazovku FireStick, můžete udělat následující:

  • V nabídce Aplikace vyberte ikonu Morpheus TV & Kanály
  • Stiskněte tlačítko nabídky na dálkovém ovladači FireStick. Je to tlačítko se třemi vodorovnými čarami
  • V pravé dolní části televizní obrazovky se nyní zobrazí nabídka. Klikněte na Hýbat se a ručně přesuňte ikonu Morpheus TV do jedné z horních řad. Nebo klikněte na Přesuňte se dopředu umístit ikonu na první místo v prvním řádku.

Zabalit

Morpheus TV je snadno jednou z nejvíce životaschopných alternativ k Terrarium TV. Tato aplikace na vyžádání vám přináší vaše oblíbené filmy a pořady pomocí několika kliknutí na tlačítka. Našel jsem Morpheus TV rychleji než většina ostatních aplikací ve stejné kategorii. Rychle také vyvolá odkazy. Je smutné, že Morpheus TV byla také zastavena, protože její vývojář ji již nemůže podporovat. Dobrá věc ale je, že bude i nadále načítat proudy, dokud nebudou k dispozici škrabky. Věřím, že aplikace by měla být dobrá na dalších několik měsíců.

Příbuzný:

Jak útěk z vězení FireStick
Nejlepší aplikace pro FireStick
Jak nainstalovat Cinema APK
Jak nainstalovat Titanium TV

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me