Jak nainstalovat nejnovější filmy HD na FireStick

>

V tomto tutoriálu se naučíte instalovat nejnovější filmy HD APK na FireStick. Nejnovější filmy HD je zábavní aplikace pro filmy a televizní pořady na vyžádání.

V tuto chvíli existuje velká šance, že již víte, že Terrarium TV již není oficiálně k dispozici. Můžete použít opravenou verzi Terrarium TV, ale nikdy nebude aktualizována novým obsahem. To byla nějaká náhlá a smutná zánik neuvěřitelné aplikace. Ale vše není ztraceno. Byl jsem na cestě k nalezení dobrých alternativ pro Terárium TV a objevil jsem spoustu životaschopných možností.

Nejnovější filmy HD nabízí širokou škálu filmů a televizních pořadů. Je to lehká aplikace, která na vašem FireSticku zůstane jednoduchá. Proto jsem si myslel, že bych mu mohl dát šanci jako alternativa Teráriové televize. Aplikace není zcela kompatibilní s dálkovým ovladačem FireStick. Pokud ji však použijete s přepínačem myši, budete mít slušný zážitek. Podívejme se nyní, jak nainstalovat nejnovější filmy HD na FireStick.

Nejnovější filmy HD: Pokyny k instalaci FireStick

Před instalací jakékoli aplikace na FireStick mimo Amazon Store musíte povolit Aplikace z neznámých zdrojů. Chcete-li tedy nainstalovat aplikaci Nejnovější filmy ve vysokém rozlišení, musíte udělat následující kroky:

1. Zapněte zařízení FireStick a když se načte, vyberte Nastavení možnost z nabídky nahoře (na domovské obrazovce FireStick)

Jak nainstalovat nejnovější filmy HD na FireStick

2. Nyní přejděte na možnost přístroj a otevřete ji

Nainstalujte nejnovější filmy HD na FireStick

3. Dále klikněte na Vývojářské možnosti 

Nejnovější filmy HD na FireStick

4. Pokud je Aplikace z neznámých zdrojů je v současné době vypnutý, budete ho muset zapnout. Klepnutím na možnost ji zapnete

na firestick klikněte na aplikace z neznámých zdrojů

5. Nyní vyberte Zapnout když se zobrazí následující okno s upozorněním, že aplikace třetích stran z neznámých zdrojů mohou zařízení poškodit. To platí pro aplikace, které nebyly testovány, ale nikoli pro nejnovější filmy HD. Je to bezpečná aplikace.

jak získat nejnovější filmy HD na FireStick

Úspěšně jste nastavili své zařízení FireStick tak, aby umožňovalo aplikace třetích stran z neznámých zdrojů. Pojďme nyní pokračovat v procesu instalace.

Uživatelé FireStick Attention: Přečtěte si, než budete pokračovat

Vlády a poskytovatelé internetových služeb po celém světě sledují online aktivity svých uživatelů. Pokud zjistíte, že na kartě Fire TV Stick streamujete obsah chráněný autorskými právy, můžete se dostat do vážných potíží. V současné době je vaše IP viditelná pro všechny. Důrazně doporučujeme, abyste si pořídili dobrou FireStick VPN a skryli svou identitu, aby se váš zážitek ze sledování filmu nezhoršil..

používám ExpressVPN což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN v oboru. Instalace na jakékoli zařízení, včetně Amazon Fire TV Stick, je velmi snadná. Také přichází s 30denní zárukou vrácení peněz. Pokud se vám jejich služby nelíbí, můžete vždy požádat o vrácení peněz. ExpressVPN má také speciální nabídku, kde můžete získejte 3 měsíce zdarma a ušetřete 49% ročního plánu.

Zde jsou důvody, proč musíte používat VPN po celou dobu.

Boční načítání jakékoli aplikace na FireStick je primárně dvoudílný proces - v první části si stáhnete APK aplikace, ve druhé části si nainstalováte tento APK. Následující kroky pokryjí obě části společně pro nejnovější filmy HD APK.

Tady jsme:

6. Pokračujte a nainstalujte Aplikace pro stahování z Amazon Store. Tuto aplikaci budete potřebovat, protože vám pomůže stáhnout a stáhnout nejnovější APK nejnovějších filmů HD do vašeho zařízení FireStick. Nemůžete stáhnout APK přímo z webového prohlížeče na Fire TV nebo FireStick.

Instalace této aplikace trvá jen několik minut. Stačí vybrat možnost hledání na domovské obrazovce FireStick a vyhledat aplikaci Downloader

7. Po instalaci spusťte aplikaci Downloader. Vypadá to, jak vypadá domovská obrazovka této aplikace.

Jak vidíte, na levé straně je postranní panel se spoustou možností. Nejlepší volba Domov je již vybrána. Musíte jednoduše přejít na pravou stranu a kliknout na textové pole pro URL

stáhnout nejnovější filmy hd na firestick

8. Nyní uvidíte nové okno s písmeny a čísly. Pomocí této klávesnice zadejte následující adresu URL: https://www.firesticktricks.com/nmhd

Až budete hotovi, stiskněte JÍT nebo jednoduše stiskněte tlačítko Play / Pause na dálkovém ovladači FireStick

nejnovější filmy hd apk ke stažení

9. Downloader začne navazovat spojení se serverem, na který směřuje URL. Za pár okamžiků se nejnovější verze HD APK začne stahovat do vašeho FireSticku

nejnovější filmy hd apk ke stažení na firestick

Stahování by nemělo trvat déle než minutu, protože nejnovější filmy HD je malá aplikace.

10. Poté klikněte na Nainstalujte zahájit instalaci aplikace na FireStick

jak nainstalovat nejnovější filmy hd na firestick

Když je nainstalována aplikace Newest Movies HD, zobrazí se následující okno s nápisem: Aplikace nainstalována

Ve spodní části jsou dvě možnosti. Jak se očekávalo, otevřeno tlačítko spustí aplikaci HD nejnovější filmy. I když budu klikat Hotovo. Umožní mi to přejít do aplikace Downloader a smazat soubor APK Nejnovější filmy HD.

Proč odstraňuji tento soubor? Protože aplikace je nyní nainstalována. Soubor APK je k ničemu. Je dobrým zvykem uklízet úložiště FireStick vždy, když budete mít příležitost. Tímto způsobem zůstane přehledný.

získejte nejnovější filmy hd na ohni

Když uvidíte na obrazovce FireStick následující, klikněte na Odstranit

firestick nejnovější filmy hd

Znovu klikněte Odstranit

nejnovější filmy hd fire tv

Tady máš! Nejnovější aplikace HD APK pro filmy byla úspěšně nainstalována na vašem zařízení FireStick. Dále se naučíme, jak přistupovat k této aplikaci a používat ji.

Nejnovější filmy HD na FireStick: Jak získat přístup

Pravděpodobně byste už věděli, jak se kolem vašeho zařízení a jak přistupovat ke všem aplikacím, které jste nedávno nainstalovali. Ale mnoho mých čtenářů má problémy s instalací po instalaci. Dovolte mi tedy rychle se seznámit s přístupem k nejnovějším filmům HD (nebo jakékoli aplikaci) na FireStick.

Všechny nainstalované aplikace a cloudové aplikace jsou přístupné z části nazvané Vaše aplikace & Hry. Chcete-li se tam dostat, postupujte takto:

 • Dlouze stiskněte tlačítko Domů na dálkovém ovladači zařízení (asi 3–3 sekundy)
 • Když se zobrazí vyskakovací okno, klikněte na první možnost Aplikace
 • Zde je seznam všech nainstalovaných aplikací FireStick
 • Přejděte na konec seznamu a spusťte aplikaci HD nejnovější filmy

Všimli jste si, že právě nainstalovaná aplikace Newest Movies HD, kterou jste právě nainstalovali, je na konci vašich aplikací & Seznam her? Z tohoto důvodu nemůžete najít aplikaci na domovské obrazovce FireStick.

Aplikace na horních 2-3 řádcích se zobrazují na domovské obrazovce. Pokud tedy chcete přistupovat k aplikaci Nejnovější filmy HD z domovské obrazovky, musíte udělat následující:

 • Vyberte aplikaci Nejnovější filmy HD v aplikaci & Hry
 • Dlouhým stisknutím tlačítka Vybrat na dálkovém ovladači nebo jednoduše stiskněte klávesu nabídky na dálkovém ovladači a klikněte na Hýbat se možnost, která se zobrazí v rozbalovací nabídce v pravé dolní části obrazovky
 • Přesuňte aplikaci do horního řádku (nebo do kteréhokoli z prvních tří řádků)
 • Opětovným stisknutím tlačítka Vybrat aplikaci uvolníte
 • Nyní se vraťte na domovskou obrazovku aplikace FireStick a odtud spusťte aplikaci Nejnovější filmy HD

Jak používat nejnovější filmy HD App

Nejnovější filmy HD aplikace má pravidelně vypadající, známé rozhraní. Je to druh rozhraní běžného mezi těmito aplikacemi. Pokud jste tedy použili Terrarium TV nebo rádi, neměli byste mít s touto aplikací vůbec potíže.

Spusťte aplikaci a to je to, co vidíte. Pokud je k dispozici nová verze aplikace, v horní polovině domovské obrazovky aplikace se objeví výzva k instalaci této nové verze. Doporučuji nainstalovat aktualizaci rychle, protože vám to nejen umožní zbavit se nepříjemné výzvy, ale také vám poskytne nejaktuálnější verzi aplikace.

jak používat nejnovější filmy HD na FireStick

Na domovské obrazovce aplikace se zobrazují nejnovější přidané tituly a také doporučené tituly v různých kategoriích. Výchozí obrazovka se otevře pro TV pořady.

Vlevo nahoře je menu, pomocí kterého můžete přepínat mezi filmy & TV pořady. Nabídka obsahuje i další možnosti, včetně nové aktualizace, karikatur, seznamu sledovaných položek, posledního vydání, historie a dalších.

Můžete také přejít do nabídky Nastavení aplikace

jak používat nejnovější filmy hd aplikace na oheň tv stick

V pravé horní části aplikace je možnost vyhledávání (ikona objektivu). Kliknutím na tuto ikonu vyhledáte všechny filmy nebo pořady s klíčovými slovy. Můžete například zadat název filmu nebo herce a vyhledat související videoobsah

Nejnovější filmy HD je aplikace Amazon FireStick pro dálkové ovládání. Ale všiml jsem si, že někdy na vzdálené příkazy nereaguje dobře. Chcete-li ušetřit jakoukoli frustraci a dělat věci plynulejší, doporučujeme používat myš Přepnout s touto aplikací. Funkce Mouse Toggle vám usnadní život díky nejnovějším filmům HD.

Likvidace

Nejnovější filmy HD nejsou pro aplikaci FireStick nejlepší aplikací na vyžádání, protože s dálkovým ovládáním to není opravdu dobré. Má však solidní sbírku filmů a představení a funguje dobře, pokud máte přepínač myši. Proto jsem ji uvedl jako jednu z alternativ k Terrarium TV. Pokud se vám tato aplikace nelíbí, můžete vyzkoušet několik dalších. Zde je náš doporučený seznam:

 • Velitelství FreeFlix
 • Kodi
 • Morph TV
 • OneBox HD
 • Showbox Alternativy

Klepnutím sem získáte tajné triky pro řezání kabelů přímo do vaší doručené pošty.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me