Jak nainstalovat přepínání myší na FireStick / Fire TV

>

Některé aplikace pro Android jsou určeny pro dotyková zařízení a na dálkově ovládaném zařízení Fire TV Stick nefungují správně. To připravuje uživatele FireStick o některé dobré aplikace. Hlavním důvodem, proč takové aplikace nemůžete použít, je to, že nejsou kompatibilní s vaším dálkovým ovladačem Amazon FireStick. Pokud však existuje způsob, jak byste mohli používat myš s FireStick, můžete některé z těchto aplikací uvést do chodu.

Na rozhraní FireStick byste mohli dostat ukazatel myši bez připojení fyzické myši. Vše, co potřebujete, je aplikace Mouse Toggle. V této příručce se naučíme nainstalovat Mouse Toggle na FireStick. Ukazatel myši můžete ovládat pomocí navigačních tlačítek na dálkovém ovladači. Chcete-li kliknout na objekt, umístěte ukazatel myši na něj a stiskněte klávesu Vybrat na dálkovém ovladači.

Uživatelé FireStick Attention: Přečtěte si, než budete pokračovat

Vlády a poskytovatelé internetových služeb po celém světě sledují online aktivity svých uživatelů. Pokud zjistíte, že na kartě Fire TV Stick streamujete obsah chráněný autorskými právy, můžete se dostat do vážných potíží. V současné době je vaše IP viditelná pro všechny. Důrazně doporučujeme, abyste si pořídili dobrou FireStick VPN a skryli svou identitu, aby se váš zážitek ze sledování filmu nezhoršil..

používám ExpressVPN což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN v oboru. Instalace na jakékoli zařízení, včetně Amazon Fire TV Stick, je velmi snadná. Také přichází s 30denní zárukou vrácení peněz. Pokud se vám jejich služby nelíbí, můžete vždy požádat o vrácení peněz. ExpressVPN má také speciální nabídku, kde můžete získejte 3 měsíce zdarma a ušetřete 49% ročního plánu.

Zde jsou důvody, proč musíte používat VPN po celou dobu.


Číst:
Jak nainstalovat a používat VPN na FireStick

Přepnout myš na aplikaci Fire TV Stick: Instalační příručka

Nejprve nastavíme naše zařízení FireStick tak, aby vám umožňovalo instalaci aplikací třetích stran. Aplikace Mouse Toggle, kterou se chystáme nainstalovat, je také aplikací třetích stran. Postupujte podle následujících pokynů:

Krok 1: Zapněte zařízení FireStick a otevřete jej Nastavení z domovské obrazovky (možnost Nastavení je na panelu nabídek v horní části obrazovky)

myši přepínat na oheň tv

Krok 2: Navigovat do přístroj a otevřete ji na další obrazovce

myš přepíná na firestick

Krok 3: Nyní otevřeno Vývojářské možnosti

jak nainstalovat přepínání myši na firestick

Krok 4: Zjistěte, zda Aplikace z neznámých zdrojů je vypnuto nebo zapnuto. Pokud je VYPNUTO, zapněte jej kliknutím.

přepínat myší

Krok 5: Zobrazí se varovná zpráva, která vás informuje o rizicích povolení aplikace z neznámých zdrojů. Ignorovat tuto zprávu. Chystáte se nainstalovat aplikaci Mouse Toggle, kterou jsem osobně použil. Je to bezpečná aplikace.

Klikněte na Zapnout

aplikace z neznámých zdrojů na ohnivé televizní kartě

Váš FireStick nyní nainstaluje jakoukoli aplikaci třetí strany. Začněme s Mouse Toggle.

Krok 6: První věcí, kterou potřebujete, je aplikace postranního nakladače. FireStick neumožňuje přímé stahování souborů prohlížečem. doporučuji Downloader aplikace. Jedná se o velmi účinný nástroj pro načítání z boku pro FireStick. Nainstalujte si Downloader na FireStick a spusťte jej. Tuto aplikaci můžete snadno získat z obchodu Amazon

Krok 7: Hlavní obrazovka aplikace Downloader vypadá takto. Jak můžete vidět, Domov na levé straně je již kliknuto. Na pravé straně je pole, do kterého můžete zadat zdrojovou adresu URL, ze které bude stažen Mouse Toggle.

Klikněte na toto pole URL

aplikace pro stahování

Krok 8: Až uvidíte klávesnici na obrazovce (viz obrázek níže), zadejte následující adresu URL (podle vašeho zařízení):

Pro Fire Stick Gen 1, Fire Stick Gen 2, Fire TV 1, Fire TV 2, Fire TV Cube - https://www.firesticktricks.com/mouse

Pokud máte FireStick 4K, Fire TV 3 nebo Fire TV Edition, použijte tento odkaz - http://bit.ly/mousefire

Udeřil JÍT po zadání adresy URL

myši přepínat pro požární tv apk

Krok 9: Povolte aplikaci Downloader stáhnout soubor APK Mouse Toggle. Může to trvat několik minut.

stáhněte myší přepínat apk na firestick

Krok 10: Dobrá věc, kterou stahujete, je, že stažené APK nemusíte provádět ručně. Spustí soubor a automaticky spustí instalaci. Nyní byste měli vidět následující výzvu.

Klikněte na Nainstalujte

střelecká myš

Krok 11: Nyní počkejte, až se APG Mouse Toggle nainstaluje do zařízení

Krok 12: Obdržíte potvrzení instalace s Aplikace nainstalována zobrazí se výzva.

Když kliknete na otevřeno zde okamžitě spustíte aplikaci Mouse Toggle. Ale aplikaci spustíme a použijeme později.

Nejprve klikněte Hotovo a vraťte se do aplikace Downloader. Ukážu vám, jak odstranit APK Mouse Toggle, který jste právě stáhli. Po instalaci nejsou soubory APK vyžadovány. Uvolňme místo.

myš přepíná na firestick

Krok 13: Klikněte na Odstranit

přepínání myši

Krok 14: Klikněte na Odstranit ještě jednou

Přepínání myši apk

Úspěšně jste odstranili soubor APK z FireStick.

Jak přistupovat a používat přepínání myší na FireStick

Všechny aplikace nainstalované na FireStick jsou přístupné z internetu Vaše aplikace & Kanály sekce. Zde je návod, jak se tam dostat:

  • Stiskněte a přidržte Domov na dálkovém ovladači FireStick po dobu asi 5 sekund
  • Jakmile se zobrazí obrazovka nabídky, klikněte na Aplikace
  • Nacházíte se ve svých aplikacích & Kanály

Nyní pomocí dálkového ovladače přejděte dolů ke spodní části, kde najdete aplikaci Mouse Toggle. Nezapomeňte, že při instalaci aplikace se její ikona ve spodní části aplikace zobrazuje & Kanály. Druhou věcí, kterou je třeba poznamenat, je to, že se nedávno nainstalované aplikace nezobrazí na vaší domovské obrazovce FireStick.

Chcete-li přesunout jakoukoli aplikaci na domovskou obrazovku, vyberte její ikonu v části Vaše aplikace & Sekce kanálů a stiskněte klávesu nabídky na dálkovém ovladači. Nyní klikněte na Přesunout a přesuňte ikonu do jednoho z horních řádků.

Teď vám ukážu, jak používat Mouse Toggle.

Nejprve, aby aplikace Mouse Toggle fungovala, musí být ladění ADB zapnuto. Zde je návod, jak jej zapnout: Domovská obrazovka FireStick > Nastavení > přístroj > Vývojářské možnosti > Ladění ADB

Spusťte aplikaci z vašich aplikací & Sekce kanálů. Takto aplikace vypadá. Existuje pouze jedna obrazovka.

myši přepínat na oheň tv stick

Ujisti se Povolte službu myši možnost je zapnutá. Pokud chcete, aby služba myši byla spuštěna při spuštění FireStick, ponechte druhou možnost zapnutou. Doporučuji to dál. Mouse Toggle je pouze aplikace 2 MB a její udržení po celou dobu neovlivňuje výkon zařízení.

Když je služba myši povolena, Postavení v levé dolní části obrazovky by se mělo říci začal.

Pokud je stav nalepený začínající budete možná muset vypnout a znovu zapnout ladění ADB. Klepnutím na tlačítko NASTAVENÍ ADB v aplikaci ji vypnete a zapnete. 

myš přepíná obrazovku aplikace na firestick

To je do značné míry o rozhraní. Dovolte mi nyní ukázat, jak používat ukazatel myši v jakékoli aplikaci.

Jako příklad použiji Showbox HD, protože tuto aplikaci nelze ovládat pomocí dálkového ovladače FireStick. Zde je domovská obrazovka Showbox HD:

jak používat přepínač myši pro oheň tv stick

Jak vidíte, v levém horním rohu je nabídka. Nemůžu se k tomu dostat bez přepínání myši. Na mé televizní obrazovce však zatím není ukazatel myši. Jak to tedy dokážu?

Chcete-li zobrazit ukazatel myši, stačí rychle stisknout klávesu Přehrát / Pauza na dálkovém ovládání Amazon FireStick dvakrát.

Udělal jsem to a manévroval ukazatelem myši nad nabídkou. Nyní stačí stisknout tlačítko Vybrat na dálkovém ovládání klikněte na nabídku.

jak používat přepínání myši na firestick

Zobrazí se následující nabídka. Nyní mohu pomocí ukazatele myši umístit kurzor myši a kliknout na libovolnou položku, kterou chci v nabídce.

myši přepínat na oheň tv

Kliknul jsem na filmy a byl jsem přesměrován na obrazovku obsahující seznam filmů. Znovu mohu použít ukazatel myši k otevření filmu, který se mi líbí.

Také mějte na paměti, že ukazatel myši zmizí po několika sekundách, když je ponechán v klidu. Stisknutím tlačítka Přehrát / Pauza na dálkovém ovladači ji dvakrát vrátíte.

Jak posouvat stránky pomocí přepínače myši?

První věc, kterou musíte udělat, je vyvolat kurzor myši na obrazovce dvojím stisknutím tlačítka Play / Pause na dálkovém ovladači.

Nyní rychle stiskněte následující tlačítka na dálkovém ovladači za sebou ve stejném pořadí:

  • Přehrát / Pauza
  • Navigace dolů

Kurzor se zvětší a zrychlí a umožní vám posouvat stránky.

Zabalení

Mouse Toggle vám umožňuje používat aplikace jako Showbox na FireStick, které jsou jinak nekompatibilní. Když se na obrazovce objeví ukazatel myši, můžete jej pohybovat pomocí navigačního tlačítka na dálkovém ovladači. Můžete oslovit položky v nekompatibilní aplikaci, které běžná funkce dálkového ovládání nemůže. Mouse Toggle je odlehčená aplikace a věřím, že ji musí mít každý uživatel FireStick.

Příbuzný:

Jak na útěk z vězení FireStick
Jak resetovat Kodi na FireStick
Jak nainstalovat Catmouse APK na FireStick
Jak nainstalovat Morphix TV na FireStick
Jak nainstalovat UnlockMyTV na FireStick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me