Jak nainstalovat Showbox na FireStick

>

Showbox je jednou z nejpopulárnějších aplikací třetích stran pro platformu Android na vyžádání. Tato aplikace umožňuje přístup k obrovské mediální knihovně filmů a televizních pořadů. Když je Terrarium TV pryč, musíte hledat některé ze svých alternativ. Showbox je součástí našich nejlepších alternativ Terrarium TV.

Tato aplikace existuje již nějakou dobu a je podporována aktivním týmem vývojářů. Všimněte si, že nový obsah je do Showboxu přidáván poměrně pravidelně. Aplikace umožňuje přehrávat obsah v kvalitě SD, HD a Full HD. Je to lehká aplikace s téměř žádným dopadem na výkon zařízení.

O Showboxu musíte vědět jednu důležitou věc. Byl navržen pro mobilní platformu Android a není příliš vzdálený. K bezproblémové navigaci této aplikace ve službě FireStick budete potřebovat přepínač myši. Nebojte se, pokud to zní matoucí. Každou část pokryju zvlášť. Nejprve vám ukážu, jak nainstalovat Showbox z trhu Aptoide. Později vám řeknu, jak nainstalovat Mouse Toggle. Začněme!

UPDATE: Showbox byl vypnut a nefunguje na FireStick nebo jiných Fire TV zařízeních. Získejte jednu z dalších podobných aplikací z našeho seznamu Best Showbox Alternatives.

Showbox na FireStick: Instalační příručka

Nejprve nakonfigurujte váš FireStick / Fire TV / Cube, aby mohl přijímat aplikace třetích stran, jako jsou Aptoide a Showbox. Vyžaduje se pouze malá změna nastavení zabezpečení.

Po zapnutí FireStick a na domovské obrazovce vyberte pomocí dálkového ovladače Nastavení z panelu nabídek nahoře

jak nainstalovat showbox na firestick

Nyní vyberte a otevřete přístroj z následující sady možností

showbox hd na firestick

otevřeno Vývojářské možnosti

showbox pro firestick

Vyberte a klikněte Aplikace z neznámých zdrojů zapněte ji, pokud je zakázána

aplikace předváděcí skříňka

Pokračujte a potvrďte svou akci kliknutím Zapnout. S výstražnou zprávou si nemusíte dělat starosti. Showbox i Aptoide jsou bezpečné aplikace

showbox stáhnout palbu

Vaše zařízení FireStick je nyní připraveno. Můžete nainstalovat libovolnou aplikaci třetí strany, kterou chcete.

Nainstalujte Aptoide na FireStick

Aptoide je obchod s aplikacemi třetích stran, který slouží jako alternativa k Amazon Store na FireStick. Tento trh s aplikacemi obsahuje desítky skvělých aplikací, které byste v Amazon Store nikdy nenalezli.

První věcí, kterou chcete udělat, je nainstalovat Aptoide App Store do vašeho zařízení. S nainstalovanou aplikací Aptoide můžete na FireStick získat Showbox a řadu dalších úžasných aplikací.

Aptoide je obchod s aplikacemi pro Android, který je primárně určen pro mobilní telefony Android. Některé aplikace se nemusí nainstalovat nebo nemusí na FireStick fungovat správně. Pro toto zařízení však stále obsahuje spoustu aplikací.

Uživatelé FireStick Attention: Přečtěte si, než budete pokračovat

Vlády a poskytovatelé internetových služeb po celém světě sledují online aktivity svých uživatelů. Pokud zjistíte, že na kartě Fire TV Stick streamujete obsah chráněný autorskými právy, můžete se dostat do vážných potíží. V současné době je vaše IP viditelná pro všechny. Důrazně doporučujeme, abyste si pořídili dobrou FireStick VPN a skryli svou identitu, aby se váš zážitek ze sledování filmu nezhoršil..

používám ExpressVPN což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN v oboru. Instalace na jakékoli zařízení, včetně Amazon Fire TV Stick, je velmi snadná. Také přichází s 30denní zárukou vrácení peněz. Pokud se vám jejich služby nelíbí, můžete vždy požádat o vrácení peněz. ExpressVPN má také speciální nabídku, kde můžete získejte 3 měsíce zdarma a ušetřete 49% ročního plánu.

Zde jsou důvody, proč musíte používat VPN po celou dobu.

Nainstalujte Showbox na FireStick pomocí obchodu Aptoide Store

Zde je postup, jak rychle nainstalovat Showbox na FireStick pomocí tržiště Aptoide:

1. Spusťte Aptoide a výchozí obrazovka se otevře pomocí Výběr redakce možnost vlevo již vybraná. Na pravé straně uvidíte spoustu doporučených aplikací. V tomto okně můžete najít aplikaci Showbox

stáhnout showbox apk na firestick

Můžete také kliknout Nejlepší aplikace možnost vlevo. Tato část obsahuje také nejoblíbenější aplikace pro Android.

firestick showbox apk

Pokud Showbox nenajdete v žádné ze dvou možností, klikněte na Výběr redakce znovu a v levém horním rohu se zobrazí ikona vyhledávání. Klikněte na tuto možnost a vyhledejte aplikaci.

2. Klikněte na ikonu Showbox

showbox apk

3. Nyní klikněte na ikonu Nainstalujte knoflík

stáhnout showbox na firestick

4. Zobrazí se varovná zpráva, že Showbox má závislosti na službách Google, a proto nemusí fungovat na vašem zařízení FireStick. Nedělejte si s tím starosti. Zajistíme, aby tato aplikace fungovala pomocí přepínače myši.

Klikněte na OK

nainstalovat showbox apk na firestick

Počkejte na dokončení stahování

showbox pro firestick

5. Po stažení aplikace se zobrazí následující výzva. Přejděte dolů na další tlačítko vpravo dole. Když přejdete na tlačítko Další, změní se na Nainstalujte

jak nainstalovat showbox na oheň tv stick

6. Klikněte na Nainstalujte pokračovat

nainstalovat showbox na požární televizi

Počkejte, až se aplikace Showbox nainstaluje na FireStick

jak se dostat showbox na oheň hůl

7. Po chvíli, Aplikace nainstalována zobrazí se oznámení. Klikněte na otevřeno spusťte aplikaci. Pokud chcete aplikaci spustit později, klikněte na Hotovo. Aplikaci můžete kdykoli otevřít Vaše aplikace & Kanály.

přidat showbox na firestick

To bude vše!

Důležité: Nainstalujte přepínač myši, abyste mohli používat Showbox

Pamatujte na varovnou zprávu, kterou Aptoide hodil na vaši obrazovku a říká, že Showbox má závislosti na službách Google a nemusí na vašem zařízení FireStick fungovat.?

Showbox není primárně určen pro FireStick. Není to úplně vzdálené. Nemůžete se pohybovat po aplikaci pouze pomocí dálkového ovladače Amazon FireStick. K použití této aplikace potřebujete další aplikaci s názvem Mouse Toggle.

Aplikace Přepínání myší způsobí, že se na obrazovce FireStick objeví přepínání myši. Tento ukazatel lze použít k klepnutí na různé prvky Showboxu, kterých vaše běžná funkce dálkového ovládání nemůže dosáhnout. Ukazatel je ovládán pomocí navigačních tlačítek dálkového ovladače. Pokračujte a nainstalujte Mouse Toggle na FireStick pomocí odkazu níže.

Jak nainstalovat Mouse Toggle na Fire TV Stick

Po instalaci aplikace Mouse Toggle ji otevřete a aktivujte službu přepínání myší. Chcete-li zobrazit ukazatel myši, stačí rychle stisknout tlačítko Přehrát / Pauza na dálkovém ovladači dvakrát.

S funkcí Mouse Toggle ve vašem FireStick můžete použít Showbox všechny ostatní aplikace, které nejsou vzdálené.

Zabalit

Když byla Terrarium TV naživu, sotva jsem musel hledat jinou aplikaci na vyžádání. Nyní, když je Terrarium TV pryč, jsem byl nucen prozkoumat další cesty. Je pravda, že k této výjimečné zábavní platformě, která nám už nějakou dobu sloužila, se nemusí dostat mnoho aplikací. Přesto stále potřebujeme zábavu a musí být splněny.

Showbox nemusí být pro FireStick tou nejlepší volbou, protože k fungování vyžaduje další aplikaci Mouse Toggle. Je to však schůdná možnost, která vám umožní sledovat spoustu filmů a představení. Kromě Showboxu můžete také zvážit následující aplikace:

  • UnlockMyTV APK
  • OneBox HD
  • Kino APK
  • CatMouse APK
  • Kodi

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me