Jak nainstalovat SportsDevil na Kodi

>

V této příručce vám ukážu, jak nainstalovat doplněk SportsDevil na Kodi 18 Leia a Kodi Krypton 17.6. Zde uvedené pokyny lze použít k instalaci SportsDevil do všech zařízení podporovaných společností Kodi, včetně, ale bez omezení na, Amazon FireStick, iOS & Mobilní telefony Android, Windows & Mac. 

SportsDevil byl kdysi považován za Svatý grál milovníků sportu a nadšenců. Ať už je to NFL, NBA, NHL, anglická Premier League, kriket, fotbal, hokej, UFC nebo jakýkoli jiný hlavní sport, SportsDevil to vše streamoval. Pro každého bylo něco. Addon nyní žije pouze jako pozůstatky své minulé slávy. Stále však můžete najít dostatek sportovních proudů, které vás udržují přilepené. Pomocí tohoto doplňku Kodi můžete live streamovat téměř každou významnou sportovní událost. Můžete sledovat videa v různých kvalitách obrazu, jako je 480p, 720p, 1080p.

Váš ISP může zablokovat mnoho webových stránek v SportsDevil, takže pro jejich obcházení budete vyžadovat dobrou VPN, aby ji Kodi obešel (Upozorňujeme, že nikdy nebudeme vybízet naše čtenáře, aby přistupovali k nezákonným věcem, takže k nim přistupujte na vlastní nebezpečí. Můžete zkontrolovat více o právních otázkách týkajících se společnosti Kodi naleznete zde.)

SporstDevil lze nainstalovat na Kodi buď přímo instalací repo ze zdrojové cesty, nebo stažením zip souboru. Obě tyto metody jsou uvedeny v této příručce.

: Mnoho videí neprotéká v různých kategoriích. Mnoho z nich však stále hraje. 

Zřeknutí se odpovědnosti: Tento tutoriál je určen výhradně pro vzdělávací účely a my nepodporujeme používání doplňků pro nezákonné použití nebo přístup k jakémukoli neoprávněnému obsahu. Doporučujeme tedy uvážení čtenářů.

Jak nainstalovat SportsDevil Kodi Addon na FireStick a PC

SportsDevil je stále velmi oblíbeným doplňkem Kodi a lze jej stáhnout z mnoha úložišť. V tomto tutoriálu nainstalujeme SportsDevil pomocí repozitáře EzzerMacs, ale můžete použít jakýkoli.

Pozornost uživatelů KODI: Přečtěte si, než budete pokračovat

Doplňky / sestavení Kodi nabízejí neomezený obsah streamovaného obsahu, ale mohou vás také dostat do legálních potíží, pokud budou zachyceny streamované filmy / televizní pořady / sport zdarma. Uživatelům společnosti Kodi důrazně doporučujeme, aby se při streamování online vždy připojili k VPN. Dobrá síť Kodi VPN skrývá vaši identitu, obchází vládní dohled, geoblokovaný obsah a škrtení ISP (což také pomáhá při streamování bez vyrovnávací paměti).

Používám ExpressVPN, což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN. Instalace na jakékoli zařízení, včetně Amazon FireStick, je velmi snadná. Získáte 3 měsíce zdarma a ušetříte 49% na svých ročních plánech. Také přichází s 30denní zárukou vrácení peněz. Pokud nejste spokojeni, můžete vždy požádat o vrácení peněz.

Kliknutím ZDE získáte 3 měsíce zdarma a ušetříte 49% na ExpressVPN

Přečtěte si: Jak nainstalovat a používat síť Kodi VPN

Předpoklad instalace

Musíte povolit Neznámé zdroje v nastavení Kodi, abyste mohli nainstalovat SportsDevil, což je doplněk třetí strany. Následuj tyto kroky:

  • Klikněte na Kodi Nastavení z domovské obrazovky (vlevo nahoře)
  • Klikněte na Systém pokud používáte Kodi Leia nebo Nastavení systému na Kodi Krypton
  • Vybrat Doplňky vlevo a vpravo zapněte Neznámé zdroje
  • Klikněte na Ano aby možnost zůstala zapnutá

Po dokončení postupujte podle níže uvedených kroků a nainstalujte SportsDevil Kodi Addon.

KROK 1: Spusťte Kodi na vašem PC nebo Amazon Fire TV a otevřete Nastavení menu, jak je znázorněno na obrázku níže.

sportsdevil Kodi

KROK 2: Nyní se vydejte na Správce souborů.

kodi sportsdevil

KROK 3: Nyní klikněte na otevřít Přidat zdroj.

sportsdevil repo

KROK 4: Jakmile kliknete na tlačítko Otevřít Přidat zdroj, objeví se vyskakovací okno. Klikněte na  v tom okně. V následujícím okně zadejte následující adresu URL, jak vidíte na obrázku níže: - http://www.lvtvv.com/repo/

Použijte odkaz http://ezzer-mac.com/repo

Zdroj Kodil již není k dispozici

addon sportsdevil kodi

KROK 5: V následující rozbalovací nabídce se zobrazí dotaz na název zdroje médií. Stačí zadat Kodil Jak je ukázáno níže. Ověřte, že jste vše vložili správně, protože je to velmi důležité, a poté klikněte OK.

jak nainstalovat addon sportsdevil na kodi

KROK 6: Nyní bude úložiště staženo. Nyní se vraťte do hlavní nabídky Kodi tak, že několikrát stisknete backspace a otevřete Doplňky Jídelní lístek.

kodi sportsdevil

KROK 7: Nyní klikněte na otevřít Instalační program balíčku (ikona otevřeného pole vlevo nahoře, jak je uvedeno níže).

SportsDevil Kodi

KROK 8: Nyní klikněte na otevřít Instalace ze souboru Zip.

sportsdevil Kodi

KROK 9: Nyní vyberte Kodil nebo jakýkoli jiný název zdroje, který jste vybrali dříve, za kterým následuje repository.kodil-1.3.zip repository.EzzerMacsWizard.zip

kodi addon sportsdevil

KROK 10: Tím se spustí instalace úložiště EzzerMacs. Instalace bude trvat jen několik sekund. Nyní se vraťte do předchozí nabídky a tentokrát vyberte Instalace z úložiště namísto  Instalace ze souboru Zip.

jak nainstalovat sportsdevil na kodi

KROK 11: Nyní klikněte na otevřít Úložiště Kodil Úložiště průvodce EzzerMacs a poté vyberte Video Add-ons. Zde uvidíte spoustu doplňků, takže jen přejděte dolů, dokud nenajdete SportsDevil.

SportsDevil Kodi

KROK 12: Klikněte na Otevřít SportsDevil. V následující nabídce vyberte možnost Nainstalujte. Může se objevit několik upozornění, ale ignorovat je. Pokud jste nezapnuli instalaci z Neznámých zdrojů, přejdete do nabídky nastavení, stačí ji zapnout a vrátit se sem. Po kliknutí na tlačítko instalace se instalace spustí.

kodi sportsdevil

(Pouze Kodi Leia) Po kliknutí na Instalovat budete muset kliknout OK na vyskakovacím okně, které se objeví další

KROK 13: Tím se spustí instalace. Po instalaci stačí přejít do nabídky Doplňky a najít SportsDevil v sekci Doplňky videa. Nyní ji otevřete a užijte si Sports World s SportsDevil na vašem PC nebo Amazon Fire TV.

kodi sportsdevil

To byla jedna z metod instalace SportsDevil na Kodi. Toto je nejoblíbenější metoda. Existuje však ještě jedna metoda instalace doplňků na Kodi. Je to přímější a kratší, ale na FireSticku to nebude fungovat.

Než začnete streamovat s Kodi Addons / Builds, rád bych vás varoval, že vše, co streamujete na Kodi, je viditelné pro vašeho ISP a vládu. To znamená, že streamování obsahu chráněného autorskými právy (bezplatné filmy, televizní pořady, sport) vás může dostat do legálních potíží.

Uživatelé Kodi důrazně doporučujeme, aby se připojili k VPN během streamování. VPN pro Kodi obejde škrtení ISP, vládní dohled a geo-omezení populárních doplňků. Vždy se připojuji ExpressVPN na všech mých streamovacích zařízeních a navrhuji, abyste udělali totéž.

ExpressVPN je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN. Má 30denní záruku vrácení peněz. To znamená, že jej můžete volně používat prvních 30 dní a pokud nejste spokojeni s výkonem (což je vysoce nepravděpodobné), můžete požádat o plnou náhradu.

POZNÁMKA: Neodporujeme porušování autorských zákonů. Co když ale neúmyslně skončíte streamování obsahu z nelegitimního zdroje? Není vždy snadné rozeznat rozdíl mezi legitimním a nezákonným zdrojem.

Než začnete streamovat na Kodi, zde je návod, jak získat ochranu VPN ve 3 jednoduchých krocích.

Krok 1: Získejte předplatné ExpressVPN TADY.

Krok 2: Klikněte na TADY stáhnout a nainstalovat aplikaci ExpressVPN do zařízení.

Krok 3: Klepnutím na ikonu napájení připojte server VPN. To je vše. Vaše připojení je nyní zabezpečeno pomocí nejrychlejší a nejlepší VPN pro Kodi.

připojit expressvpn pro kodi

Jak nainstalovat SportsDevil na Kodi (PC)

Pomocí výše uvedené metody získáte SportsDevil na PC a následující metoda již nefunguje.

KROK 1: Tato metoda zahrnuje stažení úložiště přímo ze souboru Zip. Stáhněte si tento soubor Zip z tohoto odkazu http://www.lvtvv.com/repo/repository.kodil-1.3.zip a pamatujte si adresář, do kterého jste soubor zip uložili.

KROK 2: Nyní spusťte Kodi na vašem PC nebo Fire TV a otevřete Doplňky Nabídka, jak je znázorněno na obrázku níže.

jak nainstalovat sportsdevil na kodi

KROK 3: Nyní se vydejte na Instalační program balíčku (ikona otevřeného pole vlevo nahoře, jak je uvedeno níže) a otevřete ji.

SportsDevil Kodi

KROK 4: Nyní klikněte na otevřít Instalace ze souboru ZIP a přejděte do adresáře, do kterého jste soubor ZIP uložili, a vyberte jej. Tím se automaticky nainstaluje úložiště Kodil do vašeho Kodi. Po dokončení instalace se v pravém horním rohu zobrazí vyskakovací zpráva s aktualizací doplňku.

SportsDevil Kodi

KROK 5: Nyní se vraťte ke kroku 3 a otevřete Instalační program balíčku. Tentokrát klikněte na Otevřít Instalace z úložiště.

jak nainstalovat sportsdevil na kodi

KROK 6: Nyní klikněte na otevřít Kodil Úložiště a poté vyberte Doplňky videa. 

Kodi SportsDevil

KROK 7: Nyní přejděte níže, dokud nenajdete SportsDevil a nainstalujte jej podle výše uvedeného postupu tak, že postupujte podle pokynů.

kodi SportsDevil

KROK 8: Voila, Sports Devil byl úspěšně nainstalován do vašeho Kodi. Posaďte se a užijte si NFL, NBA, kriket, hokej, UFC nebo jakýkoli jiný hlavní sport na Amazon Fire TV nebo PC.

jak nainstalovat sportsdevil na kodi

K instalaci Sportsdevil na Kodi 18 Leia nebo Kodi 17.6 Krypton můžete použít kteroukoli z výše uvedených dvou metod. Jakmile bude hotovo, bude vám k dispozici oceán sportovních akcí. Můžete si jen sednout na gauči a užít si své oblíbené sporty. Ale z toho všeho byste měli zvážit získání Kodi VPN na nejvyšší prioritě.

Podobně jako jakýkoli software, Kodi také není bez chyb. Nejčastější problémy, které uživatelé nahlásili, jsou ukládání do vyrovnávací paměti a pomalé streamování. Pokud máte nějaké problémy, zde je návod, jak opravit vyrovnávací paměť Kodi.

Video: Jak nainstalovat Sportsdevil Kodi Addon

Pokud máte při instalaci doplňku Sportsdevil na Kodi problémy, podívejte se na video níže.

Instalace SportsDevil se nezdařila

Existuje několik důvodů, proč by instalace addonu mohla selhat, a my se musíme podívat na každou z nich, od základní.

Nejzákladnějším aspektem řešení problémů je určování a odstraňování místních problémů. Ujistěte se tedy, že zařízení má přístup k internetu. Zkuste spustit jakoukoli jinou aplikaci, která používá internet nebo otevřete web v prohlížeči. Pokud není k dispozici žádné připojení, vyřešte problémy s internetem ještě před instalací SportsDevil. V případě, že internet funguje dobře a addon by se stále nenainstaloval, musíme se podívat na jiná řešení.

Problém je často se serverem, kde je úložiště umístěno. Naučili jsme se instalovat Sports Devil z úložiště EzzerMacs, což je zdaleka jeden z nejpoužívanějších úložišť v těchto dnech. Je však známo, že mají také prostoje. Pokud tedy během instalace nebudete moci přidat zdroj EzzerMacs jako zdroj, je pravděpodobné, že se jedná o problém se serverem. A v případě problémů se serverem je nejlepší počkat, až bude opět funkční.

Doporučuji také restartovat zařízení, které také restartuje Kodi a obnoví systémové soubory. Mnohokrát problém vyřeší jednoduchý restart.

Pokud se zdá, že nic nefunguje a jste si jisti, že server funguje dobře, možná budete muset resetovat Kodi a přeinstalovat addon Sports Devil. Resetování Kodi vymaže všechna vaše data a doplňky. Některé z nich však můžete zachránit zálohováním dat Kodi.

SportsDevil nefunguje

SportsDevil je hostitelem úložiště EzzperMacs a tento zdroj má obvykle důvěryhodné doplňky. Ale každý doplněk Kodi má potenciál narazit na problémy, jakkoli je to vzácné.

Pokud SportsDevil po instalaci nefunguje, první věcí, kterou byste chtěli zkontrolovat, je, zda má vaše zařízení stále přístup k internetu.

Pokud internet opravdu funguje a systém SportsDevil nefunguje, mohlo by se znovu jednat o problém se serverem. A jak jsem již řekl, pokud je server viníkem, čekání je jediným řešením.

V případě, že jste čekali dostatečně dlouho na to, aby se nejednalo o problém se serverem, zkuste nějaké místní řešení problémů.

Ukončete Kodi a restartujte zařízení. Restartování řeší mnoho problémů a je pravděpodobné, že opravíte i SportsDevil.

Pokud to nefunguje, odinstalujte SportsDevil přechodem na domovskou obrazovku Kodi > Doplňky > Video Addons a znovu jej nainstalujte. Existuje možnost, že některé soubory mohou být poškozeny nebo poškozeny. Chcete-li znovu nainstalovat tento doplněk, postupujte podle stejného postupu instalace, jaký jsem popsal výše.

A když nic z toho nefunguje, resetování Kodi může být poslední možností.

V případě, že se vám zobrazuje jakákoli konkrétní chybová zpráva, doporučujeme vám pořídit si snímek obrazovky a sdílet jej v sekci komentáře. Pokusím se co nejlépe vyřešit tento problém. Můžete také zkontrolovat a sdílet soubor protokolu Kodi. Pomůže to určit přesnou příčinu problému.

Příbuzný:

  • Nejlepší stavby společnosti Kodi
  • Jak útěk z vězení Amazon FireStick
  • Jak nainstalovat Exodus Redux na Kodi

Klepnutím sem získáte tajné triky pro řezání kabelů přímo do vaší doručené pošty.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me