Jak nainstalovat TeaTV na FireStick

>

Když jsem poprvé před časem narazil na TeaTV, aplikace se mi líbila, ale nevenovala jsem jí velkou pozornost, protože jsem už používal Terrarium TV na mé Fire TV Stick. Byl jsem stoprocentně spokojen s televizí Terrarium, a proto jsem cítil malou potřebu jakékoli jiné možnosti. Po celou dobu jsem však o Tea TV slyšel od svých přátel a na online fórech.

Zatímco TeaTV fungoval na smartphonech Android hladce, nebylo to úplně vzdálené ovládání FireStick. To je pravděpodobně jeden z největších důvodů, proč jsem se toho nedržel. Před několika dny, když jsem se dozvěděl, že Terrarium TV se uchází o konečné adieu, jsem okamžitě začal hledat alternativy. Netrvalo mi dlouho vzpomenout si na TeaTV a jsem rád, že jsem to udělal.

Nainstaloval jsem nejnovější verzi TeaTV na FireStick a byl potěšen zjištěním, že aplikace byla změněna a je nyní zcela kompatibilní s dálkovým ovladačem. TeaTV nabízí profesionálně vypadající rozhraní, plynulost navigace a neuvěřitelné snadné použití. Tato aplikace měla vždy pevnou knihovnu médií a nyní jsem rád, že ji mohu použít jako alternativu Terrarium TV.

TeaTV na FireStick doporučuji jako jednu z nejvhodnějších alternativ TTV. Je to kompletní mediální dům. V této příručce se naučíme instalovat TeaTV na FireStick nebo Fire TV nebo Fire TV Cube. Čti dál!

Uživatelé FireStick Attention: Přečtěte si, než budete pokračovat

Vlády a poskytovatelé internetových služeb po celém světě sledují online aktivity svých uživatelů. Pokud zjistíte, že na kartě Fire TV Stick streamujete obsah chráněný autorskými právy, můžete se dostat do vážných potíží. V současné době je vaše IP viditelná pro všechny. Důrazně doporučujeme, abyste si pořídili dobrou FireStick VPN a skryli svou identitu, aby se váš zážitek ze sledování filmu nezhoršil..

používám ExpressVPN což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN v oboru. Instalace na jakékoli zařízení, včetně Amazon Fire TV Stick, je velmi snadná. Také přichází s 30denní zárukou vrácení peněz. Pokud se vám jejich služby nelíbí, můžete vždy požádat o vrácení peněz. ExpressVPN má také speciální nabídku, kde můžete získejte 3 měsíce zdarma a ušetřete 49% ročního plánu.

Zde jsou důvody, proč musíte používat VPN po celou dobu.


Přečtěte si: Jak nainstalovat nejlepší VPN na FireStick

TeaTV na FireStick: Metody instalace

Tea TV je aplikace třetí strany a není součástí Amazon Store. Musí být připojeno k vašemu zařízení FireStick. Na rozdíl od běžných mobilních telefonů nebo tabletů s Androidem vám aplikace FireStick nedovoluje stahovat APK aplikací přímo prostřednictvím populárních prohlížečů. Sideloading na FireSticku vyžaduje speciální aplikace. Zde jsou dvě aplikace, které použijeme v této příručce:

 1. Downloader
 2. ES File Explorer

Povolit aplikace z neznámých zdrojů

Budu pokračovat s instalační metodou. Předtím však musíte povolit aplikaci FireStick přijímat aplikace třetích stran tak, že zapnete aplikace z neznámých zdrojů. Co musíte udělat:

1. Otevřete Nastavení z domovské obrazovky FireStick (panel nabídek nahoře)

jak nainstalovat teatv na firestick

2. Klikněte na MyFireTV nebo přístroj

Jak nainstalovat TeaTV na FireStick

3. Otevřete Vývojářské možnosti

možnosti pro vývojáře na firestick

4. Pokud Aplikace z neznámých zdrojů je zakázáno / vypnuto, zapněte jej kliknutím na něj

jak se dostat teatv na firestick

5. Klepněte na Zapnout ignorovat tuto varovnou zprávu a potvrdit vaši akci.

povolit neznámé zdroje na výstřel

Zapnutím aplikací z neznámých zdrojů vystavíte zařízení hrozbám pouze v případě, že se pokusíte načíst chybný soubor APK. Zdroj APK Tea TV, o který se s vámi budu dělit, je bezpečný. Osobně jsem nainstaloval aplikaci z tohoto zdroje.

Nainstalujte Tea TV na FireStick pomocí Downloaderu

Downloader je aplikace, která usnadňuje postranní načítání na FireStick. Považuji to za jeden ze základních prvků FireStick a je to jedna z prvních aplikací, které instaluji při nastavování svého zařízení.

Chcete-li tuto aplikaci stáhnout, přejděte na domovskou obrazovku FireStick. Na domovské obrazovce vyberte Vyhledávání zcela vlevo nahoře. Nyní vyhledejte aplikaci a nainstalujte ji.

Až budete mít aplikaci, postupujte takto:

Krok 1: Spusťte program Downloader a klikněte na pole URL na pravé straně jeho domovské obrazovky (aplikace se otevře s výchozí levou kartou Domů)

teatv na firestick

Krok 2: Po zobrazení klávesnice na obrazovce zadejte následující adresu URL a klikněte na JÍT:

https://www.firesticktricks.com/tea

teatv na firestick

Krok 3: Aplikace pro stahování se připojí k adrese URL serveru, na kterou ukazuje, a začne stahovat APK TeaTV na FireStick

teatv na firestick

Krok 4: Po dokončení stahování APK spustí aplikace Downloader instalaci. Nyní byste měli vidět následující výzvu k potvrzení, zda si přejete nainstalovat TeaTV na FireStick.

Můžete vidět další tlačítko vpravo dole. Pomocí dálkového ovladače FireStick přejděte na toto tlačítko

nainstalovat teatv apk na firestick

Krok 5: Tlačítko Další se změní na Nainstalujte knoflík. Nyní tedy klikněte Nainstalujte

nainstalovat teatv na oheň tv stick

Krok 6: Instalace TeaTV na FireStick bude chvíli trvat. Po dokončení se zobrazí následující okno Aplikace nainstalována potvrzení

Je nainstalován TeaTV. Pokud chcete, můžete kliknout otevřeno v pravém dolním rohu a spusťte jej. Ale doporučuji kliknout Hotovo takže se můžete vrátit do aplikace Downloader a smazat APK TeaTV.

Proč smazat APK? Protože APK není k dispozici po instalaci aplikace. Vyčistěte úložiště FireStick odstraněním nepotřebných souborů.

průvodce střelcem Teatv

 Krok 7: Klikněte na Odstranit

firestick teatv app

Krok 8: Klikněte na Odstranit znovu

nainstalovat teatv na firestick

Takto můžete pomocí aplikace Downloader stahovat TeaTV na FireStick.

Jak používat FireStick s TeaTV „Bezpečně“

Než začnete streamovat s TeaTV na vaší Fire Stick, rád bych vás varoval, že vše, co streamujete na TeaTV, je viditelné pro vašeho ISP a vládu. To znamená, že streamování obsahu chráněného autorskými právy (bezplatné filmy a televizní pořady) vás může dostat do legálních potíží.

Naštěstí můžete skrýt své online streaming / prohlížení aktivity pomocí VPN. Virtuální privátní síť VPN a.k.a vám pomůže obejít škrtení ISP, vládní dohled a geo-omezení obsahu.

Neodporujeme porušování autorských zákonů. Co když ale neúmyslně skončíte streamování obsahu z nelegitimního zdroje? Není vždy snadné rozeznat rozdíl mezi legitimním a nezákonným zdrojem.

používám ExpressVPN na mé Fire Stick, mobilní a PC. Po vyzkoušení několika placených a bezplatných sítí VPN mohu říci, že ExpressVPN je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN. Zde je návod, jak začít používat ExpressVPN ve vašem FireSticku a chránit vaše streamovací aktivity před zvědavýma očima.

Krok 1: Přihlaste se k odběru ExpressVPN TADY. Má 30denní záruku vrácení peněz. To znamená, že jej můžete používat zdarma prvních 30 dní a pokud nejste spokojeni s výkonem (což je vysoce nepravděpodobné), můžete požádat o plnou náhradu.

Krok 2: Zapněte svůj Fire TV / Stick a v levém horním rohu přejděte na možnost „Hledat“. Nyní do vyhledávacího pole zadejte „Expressvpn“ (bez uvozovek) a vyberte ExpressVPN, když se zobrazí ve výsledcích vyhledávání

použijte Expressvpn na firestick pro bezpečné streamování

Krok 3: Klepnutím na „Stáhnout“ nainstalujte aplikaci ExpressVPN pro Fire TV / Stick.

teatv aplikace na firestick

Krok 4: Otevřete aplikaci a zadejte přihlašovací údaje, které jste vytvořili při nákupu předplatného ExpressVPN. Klikněte na „Přihlásit se“

jak se dostat expressvpn na oheň tv stick

Krok 5: Klepnutím na ikonu Napájení se připojte k serveru VPN. To je vše. Vaše připojení je nyní zabezpečeno pomocí nejrychlejší a nejlepší VPN pro FireStick.

připojit expressvpn na oheň stick

Můžete si také přečíst podrobnější informace o používání ExpressVPN s Fire TV / Stick.

TeaTV na Fire TV Stick pomocí ES File Explorer

ES File Explorer je další aplikace široce používaná jako postranní zavaděč pro FireStick. Tuto aplikaci si můžete znovu stáhnout z Amazon Store. Vyhledejte ji v možnosti Hledat na domovské obrazovce FireStick.

: ES File Explorer již nenabízí funkci sideloading zdarma. Musíte zaplatit 9,99 $ měsíčně. Použijte aplikaci Downloader, pokud je k dispozici ve vaší oblasti. Je to zdarma.

Po instalaci ES File Explorer postupujte následovně:

Krok 1: Spusťte program ES File Explorer. Vlevo se zobrazí panel nabídek s možností rozbalení. Přejděte dolů a klepněte na Nástroje. Kliknutím se rozbalí. Nyní klikněte na první možnost Správce stahování

stáhnout teatv na firestick pomocí Průzkumníka souborů es

Krok 2: Nyní přejděte na pravou stranu ES Exploreru a na spodní straně klikněte +Nový

Průvodce instalací teatv

Krok 3: Následující dialogové okno se musí zobrazit s oběma poli

 • Cesta
 • název

teatv pro firestick

Krok 4: Do výše uvedených polí zadejte následující:

 • Cesta: https://www.firesticktricks.com/tea
 • Název: teatv

Ve skutečnosti můžete do pole Název zadat libovolné jméno. Bude to bezvýznamné. Klikněte na Stáhnout teď

stáhnout teatv pro firestick

Krok 5: Počkejte, až se ES File Explorer připojí k serveru a stáhnete soubor TeaTV APK na Fire TV Stick nebo Cube.

teatv apk

Krok 6: Po dokončení klikněte na Otevřít soubor na výzvu

teatv na ohni tv stick a fire tv cube

Krok 7: Poté klikněte na Nainstalujte

jak nainstalovat teatv na firestick

Krok 8: Nyní jste vedeni instalační výzvou. Přejděte dolů do pravého dolního rohu, dokud další tlačítko se změní na Nainstalujte. Klikněte na Nainstalujte pokračovat

získejte teatv za oheň

Nyní stačí jen počkat, až FireStick nainstaluje TeaTV, což by nemělo trvat déle než minutu nebo dvě. Po instalaci aplikace se zobrazí následující potvrzovací zpráva

Krok 9: Klikněte na otevřeno a spusťte aplikaci. Klikněte na Hotovo pro návrat do ES File Explorer. Aplikaci můžete spustit později ze svých aplikací & Kanály (které vám řeknu jak v další části)

Tea tv firestick app

Jak používat TeaTV na Fire TV Stick

Všechny vaše aplikace jsou uchovány Vaše aplikace & Kanály. Zde je návod, jak můžete navštívit tuto sekci:

 • Stiskněte a přidržte Domov na dálkovém ovladači na několik sekund
 • Když se zobrazí rozbalovací nabídka, klikněte na Aplikace
 • Otevře se Vaše aplikace & Kanály

Když jste tady, přejděte dolů, vyberte ikonu aplikace TeaTV a kliknutím na ni otevřete aplikaci. Takto přistupujete k aplikacím z vašich aplikací & Kanály.

K TeaTV se dostanete rychleji, pokud byla jeho ikona na domovské obrazovce FireStick. Chcete-li ikonu přesunout na domovskou obrazovku, musíte udělat následující kroky:

 • Přejděte na stránku Vaše aplikace & Kanály
 • Zvýrazněte aplikaci TeaTV
 • Stiskněte a přidržte Vybrat na dálkovém ovladači na několik sekund nebo stiskněte tlačítko nabídky na dálkovém ovladači a klikněte na Hýbat se v pravém dolním rohu nabídky, která se zobrazí na vašem televizoru
 • Nyní přesuňte ikonu TeaTV do jednoho z prvních dvou řádků
 • Přetáhněte ikonu na požadované místo stisknutím tlačítka Vybrat tlačítko dálkového ovládání FireStick
 • Vraťte se na domovskou obrazovku FireStick a pod ikonou Apps najdete ikonu TeaTV & Kategorie kanálů

Nyní spustíme aplikaci TeaTV na FireStick.

Při prvním otevření aplikace se zobrazí následující upozornění. Klikněte na Přijmout pokračovat.

jak používat teatv na firestick

Nyní se zobrazí výzva k výběru preferovaného jazyka titulků. Pokračujte kliknutím na požadovaný jazyk. Později jej můžete změnit v Nastavení aplikace.

jak používat teatv pro firestick

Pokud se chcete přihlásit k odběru TeaTV Subreddit, klikněte na Navštívit další, klikněte na Zrušit

prozkoumejte teatv na ohni

Takto se na FireStick objeví domovská obrazovka TeaTV. Jak vidíte, TeaTV nabízí úhledné a snadno použitelné rozhraní. Trendový obsah najdete na úvodní obrazovce. Chcete-li sledovat více, můžete pomocí volby filtru vybrat z různých žánrů a kategorií. Můžete také použít funkci vyhledávání v levém horním rohu a vyhledat jakýkoli film podle jména, umělce, režiséra atd. Můžete také vyhledat televizní pořady a epizody.

jak nainstalovat a používat teatv na firestick

Zabalit

TeaTV je neuvěřitelně populární zábavní aplikace, která vám přináší řadu filmů a pořadů na vyžádání zdarma. To je pravděpodobně nejblíže k tomu, aby se místo Terrarium TV zůstalo otevřené po jeho vypnutí. TeaTV nabízí spoustu aktivních škrabek z některých vysoce kvalitních serverů. Tato lehká aplikace je tím pravým řešením pro všechny vaše potřeby na vyžádání. V této příručce jste se naučili nainstalovat TeaTV na FireStick. Pokud máte nějaké dotazy nebo připomínky, dejte nám vědět v sekci komentářů níže.

Příbuzný:

Jak nainstalovat Morph TV na FireStick
Jak jailbreak Fire TV Stick
Jak nainstalovat Mobdro na FireStick
Jak nainstalovat Kodi na Fire Stick

Klepnutím sem získáte tajné triky pro řezání kabelů přímo do vaší doručené pošty.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me