Jak opravit problémy s Terrarium TV Buffering

>

Mnoho našich čtenářů se ptalo, zda jsme měli nějaké řešení problémů s vyrovnáváním Terrarium TV. Zdá se, že případy ukládání do vyrovnávací paměti se staly pravidelnějšími než dříve. Ve skutečnosti jsem se také začal potýkat s těmito problémy v poslední době. Nelze popřít, že Terrarium TV je jednou z nejlepších aplikací Amazon Fire Stick pro sledování filmů a televizních pořadů na vyžádání. Má téměř každý titul, o který byste mohli požádat. Je však také pravda, že někdy narazíte na tyto problémy s vyrovnáváním. Pokud v současné době čelíte ukládání do vyrovnávací paměti v aplikaci Terrarium TV, pokračujte ve čtení.

Jak opravit problémy s vyrovnávací pamětí v televizi Terrarium

vyrovnávací paměť terárií

Neexistuje nikdo, kdo by se staral o problémy s Terarárií. Po několika pokusech a chybách jsem však dokázal zmírnit ukládání do vyrovnávací paměti a zpříjemnit tak své zkušenosti s aplikací. V tomto článku se s vámi podělím o různé způsoby, které pro mě pracovaly. Jsem si jist, že pro vás budou pracovat.

Poznámka: Pokud jste nový uživatel a ještě nemáte Terrarium TV, podívejte se na tento odkaz - Jak nainstalovat Terrarium TV na FireStick

Zkontrolujte rychlost připojení k internetu

Online streamování v těchto dnech vyžaduje rychlost internetu alespoň 5 Mb / s, ale pro streamování v plném HD alespoň 10 Mb / s a ​​pro 4K streamování se doporučuje minimálně 20 Mb / s. Dobrou zprávou je, že většina poskytovatelů mobilních a širokopásmových internetových služeb nabízí rychlost internetu vyšší než tato. Ve skutečnosti někteří poskytovatelé nabízejí rychlost až 100 Mb / s i pro rezidenční připojení. Při tak vysoké rychlosti si můžete myslet, že byste nikdy neměli zaznamenat problémy s vyrovnáváním Terrarium TV. Bohužel to tak není vždy.

Pokud narazíte na problémy s vyrovnáváním Terrarium TV pouze zřídka, je pravděpodobné, že se váš internet potýká s občasnými problémy od konce vašeho poskytovatele. V takových případech je problém obvykle řešen na pozadí a má krátký život.

Doporučuji vám zkontrolovat rychlost připojení k internetu a zjistit, zda máte minimální šířku pásma. Existuje spousta aplikací a webových stránek, které vám umožní testovat rychlost zdarma. Ookla je nejoblíbenější službou testování rychlosti internetu. Můžete si stáhnout aplikaci Ookla do svého zařízení se systémem Android nebo iOS nebo navštívit jejich webové stránky http://www.speedtest.net/ a otestovat rychlost.

Pokud výsledky testů vykazují trvale nízkou rychlost, mohlo se jednat o problém s připojením k internetu. Možná budete muset upgradovat svůj plán nebo směrovač. V každém případě kontaktujte svého poskytovatele internetových služeb a vyhledejte řešení.

Stream z Terrarium TV Doporučené servery

Terrarium TV získává streamingové odkazy z desítek serverů rozmístěných po celém světě. Existuje však několik serverů, které tato aplikace sama doporučuje. Na obrázku níže najdete seznam doporučených serverů.

vyrovnávací paměť terárií

Osobně jsem zažil, že tyto servery jsou rychlejší a stěží zažívám jakékoli problémy s vyrovnáváním Terrarium TV.

Vyskakovací okno v obrázku se objeví pokaždé, když kliknete na název. Ve spodní části můžete zaškrtnout možnost Nezobrazovat znovu, aby se příště nezobrazila. Než jsem tuto možnost zkontroloval, poznamenal jsem si všechny doporučené servery, protože jsem věděl, že si na ně nebudu moci vzpomenout. Takže navrhuji, abyste udělali totéž.

Problémy se serverem Terrarium TV

Pokud vaše rychlost internetu není problém a stále se potýkáte s problémy Terrarium TV, zdá se, že by mohl být problém se serverem, kde je hostován obsah.

Jak možná víte, Terrarium TV není hostitelem vlastního obsahu. Tato aplikace je agregátor, který stahuje více odkazů na konkrétní obsah z různých serverů. Po otevření odkazu se zařízení začne pokoušet streamovat obsah ze serveru, na který odkaz odkazuje.

Terárium TV se snaží přinést ty nejlepší pracovní odkazy. Ale někdy to také ukazuje špatné odkazy. Špatným odkazem by mohlo být to, že server zaznamenává výpadky nebo zpomalení. V důsledku toho se setkáte s problémy s vyrovnáváním Terrarium TV.

Pokud je problém se serverem, nemůžete udělat mnoho pro opravu vyrovnávací paměti. Můžete však otevřít další odkaz na jiný server a je zde velká šance, že se o problém postaráte.

Všiml jsem si, že problémy s televizí Terrarium obvykle přicházejí, když se snažím streamovat obsah ve vysokém rozlišení HD. A to nemá nic společného s mým internetovým rychlostem nebo schopností mého zařízení streamovat online filmy nebo pořady v HD; problém je se serverem, který není schopen zpracovat více požadavků na streamování.

Použijte správný mediální přehrávač s televizí Terrarium

Terárium TV nemá vlastní přehrávač médií. Musíte si všimnout, že když spustíte Terrarium TV, vyžaduje, abyste nainstalovali preferovaný přehrávač médií pro lepší výkon streamování. Ve skutečnosti aplikace dokonce říká, že bez preferovaného hráče se mohou vyskytnout problémy s vyrovnávací pamětí.

Když jsem poprvé začal používat Terrarium TV, ignoroval jsem vyskakovací okna s žádostí, abych získal jiný přehrávač médií. Myslel jsem, že to nebude nutné. Ale pak jsem si začal povšimnout, že Terrarium TV nefunguje správně a pravidelně se setkávám s problémy s vyrovnáváním. Tehdy jsem se rozhodl nainstalovat multimediální přehrávač výdeje Terrarium TV. A i když se ukázalo, že jsem se mýlil, připustil bych, že došlo ke znatelnému rozdílu ve výkonu. Mnoho odkazů, které byly uloženy do vyrovnávací paměti, proběhlo hladce po instalaci nového přehrávače.

Přestože je Terrarium TV kompatibilní s několika přehrávači médií, včetně VLC a MX Player, může vás přesto požádat o instalaci jiného přehrávače. Ve skutečnosti nejnovější verze Terrarium TV neprotéká žádné odkazy, pokud nemáte YesPlayer (viz obrázek níže).

Terárium tv nefunguje

Nainstalujte si tedy program YesPlayer a možná budete schopni postarat se o problémy s vyrovnáváním Terrarium TV. Tento přehrávač médií je k dispozici v obchodě Play i Amazon Store.

Použijte VPN a vyhněte se internetovým omezením

Víte, že mnoho uživatelů internetu ve Spojených státech se stalo obětí internetového škrcení a nikdy si toho nejsou vědomi? Škrcení v internetu je běžnou praxí mezi poskytovateli internetových služeb (ISP).

Pokud online streamování spotřebovává největší část vaší online aktivity, může váš poskytovatel internetových služeb snížit rychlost internetu na méně, než je nabízeno s vaším internetovým plánem. Neříkám, že tento postup je nezákonný. Ale cítím, že je to neetické. Poskytovatelé internetových služeb obvykle mají ve svých podmínkách klauzuli & Podmínky, které uvádějí, že množství využití dat v důsledku streamingu online pod určitou hodnotu může vést ke snížení rychlosti.

Bohužel nám často chybí ty jemné tisky. A i kdybych si tuto klauzuli přečetl, stále bych si přál využívat internet naplno. Naštěstí existuje způsob, jak zabránit škrcení na internetu. Začněte používat službu VPN a maskuje všechny vaše internetové aktivity. Tímto způsobem by váš poskytovatel internetových služeb nikdy nevěděl, zda sledujete film online nebo stahujete datové soubory.

Používám ExpressVPN už nějakou dobu a doporučuji to samé. Je rychlý, spolehlivý a přátelský k Terrarium TV.

 Vymažte data aplikace Terrarium TV

Existuje ještě jedno řešení problémů s Terrarium TV, které byste se mohli pokusit vyhnout problémům s vyrovnávací pamětí. Můžete vymazat data Terrarium TV a obnovit je na výchozí nastavení. Bylo by to, jako byste poprvé používali televizi Terrarium.

Vymazání dat samozřejmě znamená ztrátu všech vašich osobních nastavení. Sotva však existují nastavení televizoru Terrarium, která je třeba zachovat. Poznamenejte si všechny změny, které jste provedli, a aplikujte je později.

I když jsme u toho, také doporučuji vymazat mezipaměť Terrarium TV při mazání dat. Aplikace s odstraněnou mezipamětí by mohla začít pracovat zázraky.

Pokud používáte Terrarium TV v Androidu, otevřete Nastavení a přejděte na možnost Aplikace (cesta se může u jednotlivých zařízení mírně lišit). Vyberte Terrarium TV a klepnutím na tlačítka vymažte data a mezipaměť.

Pokud používáte Terrarium TV na FireStick, můžete vymazat data a mezipaměť takto:

# 1. Na domovské obrazovce vyberte Nastavení (na horním panelu)

# 2. Klikněte na „Aplikace“

# 3. Přejděte dolů a otevřete možnost Spravovat nainstalované aplikace.

# 4. Přejděte dolů a klikněte na „Terarijní TV“. Jak je vidět na obrázku níže, velikost dat je 40,82 MB a mezipaměť je 110 MB

terárium tv problémy

# 5. Nyní klikněte na „Vymazat data“ (pod touto možností „Vymazat mezipaměť“. Nemusíte je však používat, protože vymazání dat také vymaže mezipaměť, jak je znázorněno na obrázcích níže)

problémy s vyrovnáváním terárií tv

# 6. Na další obrazovce klikněte znovu na tlačítko „Vymazat data“

TV terárium stále mrzne

# 7. Nyní se jedním stisknutím tlačítka zpět vrátíte na předchozí obrazovku. Jak je vidět na obrázku níže, data a mezipaměť byla odstraněna

řešení problémů s terárií

BALENÍ

Doufám, že vám tento článek pomohl postarat se o problémy s vyrovnáváním Terrarium TV. Přestože je Terrarium TV neuvěřitelně populární aplikací pro obsah na vyžádání, servery, z nichž načítá toky, nemusí být vždy skvělé. Pokud tedy čelíte problémům s vyrovnávací pamětí, je problém se serverem pravděpodobnější než jakýkoli místní problém s připojením k internetu nebo zařízením. Pro mě obvykle výběr jiného proudu funguje. Koneckonců, to je krása Terárium TV - přináší několik odkazů na jednom místě. Pokud čelíte podobným problémům také v Kodi, nezapomeňte vyzkoušet možné opravy vyrovnávací paměti Kodi.

Příbuzný:

Jak nainstalovat Kodi na FireStick
Jak nainstalovat Exodus na Kodi
Jak získat titulky na Kodi
Jak resetovat Kodi

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me