Jak opravit problémy s ukládáním do vyrovnávací paměti

>V tomto příspěvku budeme diskutovat o různých možnostech opravy vyrovnávací paměti na FireStick. Kroky na odstraňování problémů uvedené v této příručce fungují na zařízeních FireStick 4K, Fire TV Cube a na starších zařízeních Fire TV.

jak opravit buffering na firestickFireStick je jedno z nejpopulárnějších streamovacích zařízení na světě. Nastavení a používání je neuvěřitelně snadné. Podporuje spoustu úžasných aplikací z Amazon Store a několik aplikací třetích stran. Celkově vzato FireStick vytváří úžasný zážitek ze streamování.

Mnoho uživatelů však také má problémy s ukládáním do vyrovnávací paměti s jejich FireStick. Procento takových uživatelů je malé. Avšak vzhledem k tomu, že miliony uživatelů mají FireStick, toto malé procento představuje značné množství.

Pokud váš FireStick stále ukládá do vyrovnávací paměti, tento článek popisuje různé možné důvody a řešení.

Uživatelé FireStick Attention: Přečtěte si, než budete pokračovat

Vlády a poskytovatelé internetových služeb po celém světě sledují online aktivity svých uživatelů. Pokud zjistíte, že na kartě Fire TV Stick streamujete obsah chráněný autorskými právy, můžete se dostat do vážných potíží. V současné době je vaše IP viditelná pro všechny. Důrazně doporučujeme, abyste si pořídili dobrou FireStick VPN a skryli svou identitu, aby se váš zážitek ze sledování filmu nezhoršil..

používám ExpressVPN což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN v oboru. Instalace na jakékoli zařízení, včetně Amazon Fire TV Stick, je velmi snadná. Také přichází s 30denní zárukou vrácení peněz. Pokud se vám jejich služby nelíbí, můžete vždy požádat o vrácení peněz. ExpressVPN má také speciální nabídku, kde můžete získejte 3 měsíce zdarma a ušetřete 49% ročního plánu.

Zde jsou důvody, proč musíte používat VPN po celou dobu.

Číst: Jak nainstalovat a používat VPN na Fire Stick

Co způsobuje ukládání do vyrovnávací paměti na FireStick

Problém s vyrovnávací pamětí může způsobit řada faktorů. Zde jsou některé z nejčastějších důvodů, proč k ukládání do vyrovnávací paměti dochází na FireStick:

 • Pomalé připojení k internetu: Doporučuje se, abyste měli alespoň 10 Mb / s pro 1080p a 20 Mb / s pro 4K streamování. Pokud je vaše připojení k internetu pomalé, dojde k problémům s vyrovnávací pamětí
 • ISP Throttling: Váš ISP může čas od času zpomalit připojení, pokud zjistí příliš mnoho streamovacích aktivit
 • Modem daleko od FireStick: Pokud je váš FireStick umístěn příliš daleko od Wi-Fi modemu, bude vaše síla signálu slabá a způsobí problémy s vyrovnávací pamětí
 • Málo paměti RAM: Není neobvyklé, že dojde k vyčerpání paměti FireStick. Na pozadí může být spuštěno mnoho zbytečných aplikací
 • Málo úložného prostoru: Opět je běžné u uživatelů FireStick. Zařízení má pouze 8 GB místa, z čehož již mnoho OS využívá
 • Přehřívání FireStick: Pokud se váš FireStick přehřeje, je pravděpodobné, že způsobí vyrovnávací paměť
 • Zastaralý Firestick OS: Ve FireSticku se mohou vyskytnout problémy s ukládáním do vyrovnávací paměti, pokud je spuštěno v zastaralém OS

Jak opravit problémy s ukládáním do vyrovnávací paměti FireStick

Nyní, když jsme se podívali na některé z nejčastějších faktorů, které způsobují ukládání do vyrovnávací paměti na FireStick, najdeme řešení. Tady přicházejí.

1. Restartujte FireStick

Pokud nemůžete opravdu dát prst na přesný důvod, který způsobuje problém s ukládáním do vyrovnávací paměti FireStick, řešením by mohl být trik, který je stejně jednoduchý jako restartování..

Ve skutečnosti je restartování jednou z nejzákladnějších metod řešení problémů a mělo by to být jedno z prvních, které to zkusí. Může vyřešit mnoho problémů.

Zde jsou kroky:

 • Přejít na FireStick Nastavení

Firestick ukládání do vyrovnávací paměti

 • Klikněte na Moje požární televize

Jak opravit buffering na firestick

 • Klikněte na Restartujte

Jak opravit buffering na firestick

 • Klikněte na Restartujte potvrdit

Opravte ukládání do vyrovnávací paměti

2. Postarejte se o rychlost internetu

Pravděpodobně máte vysokorychlostní širokopásmové připojení a rychlost internetu pro vás není problém. Přesto bych doporučil zkontrolovat rychlost internetu jako první krok při odstraňování problémů.

Pokud se ukáže, že ve FireSticku skutečně dosahujete žádoucí rychlosti internetu, odstraníte tento problém z cesty.

A pokud se jedná o pomalé připojení k internetu za problémy s vyrovnávací pamětí, vždy se můžete obrátit na svého poskytovatele internetových služeb, aby zjistil důvod, nebo byste dokonce mohli získat nové připojení úplně..

Jakákoli rychlost nad 10 Mbps je dostatečně dobrá pro streamování až do rozlišení 1080p

Pokud streamujete 4K videa, doporučuje se alespoň 20 Mb / s.

Zde je návod, jak zkontrolovat rychlost internetu v aplikaci Firestick

Pokud váš Firestick nepřijímá požadovanou rychlost internetu, měli byste udělat další kroky-

Zkontrolujte a zvyšte sílu signálu Wi-Fi

Síla signálu hraje klíčovou roli v plynulosti streamování. Síla signálu je silnější, když je modem v blízkosti vašeho FireStick, a slabší, když je daleko.

Takto můžete zkontrolovat sílu signálu na FireStick a podle toho postupovat:

 • Přejít na Nastavení z domovské obrazovky FireStick

Firestick ukládání do vyrovnávací paměti

 • Klikněte na Síť v dalším okně

Jak opravit buffering na firestick

 • Zvýrazněte svou Wi-Fi adresu / jméno
 • Vpravo najdete stav pod Síla signálu

Firestick ukládání do vyrovnávací paměti

Pokud se zobrazí zpráva Velmi dobrá, získáváte správné signály Wi-Fi. Pokud to říká špatné nebo slabé, je problém.

Obvykle by měl být modem v dosahu 20-30 stop od zařízení, aby se dosáhlo co nejlepší síly signálu. Pokud je váš modem dále než tento, můžete zvážit nákup zařízení Wi-Fi Extender. Jak již název napovídá, zařízení Wi-Fi Extender rozšiřuje oblast pokrytí vašeho modemu, což umožňuje jeho použití ve větší oblasti.

Musíte se také ujistit, že v blízkosti vašeho modemu není příliš mnoho elektrických zařízení, která by mohla rušit signál.

A pokud je to možné, umístěte modem o něco výše (6 stop nebo více) pro lepší pokrytí signálem.

Pro kabelové připojení použijte kabel Ethernet

použijte amazonový ehternetový adaptér, abyste zabránili ukládání do vyrovnávací paměti na výstřelKabelové připojení je obvykle mnohem rychlejší než bezdrátové připojení. Zaprvé se nemusí spoléhat na blízkost routeru od zařízení. Ethernetový vodič je zapojen přímo do vašeho FireStick.

Za druhé, neexistují žádné překážky mezi routerem a zařízením. Mnoho elektrických, stejně jako určité mechanické překážky, mají tendenci zeslabovat signál Wi-Fi.

Na FireStick můžete ovládat nebo dokonce opravit ukládání do vyrovnávací paměti pomocí kabelového připojení. Pro kabelové připojení na FireStick si můžete zakoupit Amazon Ethernet Adapter pro Amazon Fire TV Devices od Amazon.com.

Drát internet / LAN a napájecí kabel z napájecího adaptéru FireStick přejdou do ethernetového adaptéru. A potom bude do vašeho FireSticku připojen jediný kabel z ethernetového adaptéru.

Pokud již prostřednictvím připojení Wi-Fi již dosáhnete značné rychlosti sítě, nemusíte kupovat adaptér Ethernet.

3. Pomocí VPN zabráníte ukládání do vyrovnávací paměti

Doporučeno pro lepší rychlost a soukromí

soukromé streamování

Škrcení na internetu je běžnou praxí mezi poskytovateli internetových služeb. Váš poskytovatel internetového připojení může zpomalit vaše připojení k internetu, když jsou detekovány streamovací aktivity nad určitou úroveň. Výsledkem je, že ve FireSticku může dojít k ukládání do vyrovnávací paměti.

Naštěstí tomu lze snadno vyhnout použitím VPN pro FireStick. Dobrý  Síť VPN nejen zastaví vašeho poskytovatele internetových služeb v omezování rychlosti, ale bude těžit několika způsoby, například:

 • Skrýt činnosti streamování před vládním dohledem a poskytovatelem internetových služeb
 • Anonymní stahování torrentů
 • Ochrana osobních údajů od hackerů
 • Odblokování geo-omezeného obsahu (včetně Netflix, BBC iPlayer, Prime Video, Hulu, HBO atd.)

Podle mých zkušeností je ExpressVPN nejlepší VPN pro FireStick. Používá nejlepší šifrovací technologii a je také nejrychlejší VPN.

ExpressVPN v současné době nabízí 49% slevu na svůj roční plán. Navíc máte s tímto plánem zdarma 3 měsíce zdarma. A také nabízí bezpodmínečnou 30denní záruku vrácení peněz.

Zde je postup, jak získat ExpressVPN a zabránit ukládání do vyrovnávací paměti na FireStick:

 • Klikněte sem a zaregistrujte se na ExpressVPN
 • Až budete mít svůj účet ExpressVPN, zapněte svůj FireStick a vyberte možnost hledání v levém horním rohu domovské obrazovky

Opravte ukládání do vyrovnávací paměti

 • Vyhledejte ExpressVPN a klikněte na něj v návrzích vyhledávání. Nainstalujte ExpressVPN podle pokynů na obrazovce

Firestick ukládání do vyrovnávací paměti

 • Otevřete ExpressVPN a přihlaste se pomocí přihlašovacích údajů svého účtu, které jste vytvořili při registraci

Jak opravit buffering na firestick

 • Připojte se k serveru VPN a začněte streamovat

Jak opravit ukládání do vyrovnávací paměti

4. Vyčistěte paměť FireStick RAM

FireStick má velikost RAM - 1 GB na FireStick 2nd Gen a 1,5 GB na FireStick 4K. To není dost, ale dost pro streamovací zařízení. Taková malá paměť má však tendenci se přijímat příliš rychle.

Nedostatek místa v RAM je jedním z viníků ukládání do vyrovnávací paměti, které na FireSticku zažíváte. Budete překvapeni, když víte, že některé aplikace stále udržují paměť RAM, i když je zavřete.

Prostor RAM můžete vyčistit pouhým zavřením aplikací na pozadí. Jak byste však zjistili, které aplikace ve skutečnosti běží na pozadí? Vynucení individuálního zavádění všech nainstalovaných aplikací je únavné a časově náročné.

Naštěstí existuje aplikace, pomocí které můžete vyhledávat aplikace na pozadí a zavřít je. Říká se tomu Pozadí aplikace a seznam procesů. Tuto bezplatnou aplikaci můžete získat z obchodu Amazon.

Zde jsou kroky ke stažení aplikací na pozadí & Seznam procesů aplikace a používat ji zavřít aplikace na pozadí:

 • Přejít na Vyhledávání možnost z domovské obrazovky FireStick

Opravte ukládání do vyrovnávací paměti

 • Vyhledejte aplikaci Pozadí a Seznam procesů a nainstalujte ji podle pokynů na obrazovce

Jak opravit ukládání do vyrovnávací paměti

 • Otevřete aplikaci. Tato výzva se zobrazí poprvé.
 • Zrušte zaškrtnutí možnosti „Otevřít aplikaci při spuštění“, pokud nechcete, aby se aplikace otevírala automaticky při každém restartování FireStick
 • Klikněte na Mám to! knoflík

Vyrovnávací paměť na amazonské firestick

 • Na pozadí se zobrazí seznam všech spuštěných aplikací. Klikněte na Ukončete všechny aplikace v levém horním rohu

Jak opravit buffering na firestick

 • Zobrazí se následující okno pro první aplikaci v seznamu. Jděte do toho a klikněte Vynucené zastavení
 • Po dokončení stiskněte tlačítko Zpět na dálkovém ovladači.

Opravte ukládání do vyrovnávací paměti

 • V seznamu se zobrazí stejné možnosti pro další aplikaci. Klikněte na Vynucené zastavení znovu.
 • Opakujte to, dokud nezabijete všechny aplikace na pozadí

Poznámka: Nenuťte zavřít ExpressVPN (nebo jakoukoli jinou VPN) běžící na pozadí. Na pozadí běží VPN a poskytuje zabezpečení. Vynucení uzavření VPN může způsobit, že ztratíte připojení k bezpečnému VPN serveru. Aplikace VPN stejně tak nezabírají mnoho místa.

5. Vymažte mezipaměť / data streamovací aplikace

Vymazání mezipaměti aplikací pro streamování vám může pomoci s vyrovnávací pamětí na FireStick. Mnoho uživatelů uvedlo, že aplikace třetích stran, jako jsou Cinema APK, Cyberflix TV, Ola TV, BeeTV atd., Fungovaly lépe poté, co vymazaly mezipaměť.

Můžete také vymazat data aplikace a úplně obnovit výchozí nastavení aplikace.

Zde jsou kroky:

 • Přejít na FireStick Nastavení z domovské obrazovky

jak opravit problémy s ukládáním do vyrovnávací paměti

 • Klikněte na Aplikace

ukládání do vyrovnávací paměti

 • otevřeno Správa nainstalovaných aplikací

Oprava problému s ukládáním do vyrovnávací paměti

 • Nyní musíte vidět tento seznam nainstalovaných aplikací
 • Pokračujte a klikněte na aplikaci pro streamování s problémy s ukládáním do vyrovnávací paměti

klikněte na aplikaci s problémem ukládání do vyrovnávací paměti

 • V pravé části tohoto okna najdete data aplikace a údaje o mezipaměti

Můžete provést jednu z následujících akcí:

 • Vyčistit data: Vymaže všechna data týkající se aplikace (včetně všech přihlašovacích údajů) a resetuje aplikaci na výchozí tovární hodnoty. Vymaže také mezipaměť
 • Vyčistit mezipaměť: Pokud chcete pouze vymazat mezipaměť a ponechat zbývající data neporušená, vyberte tuto možnost

Vymažte mezipaměť a zastavte ukládání do vyrovnávací paměti ve firestick

6. Vylepšete nastavení ochrany osobních údajů

Amazon sleduje a shromažďuje vaše data pod záminkou marketingu a vylepšení. To pravděpodobně ohrozí vaše soukromí. Ale to není jen to.

Abyste mohli neustále sledovat a shromažďovat svá data, musí váš operační systém FireStick udržovat určité procesy spuštěné na pozadí. Mohlo by to zpomalit váš FireStick a nakonec způsobit problémy s ukládáním do vyrovnávací paměti.

Takto můžete zakázat monitorování a sběr dat:

 • Otevřete Firestick Nastavení z domovské obrazovky

Firestick ukládání do vyrovnávací paměti

 • Klikněte na Preference na další obrazovce

Jak opravit buffering na firestick

 • Klikněte na Nastavení ochrany osobních údajů

Opravte ukládání do vyrovnávací paměti

 • Vypněte následující možnosti: Data o použití zařízení a Shromažďujte data o používání aplikací

Jak opravit ukládání do vyrovnávací paměti

 • Nyní stiskněte jednou tlačítko Zpět a klikněte na Monitorování dat

Vyrovnávací paměť na amazonské firestick

 • Vypnout Monitorování dat

Firestick ukládání do vyrovnávací paměti

7. Zkontrolujte a aktualizujte operační systém FireStick

Je to vzácné, ale neslýchané. Zastaralý operační systém FireStick může být příčinou problémů s vyrovnávací pamětí.

Váš FireStick se obvykle aktualizuje automaticky, kdykoli je k dispozici nová verze operačního systému. Někdy to však nemusí.

Zde jsou kroky ke kontrole a instalaci aktualizací operačního systému:

 • Přejít na FireStick Nastavení

Firestick ukládání do vyrovnávací paměti

 • otevřeno Moje požární televize

Jak opravit buffering na firestick

 • Klikněte na O

Opravte ukládání do vyrovnávací paměti

 • Klikněte na Kontrola aktualizací

Vyrovnávací paměť na amazonské firestick

 • Počkejte několik sekund. Váš FireStick vám řekne, zda jsou zapotřebí nějaké aktualizace nebo zda je vaše zařízení již aktuální

Jak opravit ukládání do vyrovnávací paměti

8. Vyvarujte se přehřívání FireStick

Přehřátí může způsobit poruchu zařízení. Může to také způsobit ukládání do vyrovnávací paměti nebo streamování na FireStick. Proto je důležité zabránit přehřátí vašeho FireStick.

Zde je náš podrobný průvodce, jak vyřešit problém s ohřevem FireStick.

I když váš FireStick může běžet několik hodin bez problémů, doporučujeme vám ho občas odpočinout.

Nenechávejte zapnutý přes noc. Odpojte jej od zdroje napájení.

Pokud si myslíte, že FireStick přepracoval, odpojte jej ze zdroje napájení a nechte jej alespoň 30 minut vychladnout.

9. Používejte Real-Debrid pro aplikace třetích stran

Real Debrid je prémiový hostitel, který pracuje s celou řadou aplikací FireStick třetích stran a doplňků Kodi.

Aplikace a doplňky se obvykle připojují k veřejným serverům. Tyto servery umožní přístup téměř každému. Výsledkem je vysoký příliv provozu. To zase způsobuje zpomalení serveru, prostoje a ukládání do vyrovnávací paměti na FireStick.

Real-Debrid je naproti tomu placená služba. Omezuje přístup serveru k prémiovým uživatelům. Proto jsou proudy z Real Debrid mnohem rychlejší a spolehlivější.

Real-Debrid můžete integrovat s téměř všemi oblíbenými aplikacemi, jako je Cinema HD APK, CyberFlix TV, BeeTV a další.

Přečtěte si: Jak nastavit a používat Real Debrid

Zabalení

Doufám, že tento článek pomůže, pokud máte problémy s ukládáním do vyrovnávací paměti na FireStick. Pokusili jsme se zahrnout všechny možné scénáře a řešení. Pokud však máte pocit, že jsme vynechali něco důležitého, neváhejte a dejte nám vědět prostřednictvím níže uvedené poznámky.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me