Jak se dívat na Hotstar v USA / Velké Británii (Unblock Outside India)

>

V této příručce vám ukážu, jak sledovat Hotstar v USA nebo jiné zemi. Pomůžu vám streamovat indický zábavní obsah včetně Sports (Cricket) na Hotstar mimo Indii. Tento článek se bude zabývat přístupem Hotstar na FireStick, Android, iOS prostřednictvím aplikace a počítačů pomocí oficiálních webových stránek.

Pokud chcete sledovat filmy, pořady a sportovní obsah z Indie, věřím, že Hotstar je pro vás nejlepší volbou. Hotstar je online streamingová služba, která vám přináší živé televizní vysílání a obsah na vyžádání z Indie, jakož i vybrané filmy a pořady z jiných zemí, včetně USA a Velké Británie. Co je Netflix pro svět, Hotstar je pravděpodobně do Indie. Tato služba obsahuje více než padesát tisíc hodin streamovatelného obsahu.

Hotstar je také velmi populární v Indii pro živé vysílání kriketových zápasů, jako je IPL a.k.a Indian Premier League a ICC World Cup. Ačkoli Hotstar je populárnější pro kriket, to také proudí jiné sporty včetně fotbalu, tenisu, hokeje, boxu a další. Službu vlastní STAR India, jedna z největších mediálních sítí v zemi. STAR India vlastní Star Sports, což je sportovní portfolio této společnosti. Většina televizního vysílání sportovních přenosů na Star Sports je k dispozici pro streamování na Hotstar.

Hotstar je oficiálně k dispozici ve Spojených státech, Velké Británii a některých dalších zemích. Většina indického obsahu je však geograficky omezená. Ještě nezklame. V tomto průvodci vám ukážu, jak získat neomezený přístup k obsahu dostupnému v Hotstar Indii odkudkoli na světě bez ohledu na to, ve které zemi nebo kontinentu žijete. 

Sledujte Hotstar v USA nebo kdekoli na světě

Hotstar je indická zábavní aplikace a většina jejích filmů, představení a sportovních toků je geo-omezena na Indii. Přestože je Hotstar oficiálně k dispozici v některých zemích mimo Indii, například v USA a Velké Británii, je obsah omezen. Služby Hotstar stojí mimo Indii mnohem více.

I když platíte téměř 15 $ za předplatné roční služby Hotstar v Indii, abyste získali neomezený přístup ke všem prémiovému obsahu, v USA musíte zaplatit 99,99 $ ročně; téměř 7krát více, než kolik byste zaplatili za roční předplatné Indian Hotstar). Navíc nemáte přístup ani k celé knihovně obsahu.

Naštěstí můžete sledovat vše, co Indové sledují na Hotstar, za stejnou cenu, i když žijete v USA nebo v jiné zemi než v Indii. Musíte pouze použít službu VPN.

VPN vás lokalizuje doslova do Indie připojením k jednomu z indických serverů. To vám umožní přístup k indické verzi Hotstar. VPN také zajišťuje, že všechny vaše online aktivity jsou maskovány a vaše internetové připojení je bezpečné.

VPN používám již dlouhou dobu. Poté, co jsem vyzkoušel a otestoval několik služeb VPN, jsem se konečně usadil na ExpressVPN, který už nějakou dobu používám. Po omezenou dobu také ExpressVPN nabízí neuvěřitelných 49% sleva + 3 měsíce navíc o ročním plánu.

Používám a doporučuji ExpressVPN, protože je velmi stabilní, rychlý a má téměř 2000 serverů po celém světě. Design ExpressVPN je optimalizován pro všechny populární platformy včetně FireStick, Windows, Mac, Android, iOS atd..

Zajímá vás, jak se dívat na Hotstar v USA nebo v jiných zemích? Tato příručka obsahuje vše, co potřebujete vědět a jak začít s Hotstar. Čti dál! 

Připojte se k indickému serveru a začněte používat Hotstar mimo Indii

Pokud chcete vědět, jak se dívat na Hotstar mimo Indii, první věcí, kterou musíte udělat, je připojení k indickému umístění pomocí ExpressVPN. Postupujte podle níže uvedených kroků.

Krok 1: Klikněte na TADY získat ExpressVPN. Má 30denní záruku vrácení peněz. V případě, že se vám nelíbí služby ExpressVPN (což je velmi nepravděpodobné), můžete požádat o úplnou refundaci během prvních 30 dnů.

Krok 2: Stáhněte a nainstalujte aplikaci ExpressVPN z tento odkaz.

Krok 3: Spusťte aplikaci ExpressVPN a připojte se k jednomu z dostupných indických serverů. Na domovské obrazovce ExpressVPN (nebo v hlavním okně) klikněte na tlačítko Vybrat umístění.

jak se dívat na hotstar v USA

Krok 4: Jakmile se objeví okno se seznamem serveru, klikněte na kartu „VŠECHNY“ (toto okno se nazývá „ExpressVPN - VPN Locations“)

–Rozšířit ‘Afrika, Střední východ & Indie'

–Rozšířit „Indie“

–Dvojnásobný Kliknutím na jeden ze serverů v seznamu se připojte k serveru

hotstar v usa

Nyní, když jste připojeni k indickému serveru, můžete začít sledovat spoustu volného obsahu dostupného na Hotstar v USA pomocí indického účtu.

Zaregistrujte se do služby Indian Hotstar v USA nebo v jakékoli jiné zemi

Poznámka: Na Hotstar je k dispozici spousta volného obsahu, který můžete sledovat zdarma, bez registrace a přihlášení. Takže pokud jste hledali bezplatný obsah z Hostar Indie, jste všichni dobře připojeni k indickému serveru přes VPN (jako viz výše). Stačí jít na Hotstar.com a začít sledovat své oblíbené filmy / televizní pořady.

Pokud chcete sledovat prémiový obsah, jako jsou kriketové turnaje, zaregistrujte si účet a přihlaste se ke službám podle níže uvedených kroků..

POZNÁMKA: Níže uvedená metoda registrace bude fungovat POUZE, pokud máte indickou kreditní / debetní kartu. Hotstar India nepřijímá karty vydané mimo Indii. Pokud se jedná o problém, možná budete chtít požádat o pomoc někoho, kdo může provést platbu z Indie vaším jménem. Všiml jsem si několika koncertů na Fiverru, kde můžete získat pomoc při provádění plateb v indické měně. Upozorňujeme, že nejsem spojen s žádnou z těchto služeb. 

Jakmile dokončíte platbu, stačí zapnout VPN a začít streamovat Hotstar Indii.

Krok 1: Otevřete jakýkoli webový prohlížeč a jděte sem

Klikněte na tlačítko VYBRAT VAŠE PLÁN

hotstar usa

Krok 2: Vyberte jeden z dostupných plánů (všechny měny indických rupií). V současné době jsou k dispozici tyto tři plány:

 • INR 999 (zhruba 15 $): Jedná se o Roční plán, který vám umožní přístup k veškerému prémiovému obsahu včetně sportu a zábavy na jeden rok. Toto je nákladově nejefektivnější plán
 • INR 199 (zhruba 3 $): Toto je MĚSÍČNÍ plán, který vám umožní sledovat prémiový zábavní a sportovní obsah za měsíc. Plán se automaticky obnovuje každý měsíc, pokud se rozhodnete odběr zrušit
 • INR 365 (zhruba 5,2 $): Jedná se o VIP plán Hotstar, který vám umožňuje přístup ke kriketu, F1 a Premier League. S tímto plánem můžete také sledovat premiéry nových indických filmů. Kromě toho můžete streamovat hostarské speciály (exkluzivně pro Hotstar) a nejnovější vysílané epizody televizních pořadů (pouze indické)..

jak používat hotstar v USA

Krok 3: Zadejte své jméno, e-mailovou adresu a heslo k registraci. Místo toho se můžete také zaregistrovat pomocí svého účtu Facebook

jak sledovat hotstar mimo Indii zdarma

Krok 4: Nyní proveďte platbu a dokončete proces registrace podle pokynů na stránce.

cenové plány hotstar

Změňte oblast pro stažení aplikace Hotstar mimo Indii

V závislosti na zemi, kde bydlíte, možná budete muset změnit oblast stahování aplikace Hotstar.

Získejte přístup k Hotstar prostřednictvím webových stránek

Pokud chcete získat přístup k Hotstar v USA nebo v jiné zemi, například ve Velké Británii, na počítači, přes jejich webové stránky, nemusíte měnit region v žádném z obchodů s aplikacemi..

Vše, co musíte udělat, je otevřít aplikaci ExpressVPN v počítači a připojit se k indickému serveru. Poté otevřete libovolný prohlížeč a přejděte na stránku www.hotstar.com a přihlaste se. Můžete okamžitě začít sledovat svůj oblíbený obsah.

Pro Hotstar v USA

USA jsou jednou z dostupných zemí Hotstar. Zde je rychlý seznam platforem a dostupnosti aplikací:

Android: Hotstar je oficiálně k dispozici v obchodě Google Play v USA. Pokud používáte Android, nemusíte měnit oblast, abyste mohli stahovat Hotstar. Můžete si ji stáhnout na chytrých telefonech a tabletech.

Amazon App Store: Hotstar je k dispozici také v obchodě Amazon App Store v USA. NENÍ třeba měnit region. Můžete jej snadno získat na zařízeních Amazon FireStick nebo Fire TV.

iOS: Hotstar je opět k dispozici v obchodě Apple App Store v USA. Změna regionu NENÍ nutná. Je k dispozici pro zařízení iPhone, iPad a iPod Touch.

Pro Hotstar ve Velké Británii

Hotstar je také oficiálně dostupný ve Velké Británii a nabízí následující dva plány předplatného:

 • 59,99 GBP ročně (s úsporou 84 GBP)
 • 11,99 £ za měsíc

Služby Hotstar UK se můžete zaregistrovat na adrese https://uk.hotstar.com/subscribe/get-started

Hotstar UK umožňuje sledovat indické televizní pořady, filmy, kriket a další. Stejně jako Hotstar USA si můžete stáhnout aplikaci Hotstar UK z obchodu Google Play Store, Amazon App Store nebo iOS App Store. Vy NEDĚLEJ je třeba změnit region tak, aby sledoval Hotstar ve Velké Británii.

To je skvělé. Ve Velké Británii je však v Indii Hotstar hodně obsahu. Proto místo Hotstar UK byste možná měli chtít sledovat Hotstar Indii.

Navíc je Hotstar Indie mnohem levnější ve srovnání s britským protějškem. Jeho roční plán stojí INR 999, což je zhruba 10,5 GBP (téměř 6krát levnější než roční předplatné Hotstar UK). Při INR 199 (zhruba 2,1 GBP) je měsíční plán také levnější.

Chcete-li se dívat na Hotstar Indian ve Velké Británii, postupujte podle našich pokynů v této příručce.

Jak změnit oblast v různých obchodech s aplikacemi

Chcete-li sledovat Hotstar v zemích, kde tato služba není oficiálně k dispozici, zde je rychlý pohled na to, jak můžete změnit region v různých obchodech s aplikacemi.

Google Play obchod

 • Jděte sem a přihlaste se pomocí svého Google ID
 • Na levém postranním panelu klikněte na možnost „Nastavení“
 • Zde můžete upravit a změnit zemi na Indii. Také změňte adresu na indickou adresu v sekci „Název a adresa“. Zde můžete snadno generovat náhodné indické adresy.

Apple App Store

Podrobné informace o tom, jak změnit zemi / oblast v App Store, naleznete na oficiální stránce podpory Apple.

Zde je stručné shrnutí

 • Otevřete v zařízení iOS „Nastavení“
 • Klepněte na své jméno
 • Klepněte na ‘iTunes& Obchod s aplikacemi'
 • V rozbalovací nabídce klepněte na možnost „Zobrazit Apple ID“
 • Na požádání ověřte ID
 • Klepněte na možnost Země / region
 • Změňte nastavení podle pokynů na obrazovce.

Amazon Store

 • Po tomto odkazu přejděte do Amazonu
 • Na pravé straně vyberte kartu „Nastavení“
 • V části Nastavení země klikněte na tlačítko Změnit..

Jak nainstalovat Hotstar a používat jej s VPN

Nyní, když víte, jak změnit region v Google Play, Apple App Store a Amazon App Store, si můžete snadno stáhnout a nainstalovat Hotstar v USA, Velké Británii nebo kdekoli jinde na světě..

Nyní vám ukážu, jak nainstalovat a používat aplikaci Hotstar na FireStick nebo Fire TV. Tato metoda funguje stejně na jiných platformách. Jediným rozdílem je, že místo stahování aplikace z Amazon App Store si ji stáhnete z obchodu aplikací pro příslušné platformy..

Pokud používáte Android, stáhněte si Hotstar USA z Obchodu Play. Pokud vlastníte zařízení iOS, stáhněte si ho z obchodu Apple App Store.

Začněme s metodou FireStick.

Pokud jste na domovské obrazovce FireStick, použijte dálkové ovládání a vyberte možnost vyhledávání (ikona objektivu) v levém horním rohu obrazovky

hotstar na firestick

Zadejte název aplikace (tj. Hotstar) pomocí vzdáleného nebo jiného vstupního zařízení, které možná používáte

jak nainstalovat hotstar na firestick

Vyberte aplikaci Hotstar z výsledků vyhledávání pod klávesnicí na obrazovce

získejte aplikaci Hotstar na televizní palici s ohněm

Nyní klikněte na ikonu aplikace Hotstar na další obrazovce

jak sledovat hotstar mimo Indii

Klikněte na tlačítko Stáhnout. FireStick začne stahovat aplikaci. Po stažení aplikace se instalace spustí automaticky.

hotstar usa

Po instalaci aplikace se na obrazovce zobrazí tlačítko „Otevřít“.

Poznámka: Ještě nespouštějte aplikaci. Před spuštěním aplikace se ujistěte, že jste spustili ExpressVPN a připojili se k indickému serveru. Tím zajistíte, aby Hotstar zobrazoval indické rozhraní aplikace.

Jakmile se připojíte k indickému serveru prostřednictvím ExpressVPN, přejděte na ‘Vaše aplikace & Kanály a spusťte aplikaci odtud.

hotstar v usa

Pokud jste zapnuli Express VPN a vybrali jste indický server (jak jsme právě diskutovali), bude vypadat domovská obrazovka Hotstar. Pokračujte ve čtení a naučte se, jak používat Hotstar v USA s indickým aplikačním rozhraním.

jak se dívat na hotstar v USA

Živý kriket a další programy označené jako „Premium“ lze sledovat pouze po zakoupení předplatného služby Hotstar. Pokud vás zajímá, jak sledovat Hotstar mimo Indii zdarma, můžete pokračovat a streamovat videa, která nejsou označena jako Premium. Bezplatná videa jsou zdarma a nemusíte se ani registrovat, abyste je mohli sledovat.

Snažil jsem se zahájit probíhající živý kriketový zápas bez registrace a toto je zpráva, kterou jsem dostal. K sledování tohoto obsahu potřebuji sportovní plán nebo jeden z dalších prémiových plánů.

Pokud jste si již vytvořili účet a koupili jste si prémiový tarif, klikněte na tlačítko „Přihlásit se“ a přihlaste se do svého účtu

hotstar všechny sportovní členství

Zde je okno přihlášení. Pokud jste se zaregistrovali pomocí svého účtu Facebook, přihlaste se pomocí stejného účtu. Pokud jste se zaregistrovali pomocí e-mailové adresy, pokračujte a zadejte e-mailovou adresu a heslo a klikněte na tlačítko „Přihlásit se“.

Zaregistrujte se na Hotstar z USA

Jak se dívat na Hotstar v USA bez VPN

Jak jsem již řekl, Hotstar je ve Spojených státech oficiálně dostupný v obchodech Play, App Store a Amazon Store.

Jednoduše si stáhněte aplikaci Hotstar USA a spusťte ji. Budete požádáni, abyste se přihlásili nebo se zaregistrovali na us.hotstar.com/activate a zadejte kód zobrazený na obrazovce

Již dříve jsme se zaregistrovali ke službám Hotstar Indie, které můžete v USA používat s VPN. Protože však v USA chcete používat Hotstar bez VPN, budete si muset zaregistrovat nový účet.

Potřebujete jinou registraci v USA, protože ceny, zásady a smluvní podmínky se liší od Indie. Například zatímco v Indii vás Hotstar sotva stojí 15 USD ročně, ve Spojených státech to je 9,99 $ měsíčně nebo 99,99 $ ročně.

Používání sítě VPN mi dává větší smysl, protože mi nejen šetří peníze, ale také mi umožňuje sledovat veškerý obsah s omezeným přístupem.

Pokud si přesto přejete pokračovat se službou Hotstar USA, přejděte na us.hotstar.com/activate a klikněte na odkaz „Zaregistrovat se“ pod tlačítkem „Přihlásit se“ na této stránce

jak se dívat na hotstar v USA

Můžete se buď zaregistrovat prostřednictvím svého účtu Facebook, nebo pomocí e-mailové adresy. Zadejte požadované podrobnosti a klikněte na tlačítko „Zaregistrovat se“ dole

hotstar v usa

Nyní zadejte informace o své kreditní kartě a zaregistrujte se podle pokynů na obrazovce. Jak jsem již řekl, měsíční tarif je 9,99 $. Získáte však také bezplatnou zkušební verzi jednoho týdne.

hotstar usa

Po dokončení registrace se automaticky přihlásíte. Můžete se také přihlásit později na us.hotstar.com/activate.

Po přihlášení zadejte kód, který se zobrazí na obrazovce aplikace Hotstar na vašem zařízení.

Takto můžete sledovat Hotstar ve Spojených státech bez použití jakékoli služby VPN.

Jak se dívat na Hotstar mimo Indii zdarma

Hotstar je služba založená na předplatném, ale také hostuje spoustu bezplatného obsahu. Pro sledování bezplatného obsahu se ani nemusíte registrovat. Přestože jsou bezplatné věci k dispozici pouze v Indii, stále je můžete sledovat mimo Indii pomocí VPN.

 • Spusťte ExpressVPN na svém zařízení a připojte se k indickému serveru.
 • Pokud si ji chcete prohlédnout na počítači, přejděte na stránku www.hotstar.com a otevřete veškerý bezplatný obsah (NEZNAČENÝ jako „Premium“).
 • Pokud používáte aplikaci Hotstar, stačí ji otevřít a začít sledovat bezplatný obsah.

Ano! Je to tak snadné, pokud jste připojeni k VPN.

Plán kriketu Hotstar 2020

Pokud jste velkým fanouškem kriketu, Hotstar Indie je vaše nejlepší sázka na živé kriketové proudy. Níže je rozpis probíhajících a nadcházejících kriketových zápasů na Hotstar.

 • Ranji Trophy - 9. prosince - 13. března 2020

Další informace o kriketových turnajích naleznete na této stránce Hotstar.

Zabalení

Takto sledujeme Hotstar v USA, Velké Británii nebo v jakékoli jiné zemi, ve které žijete. Nejdůležitějším prvkem v tom všem je VPN. Dobrá služba VPN může virtuálně přemístit vaše připojení k internetu, což vám umožní přístup k aplikacím, webům, filmům, televizním pořadům a dalším, které jsou omezené na geografickou oblast. Jsem zastáncem ExpressVPN, protože jej osobně používám nějakou dobu. Tato příručka vám pomůže používat službu Hotstar v USA nebo v jakékoli jiné zemi, jako byste ji používali v Indii. Dobrou zprávou je, že na rozdíl od Netflix, Hotstar neblokuje žádné servery VPN. Můžete použít téměř jakýkoli indický server a užívat si oblíbeného obsahu bez jakýchkoli překážek.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me