Populārie Kodi papildinājumi tiek izslēgti: lūk, ko jūs varat darīt

>

Šajā rakstā jūs uzzināsit, kā turpināt straumēt un skatīties iecienīto saturu pēc nesenā populāro Kodi papildinājumu izslēgšanas..

kodi addons izslēgšana

Pēc Kodi addin izstrādātāja aresta daudzi citi izstrādātāji šķietami priekšlaicīgi slēdza savus veikalus. Pārmērības repozitorijs tika slēgts nedaudz vairāk nekā pirms nedēļas, bet citas populārās krātuves, piemēram, Maverick TV, 13Clowns un Eggman, drīz sekoja šim piemēram..

Populārā Kodi Addons izslēgšana

Tā rezultātā vairāki plaši izmantoti un populāri papildinājumi uzreiz nonāca bezsaistē, atstājot lietotājus neskaidrā stāvoklī. Šeit ir to ievērojamo papildinājumu saraksts, kas vairs nav pieejami:

- Maverick TV
- pārākums (ieskaitot visus papildinājumus)
- 13 klauni
- Gen-X
- Pie Flix
- pārmērīgi
- Liktenis
- Joda
- briesmonis Munks

Piezīme: Magic Dragon un Yoda Kodi papildinājumi ir pieejami caur jaunām krātuvēm, un mēs esam atjauninājuši instalēšanas rokasgrāmatas. Tomēr, tā kā viņu vecāku krātuves vairs nav pieejamas, mēs nevaram garantēt to uzticamību. 

Tātad, ko mēs tagad darām?

Tā kā šie bija straumēšanai visplašāk izmantotie Kodi papildinājumi, pareizo alternatīvu atrašana ir kļuvusi par uzdevumu. Bet neuztraucieties! Mēs esam jūs pārklājuši. Mēs esam atjauninājuši mūsu labāko Kodi papildinājumu sarakstu ar vairākiem jauniem un strādājošiem papildinājumiem. Šajā sarakstā atradīsit daudz lielisku straumēšanas opciju, kas paredzēta filmām, TV seriāliem, TV tiešraidēm, sportam un citam.

Pirms sākt, es vēlos jums atgādināt, ka pret Kodi addon nodrošinātājiem tiek veiktas juridiskas darbības. Tomēr represijas var attiekties tikai uz izstrādātājiem. Pastāv milzīga iespēja, ka arī lietotāji, kas straumē no šiem trešo personu avotiem, var tikt iesūdzēti tiesā.

Lai paliktu drošībā, straumēšanas laikā es iesaku visu laiku izmantot VPN. Es personīgi izmantoju ExpressVPN visās savās straumēšanas ierīcēs, ieskaitot FireStick, Android TV Box, Mobiles & PC. Es iesaku jums rīkoties tāpat.

Šomēnes ExpressVPN piedāvā arī 49% atlaidi + papildu 3 mēnešus savam gada plānam.

Tagad, kad straumēšanas darbības ir privātas, ir daži no mūsu ieteikumiem:

1. Exodus Redux: Šis papildinājums piedāvā daudz filmu un šovu. Pēdējo reizi pārbaudīju, vai tas vilina vairākas darba plūsmas.

Kā instalēt Exodus Redux uz Kodi

2. 7 no 9: Ar plašo satura bibliotēku un dažādām straumēšanas kategorijām 7 no 9 ir kļuvušas par vienu no mūsu iecienītākajām. Tas ir universāls papildinājums ar filmām, seriāliem, sportu, TV tiešraidi un daudzām papildu iespējām

Kā Kodi instalēt 7 no 9

3. Neierobežots: Vēl viens papildinājums ar plašu straumēšanas kategoriju klāstu, ieskaitot parastās filmas un šovus, kā arī tiešraidi TV, sportu, anime un daudz ko citu.

Kā instalēt neierobežoto Kodi Addon

4. Kinoteātra sviests: Šī ir vēl viena reāla alternatīva slēgtajiem Kodi papildinājumiem. Kinoteātrī Sviests ir plaša satura bibliotēka pēc pieprasījuma. Tam ir divi varianti: viena klikšķa un daudzplūsmu.

Kā instalēt kinoteātra sviestu vietnē Kodi

Kāpēc neizmēģināt APK straumēšanai?

Iepriekš veiktās un nesenās represijas norāda, ka Kodi nav visticamākā straumēšanas izvēle. Lai gan joprojām ir desmitiem strādājošu papildinājumu, jūs nevarat būt pārliecināts, vai tie joprojām būs pieejami rīt (vai pat nākamajā brīdī).

No otras puses, straumējošie APK, šķiet, ir diezgan mazāk pakļauti šiem digitālās policijas veiktajiem digitālajiem reidiem. Ir daudz APK, kas ir pakļauti grūtiem laikiem. Tātad, kāpēc neuzskatīt tos par iespējamu Kodi alternatīvu (pat nomaiņu).

Šeit ir daži no mūsu ieteiktajiem APK:

1. Kino HD APK: Pazīstams ar milzīgo satura bibliotēku, lietotājam draudzīgu saskarni un augstas kvalitātes straumēšanu, Kino APK ir vienkārša izvēle tiem, kas vēlas skatīties filmas un TV pārraides.

Kā instalēt kino APK vietnē FireStick

2. CyberFlix televizors: Ar milzīgo multivides katalogu un ērtu lietošanu, CyberFlix TV ir viens no mūsu iecienītākajiem APK filmām un seriāliem pēc pieprasījuma. Tas ir bezmaksas un darbojas jau labu laiku.

Kā instalēt CyberFlix TV vietnē FireStick

3. BeeTV: Šis ir vēl viens ārkārtīgi populārs APK, kuru vēlaties izmēģināt. BeeTV piedāvā stabilu multivides bibliotēku un mainīgu, lietotājam draudzīgu interfeisu.

Kā instalēt BeeTV vietnē FireStick

4. Mobdro: Ja jūsu tiešraide ir jūsu prātā, tad, iespējams, nekas nekļūst labāks par Mobdro. Izmantojot simtiem kanālu no visas pasaules un augstākās kvalitātes straumēšanu, Mobdro ir jūsu ideāls straumēšanas pavadonis.

Kā instalēt Mobdro vietnē FireStick

Mēs ļoti iesakām izmantot Real Debrid

Real Debrid ir premium līmeņa uzturētājs, kas ļauj piekļūt desmitiem augstas kvalitātes straumēšanas saišu, kas citādi nav pieejami.

Straumē, kuru ienesis Real Debrid, ir ticamākas. Real Debrid arī samazina buferizāciju līdz lieliskam līmenim.

Real Debrid var integrēt Kodi papildinājumos, kā arī APK.

Mazāk nekā USD 5 mēnesī straumēšanas pieredze tiks ievērojami uzlabota.

Kā iestatīt un izmantot reālo debrid

Nobeiguma vārdi

Lai gan dažādu populāru Kodi krātuvju un papildinājumu slēgšana ir neveiksme, par laimi mūsu rīcībā joprojām ir daudz straumēšanas iespēju. Ne tikai joprojām ir daudz modernu darba papildinājumu, bet arī iecienītā satura skatīšanai varat izmantot APK. Es ceru, ka šis raksts palīdzēja jums atgriezties straumēšanas vagonā.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me