Kaip įdiegti ir naudoti „Stremio“ „FireStick“ / „Android“ dėžutėje

>

Šiame vadove aš jums parodysiu, kaip įdiegti „Stremio“ „FireStick“, „Fire TV“, „Fire Stick 4K“ ir „Android TV“ dėžutėse..

„Stremio“ yra daugialypės terpės transliavimo paslauga, leidžianti žiūrėti filmus, laidas ir daugybę kitų tipų internetinio turinio. Ši paslauga palaikoma daugelyje įrenginių platformų, įskaitant kompiuterius, mobiliuosius įrenginius, TV įrenginius ir dar daugiau. Tačiau tam tikrais prietaisais jis nebūtinai gali būti pasiekiamas per oficialius kanalus.

Pvz., „Stremio“ galite oficialiai įsigyti iš „Google Play Store“, naudodami „Android“ mobiliuosius telefonus ir „Android TV“ dėžutes, veikiančias sandėliuojamoje „Android OS“. Kita vertus, jį reikia rankiniu būdu įdiegti (įkelti iš šono) į „FireStick“ ir „Android TV“ dėžutes su „Android TV“ OS (pvz., „Mi Box“ ir „Nvidia Shield“).

Radau, kad „Stremio“ yra paprasta programa, daug lengviau naudojama nei „Kodi“. Nors jis gali būti ne toks universalus. Tai tikrai nesvarbu, nes leidžia man žiūrėti beveik viską, kas man patinka. Be to, „Stremio“ priedai yra įdiegiami internete, o ne vietinėje saugykloje. Tai gera žinia mažo atminties įrenginiams, tokiems kaip „FireStick“ ir daugumai „Android TV“ dėžučių. Be to, diegimas internetu reiškia, kad man tereikia įdiegti „Stremio“ priedą viename įrenginyje ir jis yra prieinamas visuose mano įrenginiuose, kuriuose naudojuosi šia paslauga..

Pradėkime nuo diegimo proceso.

Kaip įdiegti „Stremio“ „FireStick“

Nors „Stremio“ galima rasti „Google Play“ parduotuvėje, jis vis tiek neįtrauktas į „Amazon“ parduotuvę. Todėl ši programa bus perkelta į jūsų „FireStick“ ir kitus „Fire TV“ įrenginius. Šalutinis įkėlimas yra rankinis programos diegimas. Tai nėra sunku. Aš tau padėsiu.

Dėmesio „FireStick“ vartotojams: Perskaitykite prieš tęsdami

Visame pasaulyje vyriausybės ir IPT stebi savo vartotojų internetinę veiklą. Jei „Fire TV Stick“ rastumėte transliuojamą autorių teisių saugomą turinį, galite patekti į rimtas bėdas. Šiuo metu jūsų IP yra matomas visiems. Primygtinai rekomenduoju įsigyti gerą „FireStick“ VPN ir paslėpti savo tapatybę, kad filmo žiūrėjimo patirtis nepasisuktų blogai..

aš naudoju „ExpressVPN“ kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN pramonėje. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon Fire TV Stick“. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei jums nepatinka jų paslaugos, visada galite paprašyti grąžinti pinigus. „ExpressVPN“ taip pat turi specialų susitarimą, kur galite gaukite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupykite 49% pagal metinį planą.

Štai priežastys, kodėl turite visą laiką naudoti VPN.

Norėdami iš naujo įkelti trečiųjų šalių programas į savo „FireStick“ įrenginį, Programos iš nežinomų šaltinių nustatymas turi būti įjungtas. Štai kaip tai daroma:

1- Eikite į pagrindinį „FireStick“ ekraną ir pasirinkite Nustatymai parinktį iš viršutinio meniu

kaip įdiegti Stremio ant

2 - Dabar eikite į dešinę ir spustelėkite Mano „Fire Fire“ televizija (jei vis dar turite seną versiją, spustelėkite Įrenginys vietoj)

Stremio ant židinio

3 - Dabar turėtumėte pamatyti šį variantų rinkinį. Spustelėkite Gamintojo nustatymai

kaip įdiegti Stremio apk ant

4- Šiame ekrane įjunkite arba įjunkite Programos iš nežinomų šaltinių (jis pagal nutylėjimą yra IŠJUNGTAS)

kaip įdiegti

5- Galite atmesti šį įspėjamąjį pranešimą ir spustelėti Įjungti. „Stremio“ yra saugi programa

Stremio ugniakuras 4k

Aukščiau išvardyti veiksmai nustatė jūsų „FireStick“ „Stremio“ diegti. Pradėkime nuo diegimo proceso.

„Stremio“ apie „FireStick“ diegimo veiksmus

Toliau pateikiami „Stremio“ programos diegimo „FireStick“ veiksmai:

1- Pirmas dalykas, kurio jums reikia, yra „Downloader“ programa, kuri yra „FireStick“ šoninio įkėlimo įrankis. Negalite atsisiųsti „Stremio APK“ tiesiogiai iš interneto naršyklės.

„Downloader“ programą galima rasti „Amazon“ parduotuvėje. Galite jo ieškoti naudodamiesi paieškos galimybe pagrindiniame ekrane. Norėdami sužinoti daugiau apie „Downloader“ programą, perskaitykite išsamų vadovą, kaip įkelti programas iš „FireStick“.

ugniagesių stremio

2 - Dabar paleiskite „Downloader“ programą ir spustelėkite Naršyklė skirtukas kairėje pusėje

3 - Įveskite šį URL adresų juostoje: https://strem.io

Spustelėkite EI

4- Kai puslapis įkeliamas, viršutiniame dešiniajame kampe spustelėkite mėsainių meniu piktogramą

žingsniai, skirti įdiegti

5- Slinkite žemyn ir spustelėkite Siuntiniai iš išskleidžiamojo meniu

kaip įdiegti stremio ant amazon ugniažolės

6-8 Kitame tinklalapyje slinkite žemyn iki „Android“ skyriaus ir spustelėkite APK nuorodą (tą, kuri sako „ARM APK“).

atsisiųskite „Stremio“ į „firestick“

7- Palaukite, kol „Stremio“ APK atsisiųs. Paprastai tai užtrunka mažiau nei minutę, bet priklauso nuo jūsų tinklo greičio

Stremio apk ant ugniakuro 4k

8- Įdiegimo langas pasirodys, kai APK atsisiųs. Slinkite šiek tiek žemyn

diegiama „Stremio“ ugniažolės programa

9- Spustelėkite Diegti mygtuką, kai jis pasirodo apatiniame dešiniajame kampe

kaip gauti stremio ant ugnies tv

10 - diegimas taip pat užtruks minutę ar greičiausiai mažiau

įdiegti

11- Kai pamatysite Programa įdiegta langas, nespauskite Atviras dar. Vietoj to spustelėkite padaryta dabar ir grįžkite į „Downloader“ programą

įdiekite „Stremio“ ant laužo

12 - Eik į priekį ir spustelėkite Ištrinti

stremio apk

13- Spustelėkite Ištrinti vėl

APK failą ištrynėme todėl, kad jo nebereikia ir jis taupo vietą jūsų ribotoje „FireStick“ saugykloje.

ištrinti stremio apk

Jūs sėkmingai įdiegėte „Stremio“ „FireStick“. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip pradėti naudoti „Stremio“ savo įrenginyje.

Kaip naudoti „Stremio“ „FireStick“

Dabar, kai „Fire TV Stick“ įdiegėte „Stremio“, atėjo laikas žinoti, kaip maksimaliai išnaudoti savo įrenginio galimybes.

Tačiau prieš pradėdami naudotis „Stremio“, norėčiau jus perspėti, kad viskas, ką srautuojate internetu, yra matoma jūsų IPT ir vyriausybės. Tai reiškia, kad transliuodami nemokamus filmus, TV laidas ir sportą galite patekti į teisines problemas.

Laimei, yra nepriekaištingas būdas visą savo srautinę veiklą paslėpti nuo IPT ir vyriausybės. Viskas, ko jums reikia, yra geras „Fire Stick“ VPN. VPT padeda apeiti internetinę priežiūrą, IPT taikymą ir turinio geografinius apribojimus.

Aš asmeniškai naudoju ir rekomenduoju „ExpressVPN“, kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN. Tai yra „Stremio“ draugiškas ir labai lengvai montuojamas „Fire TV“ / „Stick“.

Mes neskatiname pažeisti autorių teisių įstatymų. O kas būtų, jei netyčia baigtumėte srautinį turinį iš neteisėto šaltinio? Ne visada lengva pasakyti skirtumą tarp teisėto ir neteisėto šaltinio.

Taigi, prieš pradėdami naudoti „Stremio“ ant savo „Fire Stick“, pažiūrėkime, kaip naudoti „ExpressVPN“, kad jūsų srautinio perdavimo veikla būtų apsaugota nuo smalsių akių.

1 žingsnis: Prenumeruokite „ExpressVPN“ ČIA. Kartu suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Reiškia, jūs galite laisvai ja naudotis pirmąsias 30 dienų ir, jei nesate patenkintas atlikimu (o tai labai mažai tikėtina), galite paprašyti grąžinti visą pinigų sumą..

2 žingsnis: Įjunkite „Fire TV“ / „Stick“ ir eikite į „Paieškos“ parinktį, esančią kraštinėje kairėje. Dabar paieškos juostoje įveskite „Expressvpn“ (be kabučių) ir pasirinkite „ExpressVPN“, kai jis pasirodys paieškos rezultatuose

įdiegti „expressvpn“ į „jailbroken firestick“

3 veiksmas: Spustelėkite „Atsisiųsti“, kad įdiegtumėte „ExpressVPN“ programą, skirtą „Fire TV / Stick“.

gauti vpn jailbroken firestick

4 veiksmas: Atidarykite programą ir įveskite prisijungimo duomenis, kuriuos sukūrėte pirkdami „ExpressVPN“ prenumeratą. Spustelėkite „Prisijungti“

prisijungti expressvpn ant ugniažolės

5 veiksmas: Spustelėkite maitinimo piktogramą, kad prisijungtumėte prie VPN serverio. Tai viskas. Dabar jūsų ryšys yra saugus naudojant greičiausią ir geriausią „FireStick“ VPN.

prijunkite expressvpn ant ugnies lazdelės

Taip pat galite perskaityti išsamesnę informaciją apie „ExpressVPN“ naudojimą su „Fire TV / Stick“.

Dabar, kai esate apsaugotas, laikas pradėti naudoti „Stremio“ savo „Fire TV“ / „Stick“. Kitame vadovo skyriuje parodyta, kaip įdiegti „Stremio“ „Android TV Box“. Bet jūs galite tiesiogiai pereiti į skyrių, kuriame aš parodžiau, kaip pradėti naudoti savo įrenginyje.

Kaip įdiegti „Stremio“ „Android TV“ dėžutėje

Jei turite „Android Box“, veikiančią su pagrindine „Android“ OS (panašia į tą, kuri naudojama „Android“ mobiliesiems telefonams), galite įdiegti „Stremio“ tiesiai iš „Google Play“ parduotuvės.

Jei turite „Android Box“ su tikra „Android OS“ TV (pvz., „Mi Box“ ir „Nvidia Shield“), turėsite iš naujo įkelti „Stremio“ programą, nes jos nėra „Google Play“ parduotuvėje. „Stremio“ diegimui naudosime „Downloader“ programą.

Štai „Stremio“ įkėlimo iš „Android TV Box“ žingsniai:

1 - Atidaryti „Google Play“ parduotuvė (jei jo nėra pagrindiniame ekrane, paleiskite jį iš programų stalčiaus spustelėdami Programos piktograma kairėje)

kaip įdiegti

3 - Ieškokite „Play Store“ su aftvnews ieškoti „Downloader“ programos (galite nerasti įvesdami „Downloader“ programos pavadinimą)

Spustelėkite Siuntėjas kai matote tai paieškos rezultatuose

„Stremio“ programa „Android TV“

4 - Spustelėkite Diegti kitame lange

atsisiųskite „Stremio“ į „Android TV“ dėžutę

5- Spustelėkite Atviras paleisti „Downloader“ (ją taip pat galite paleisti iš programų stalčių, pasiekę programų skyrių)

kaip įdiegti

6- Spustelėkite Leisti kai „Downloader“ programa prašo prieigos prie failų ir laikmenų

„Stremio“ programa „Android TV“

7- Spustelėkite Gerai šiame raginime (jis rodomas tik pirmą kartą paleidus „Downloader“)

Įdiekite „Stremio“ „Android TV“ dėžutėje

8- Spustelėkite EI įvedę šį URL: https://www.firesticktricks.com/st

kaip įdiegti

9 - Palaukite, kol „Downloader“ programa atsisiųs „Stremio APK“ failą į „Android Box“ saugyklą

„Stremio“ programa „Android TV“

10 - Jei neįgalinote diegimo iš Nežinomų šaltinių, naudodami „Downloader“, pasirodys šis raginimas. Spustelėkite Nustatymai

Įdiekite „Stremio“ „Android TV“ dėžutėje

11 - ĮJunkite perjungimo mygtuką šalia „Downloader“ ir paspauskite nuotolinio valdymo pulto mygtuką „Atgal“

kaip įdiegti

12- Spustelėkite Diegti

„Stremio“ programa „Android TV“

13- Spustelėkite Diegti vėl ant šio lango

Įdiekite „Stremio“ „Android TV“ dėžutėje

14– Kai „Stremio“ bus įdiegtas „Android“ dėžutėje, spustelėkite Atviras paleisti programą. Tačiau pirmiausia ištrinkime „Stremio APK“ failą iš saugyklos. Spustelėkite padaryta

kaip įdiegti

15 - spustelėkite Ištrinti

„Stremio“ programa „Android TV“

16 - spustelėkite Ištrinti vėl

Įdiekite „Stremio“ „Android TV“ dėžutėje

17- Dabar atidarysime „Stremio“ programą. Perkeltos programos nerodomos jūsų programų stalčiuje. Todėl „Stremio“ negalite pasiekti iš „Apps“ skyriaus. Vietoj to spustelėkite Nustatymai

kaip įdiegti

18- Spustelėkite Programos

„Stremio“ programa „Android TV“

19 - slinkite žemyn ir spustelėkite Stremio programa

Įdiekite „Stremio“ „Android TV“ dėžutėje

20- Spustelėkite Atviras paleisti „Stremio“ „Android TV Box“

kaip įdiegti

Kaip užsiregistruoti „Stremio“

Registracijos procesas iš tiesų labai lengvas. Galite užsiregistruoti kompiuteryje, mobiliajame telefone ar net „FireStick“. Tai yra beveik taip, kaip registracijos / prisijungimo ekranas atrodo visuose įrenginiuose:

kaip naudoti Stremio ant ugniažolės

Yra du būdai, kuriais galite užsiregistruoti „Stremio“ paskyroje. Pirmasis būdas yra prisijungti per „Facebook“ ir patvirtinkite savo „Facebook“ prisijungimo duomenimis. Tokiu būdu jums nereikės atlikti jokio registracijos proceso.

Tai mažiausiai anoniminis metodas, nes srautiniai žurnalai bus susieti su jūsų „Facebook“ paskyra. Jei neketinate naudoti jokių trečiųjų šalių „Stremio“ priedų, „Facebook“ registracija yra gera. Tačiau jei ketinate naudoti tokius priedus, prisiregistruokite el. Paštu.

Registracija el. Paštu išlaikys jūsų privatumą ir anonimiškumą kartu su VPN. Atminkite šiuos dalykus:

  • Norėdami prisijungti, naudokite naują el. Pašto paskyrą. Nenorite susieti savo transliacijos veiklos su el. Pašto adresu, kurį galima atsekti
  • Kurdami naują el. Pašto adresą, palaikykite įjungtą VPN

El. Pašto registracijos procesas yra nepaprastai greitas ir lengvas. Jums tereikia įvesti savo el. Pašto adresą ir pasirinkti slaptažodį. Taip tai viskas! Štai taip galite pradėti. Jums net nereikia patvirtinti savo el. Pašto adreso.

Kai būsite užsiregistravę, prisijunkite naudodami el. Pašto adresą ir slaptažodį.

Kaip naudoti „Stremio“ „FireStick“ & „Android TV“ dėžutė

Kai būsite užsiregistravę, savo įrenginyje prisijunkite prie „Stremio“. Čia yra prisijungimo ekranas

kaip naudoti Stremio ant ugniažolės ir android tv dėžutės

Tai yra pagrindinis „Stremio“ programos ekranas, kuris pagal nutylėjimą atidaromas Lenta skyrius. Tai vieta, kur rasite Naujausius & Rekomenduojamas turinys.

kaip nustatyti stremio ant ugniažolės android tv dėžutės

Norėdami sužinoti toliau, spustelėkite mėsainių meniu piktogramą viršutiniame kairiajame „Stremio FireStick“ sąsajos kampe. Spustelėkite Atrasti kategoriją, kuri toliau plečiama į filmų, serialų, kanalų ir TV kanalų subkategorijas.

Spustelėjus kategoriją, tai leidžia sužinoti turimą turinį. Tarkime, kad pasirinkote „Filmai“, „Stremio“ pateks į filmų puslapį. Čia galite rūšiuoti ir filtruoti filmus pagal katalogus ar žanrus. Čia yra keletas katalogų kategorijų, pagal kurias filmai gali būti rūšiuojami pagal:

- Viršuje
- Pagal metus
- Pagal reitingą

Žanro kategorijoje galite filtruoti pagal įprastus žanrus, tokius kaip Veiksmas, Nuotykiai, Animacija, Dokumentinis filmas, Nusikaltimas ir kt..

Mano biblioteka „Stremio FireStick“ programos skiltyje rasite filmus ir laidas, kuriuos pažymėjote kaip mėgstamiausius. Programa taip pat leidžia integruoti „Trakt“. „Trakt“ sinchronizuoti elementai taip pat bus rodomi „Mano bibliotekoje“.

Dabar mes einame į svarbiausią „Stremio“ programos skyrių - Priedai. Tai yra išskleidžiamojo meniu apačioje. Sistemą srautiniu būdu leidžia pateikti priedai. To negalima padaryti be priedų.

Norėdami suprasti „Stremio“ priedus, aš sukūriau visiškai kitokį skyrių.

Kaip įdiegti priedus Stremio

Kaip ir „Kodi“, jums reikia priedų, kad galėtumėte žiūrėti mėgstamą turinį. Tačiau skirtingai nei „Kodi“, „Stremio“ priedai yra įdiegiami internete, o ne jūsų vietinėje saugykloje.

Tai puikus susitarimas dėl mažai atminties turinčių įrenginių, tokių kaip „FireStick“ ir „Android TV Box“. Galite įdiegti kelis priedus, nesijaudindami dėl vietos.

Kitas internetinių „Stremio“ priedų diegimo pranašumas yra tas, kad juos reikia įdiegti tik viename įrenginyje ir jie yra sinchronizuojami visuose įrenginiuose, kuriuose naudojate „Stremio“ su ta pačia „Stremio“ paskyra. Ryškus trūkumas yra tas, kad „Stremio“ turi prieigą prie visos jūsų transliacijos veiklos. Taigi tampa būtina naudoti „Stremio“ su a VPT.

„Stremio“ palaiko dviejų tipų priedus:

- Oficialus
- Bendruomenė

Bendruomenės priedai yra tie, kurie leidžia transliuoti nemokamus filmus ir laidas. Tai yra nepriklausomų kūrėjų sukurti trečiųjų šalių priedai. Šiame vadove daugiausia dėmesio skirsime bendruomenės papildymams.

Rašydamas šį vadovą, populiariausi „Stremio“ bendruomenės priedai yra „Juan Carlos 2“, „Popcorn Time“ ir „RARBG“. Norėdami įdiegti norimus priedus, atlikite šiuos veiksmus:

# 1- Spustelėkite meniu piktogramą viršutiniame kairiajame „Stremio“ ekrano kampe ir pasirinkite Priedai iš išskleidžiamojo meniu

kaip įdiegti priedus ant

# 2 - pastebėsite, kad priedai filtruojami Oficialus pagal nutylėjimą. Spustelėkite kategoriją ir pasirinkite Bendruomenė

Pastaba: priedus taip pat galite filtruoti pagal turinio tipą. Spustelėkite pirmąjį meniu ten, kur sakoma Visi ir galite filtruoti pagal filmus, serialus, kanalus ar kt

kaip įdiegti priedus

# 3 - pamatę šį kategorijų sąrašą, slinkite žemyn iki priedo, kurį norite įdiegti, ir spustelėkite Diegti

„Stremio“ priedai prie „firestick“ ir „Android TV“ dėžutės

# 4 - Jei būsite paraginti pateikti šį įspėjimą, spustelėkite Diegti vėl

# 5- Per kelias sekundes pamatysite pranešimą apie įdiegtą priedą.

Tai bus viskas! Dabar esate pasirengę pradėti transliuoti mėgstamą turinį naudodami „Stremio“ „FireStick“. Grįžkite į meniu, kuriame spustelėjote Bendruomenė. Šį kartą spustelėkite Įdiegta vietoj to. Ekrane bus rodomi visi jūsų įdiegti priedai.

Kaip pradėti transliaciją naudojant „Stremio“ „FireStick“ & „Android TV“ dėžutė

Įdiegę priedus, esate pasirengę transliuoti. Pradėti yra nepaprastai lengva. Štai kaip tai padaryti:

# 1- Pasirinkite turinį, kurį norite žiūrėti, pasakykite filmą ar epizodą

# 2 - „Stremio“ dabar pradės ieškoti srautinių nuorodų. Radę nuorodas, jie išdėstomi dešinėje. Spustelėkite srautinę nuorodą ir pradėkite žiūrėti mėgstamą turinį. Kaip jau sakiau, „neįtikėtinai lengva“!

Verdiktas

„Stremio“ yra lengvai viena iš geriausių internetinių transliacijų paslaugų, prieinamų šiomis dienomis. Ši programa siūlo nesudėtingą būdą transliuoti mėgstamą turinį, įskaitant filmus, laidas, tiesioginę televiziją ir beveik visa kita. Jis gali būti ne toks universalus kaip „Kodi“, tačiau man pasirodė, kad juo naudotis yra daug lengviau. Ir nors yra tik keletas gerų priedų, vis tiek yra pakankamai, kad galėtumėte žiūrėti tai, kas jums patinka.

Kas labiausiai patinka „Stremio“, yra tai, kad jis leidžia internete įdiegti priedus. Tai taupo vietą jūsų mažai atminties turinčiuose įrenginiuose. Be to, įdiegiate priedą į vieną įrenginį ir jis galimas visuose jūsų įrenginiuose. Stremio taip pat yra viena geriausių Kodi alternatyvų.

Susijęs:

Kaip ištaisyti „FireStick“
Kaip įdiegti „Kodi“ „FireStick“
Kaip atnaujinti „Kodi“ „FireStick“
Kaip įdiegti „Kino APK“ „FireStick“

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me