Kaip įdiegti „Kodi“ „Amazon FireStick“

>

Šiame nuosekliame vadove aš jums parodysiu, kaip per 2 minutes įdiegti „Kodi 18.5 Leia“ „FireStick“. Tas pats vadovas taip pat veiks „Firestick 4K“, „Fire TV“ ir „Fire TV Cube“. Prieš pradėdami diegimo veiksmus, pradėkime nuo trumpo įvado.

kaip įdiegti kodi ant ugniažolės„Amazon Fire TV / Stick“ jau per audrą paėmė vaizdo transliacijų rinką. Nuo pat pasirodymo scenoje jis pardavinėjo kaip karštus pyragus dėl neįtikėtino naudojimo paprastumo ir palaikymo tokioms populiarioms pramogų paslaugoms kaip „Netflix“, BBC iPlayer, „Hotstar“, „Amazon Prime Video“ ir daugeliui kitų. Be to, „Amazon FireStick“ aprūpintas „Alexa“ palaikymu. Taigi tiesiog atsigulkite ant savo sofos ir pradėkite naršyti po viską, naudodamiesi tik jūsų balsu. Dabar jums net nereikės kelti pirštų. Argi tai nėra puiku!!!

Vis dėlto, kaip viliojanti ji gali atrodyti, yra tik viena nedidelė problema. Nors didelis kiekis daugialypės terpės turinio yra prieinamas nemokamai, aukščiausios kokybės turinys pateikiamas su aukščiausios kokybės etiketėmis. Tai neabejotinai sukelia daugumai vartotojų problemų ir yra didžiausia priežastis, kodėl vartotojai įdiegia „Kodi“ „Firestick“. „Kodi“ yra viena iš geriausių „Amazon Fire Stick“ programų, atversianti naują nemokamos daugialypės terpės turinio pasaulį, kurio galbūt net nėra jūsų regione, arba jo kainą pasižymi nepaprastai didele etikete..

Jei jau naudojate „Kodi“ savo „Fire TV“ ar „Fire Stick“ ir ieškote tik paprasto 18.5 Leia atnaujinimo, turėtumėte perskaityti tai - kaip atnaujinti „Kodi“ „FireStick“.

Pastaba: Mes neskatiname naudoti jokios programinės įrangos / aparatinės įrangos / paslaugų, kad pasiektumėte nelegalų turinį. Prašau būti geras savo veiksmų teisėjas.

Kaip įdiegti „Kodi“ „FireStick“

„Kodi for Fire Stick“ siūlo daug transliacijos galimybių. „Kodi“ siūlomas daugialypės terpės turinys išties stulbinantis. Jei nusprendėte „jailbreak“ „Amazon Fire Stick“, tu esi tinkamoje vietoje. Jūs ketinate mokytis kaip įdiegti Kodi FireStick kiek įmanoma daugiau būdų.

Dėmesio „FireStick“ vartotojams: Perskaitykite prieš tęsdami

Visame pasaulyje vyriausybės ir IPT stebi savo vartotojų internetinę veiklą. Jei „Fire TV Stick“ rastumėte transliuojamą autorių teisių saugomą turinį, galite patekti į rimtas bėdas. Šiuo metu jūsų IP yra matomas visiems. Primygtinai rekomenduoju įsigyti gerą „FireStick“ VPN ir paslėpti savo tapatybę, kad filmo žiūrėjimo patirtis nepasisuktų blogai..

aš naudoju „ExpressVPN“ kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN pramonėje. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon Fire TV Stick“. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei jums nepatinka jų paslaugos, visada galite paprašyti grąžinti pinigus. „ExpressVPN“ taip pat turi specialų susitarimą, kur galite gaukite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupykite 49% pagal metinį planą.

Štai priežastys, kodėl turite visą laiką naudoti VPN.


Skaitykite:
Kaip įdiegti ir naudoti geriausią „FireStick“ VPN

1 ŽINGSNIS: Paruoškite „FireStick“ „Kodi“ diegimui

Visų pirma, jei ką tik įsigijote „Fire TV“ ar „FireStick“, tai yra tai, kaip pirmą kartą nustatyti „Fire Stick“. Dabar, kai sėkmingai nustatėte „Stick“, paruoškite jį „Kodi“ diegimui. Turėsite atlikti keturis patobulinimus. Įgalinkite ADB derinimo veiksmus, įjunkite programas iš nežinomų šaltinių, išjunkite įrenginio naudojimo duomenis ir išjunkite programų naudojimo duomenų rinkimą. Visa tai lengvai atliksite atlikdami šiuos veiksmus:

# 1: Tiesiog eikite į Nustatymai savo „Fire TV“ / „Stick“. Tada pasirinkite Mano „Fire Fire“ televizorius / įrenginys ir pasirinkti Gamintojo nustatymai

kaip įdiegti kodi ant ugniažolės

# 2: Dabar reikės atlikti du dalykus. Pirmiausia, įgalinti ADB derinimą (pasirenkama) ir tada įjunkite Programos iš nežinomų šaltinių (privaloma)

ugniagesys kodi

# 3: Dabar eikite į Nustatymai ir atidaryti Nuostatos > Privatumo nustatymai. Dabar tiesiog išjunkite Įrenginio naudojimo duomenys ir Surinkite programos naudojimo duomenis

amazon firestick kodi

Dabar jūsų „Amazon Fire“ televizorius yra nustatytas. Dabar mes esame žingsniu arčiau „Kodi“ instaliacijos.

2 ŽINGSNIS: Gaukite „Downloader“ programą

Tai yra pats populiariausias, lengviausias ir greičiausias būdas įdiegti „Kodi“ „Fire TV Stick“. Jei atidžiai atliksite visus veiksmus, tai neužtruks ilgiau nei 2 minutes. „Downloader“ yra nuostabi programa, kurią nemokamai galima įsigyti „Amazon App Store“. Tai daro „Kodi“ diegimo procesą labai sklandų ir patogų.

Tiesiog eikite į „Amazon App Store“ ir ieškokite „Siuntėjas" už jį. Norėdami eiti į „Amazon Store“, pasirinkite Paieška parinktį „FireStick“ pagrindinio ekrano viršutiniame kairiajame kampe.

kaip įdiegti kodi ant amazon ugniažolės

Atsisiuntę ir įdiegę „Downloader“ programą į „Fire TV“ ar „Fire Stick“, mes vos per vieną žingsnį įdėsime „Kodi“..

3 ŽINGSNIS: Įdiekite „Kodi“ „FireStick“

Šiame žingsnyje išmoksime atsisiųsti ir įdiegti „Kodi 18.5 Leia“ į savo „Amazon Fire TV Stick“. Tiems, kurie nieko nežino, „Leia 18.5“ yra naujausia stabili versija, kuri yra data.

# 1. Paleiskite ką tik įdiegtą „Downloader“ programą ir spustelėkite URL laukelį (kur sakoma http: //)

ĮDIEGKITE „KODI“ FIRESTICK

# 2: Dabar pasirodys iššokanti klaviatūra

Instaliuoti Kodi Leia 18,5, įeiti https://www.firesticktricks.com/kapk spustelėkite „Eiti“.

# 3: Taip prasidės atsisiuntimo procesas.

kaip įdiegti kodi ant ugniažolės

# 5: Baigę atsisiųsti spustelėkite „Diegti

paleisk kodi 18.o ant ugniagesio

# 6: Palaukite, kol atsisiuntimas bus baigtas

kaip įdiegti kodi 18.0 ant ugniažolės

# 7: Kai pamatysite „Kodi“ įdiegimą, pamatysite pranešimą „Įdiegta programa“. Spustelėkite ATVIRAS paleisti „Kodi“ programą. Jei norite atidaryti vėliau, spustelėkite PADARYTA

įdiegti kodi ant ugniažolės

Pagrindiniame ekrane nerasite „Kodi“ programos, todėl eikite į Nustatymai -> Programos -> Tvarkykite įdiegtas programas -> Kodi -> Paleisti

Taip pat galite paspausti Namai 5 sekundes paspauskite mygtuką / mygtuką ir spustelėkite Programos iššokančiame ekrane, kad pasiektumėte „Kodi“.

Kaip naudotis „Kodi“ naudojant „FireStick“

Dabar, kai įdiegėte „Kodi“, atėjo laikas žinoti, kaip jį naudoti „Fire Stick“ saugioms ir patikimoms pramogoms. Naudodami „Kodi“, turėsite prieigą prie didžiulio nemokamo turinio pasaulio, pradedant filmais ir baigiant TV laidomis ir dar daug daugiau.

Bet prieš pradėdami naudoti „Kodi“ savo „Fire TV“ / „Stick“, norėčiau jus perspėti, kad viską, ką transliuojate „Kodi“, matote jūsų IPT ir vyriausybei. Jei esate sugauti žiūrėdami autorių teisių saugomą turinį (nemokami filmai, TV laidos, sportas), galite susidurti su rimtais teisiniais nesklandumais.

Laimei, yra būdas ir toliau mėgautis mėgstamu turiniu per „Kodi“, nesijaudinant dėl ​​to, kas galbūt ieškos. Privalote naudoti patikimą VPN paslaugą, kuri užmaskuos visą jūsų veiklą internete iš žiniatinklio srauto. VPT padeda jums apeiti interneto perkėlimą, internetinę priežiūrą ir turinio geografinius apribojimus.

Aš asmeniškai naudoju ir rekomenduoju „ExpressVPN“. Tai greičiausias VPN, kuris yra svarbiausias dalykas norint sklandžiai transliuoti.

Niekada nereklamuojame ir neskatiname autorių teisių pažeidimų. Tačiau mes nenorime, kad jums taip pat atsidurtų teisiniai rūpesčiai. Be to, mes tikime teise į privatumą ir esame jos stiprus šalininkas.

Taigi, prieš pradėdami naudoti „Kodi“ „Fire TV“ / „Stick“, pažiūrėkime, kaip naudoti „ExpressVPN“, kad jūsų srautinio perdavimo veikla būtų paslėpta nuo smalsių akių.

1 žingsnis: Spustelėkite ČIA užsiprenumeruoti „ExpressVPN“ paslaugą. Pinigų grąžinimo garantija yra 30 dienų, be jokių klausimų. Jei esate nepatenkinti tuo (aš nematau jokios priežasties), per pirmąsias 30 dienų galite paprašyti grąžinti visą sumą..

2 žingsnis: Įjunkite „Fire TV“ / „Stick“ ir eikite į didinamąjį stiklą (paieškos piktograma). Rasite jį kraštinėje kairėje. Dabar pradėkite įvesti „Expressvpn“ (be kabučių) paieškos juostoje ir pasirinkite „ExpressVPN“, kai jis pasirodys paieškos rezultatuose

įdiegti „expressvpn“ ugniasienę

3 veiksmas: Spustelėkite „Gauti“, jei norite atsisiųsti ir įdiegti „ExpressVPN“ programą į „Fire TV“ / „Stick“

gauti vpn jailbroken firestick

4 veiksmas: Įdiegę paleiskite „ExpressVPN“ programą ir prisijunkite naudodami el. Pašto ID / slaptažodį, kuriuos sukūrėte pirkdami „ExpressVPN“ prenumeratą..

prisijungti expressvpn ant ugniažolės

5 veiksmas: Dabar spustelėkite maitinimo piktogramą, kad prisijungtumėte prie VPN serverio (žr. Paveikslėlį žemiau). Taip pat galite pakeisti savo pageidaujamą vietą spustelėję „Pasirinkti vietą“, kaip parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje. Tai viskas. Dabar jūsų ryšys yra saugus naudojant greičiausią ir geriausią „FireStick“ VPN.

prijunkite expressvpn ant ugnies lazdelės

Galite sužinoti daugiau apie „ExpressVPN“ naudojimą kartu su „FireStick“.

Dabar, kai jūsų veikla internete yra privati, laikas išmokti, ką toliau daryti su „Kodi“ „Fire TV Stick“. Kaip jau minėjau anksčiau, „Kodi“ nerasite jokio turinio, nes tai paprastas daugialypės terpės grotuvas. Norėdami transliuoti filmus, TV laidas ar sportą, turėsite įdiegti skirtingus „Kodi Addons / Builds“. Jei esate visiškai naujokas, štai mano nuoseklus pradedančiųjų vadovas, kaip naudotis „Kodi“.

Svarstote, kaip gauti geriausius „Kodi Addons“ ar „Build“ elementus ant „Fire TV“ / „Stick“? Peržiūrėkite žemiau esančias nuorodas, kurios padės įdiegti populiarius priedus ir statinius, kurie puikiai veikia ir patraukia kokybės srautus.

 • Kaip įdiegti „Exodus Redux“
 • Kaip įdiegti „Venom Addon“
 • Kaip įdiegti FEN Addon
 • Kaip įdiegti „Titanium Build“
 • Kaip įdiegti „No Limits Magic Build“

Taip pat skaitykite: „FireStick“ virvelių pjaustymo vadovas, skirtas nemokamiems filmams, televizijai, sportui & Daugiau

Vaizdo vadovas, skirtas „Kodi“ įdiegimui „Amazon FireStick“

Sėkmingai įdiegėte „Kodi“ „Fire Stick“. Jei šis metodas neveikia, galite išbandyti kitus toliau pateiktus metodus.

Kaip gauti „Kodi“ naudojant „FireStick“ Alternatyvūs metodai

„Downloader“ yra patikima programa ir paprastai per ją neturėtumėte susidurti su „Kodi“ įdiegimu „FireStick“. Bet jei atsitiktų užsiprenumeravę populiarios failų tvarkyklės programos, vadinamos ES File Explorer, prenumeratą, galbūt norėtumėte naudoti ją.

„ES File Explorer“ nebepalaiko nemokamo trečiųjų šalių programų įkėlimo. Jums reikia aukščiausios klasės prenumeratos, kuri jums kainuos 9,99 USD per mėnesį. Kita vertus, „Downloader“ yra šimtu procentų nemokama. Jei jau esate įdiegę „Kodi“ „FireStick“ naudodami „Downloader“ metodą (kaip numatyta aukščiau), galite praleisti šį skyrių).

Įdiekite „Kodi“ į „FireStick“ naudodami „ES File Explorer“

Daugiau apie „ES File Explorer“ programą galite sužinoti mūsų vadove Kaip įdiegti & Naudokite „ES File Explorer“ „FireStick“.

Štai „Kodi“ įdiegimo „Amazon Fire TV Stick“ veiksmai:

 1. Įjunkite „Amazon Fire TV Stick“
 2. Eiti į Nustatymai > Mano „Fire Fire“ televizija
 3. Atviras Gamintojo nustatymai
 4. Įjungti Programos iš nežinomų šaltinių
 5. Eikite į „Fire Stick“ pagrindinį puslapį ir eikite į „PaieškaEkrano viršuje, kairėje.
 6. Įveskite „ES failų naršyklėIr spustelėkite jį, kai jis rodomas paieškos rezultatuose.
 7. Vykdykite ekrane pateikiamus nurodymus, kad įdiegtumėte „ES File Explorer“ programą „FireStick“
 8. Įdiegę programą paleiskite ją. Dabar eikite į dešinį skyrių, kuriame matote kelias piktogramas. Pasirinkite ir spustelėkite „Downloader“ piktogramą
 9. Spustelėkite +Nauja apačioje
 10. Pasirodys iššokantis langas. Įveskite https: // www.firesticktricks.com/kapk skiltyje Kelias ir bet kurį pasirinktą pavadinimą skiltyje Vardas
 11. Spustelėkite Parsisiųsti dabar
 12. Palaukite, kol „Kodi“ atsisiųs „FireStick“
 13. Spustelėkite Atidaryti failą
 14. Spustelėkite Diegti kai bus paraginta
 15. Spustelėkite Diegti vėl
 16. Tai viskas. „Kodi“ dabar įdiegta jūsų „FireStick“ / „Fire TV“.

Kaip įdiegti „Kodi“ „FireStick“ naudojant „AppStarter“

Jei kažkaip negalite įdiegti „Kodi APK“ savo „Amazon Fire TV Stick“ naudodami aukščiau paminėtus metodus, turėtumėte išbandyti šį variantą. „AppStarter“ leidžia įdiegti trečiųjų šalių programas ir todėl „Kodi“ diegimo procesas yra gana paprastas ir sklandus.

Nereikia nė sakyti, kad vėl turėsite įjungti programas iš nežinomų šaltinių ir išjungti „Rinkti programų naudojimo duomenis“, kaip minėta pirmame metode. Kai tai padarysite, įdiekite „Downloader“ programą, kaip parodyta aukščiau, naudojant pirmąjį metodą.

Po to atlikite tik šiuos veiksmus, kad lengvai įdiegtumėte „Kodi“ į „Fire Stick“ naudodami „AppStarter“:

1 ŽINGSNIS: Paleiskite „Downloader“ programą

2 ŽINGSNIS: Spustelėkite URL laukelį ten, kur rašoma http: //

firestick kodi pagalba

3 ŽINGSNIS: Dabar pasirodys naujas langas. Įveskite https: //firesticktricks.com/as4.apk ir spustelėkite EI

kaip atsisiųsti kodi ant

4 ŽINGSNIS: Kai „AppStarter“ atsisiųsite, spustelėkite „Diegti.“

kaip įdiegti kodi 18 leia ant ugniažolės

5 ŽINGSNIS: Įdiegę „AppStarter“, paleiskite jį.

6 ŽINGSNIS: Norėdami įdiegti „Kodi“, pirmiausia eikite į „Atnaujinimai“Kairiajame„ AppStarter “meniu. Dabar spustelėkite „DiegtiDešinėje pusėje, kur rodomas Kodi.

kaip įdiegti kodi

„Kudos“, kai sėkmingai pašalinote savo „Amazon Fire Stick“ ir įdiegėte „Kodi“ naudodami „AppStarter“. Tačiau jei šis triukas taip pat neveikia ir jūs negalite sunaikinti „Amazon Fire Stick“, galite pereiti prie kito metodo.

Įdiekite „Kodi“ „Amazon Fire TV Stick“ su „FileLinked“

„FileLinked“ yra veiksmingas failų bendrinimo įrankis, kurį taip pat galite naudoti, jei norite perkelti programas iš „FireStick“. Štai kaip galite įdiegti „Kodi“ „FireStick“ naudodami programą „FileLinked“.

1 ŽINGSNIS: Pirmas dalykas, kurį norite padaryti, yra įdiegti „FileLinked“ „FireStick“

2 ŽINGSNIS: Paleiskite „FileLinked“

3 ŽINGSNIS: Kai pamatysite šį ekraną, įveskite kodą 54780130 ir spustelėkite Tęsti

užfiksuotas kodi kodas ugniagesiams

4 ŽINGSNIS: Spustelėkite parsisiųsti piktogramą šalia norimos įdiegti „Kodi“ versijos

kodi diegimas ant ugniakuro

5 ŽINGSNIS: Kai atsisiuntimas bus baigtas, spustelėkite mygtuką Groti šalia atsisiųsto failo versijos. Vykdykite instrukcijas ekrane, norėdami įdiegti „Kodi“ „FireStick“

kaip įdiegti kodi ant ugniažolės

DUK

Ar Kodi saugus & legalus?

„Kodi“ savaime yra šimtas procentų saugus ir teisėtas. Galite atsisiųsti „Kodi“ iš oficialių programų parduotuvių, esančių įvairiuose įrenginiuose, tokiuose kaip „Google Play Store“, skirtoje „Android“ ir „Microsoft Store“, skirtoje „Windows 10“. Šiose programų parduotuvėse niekada nebus laikoma nesaugi ir neteisėta programa. Tačiau atminkite, kad „Kodi“ leidžia naudoti tam tikrus trečiųjų šalių priedus, kurie gali transliuoti autorių teisių saugomą turinį. Tokio turinio srautinis perdavimas nėra teisėtas.

Ką galite žiūrėti per Kodi?

Galite žiūrėti filmus, TV laidas, sportą, tiesiogines TV, dokumentinius filmus, turinį vaikams, anime ir beveik viską, apie ką galite galvoti..

Atminkite, kad „Kodi“ nepriima jokio savo turinio. Turite šaltinį perduoti „Kodi“ prieduose. Yra tiesiog šimtai priedų, skirtų visų rūšių vaizdo įrašams, kuriuos norite transliuoti. „Kodi“ palaiko tiek oficialius priedus, tiek trečiųjų šalių priedus. Norėdami patobulinti patirtį, taip pat galite naudoti „Kodi“ konstrukcijas.

Ar galite įdiegti „Kodi“ „Fire TV Cube“?

Taip, „Kodi“ galite įdiegti „Fire TV Cube“. Visi „Fire TV“ įrenginiai („FireStick 2nd Gen“, „Fire Stick 4K“ ir „Fire TV Cube“) turi tą pačią sąsają ir navigacijos sistemą. Šiame vadove naudojamos „Kodi“ įrengimo instrukcijos taip pat galioja ir „Fire TV Cube“.

Kokia yra naujausia „Kodi“ versija, skirta „Firestick“?

„Kodi Leia 18.5“ yra naujausia „Kodi“ versija. Ši versija buvo išleista 2019 m. Lapkričio mėn., Joje buvo siūlomi keli nedideli klaidų pataisymai ir kosmetiniai pakeitimai.

Išvada

Štai tai. Tikiuosi, kad jūs sklandžiai naudojote minėtas instrukcijas. Dabar atsisėskite ir mėgaukitės gausybe nuostabios multimedijos turinio, kurį siūlo „Kodi“. Tačiau mes jums rekomenduosime saugotis prieigos prie piratinio ar nelegalaus turinio. Jei esate naujokas „Kodi“, čia yra mano pradedančiųjų vadovas, kaip naudoti „Kodi“. Taip pat pasidomėkite, kaip naudoti realųjį debridą, norint patraukti aukštos kokybės srautines nuorodas, ir venkite „Kodi“ buferio problemų. Jei ateityje susidursite su klaidomis, galite iš naujo nustatyti „Kodi“ naudodami „FireStick“ ir ji bus tokia pat gera, kaip nauja.

Visi šie „Kodi“ įdiegimo būdai buvo išbandyti ir išbandyti ir veikia puikiai.

Jei žinote apie kokį nors kitą geresnį būdą įdiekite „Kodi“ „FireStick“ ar turite kokių nors problemų atlikdami bet kurį iš šių veiksmų, nedvejodami palikite savo užklausas toliau pateiktuose komentaruose.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me