Kaip įdiegti „Kodi“ slaptą susitarimą

>

Šiame vadove aš jums parodysiu, kaip įdiegti „Kodi Collusion“, paremtą „Kodi 18 Leia“. Vadovo diegimo veiksmai taikomi visiems „Kodi“ palaikomiems įrenginiams, įskaitant „FireStick“, „Windows“ / „Mac“ kompiuterį, „Android“ ir dar daugiau.

Viena iš priežasčių, kodėl aš renkuosi „Kodi“ kūrimą, yra ta, kad jie yra su iš anksto įdiegtais priedais ir man negaila pastangų juos įdiegti atskirai. Tokiuose pastatuose kaip „Kodi Collusion“ įrengti geriausi papildymai, skirti turiniui pareikalauti, taip pat tiesioginei televizijai. Pastaruoju metu mėgau keletą statybų ir atrodo, kad radau laikytoją.

„Kodi“ sąmokslas sukuria daugybę populiarių priedų ir prideda daug naujų funkcijų „Kodi“. Tai taip pat prideda naujo vaizdinio gyvenimo kitaip neišskirtinei, numatytai „Kodi“ sąsajai. Slaptas susitarimas taip pat yra mūsų geriausių „Kodi“ kūrinių dalis ir to verta. Minimalus dizainas ir greitas greitis buvo akimirksniu traukiami, ir panašu, kad bent kurį laiką laikysiuosi „Kodi Collusion“.

„Kodi“ sąmokslo kūrimas buvo nutrauktas. Galite išbandyti vieną iš kitų sąrašų statinių.

Kodi slapto susitarimo diegimo vadovas

„Kodi Collusion“ yra lengvas statinys, todėl jis puikiai tinka „FireStick“ ir kitiems srautiniams įrenginiams, turintiems ribotą atmintį. Dabar pasidalinsiu žingsniais, kaip įdiegti „Kodi Collusion build“. Skaitykite toliau!

„Kodi Collusion Build“ diegimo vadovas

Pirmas dalykas, kurį norėsite padaryti, yra leisti „Kodi“ įdiegti trečiųjų šalių versijas, tokias kaip „Kodi Collusion“. Tam reikia šiek tiek pakeisti saugos parametrus. Štai šie veiksmai:

# 1. „Kodi“ pagrindiniame ekrane atidarykite meniu „Nustatymai“. Tai yra „Cog“ piktograma, esanti po „Kodi“ logotipu viršuje kairėje. Dabar kitame ekrane spustelėkite Sistemos nustatymai

kaip įdiegti kodi slaptą susitarimą

# 2. Kito ekrano kairiajame stulpelyje pasirinkite „Priedai“ ir spustelėkite dešinėje esančią perjungimo mygtuką „Nežinomi šaltiniai“.

kodi nežinomi šaltiniai

# 3. Štai įspėjamasis pranešimas, kurį matysite. Nepaisykite šio pranešimo ir spustelėkite „Taip“. Mes ketiname įdiegti „Kodi Collusion Build“, kuris yra 100% saugus

kodi nežinomų šaltinių įspėjimas

Dabar „Kodi“ yra pasirengęs įdiegti „Kodi“ slapto susitarimo versiją. Diegimo procesą skirsime į šiuos tris veiksmus:

  1. Pridėkite šaltinį prie „Kodi“ ir įdiekite „One Nation“ portalo saugyklą
  2. Įdiekite „One Nation Portal“ saugyklą iš pridėto šaltinio
  3. Įdiekite „Kodi Collusion Build“ iš „One Nation“ portalo saugyklos

Pereikime kiekvieną dalį po vieną

Dėmesio: „Kodi Builds“ teikia neribotą srautiniam turiniui turinį, bet taip pat gali patekti į teisinę problemą. „Kodi“ vartotojai turi naudoti VPN, kad paslėptų savo tapatybę transliuodami filmus / TV laidas / sportą. Be to, daugelis populiarių priedų yra blokuojami geografiškai ir jiems reikės VPN.

Aš asmeniškai naudoju ir rekomenduoju „ExpressVPN“ kuris yra geriausias Kodi VPT. Galite gauti 3 mėnesius nemokamai ir sutaupyti 49% pagal savo metinius planus.

1 veiksmas: pridėkite šaltinį prie „Kodi“ ir įdiekite „One Nation Portal“ saugyklą

Dabar pridėsime URL prie „Kodi“, kuris nukreipia jį į serverį, iš kurio vėliau įdiegsime „One Nation“ portalo repo. Atlikite šiuos veiksmus:

# 1. Dar kartą spustelėkite „Nustatymų“ piktogramą „Kodi“ pagrindiniame ekrane

kodi nustatymai

# 2. Šį kartą kitame ekrane spustelėkite parinktį „Failų tvarkyklė“, esančią „Nustatymų“ skiltyje

sistemos nustatymai

# 3. Dabar eik į priekį ir spustelėkite „Pridėti šaltinį“. Jei norite rasti šią parinktį, gali tekti šiek tiek slinkti žemyn

kodi slaptas susitarimas

# 4. Spustelėkite „Nėra“, kai pamatysite langą pavadinimu „Pridėti failo šaltinį“.

kodi sąmokslo saugykla

# 5. Įveskite URL http://www.onenation.info/Portal/ kaip parodyta paveikslėlyje žemiau ir spustelėkite Gerai.

Visada įveskite teisingą URL, kad išvengtumėte rūpesčių diegdami vėliau

vienos tautos kapinynas

# 6. Laukelyje „Įveskite šio medijos šaltinio pavadinimą“ įveskite šaltinio pavadinimą ir spustelėkite „Gerai“. Tai gali būti bet koks jūsų pasirinktas vardas, su kuriuo norėtumėte identifikuoti šį šaltinį. Kad jis būtų tinkamas šaltiniui, šiame vadove aš jį pavadinčiau „OneNation“.

kodi sąmokslo vienos tautos atsisiuntimo nuoroda

2 veiksmas: įdiekite „One Nation Portal“ saugyklą iš pridėto šaltinio

# 1. Šaltinis buvo pridėtas. Dabar grįžkite į pagrindinį „Kodi“ ekraną ir kairiajame stulpelyje spustelėkite „Priedai“

kodi priedų meniu

# 2. Dabar paryškinkite ir spustelėkite parinktį „Paketo diegimo programa“, esančią kito ekrano viršutiniame kairiajame kampe

„Kodi addon“ diegimo programa

# 3. Eikite į priekį ir spustelėkite „Įdiegti iš ZIP failo“

kaip įdiegti kodi slaptą susitarimą

# 4. Spustelėkite „OneNation“ (arba vardą, kurį anksčiau pasirinkote šaltiniui)

„Kodi“ slapto susitarimo įrengimo vadovas

# 5. Spustelėkite failą „plugin.program.onenationporal-1.0.7.zip“. Čia ZIP failo pavadinime esantys 1.0.7 skaičiai reiškia versijos numerį. Tai gali skirtis, jei ateityje bus išleista nauja versija.

įdiegti vienos tautos vedlį

# 6. Palaukite pranešimo „Įdiegtas vienos tautos portalo priedas“. Tai gali užtrukti 1–2 minutes

vienos tautos portalo priedas

# 7. Dabar turėtumėte pamatyti šį iššokantįjį langą, kuriame klausiama, ar norite įjungti kurį nors iš išvardytų parametrų. Jei norite įjungti nustatymą, eikite į priekį ir patikrinkite. Pasirinkę, ką norite įjungti, spustelėkite mygtuką „Tęsti“ apačioje. Aš paliksiu viską pagal nutylėjimą ir iškart spustelėkite „Tęsti“.

vienos tautos portalo nustatymai

# 8. Atsidarys kitas langas. Galite tiesiogiai pereiti į meniu „Sukurti“ arba ignoruoti ir vėliau pereiti į meniu. Šiuo metu paspaudžiu „Ignoruoti“, kad galėčiau jums parodyti, kaip pereiti į jį iš pagrindinio „Kodi“ ekrano.

kodi slapto susitarimo meniu

Norėdami atsikratyti šių iššokančiųjų langų, turėsite dar kartą spustelėti „Tęsti“ ir „Ignoruoti“.

Sėkmingai įdiegėte „One Nation“ portalo saugyklą. Dabar mes išmoksime įdiegti „Kodi Collusion Build“ iš šio repo.

3 žingsnis: Įdiekite „Kodi Collusion Build“ iš „One Nation“ portalo saugyklos

Vienintelis dalykas, kurį jums liko, yra „Kodi Collusion Build“ įdiegimas. Atlikite šiuos veiksmus, norėdami įdiegti šią versiją:

# 1. Grįžkite į pagrindinį „Kodi“ ekraną ir eikite į priedus> Programos priedai. Čia pamatysite „One Nation“ portalo piktogramą (žr. Paveikslėlį žemiau). Norėdami tęsti, spustelėkite šią piktogramą

atidaryti vienos tautos portalą

# 2. Spustelėkite parinktį „(„ OneNation “portalo) kūrimas

kuriasi vienos tautos portalas

# 3. Kaip matote paveikslėlyje žemiau, „Kodi Collusion build“ jau buvo išleista būsimai „Kodi 18 Leia“ versijai. Tačiau stabili „Kodi Leia“ versija dar nebuvo išleista. Jei esate vienas iš nedaugelio, turinčių prieigą prie „Leia“ versijos, eikite į priekį ir spustelėkite šios versijos „Kodi“ slapto susitarimo versiją. Jei ne, pereikite prie kito veiksmo

kaip įdiegti kodi slaptą susitarimą

# 4. Slinkite žemyn ir spustelėkite „Kodi-Collusion“ versiją, esančią „Krypton Builds“ (vaizdas žemiau)

kaip įdiegti kodi slaptą susitarimą

# 5. Jums bus pateiktos dvi diegimo parinktys - „Fresh“ ir „Standard“.

Pasirinkus Šviežia, pirmiausia „Kodi“ atstatys numatytuosius gamyklinius nustatymus ir pašalins visus esamus priedus, nustatymus ir kt. Standartiniame diegime išliks kai kurie priedai ir nustatymai. Aš renkuosi „Šviežia“, nes neturiu ko palikti. Bet tai yra visiškai jūsų pasirinkimas.

„Kodi“ sąmokslo atnaujinimo diegimo vadovas

# 6. „Kodi“ dabar jūsų paklaus, ar norite atkurti numatytuosius „Kodi“ konfigūracijos parametrus. Spustelėkite „Tęsti“

atkurti kodi statyti diegimą

# 7. Dabar bus pradėta diegti „Kodi Collusion“ versija. Diegimas gali užtrukti 3–4 minutes.

parsisiųsti kodi slaptą susitarimą

# 8. Kai įdiegsite, pamatysite šį pranešimą. Parinktis „Iš naujo įkelti profilį“ iš tikrųjų nedaro daug. Taigi, aš spustelėsiu „Priversti uždaryti“.

priversti uždaryti „Kodi“ programą

Kodi dabar užsidarys. Sėkmingai įdiegėte „Kodi Collusion Build“. Paleiskite „Kodi“ iš naujo ir pagrindinis „Kodi“ ekranas pasikeis į tai

taip atrodo kodi slapta oda

Man labai patinka ši sąsaja. Atrodo šauniai! Eik į priekį ir tyrinėk šį pastatymą. Čia rasite keletą iš anksto įdiegtų priedų, įskaitant „Deceit“, „Seren“, „Limitless“.

Spustelėkite „Filmai“ ir pamatysite šias parinktis (vaizdas pateiktas žemiau). Tokiu pat būdu galite tyrinėti kitus meniu elementus.

kaip naudoti Kodi slaptą susitarimą

Taigi, šitaip mes įdiegiame „Kodi“ sąveiką, paremtą „Kodi“.

Prieš pradėdami transliaciją naudodamiesi „Kodi Addons / Builds“, norėčiau jus perspėti, kad viskas, ką transliuojate „Kodi“, yra matoma jūsų IPT ir vyriausybei. Tai reiškia, kad transliuodami autorių teisių saugomą turinį (nemokami filmai, TV laidos, sportas) galite patekti į teisines problemas.

„Kodi“ vartotojams primygtinai rekomenduojama prijungti VPN srautinio perdavimo metu. „Kodi“ VPN apeis IPT atleidimą, vyriausybės priežiūrą ir populiarių priedų geografinį apribojimą. Aš visada jungiuosi „ExpressVPN“ visuose savo srautinio perdavimo įrenginiuose ir siūlau jums padaryti tą patį.

„ExpressVPN“ yra greičiausias ir saugiausias VPN. Kartu suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Reiškia, jūs galite laisvai ja naudotis pirmąsias 30 dienų ir, jei nesate patenkintas atlikimu (o tai labai mažai tikėtina), galite paprašyti grąžinti visą pinigų sumą..

PASTABA: Mes neskatiname pažeisti autorių teisių įstatymų. O kas būtų, jei netyčia baigtumėte srautinį turinį iš neteisėto šaltinio? Ne visada lengva pasakyti skirtumą tarp teisėto ir neteisėto šaltinio.

Taigi, prieš pradėdami transliaciją „Kodi“, atlikite 3 paprastus veiksmus, kaip gauti VPN apsaugą.

1 žingsnis: Gaukite „ExpressVPN“ prenumeratą ČIA.

2 žingsnis: Spustelėkite ČIA norėdami atsisiųsti ir įdiegti „ExpressVPN“ programą į savo įrenginį.

3 veiksmas: Spustelėkite maitinimo piktogramą, kad prisijungtumėte prie VPN serverio. Tai viskas. Dabar jūsų ryšys saugus, naudojant greičiausią ir geriausią „Kodi“ VPN.

prijunkite expressvpn for kodi

Išvada

„Kodi Collusion build“ sudėjo saujelę populiarių priedų, kad nereikėtų jų diegti atskirai. Šis vadovas yra bandymas padėti greitai ir lengvai įdiegti šią konstrukciją. Jei turite klausimų ar pasiūlymų, nedvejodami praneškite mums per žemiau pateiktą komentarų skyrių.

Susijęs:

Kaip įdiegti „OneNation“ portalą „Kodi Builds“
Kaip įdiegti „No Limits Magic Build“
Kaip įdiegti „Titanium Build“
Kaip įdiegti „Kodi“
Geriausias „Kodi“ VPN
Kaip įdiegti priedus per „Builds“

Spustelėkite čia, kad gautumėte slaptus virvių pjovimo triukus tiesiai į gautuosius.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me