Kaip įdiegti „Morpheus“ televizorių „FireStick“

>

Terariumo TV kūrėjai paskelbė dienų pabaigą šiai neįtikėtinai programai, kurią taip pamėgome. Tai yra smūgis, kurį vis dar turime spręsti. Bet transliavimo pasaulyje programos nutraukimas nėra kažkas naujo. Daugybė programų patenka į dėmesį, tampa populiarios ir vieną dieną jos pašalinamos. Terariumo televizoriaus mažėjimas kol kas yra didelis nuostolis, tačiau esu įsitikinęs, kad rasime būdą, kaip judėti toliau.

Laimei, yra daugybė terariumo TV alternatyvų, kuriomis galite žiūrėti mėgstamus epizodus ir filmus. Šiame vadove mes išmoksime įdiegti „Morpheus“ televizorių „FireStick“ / „Fire TV“ / „Fire TV Cube“; viena geriausių terariumo TV alternatyvų.

„Morpheus TV“ yra programa pagal poreikį, visai kaip „Terrarium TV“. Jis gali pasigirti įspūdinga daugialypės terpės biblioteka ir turi keletą solidžių, aukštos kokybės grandiklių, kurie suteiks jums geriausias srautiniu būdu perduodamas nuorodas. Šią lengvą programą lengva naudoti naudojant „FireStick“ išteklius, ji sklandžiai veikia ir turi patogią vartotojo sąsają.

Atsisakymas: „Morpheus TV“ kūrėjas pranešė apie programos palaikymo pabaigą. Paleidę programą pirmą kartą po įdiegimo, pamatysite pranešimą apie projekto nutraukimą. Tačiau taip pat sakoma, kad esamus filmus ir laidas galite transliuoti tol, kol yra skreperiai. 

Jei nenorite naudotis apleista programa, siūlau įsigyti jos kloną pavadinimu „Morph TV“, kuris yra reguliariai atnaujinamas, kad būtų atnaujintas turinys ir sklandus srautinio perdavimo potyris.. 

„Morpheus TV“ diegimo „FireStick“ veiksmai

„Morpheus“ televizoriui įdiegti „FireStick“, „Fire TV“ ar „Fire TV Cube“ reikia tik kelių minučių. Pirmiausia turite užtikrinti Programos iš nežinomų šaltinių yra įjungtas įrenginio nustatymuose, kad būtų galima priimti trečiųjų šalių APK programas, tokias kaip „Morpheus TV“. Štai šie veiksmai:

1. Įjunkite „FireStick“ ir pagrindiniame ekrane pasirinkite Nustatymai ant viršaus.

kaip įdiegti

2. Kai pamatysite šį variantų rinkinį, eikite į priekį ir atidarykite Įrenginys

prietaisas nustatymuose: morfėjaus televizija

3. Tada spustelėkite Gamintojo nustatymai

kūrėjo parinktys „firestick“

4. Jei Programos iš nežinomų šaltinių yra išjungtas, spustelėkite jį, kad jį įjungtumėte

„Morpheus“ televizija

Dabar galite pradėti diegti. Leisk man parodyti kaip.

Dėmesio „FireStick“ vartotojams: Perskaitykite prieš tęsdami

Visame pasaulyje vyriausybės ir IPT stebi savo vartotojų internetinę veiklą. Jei „Fire TV Stick“ rastumėte transliuojamą autorių teisių saugomą turinį, galite patekti į rimtas bėdas. Šiuo metu jūsų IP yra matomas visiems. Primygtinai rekomenduoju įsigyti gerą „FireStick“ VPN ir paslėpti savo tapatybę, kad filmo žiūrėjimo patirtis nepasisuktų blogai..

aš naudoju „ExpressVPN“ kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN pramonėje. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon Fire TV Stick“. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei jums nepatinka jų paslaugos, visada galite paprašyti grąžinti pinigus. „ExpressVPN“ taip pat turi specialų susitarimą, kur galite gaukite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupykite 49% pagal metinį planą.

Štai priežastys, kodėl turite visą laiką naudoti VPN.

Atminkite, kad negalima atsisiųsti ir perkelti APK failų tiesiogiai per „FireStick“ žiniatinklio naršyklę, kaip tai daroma kituose „Android“ įrenginiuose. Todėl jums reikia programos, kuri palengvina tokį atsisiuntimą.

„Downloader“ yra geriausia „FireStick“ įkėlimo programa. Taigi pirmyn ir pirmiausia įdiekite „Downloader“ į savo įrenginį. Tai galite padaryti iš „Amazon Store“ (naudodamiesi paieškos funkcija „FireStick“ pagrindiniame ekrane).

Kai turite „Downloader“, atidarykite ją ir atlikite šiuos veiksmus:

1 žingsnis: Tai, ką dabar turėtumėte pamatyti, yra „Downloader“ pagrindinis ekranas su Namai skirtukas kairėje.

Spustelėkite URL lauką dešinėje

kaip gauti „Morpheus TV“ naudojant atsisiuntimo programą

2 žingsnis: Dabar įveskite šį URL http://bit.ly/morp166 ir spustelėkite EI 

morfėjaus televizoriaus židinys

3 veiksmas: Būsite nukreipti į „Downloader“ programos naršyklės skyrių, kuriame atidaromas šis puslapis. Slinkite žemyn ir spustelėkite ATSISIŲSTI „MORPHEUS TV“ .APK mygtuką.

atsisiųskite morpheus tv apk ant ugniažolės

4 veiksmas: Palaukite, kol „Morpheus TV APK“ atsisiųs „FireStick“

diegti morpheus tv apk ant ugniažolės

5 veiksmas: Kai APK failas bus atsisiųstas, „Downloader“ programa pati inicijuos diegimą. Čia yra kitas langas, kurį turite pamatyti. Slinkite žemyn į ekrano apatinę dešinę ir paspauskite Diegti

kaip įdiegti morpheus tv ant ugniažolės

„Morpheus TV“ įdiegimas „FireStick“ užtruks maždaug minutę. Kai tai bus padaryta, Programa įdiegta rodomas pranešimas.

Nors iš šio lango iškart galėsite paleisti „Morpheus TV“ programą spustelėdami ATVIRAS, Siūlau spustelėti PADARYTA ir grįžkite į „Downloader“ sąsają, kad ištrintumėte „Morpheus TV APK“.

Įdiegus programą APK failas nebereikalingas. Galite sutaupyti vietos ištrindami.

kaip gauti morfėjus tv ant ugnies lazdelės

Spustelėkite Ištrinti

morfėjaus TV filmams

Spustelėkite Ištrinti vėl

ištrinti morpheus tv apk iš „firestick“

Sėkmingai įdiegėte „Morpheus TV“ „FireStick“ ir ištrynėte APK failą.

Naršoma „Morpheus“ televizijoje

Eikite į priekį ir atidarykite programą. Jei nematote to „FireStick“ pagrindiniame ekrane, eikite į savo programas & Kanalų skyrius. Programą rasite ten.

Paleidę programą pirmą kartą po diegimo, esate laukiami Projektas nutrauktas žinutė. Kaip jau minėjau, „Morpheus TV“ programa buvo nutraukta. Bet tai reiškia tik tai, kad nebus pridėta jokių naujų schemų ir turinio. Kol esami grandikliai dirba, galite tęsti šiuo metu galimų filmų ir laidų žiūrėjimą.

Spustelėkite Gerai

morfėjus tv žemyn

Kitame lange yra meniu, kuriame pateikiamos parinktys „Filmai“, „TV laidos“, „Atsisiuntimai“ ir „Parametrai“.

kaip naudotis „Morpheus“ televizoriumi

Spustelėdami „Filmai“ pamatysite naują variantų rinkinį: „Tendencijos“, „Populiaru“, „Paieška“ ir pan.

Eikite į priekį ir įsigilinkite giliau spustelėdami bet kurią pasirinktą parinktį. Visus „Morpheus“ TV šeimininkų filmų pavadinimus rasite čia.

kaip žiūrėti filmus per Morpheus TV

Jei pagrindiniame programos ekrane spustelėsite TV laidas, pasirodys šis meniu.

žiūrėti televizijos laidas per „Morpheus“ televiziją

Prieiga prie „Morpheus TV“ iš „FireStick“ pagrindinio ekrano

Programas visada galite pasiekti naudodamiesi savo programomis & Kanalų sritis, į kurią galite patekti ilgai paspausdami Namai mygtuką nuotolinio valdymo pulte, tada spustelėkite Programos.

Skiltyje „Jūsų programos“ & Kanalų skiltyje pastebėsite, kad pagrindiniame ekrane rodomos tik viršutinėse eilutėse esančios programos. Neseniai įdiegtos programos pateikiamos apatinėje eilutėje. Taigi, jie gali būti nerodomi pagrindiniame ekrane.

Jei norite perkelti „Morpheus TV“ į pagrindinį „FireStick“ ekraną, tai galite padaryti:

  • Skiltyje „Jūsų programos“ pasirinkite „Morpheus TV“ piktogramą & Kanalai
  • Paspauskite „FireStick“ nuotolinio valdymo pulto meniu mygtuką. Tai mygtukas su trimis horizontaliomis linijomis
  • Televizoriaus ekrano apačioje dešinėje dabar pamatysite meniu. Spustelėkite Judėk ir rankiniu būdu perkelkite „Morpheus“ TV piktogramą į vieną iš viršutinių eilučių. Arba spustelėkite Perkelti į priekį įdėkite piktogramą į pirmąją vietą pirmoje eilutėje.

Apvyniokite

„Morpheus TV“ yra lengvai viena iš perspektyviausių „Terrarium TV“ alternatyvų. Ši programa, kurią galima užsakyti, suteikia jums keletą mėgstamų filmų ir laidų vos keliais mygtukų paspaudimais. „Morpheus“ televizorių radau greičiau nei daugumą kitų tos pačios kategorijos programų. Tai taip pat greičiau atkelia nuorodas. Deja, „Morpheus“ televizija taip pat buvo nutraukta, nes jos kūrėjas nebegali jos palaikyti. Gerai yra tai, kad ji ir toliau gautų srautus, kol bus skreperiai. Manau, kad programa turėtų būti gera dar keletą mėnesių.

Susijęs:

Kaip ištaisyti „FireStick“
Geriausios „FireStick“ programos
Kaip įdiegti „Kino APK“
Kaip įdiegti „Titanium“ televizorių

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me