Kaip įdiegti paktą „Kodi“

>

Šiame vadove aš jums parodysiu, kaip įdiegti paktą „Kodi 18.5 Leia“ ir senesnėse versijose. „Addon“ dabar galima įdiegti iš „Covenant“ repo.


Pakto „Kodi“ priedas buvo atnaujintas į naujausią 1.1.33 versiją nuo 2020 m. Sausio mėn. Tai yra pirmasis atnaujinimas per kelis mėnesius. Panašu, kad priedą atgaivino naujieji kūrėjai. Šiuo metu jis veikia gerai. 

Be to, „Covenant“ dabar galima įsigyti per dvi saugyklas - „Covenant“ ir „cy4Root“. Pateikiau abi nuorodas vadove.

„Exodus Kodi Addon“ labai ilgai karaliavo „Kodi“ priedų pasaulyje. „Exodus“ žlugimas sukėlė „Exodus“ šakių apkrovas. Iš visų šių šakių išsiskyrė Paktas. Tai buvo tikrasis „Exodus“ įpėdinis ir paveldėtojas daugeliu atžvilgių, todėl jis buvo geriausia „Exodus“ alternatyva. Visų pirma, tiek „Exodus“, tiek „Covenant“ sukūrė tas pats kūrėjas „Lambda“, kuris paverčia jį oficialia šakute. Paktas netgi sportuoja tą pačią vartotojo sąsają kaip ir jo pirmtakas.

Paktas ne tik užpildė Exodus batus, bet ir daugeliu atžvilgių buvo geresnis už Exodus. Jis buvo kur kas stabilesnis ir pasiūlė daug daugiau funkcijų. Lambda netgi nustojo atnaujinti Exodus, kuris paktą padarė geriausia Exodus alternatyva.

Exodus vėliau prisikėlė ir abu šie priedai kartu veikė gana ilgą laiką. Jie nebėra tokie populiarūs kaip anksčiau, juo labiau, kad atsirado daugybė naujų ir geresnių našumo priedų. Vis dėlto daugelis „Kodi“ vartotojų vis dar ieško „Pakto“ ir „Išėjimo“. Geros žinios yra tai, kad abu šie priedai buvo tik neseniai atnaujinti ir dabar puikiai veikia.

Jei esate įdiegę „Kodi“ savo „FireStick“ ar asmeniniame kompiuteryje, sakyčiau, „Paktas“ vis dar yra būtinas bandymo priedas..

Šiame vadove mes jums parodysime kaip įdiegti paktą „Kodi 18 Leia“ kai kuriais labai lengvais žingsniais. Atminkite, kad panašiai galite įdiegti ir bet kurį kitą vaizdo įrašo priedą / arba bet kurį kitą „Kodi“ priedą.

Kaip įdiegti paktą „Kodi“

Mes naudosime „Covenant“ saugyklą, kad įdiegtume „Covenant“ priedą „Kodi“. Štai šie veiksmai:

Dėmesys „KODI“ vartotojams: Perskaitykite prieš tęsdami

„Kodi Addons“ / „build“ siūlo neribotą srautinį turinį, tačiau taip pat gali patekti į teisines problemas, jei sugaunate srautinius filmus / TV laidas / sportą. „Kodi“ vartotojams primygtinai rekomenduojama visada prisijungti prie VPN, kai srautai perduodami internetu. Geras „Kodi“ VPN slepia jūsų tapatybę, aplenkia vyriausybės stebėjimą, geografiškai užblokuotą turinį ir IPT trapėjimą (tai taip pat padeda srautui kaupti be buferio)..

Aš naudoju „ExpressVPN“, kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon FireStick“. Gausite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupysite 49% pagal savo metinius planus. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei nesate patenkintas, visada galite paprašyti grąžinti pinigus.

Spustelėkite ČIA, kad gautumėte 3 mėnesius nemokamus ir sutaupytumėte 49% „ExpressVPN“

Skaitykite: Kaip įdiegti ir naudoti „Kodi“ VPN

1 ŽINGSNIS: Paleiskite „Kodi“ ir spustelėkite atidarykite „Nustatymų meniu“.

atsisiųsti paktą „Kodi“

2 ŽINGSNIS: Spustelėkite Sistemos nustatymai (Kodi Leia vartotojai spustelės Sistema)

kodi Sandoros priedas

3 ŽINGSNIS: Kairiuoju pelės mygtuku Priedai

4 ŽINGSNIS: Tame pačiame ekrane spustelėkite Nežinomi šaltiniai perjungti

įdiegti paktą Kodi addon

5 ŽINGSNIS: Spustelėkite Taip kai bus paraginta

Sandoros priedas prie Kodi

6 ŽINGSNIS: Dabar spustelėkite atidaryti failų tvarkyklę, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau („Kodi Leia“ ši parinktis yra viršutinėje eilutėje)

Sandora „Kodi“

7 ŽINGSNIS: Dabar spustelėkite Pridėti šaltinį.

kaip įdiegti paktą

8 ŽINGSNIS: Spustelėjus atidaryti Pridėti šaltinį, pasirodys langas. Tiesiog spustelėkite . Dabar pasirodys naujas meniu, kuriame jūsų bus paprašyta nurodyti kelio pavadinimą / URL. Tiesiog įveskite https://covenant01.github.io/zip langelyje, kaip parodyta žemiau esančiame paveikslėlyje, ir spustelėkite Gerai

Alternatyvi nuoroda (jei aukščiau pateikta nuoroda neveikia): https://cy4root2.github.io/zip

Sandoros Kodi priedas

9 ŽINGSNIS: Kitame žingsnyje padėkite Sandorą žiniasklaidos šaltinio pavadinime, kaip parodyta žemiau (arba bet kuriame kitame šaltinio pavadinime, kuris jums patinka). Prieš pradėdami toliau, labai kruopščiai patikrinkite. Tada spustelėkite tik Gerai.

kodi Sandoros priedas

10 ŽINGSNIS: Dabar kelis kartus spustelėkite Backspace, kad grįžtumėte į pagrindinį meniu. Dabar atidarykite priedų meniu.

atsisiųsti paktą „Kodi“

11 ŽINGSNIS: Dabar atidarykite pakuotės diegimo programą (atidarymo dėžutės piktograma kairėje viršuje, kaip parodyta žemiau).

Sandora „Kodi“

12 ŽINGSNIS: Dabar pasirinkite atidaryti diegti iš ZIP failo.

įdiegti paktą „Kodi“

13 ŽINGSNIS: Dabar suraskite ir pasirinkite Sandorą (arba bet kurį kitą šaltinio pavadinimą, kurį anksčiau pridėjote) ir atidarykite repository.covenant-x.x.zip. Diegimas prasidės. Palaukite, kol saugykla įdiegs

Pastaba: Jei naudojote alternatyvią nuorodą https://cy4root2.github.io/zip, tada spustelėkite ZIP failą repository.cy4root-master.zip

Sandoros priedas prie Kodi

14 ŽINGSNIS: Dabar vėl grįžkite į pagrindinį meniu ir spustelėkite atidaryti priedus, tada spustelėkite atidaryti paketų diegimo programą, kaip padaryta anksčiau. Šį kartą spustelėkite atidaryti Įdiegti iš saugyklos, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau.

kaip įdiegti paktą Kodi

15 ŽINGSNIS: Dabar pasirinkite Sandorių saugykla tada pasirinkite Vaizdo įrašų priedai.

Pastaba: Pasirinkite „cy4root“ saugykla jei naudojote alternatyvią nuorodą

Sandora „Kodi“

16 ŽINGSNIS: Dabar tiesiog slinkite žemyn ir raskite Paktą. Radę jį spustelėkite, kad atidarytumėte.

Sandora „Kodi“

17 ŽINGSNIS: Dabar spustelėkite Diegti kitame ekrane

„Kodi Leia“ vartotojams spustelėjus „Įdiegti“, pasirodys iššokantis langas. Spustelėkite Gerai, jei norite tęsti

atsisiųsti paktą „Kodi“

18 ŽINGSNIS: Sveikinu. Viskas padaryta ir šiuo metodu sėkmingai įdiegėte paktą savo „Kodi“. Dabar mėgaukitės didžiuliu nuostabios žiniasklaidos vandenynu, kurį siūlo „Covenant“, ir mėgaukitės ja savo kompiuteryje ar „Amazon Fire TV“.

Kodi paktas

Tikimės, kad ši instrukcija padėjo. Nesivaržykite atsisakyti bet kokių užklausų žemiau esančiame komentarų laukelyje, jei atlikdami kokį nors veiksmą ar kitaip susidursite su problemomis. Tuo tarpu jūs taip pat galite pasižiūrėti į mūsų geriausių „Kodi Addons“ sąrašą.

Pastaba: jei kyla su buferiu susijusių problemų, atlikite toliau nurodytus veiksmus, kaip sutvarkyti pakto buferį „Kodi“.

Paktas „Kodi Addon“ neveikia

Paktas „Addon“ nebeatnaujinamas. Jei bandote gauti jį iš „Colossus“ atpirkimo įrašo, jis neveiks, nes šis atpirkimas buvo uždarytas. Tačiau vartotojai vis tiek gali įdiegti ir naudoti „Covenant from Covenant repo“, kaip parodyta aukščiau pateiktame vadove. Tęsiu ir atnaujinu šį straipsnį kas kelias dienas. Jei susiduriate su sunkumais įdiegdami šį vadovą, nedvejodami komentuokite toliau.

„Kodi“ pakto priedas: srautų nėra

Dažniausiai pasitaikanti problema, su kuria susiduria „Kodi“ vartotojai, - „Nėra srautų“ daugeliui populiarių priedų. Paktą taip pat kamuoja šie klausimai, bet, laimei, jie yra ištaisyti. Galite įsigyti „Real Debrid“ naudodami „Kodi“, kuris teikia daugybę papildomų srautinių šaltinių HD formatu, o jūsų problema „Nėra galimų srautų“ praeis amžiams. Tačiau aš labai rekomenduočiau įsigyti „Kodi“ VPN, nes „Real Debrid“ saugo visų prieinamų duomenų žurnalą.

Susijęs:

  • Geriausias „Kodi“ VPT
  • Kaip įdiegti „Exodus Redux“ „Kodi“
  • Geriausi „Kodi“ pastatai
  • Kaip atnaujinti „Kodi“ „FireStick“

Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me