Kaip įdiegti pelės perjungimą „FireStick“ / „Fire TV“

>

Tam tikros „Android“ programos yra skirtos jutikliniams įrenginiams ir tinkamai neveikia jūsų nuotolinio valdymo pulte „Fire TV Stick“. Tai atima „FireStick“ vartotojams keletą gerų programų. Pagrindinė priežastis, kodėl negalite naudoti tokių programų, yra todėl, kad jos nesuderinamos su jūsų „Amazon FireStick“ nuotoliniu valdymu. Tačiau jei būtų būdas pele, naudojant „FireStick“, panaudoti kai kurias iš šių programų.

Pelės žymiklį galite gauti savo „FireStick“ sąsajoje, neprijungdami prie jo fizinės pelės. Viskas, ko jums reikia, yra „Mouse Toggle“ programa. Šiame vadove mes išmoksime įdiegti „Mouse Toggle“ „FireStick“. Pelės žymiklį galite manevruoti naudodami nuotolinio valdymo pulto naršymo mygtukus. Norėdami spustelėti objektą, užveskite pelės žymiklį ant jo ir paspauskite Pasirinkite mygtuką nuotolinio valdymo pulte.

Dėmesio „FireStick“ vartotojams: Perskaitykite prieš tęsdami

Visame pasaulyje vyriausybės ir IPT stebi savo vartotojų internetinę veiklą. Jei „Fire TV Stick“ rastumėte transliuojamą autorių teisių saugomą turinį, galite patekti į rimtas bėdas. Šiuo metu jūsų IP yra matomas visiems. Primygtinai rekomenduoju įsigyti gerą „FireStick“ VPN ir paslėpti savo tapatybę, kad filmo žiūrėjimo patirtis nepasisuktų blogai..

aš naudoju „ExpressVPN“ kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN pramonėje. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon Fire TV Stick“. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei jums nepatinka jų paslaugos, visada galite paprašyti grąžinti pinigus. „ExpressVPN“ taip pat turi specialų susitarimą, kur galite gaukite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupykite 49% pagal metinį planą.

Štai priežastys, kodėl turite visą laiką naudoti VPN.


Skaitykite:
Kaip įdiegti ir naudoti VPN „FireStick“

Pelės perjungimo programa, skirta „Fire TV Stick“: diegimo vadovas

Pirmiausia nustatykime „FireStick“ įrenginį, kad jis leistų įdiegti trečiųjų šalių programas. „Mouse Toggle“ programa, kurią ketiname įdiegti, taip pat yra trečiųjų šalių programa. Atlikite šiuos veiksmus:

1 žingsnis: Įjunkite „FireStick“ įrenginį ir atidarykite Nustatymai pagrindiniame ekrane (parinktis „Nustatymai“ yra meniu juostoje ekrano viršuje)

pelės perjungimas priešgaisrinei televizijai

2 žingsnis: Eikite į Įrenginys ir atidarykite jį kitame ekrane

pelės perjungimas ant židinio

3 veiksmas: Dabar atidaryta Gamintojo nustatymai

kaip įdiegti pelės perjungimą

4 veiksmas: Pažiūrėkite ar Programos iš nežinomų šaltinių yra IŠJUNGTA arba ĮJUNGTA. Jei jis išjungtas, spustelėkite jį, kad jį įjungtumėte.

pelės perjungimas

5 veiksmas: Atsiranda įspėjamasis pranešimas, informuojantis apie riziką, įgalinančią programas iš nežinomų šaltinių. Ignoruokite šį pranešimą. Ketinate įdiegti „Mouse Toggle“ programą, kurią aš asmeniškai naudojau. Tai saugi programa.

Spustelėkite Įjungti

programos iš nežinomų šaltinių, esančios „Fire TV“ lazde

Dabar „FireStick“ įdiegs bet kurią trečiųjų šalių programą. Pradėkime nuo pelės perjungimo.

6 veiksmas: Pirmas dalykas, kurio jums reikia, yra šoninio krautuvo programa. „FireStick“ neleidžia tiesiogiai atsisiųsti failų naršyklėje. Rekomenduoju Siuntėjas programa. Tai labai efektyvus „FireStick“ šoninio krovimo įrankis. Įdiekite „Downloader“ „FireStick“ ir paleiskite ją. Šią programą galite lengvai gauti iš „Amazon Store“

7 veiksmas: Pagrindinis „Downloader“ ekranas atrodo taip. Kaip matote, Namai parinktis kairėje jau yra spustelėta. Dešinėje yra laukas, kuriame galite įvesti šaltinio URL, iš kurio bus atsisiųsta pelės perjungimo funkcija.

Spustelėkite šį URL lauką

„downloader“ programa

8 veiksmas: Pamatę ekrano klaviatūrą įveskite šį URL (kaip jūsų įrenginyje) (žiūrėkite žemiau esantį vaizdą):

Skirta „Fire Stick Gen 1“, „Fire Stick Gen 2“, „Fire TV 1“, „Fire TV 2“, „Fire TV Cube“ - https://www.firesticktricks.com/mouse

Jei turite „FireStick 4K“, „Fire TV 3“ ar „Fire TV Edition“, naudokite šią nuorodą - http://bit.ly/mousefire

Pataikė EI įvedę URL

pelės perjungimas gaisro TV apk

9 veiksmas: Leiskite „Downloader“ programai atsisiųsti pelės perjungimo APK failą. Tai gali užtrukti kelias minutes.

atsisiųskite pelės perjungimą apk ant ugniažolės

10 veiksmas: „Downloader“ yra tai, kad jums nereikia rankiniu būdu vykdyti atsisiųsto APK. Jis paleidžia failą ir automatiškai pradeda diegimą. Dabar turėtumėte pamatyti šį raginimą.

Spustelėkite Diegti

ugniažolės pele

11 veiksmas: Dabar palaukite, kol „Mouse Toggle APK“ bus įdiegta įrenginyje

12 veiksmas: Diegimo patvirtinimą gausite naudodami Programa įdiegta greitą, kuris rodo.

Kai paspausite Atviras čia iškart paleisite „Pelės perjungimo“ programą. Vėliau programą paleisime ir naudosime vėliau.

Pirmiausia spustelėkite padaryta ir grįžkite į „Downloader“ programą. Aš jums parodysiu, kaip ištrinti ką tik atsisiųstą „Mouse Toggle“ APK. Įdiegus APK failus nereikia. Atlaisvinkime šiek tiek vietos.

pelės perjungimas ugniagesiams

13 veiksmas: Spustelėkite Ištrinti

pelės perjungimas

14 veiksmas: Spustelėkite Ištrinti dar kartą

pelės perjungimas apk

Sėkmingai pašalinote APK failą iš „FireStick“.

Kaip pasiekti ir naudoti pelės perjungimą per „FireStick“

Visas programas, kurias įdiegiate „FireStick“, galite pasiekti iš Jūsų programos & Kanalai skyrius. Štai kaip galite ten patekti:

  • Paspauskite ir palaikykite Namai mygtuką ant jūsų „FireStick“ nuotolinio valdymo pulto maždaug 5 sekundes
  • Kai pasirodys meniu ekranas, spustelėkite Programos
  • Ten esate savo programose & Kanalai

Dabar slinkite žemyn iki apačios naudodamiesi nuotolinio valdymo pultu, kur rasite „Pelės perjungimo“ programą. Atminkite, kad diegdami programą jos piktograma pasirodys jūsų programų apačioje & Kanalai. Kitas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra tai, kad neseniai įdiegtos programos nerodomos jūsų „FireStick“ pagrindiniame ekrane.

Norėdami perkelti bet kurią programą į pagrindinį ekraną, pasirinkite programos piktogramą skiltyje „Jūsų programos“ & Kanalai skiltyje ir paspauskite nuotolinio valdymo pulto meniu mygtuką. Dabar spustelėkite Perkelti ir perkelkite piktogramą į vieną iš viršutinių eilučių.

Dabar aš jums parodysiu, kaip naudoti pelės perjungimą.

Pirmiausia, kad „Mouse Toggle“ programa veiktų, ADB derinimas turi būti įjungtas. Štai kaip galite jį įjungti: „FireStick“ pagrindinis ekranas > Nustatymai > Įrenginys > Gamintojo nustatymai > ADB derinimas

Atidarykite programą iš jūsų programų & Kanalų skyrius. Taip atrodo programa. Yra tik vienas ekranas.

pelės perjungiklis, skirtas ugnies TV lazdai

Įsitikinkite Įgalinti pelių tarnybą parinktis įjungta. Jei norite, kad pelės paslauga veiktų paleidžiant „FireStick“, antrąją parinktį palaikykite įjungtą. Aš rekomenduoju jį išlaikyti. „Mouse Toggle“ yra tik 2 MB programa, o jos laikymas visą laiką neturi įtakos įrenginio našumui.

Įjungus pelių tarnybą, Statusas ekrano apačioje kairėje turėtų pasakyti prasidėjo.

Jei būsena įstrigo pradedant tada gali tekti įjungti ir vėl įjungti ADB derinimą. Galite spustelėti programos ADB NUSTATYMAI mygtuką, kad ją išjungtumėte ir įjungtumėte. 

pele perjungti programos ekraną ant ugniažolės

Tai maždaug tiek apie sąsają. Leiskite man dabar parodyti jums, kaip naudoti pelės žymiklį su bet kuria programa.

Kaip pavyzdį naudosiu „Showbox HD“, nes šios programos negalima naršyti naudojant nuotolinio valdymo pultą „FireStick“. Čia yra „Showbox HD“ pagrindinis ekranas:

kaip naudoti pelės perjungimą ugnies TV lazda

Kaip matote, viršutiniame kairiajame kampe yra meniu. Negaliu prieiti prie jos, nepaspaudus pelės mygtuko. Bet kol kas mano TV ekrane nėra pelės žymeklio. Taigi, kaip aš tai įgyvendinu?

Norėdami pamatyti pelės žymiklį, viskas, ką jums reikia padaryti, tai greitai paspausti mygtuką Paleisti / pristabdyti mygtuką nuotolinio valdymo pulte „Amazon FireStick“ du kartus.

Aš tai padariau ir manevravau pelės žymeklį virš meniu. Dabar man tereikia paspausti Pasirinkite mygtuką nuotolinio valdymo pulte, norėdami spustelėti meniu.

kaip naudotis pele pele perjungti

Pasirodo šis meniu. Dabar galiu naudoti pelės žymiklį, kad užveskite pelės žymeklį ir spustelėkite bet kurį norimą meniu elementą.

pelės perjungimas priešgaisrinei televizijai

Spustelėjau Filmai ir buvau nukreiptas į ekraną, kuriame yra filmų sąrašas. Vėlgi, naudodamas pelės žymiklį, galiu atidaryti bet kurį filmą, kuris man patinka.

Taip pat atkreipkite dėmesį, kad pelės žymiklis dingsta po kelių sekundžių, kai jis nenaudojamas. Tiesiog du kartus paspauskite nuotolinio valdymo pulto mygtuką Paleisti / Pauzė, kad jį sugrąžintumėte.

Kaip slinkti puslapiais perjungiant pelę?

Pirmas dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra parodyti pelės perjungimo žymeklį ekrane, du kartus paspaudžiant nuotolinio valdymo pulto mygtuką Paleisti / Pauzė..

Dabar greitai paspauskite šiuos nuotolinio valdymo pulto mygtukus vienas po kito ta pačia tvarka:

  • Paleisti / pristabdyti
  • Naršymas žemyn

Žymeklis padidės ir bus greitesnis, jis leis jums slinkti puslapiais.

Apvyniokite

„Pelės perjungimas“ leidžia naudoti programas, pvz., „Firebox“, esančias „Firebox“, kurios yra nesuderinamos. Kai pelės žymiklis pasirodo ekrane, galite jį perkelti naudodami nuotolinio valdymo pulto naršymo mygtuką. Galite susisiekti su nesuderinamoje programoje esančiais elementais, kurių negali atlikti įprastos nuotolinės funkcijos. „Mouse Toggle“ yra lengva programa ir manau, kad ją turi turėti kiekvienas „FireStick“ vartotojas.

Susijęs:

Kaip „Jailbreak FireStick“
Kaip atkurti „Kodi“ „FireStick“
Kaip įdiegti „Catmouse“ APK „FireStick“
Kaip įdiegti „Morphix TV“ „FireStick“
Kaip įdiegti „UnlockMyTV“ „FireStick“

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me