Kaip įdiegti “Showbox” “FireStick”

>

„Showbox“ yra viena iš populiariausių „Android“ platformos užsakomųjų trečiųjų šalių programų. Ši programa suteikia jums prieigą prie didžiulės daugialypės terpės filmų ir TV laidų bibliotekos. Kai „Terrarium TV“ nebebus, turite ieškoti kai kurių jo alternatyvų. „Showbox“ yra mūsų geriausių terariumo TV alternatyvų dalis.

Ši programa jau kurį laiką veikia ir ją palaiko aktyvi kūrėjų komanda. Pastebėsite, kad naujas turinys gana reguliariai pridedamas prie „Showbox“. Programa leidžia paleisti turinį SD, HD ir „Full HD“ kokybe. Tai lengva programa, beveik neturinti įtakos įrenginio našumui.

Apie „Showbox“ turite žinoti vieną svarbų dalyką. Jis buvo sukurtas „Android“ mobiliajai platformai ir nėra labai patogus naudoti nuotoliniu būdu. Jei norite sklandžiai naršyti šioje programoje „FireStick“, jums reikės perjungti pelę. Nesijaudinkite, jei tai skamba painiai. Kiekvieną dalį apimsiu atskirai. Pirmiausia jums parodysiu, kaip įdiegti „Showbox“ iš „Aptoide“ prekyvietės. Vėliau aš jums pasakysiu, kaip įdiegti „Mouse Toggle“. Pradėkime!

ATNAUJINIMAS: „Showbox“ buvo išjungtas ir neveikia „FireStick“ ar kituose „Fire TV“ įrenginiuose. Iš geriausių „Showbox“ alternatyvų sąrašo gaukite vieną iš kitų panašių programų.

„FireStick“ demonstravimo dėžutė: diegimo vadovas

Pirmiausia sukonfigūruokime jūsų „FireStick“ / „Fire TV“ / „Cube“, kad jis galėtų priimti trečiųjų šalių programas, tokias kaip „Aptoide“ ir „Showbox“. Reikia tik šiek tiek pakeisti saugos parametrus.

Kai įjungiate „FireStick“ ir esate pagrindiniame ekrane, naudodamiesi nuotolinio valdymo pultu pasirinkite Nustatymai iš meniu juostos viršuje

kaip įdiegti vitriną

Dabar pasirinkite ir atidarykite Įrenginys iš šių variantų rinkinio

vitrinos hd ant laužo

Atviras Gamintojo nustatymai

ugniagesių vitrina

Pasirinkite ir spustelėkite Programos iš nežinomų šaltinių įjungti, jei jis išjungtas

„firestick showbox“ programa

Eikite į priekį ir patvirtinkite savo veiksmus spustelėdami Įjungti. Nesijaudinkite dėl įspėjamojo pranešimo. „Showbox“ ir „Aptoide“ yra saugios programos

parsisiųsti ugnies lazda

Dabar jūsų „FireStick“ įrenginys yra paruoštas. Galite įdiegti bet kurią norimą trečiųjų šalių programą.

Įdiekite „Aptoide“ „FireStick“

„Aptoide“ yra trečiųjų šalių programų parduotuvė, kuri veikia kaip alternatyva „Amazon Store“ „FireStick“. Šioje programų rinkoje yra dešimtys nuostabių programų, kurių niekada nerasite „Amazon Store“.

Pirmas dalykas, kurį norite padaryti, yra įdiegti „Aptoide“ programų parduotuvę savo įrenginyje. Įdiegę „Aptoide“ „FireStick“ galite gauti „Showbox“ ir daugybę kitų nuostabių programų.

„Aptoide“ yra „Android“ programų parduotuvė, pirmiausia skirta „Android“ mobiliesiems telefonams. Kai kurios čia esančios programos gali neįdiegti arba tinkamai neveikti „FireStick“. Tačiau joje vis dar gausu šio įrenginio programų.

Dėmesio „FireStick“ vartotojams: Perskaitykite prieš tęsdami

Visame pasaulyje vyriausybės ir IPT stebi savo vartotojų internetinę veiklą. Jei „Fire TV Stick“ rastumėte transliuojamą autorių teisių saugomą turinį, galite patekti į rimtas bėdas. Šiuo metu jūsų IP yra matomas visiems. Primygtinai rekomenduoju įsigyti gerą „FireStick“ VPN ir paslėpti savo tapatybę, kad filmo žiūrėjimo patirtis nepasisuktų blogai..

aš naudoju „ExpressVPN“ kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN pramonėje. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon Fire TV Stick“. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei jums nepatinka jų paslaugos, visada galite paprašyti grąžinti pinigus. „ExpressVPN“ taip pat turi specialų susitarimą, kur galite gaukite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupykite 49% pagal metinį planą.

Štai priežastys, kodėl turite visą laiką naudoti VPN.

Įdiekite „Showbox“ „FireStick“ naudodami „Aptoide Store“

Štai žingsniai, kaip greitai įdiegti „Showbox“ „FireStick“ naudojant „Aptoide“ prekyvietę:

1. Paleiskite „Aptoide“ ir atidaromas numatytasis ekranas su Redaktorių pasirinkimas parinktis kairėje jau pasirinkta. Dešinėje pamatysite daugybę populiarių programų. Yra nemaža tikimybė, kad šiame lange rasite „Showbox“ programą

atsisiųsti vitrinos apk ant ugniažolės

Taip pat galite spustelėti Populiariausios programos parinktis kairėje. Šiame skyriuje pateikiamos ir populiariausios „Android“ programos.

ugniagesių vitrinos apk

Jei nerandate „Showbox“ nė vienoje iš dviejų parinkčių, spustelėkite Redaktorių pasirinkimas parinktį dar kartą ir viršutiniame kairiajame kampe pamatysite paieškos piktogramą. Spustelėkite šią parinktį ir suraskite programą.

2. Spustelėkite „Showbox“ piktogramą

vitrinos apk

3. Dabar spustelėkite Diegti mygtuką

atsisiųsti vitriną

4. Pasirodo įspėjamasis pranešimas, kuriame sakoma, kad „Showbox“ yra priklausomos nuo „Google“ paslaugų, todėl jis gali neveikti jūsų „FireStick“ įrenginyje. Nesijaudink dėl to. Mes padarysime šią programą veikiančią naudojant pelės perjungimą.

Spustelėkite Gerai

įdiekite vitriną „apkrovos židiniu“

Palaukite, kol atsisiuntimas bus baigtas

ugniagesių vitrina

5. Kai programą atsisiųsite, pasirodys šis raginimas. Slinkite žemyn iki Kitas mygtuką apačioje dešinėje. Kai jūs einate į mygtuką Kitas, jis pasikeičia į Diegti

kaip įdiegti

6. Spustelėkite Diegti Pereiti

įdiegti demonstravimo laukelį

Palaukite, kol „Showbox“ programa bus įdiegta „FireStick“

kaip gauti vitriną ant ugnies lazdelės

7. Po kurio laiko, Programa įdiegta pasirodys pranešimas. Spustelėkite Atviras paleisti programą. Jei norite paleisti programą vėliau, spustelėkite padaryta. Programą visada galite atidaryti iš Jūsų programos & Kanalai.

pridėkite vitriną ant laužo

Tai bus viskas!

Svarbu: įdiekite pelės perjungimą, jei norite naudoti „Showbox“

Prisiminkite įspėjamąjį pranešimą, kurį „Aptoide“ išmetė į ekraną sakydamas, jog „Showbox“ yra priklausomos nuo „Google Services“ ir gali neveikti jūsų „FireStick“ įrenginyje?

„Showbox“ nėra pirmiausia skirtas „FireStick“. Tai nėra tiksliai nutolusi. Negalite naršyti po programą naudodamiesi tik „Amazon FireStick“ nuotolinio valdymo pultu. Norėdami naudoti šią programą, jums reikia papildomos programos, pavadintos „Pelės perjungimas“.

„Pelės perjungimo“ programa leidžia pele įjungti „FireStick“ ekrane. Šis žymiklis gali būti naudojamas norint spustelėti įvairius „Showbox“ elementus, kurių jūsų įprastinė nuotolinė funkcija negali pasiekti. Rodyklė manevruojama naudojant nuotolinio valdymo pulto naršymo mygtukus. Eikite į priekį ir įdiekite pelės perjungimą „FireStick“ naudodami žemiau esančią nuorodą.

Kaip įdiegti pelės perjungimą ant „Fire TV Stick“

Įdiegę pelės perjungimo programą, atidarykite ją ir įgalinkite pelės perjungimo paslaugą. Norėdami parodyti pelės žymeklį, viskas, ką jums reikia padaryti, yra greitai paspausti mygtuką Paleisti / pristabdyti mygtuką nuotolinio valdymo pulte du kartus.

Naudodami „Peles Toggle“ „FireStick“ galite naudoti „Showbox“ visas kitas programas, kurios nėra pritaikytos nuotoliniam valdymui..

Apvyniokite

Kai „Terrarium TV“ buvo gyvas, man beveik nereikėjo ieškoti jokios kitos užsakomosios programos. Dabar, kai „Terrarium“ televizoriaus nebėra, aš buvau priverstas tyrinėti kitas galimybes. Tiesa, kad prie šios išskirtinės pramogų platformos, kuri mums tarnavo gana ilgą laiką, gali priartėti nedaug programų. Tačiau vis dar turime pramogų poreikių ir jie turi būti patenkinti.

„Showbox“ gali būti ne pats geriausias „FireStick“ pasirinkimas, nes tam reikalinga papildoma „Mouse Toggle“ programa. Tačiau tai yra perspektyvus pasirinkimas, leidžiantis žiūrėti daug filmų ir laidų. Be „Showbox“, galbūt norėsite apsvarstyti ir šias programas:

  • „UnlockMyTV APK“
  • „OneBox HD“
  • Kino APK
  • „CatMouse“ APK
  • Kodi

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me