Kaip įdiegti „SportsDevil“ „Kodi“

>

Šiame vadove aš jums parodysiu, kaip įdiegti „SportsDevil“ priedą „Kodi 18 Leia“ ir „Kodi Krypton 17.6“. Čia pateiktos instrukcijos gali būti naudojamos norint įdiegti „SportsDevil“ visuose „Kodi“ palaikomuose įrenginiuose, įskaitant, bet tuo neapsiribojant, „Amazon FireStick“, „iOS“. & „Android“ mobiliesiems telefonams, „Windows“ & „Mac“. 

„SportsDevil“ kadaise buvo laikomas šventuoju sporto mėgėjų ir entuziastų Gralu. Nesvarbu, ar tai būtų NFL, NBA, NHL, Anglijos „Premier League“, „Cricket“, „Soccer“, „Hockey“, UFC ar bet kuri kita svarbi sporto šaka, „SportsDevil“ visa tai transliavo. Visiems buvo kažkas. Dabar priedas gyvena tik iš savo praeities šlovės relikvijų. Tačiau vis tiek galite rasti pakankamai sporto srautų, kad jus priklijuotų. Naudodamiesi šiuo „Kodi“ priedu, galite tiesiogiai transliuoti bet kurį svarbų sporto renginį. Galite žiūrėti įvairių vaizdo įrašų vaizdo įrašus, tokius kaip 480p, 720p, 1080p.

Daugeliui „SportsDevil“ priklausančių svetainių gali būti užblokuotas jūsų IPT, todėl jums reikia gero VPN, kad „Kodi“ galėtų ją apeiti (atkreipkite dėmesį, kad mes niekada neskatinsime savo skaitytojų prisijungti prie nelegalios medžiagos, todėl prieikite prie jų savo pačių rizika. Galite patikrinti daugiau apie teisinius klausimus, susijusius su Kodi, rasite čia.)

„SporstDevil“ galima įdiegti „Kodi“ tiesiogiai įdiegiant atgaminimą iš šaltinio kelio arba atsisiunčiant ZIP failą. Abu šie metodai yra išdėstyti šiame vadove.

: Daugelis vaizdo įrašų nėra transliuojami įvairiomis kategorijomis. Tačiau nemažai jų vis dar žaidžia. 

Atsisakymas: Šis mokymas yra skirtas tik švietimo tikslams ir mes jokiu būdu neskatiname naudoti priedų neteisėtam naudojimui ar jokiu būdu neturėti prieigos prie neleistino turinio. Taigi patariama skaitytojų nuožiūra.

Kaip įdiegti „SportsDevil Kodi Addon“ „FireStick“ ir asmeniniame kompiuteryje

„SportsDevil“ vis dar yra labai populiarus „Kodi“ priedas ir jį galima atsisiųsti iš daugybės saugyklų. Šiame vadove įdiegsime „SportsDevil“ naudodami „EzzerMacs“ atpirkimo įrašą, tačiau jūs galite laisvai naudoti bet kurį.

Dėmesys „KODI“ vartotojams: Perskaitykite prieš tęsdami

„Kodi Addons“ / „build“ siūlo neribotą srautinį turinį, tačiau taip pat gali patekti į teisines problemas, jei sugaunate srautinius filmus / TV laidas / sportą. „Kodi“ vartotojams primygtinai rekomenduojama visada prisijungti prie VPN, kai srautai perduodami internetu. Geras „Kodi“ VPN slepia jūsų tapatybę, aplenkia vyriausybės stebėjimą, geografiškai užblokuotą turinį ir IPT trapėjimą (tai taip pat padeda srautui kaupti be buferio)..

Aš naudoju „ExpressVPN“, kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon FireStick“. Gausite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupysite 49% pagal savo metinius planus. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei nesate patenkintas, visada galite paprašyti grąžinti pinigus.

Spustelėkite ČIA, kad gautumėte 3 mėnesius nemokamus ir sutaupytumėte 49% „ExpressVPN“

Skaitykite: Kaip įdiegti ir naudoti „Kodi“ VPN

Diegimo sąlyga

Jei norite leisti įdiegti „SportsDevil“, kuris yra trečiosios šalies priedas, „Kodi“ nustatymuose turite įjungti nežinomus šaltinius. Atlikite šiuos veiksmus:

  • Spustelėkite Kodi Nustatymai iš pagrindinio ekrano (viršuje kairėje)
  • Spustelėkite Sistema jei naudojate Kodi Leia arba Sistemos nustatymai ant Kodi Krypton
  • Pasirinkite Priedai kairėje ir dešinėje įjunkite Nežinomi šaltiniai
  • Spustelėkite Taip išlaikyti parinktį įjungtą

Kai tai padarysite, atlikite toliau nurodytus veiksmus, kad įdiegtumėte „SportsDevil Kodi Addon“.

1 ŽINGSNIS: Paleiskite „Kodi“ savo kompiuteryje arba „Amazon Fire TV“ ir atidarykite Nustatymai meniu, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau.

sportinis velnias Kodi

2 ŽINGSNIS: Dabar eik į Failų tvarkyklė.

kodi sportsdevil

3 ŽINGSNIS: Dabar spustelėkite atidaryti Pridėti šaltinį.

sportsdevil repo

4 ŽINGSNIS: Kai tik paspausite atidaryti Pridėti šaltinį, pasirodys iššokantis langas. Spustelėkite  ant to lango. Kitame lange įveskite šį URL, kaip matote žemiau esančiame paveikslėlyje: - http://www.lvtvv.com/repo/

Naudokitės nuoroda http://ezzer-mac.com/repo

„Kodil“ šaltinio nebėra

sportsdevil kodi addon

5 ŽINGSNIS: Kitame iššokančiame meniu jūsų paklaus medijos šaltinio pavadinimo. Tiesiog įveskite Kodilis kaip parodyta žemiau. Patikrinkite, ar teisingai įdėjote viską, nes tai labai svarbu, tada spustelėkite Gerai.

kaip įdiegti

6 ŽINGSNIS: Dabar saugykla bus atsiųsta. Dabar grįžkite į pagrindinį „Kodi“ meniu, keletą kartų paspausdami grįžimo mygtuką, ir atidarykite Priedai Meniu.

kodi sportsdevil

7 ŽINGSNIS: Dabar spustelėkite atidaryti Pakuočių montuotojas (atvirojo lango piktograma kairėje viršuje, kaip parodyta žemiau).

„SportsDevil Kodi“

8 ŽINGSNIS: Dabar spustelėkite atidaryti Įdiekite iš ZIP failo.

sportinis velnias Kodi

9 ŽINGSNIS: Dabar pasirinkite Kodilis ar bet kurį kitą šaltinį, kurį pasirinkote anksčiau, po kurio sekėte saugykla.kodil-1.3.zip repository.EzzerMacsWizard.zip

kodi addon sportsdevil

10 ŽINGSNIS: Taip bus pradėtas „EzzerMacs“ saugyklos diegimas. Diegimas užtruks tik keletą sekundžių. Dabar grįžkite į ankstesnį meniu ir šį kartą pasirinkite Įdiekite iš saugyklos vietoj  Įdiekite iš ZIP failo.

kaip įdiegti sportsdevil ant kodi

11 ŽINGSNIS: Dabar spustelėkite atidaryti „Kodil“ saugykla „EzzerMacs“ vedlio saugykla tada pasirinkite Vaizdo įrašų priedai. Čia pamatysite daug priedų, todėl slinkite žemyn, kol rasite „SportsDevil“.

„SportsDevil Kodi“

12 ŽINGSNIS: Spustelėkite atidaryti „SportsDevil“. Kitame meniu pasirinkite Diegti. Keli įspėjimai gali pasirodyti, bet nekreipkite į juos dėmesio. Jei neįjungėte diegimo iš nežinomų šaltinių, pateksite į nustatymų meniu, tiesiog įjunkite jį ir grįžkite čia. Spustelėjus diegti, diegimas prasidės.

kodi sportsdevil

(Tik „Kodi Leia“) Spustelėję Įdiegti, turėsite spustelėti Gerai iškylančiajame, kuris pasirodys šalia

13 ŽINGSNIS: Tai pradės diegimą. Įdiegę galite tiesiog eiti į priedų meniu ir rasti „SportsDevil“ ten, vaizdo įrašų priedų skiltyje. Dabar tiesiog atidarykite jį ir mėgaukitės sporto pasauliu naudodamiesi „SportsDevil“ savo kompiuteryje arba „Amazon Fire TV“.

kodi sportsdevil

Tai buvo vienas iš „SportsDevil“ įdiegimo „Kodi“ būdų. Tai yra populiariausias metodas. Tačiau yra dar vienas būdas įdiegti priedus „Kodi“. Tai yra tiesioginis ir trumpesnis, tačiau jis neveiks „FireStick“.

Prieš pradėdami transliaciją naudodamiesi „Kodi Addons / Builds“, norėčiau jus perspėti, kad viskas, ką transliuojate „Kodi“, yra matoma jūsų IPT ir vyriausybei. Tai reiškia, kad transliuodami autorių teisių saugomą turinį (nemokami filmai, TV laidos, sportas) galite patekti į teisines problemas.

„Kodi“ vartotojams primygtinai rekomenduojama prijungti VPN srautinio perdavimo metu. „Kodi“ VPN apeis IPT atleidimą, vyriausybės priežiūrą ir populiarių priedų geografinį ribojimą. Aš visada jungiuosi „ExpressVPN“ visuose savo srautinio perdavimo įrenginiuose ir siūlau jums padaryti tą patį.

„ExpressVPN“ yra greičiausias ir saugiausias VPN. Kartu suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Reiškia, jūs galite laisvai ja naudotis pirmąsias 30 dienų ir, jei nesate patenkintas atlikimu (o tai labai mažai tikėtina), galite paprašyti grąžinti visą pinigų sumą..

PASTABA: Mes neskatiname pažeisti autorių teisių įstatymų. O kas būtų, jei netyčia baigtumėte srautinį turinį iš neteisėto šaltinio? Ne visada lengva pasakyti skirtumą tarp teisėto ir neteisėto šaltinio.

Taigi, prieš pradėdami transliaciją „Kodi“, atlikite 3 paprastus veiksmus, kaip gauti VPN apsaugą.

1 žingsnis: Gaukite „ExpressVPN“ prenumeratą ČIA.

2 žingsnis: Spustelėkite ČIA norėdami atsisiųsti ir įdiegti „ExpressVPN“ programą į savo įrenginį.

3 veiksmas: Spustelėkite maitinimo piktogramą, kad prisijungtumėte prie VPN serverio. Tai viskas. Dabar jūsų ryšys saugus, naudojant greičiausią ir geriausią „Kodi“ VPN.

prijunkite expressvpn for kodi

Kaip įdiegti „SportsDevil“ „Kodi“ (PC)

Norėdami gauti „SportsDevil“ kompiuteryje, naudokite aukščiau pateiktą metodą, taip pat šis metodas nebeveikia.

1 ŽINGSNIS: Šis metodas apima saugyklos atsisiuntimą tiesiai iš ZIP failo. Iš šios nuorodos atsisiųskite šį „Zip“ failą http://www.lvtvv.com/repo/repository.kodil-1.3.zip ir atsiminkite katalogą, kuriame išsaugojote ZIP failą.

2 ŽINGSNIS: Dabar paleiskite „Kodi“ savo asmeniniame kompiuteryje arba „Fire TV“ ir atidarykite Priedai Meniu, kaip parodyta paveikslėlyje žemiau.

kaip įdiegti sportsdevil ant kodi

3 ŽINGSNIS: Dabar eik į Pakuočių montuotojas (atidaryto lango piktograma viršuje kairėje, kaip parodyta žemiau) ir atidarykite.

„SportsDevil Kodi“

4 ŽINGSNIS: Dabar spustelėkite atidaryti Įdiekite iš ZIP failo eikite į katalogą, kuriame išsaugojote ZIP failą, ir pasirinkite jį. Tai automatiškai įdiegs „Kodil“ saugyklą jūsų „Kodi“. Įdiegę, viršuje dešinėje pamatysite iššokantį pranešimą, kuriame sakoma, kad priedas atnaujintas.

„SportsDevil Kodi“

5 ŽINGSNIS: Dabar grįžkite į 3 veiksmą ir atidarykite Pakuočių montuotojas. Šį kartą spustelėkite atidaryti Įdiekite iš saugyklos.

kaip įdiegti sportsdevil ant kodi

6 ŽINGSNIS: Dabar spustelėkite atidaryti Kodilis Saugykla tada pasirinkite Vaizdo įrašų priedai. 

„Kodi SportsDevil“

7 ŽINGSNIS: Dabar slinkite žemiau, kol rasite „SportsDevil“ ir įdiekite tai, kaip padaryta aukščiau pateiktame metode, tiesiog vykdydami nurodymus.

kodi SportsDevil

8 ŽINGSNIS: „Voila, Sports Devil“ buvo sėkmingai įdiegtas jūsų „Kodi“. Dabar atsisėskite ir mėgaukitės NFL, NBA, kriketu, ledo rituliu, UFC ar bet kuria kita svarbia sporto šaka savo „Amazon Fire“ televizoriuje ar asmeniniame kompiuteryje..

kaip įdiegti sportsdevil ant kodi

Norėdami įdiegti „Sportsdevil“ „Kodi 18 Leia“ arba „Kodi 17.6 Krypton“, galite naudoti bet kurį iš aukščiau paminėtų dviejų būdų. Kai tik tai padarysite, jūsų žinioje bus sporto renginių vandenynas. Galite tiesiog atsisėsti ant savo sofos ir mėgautis mėgstama sporto šaka. Bet visa tai turėtumėte apsvarstyti, ar gauti „Kodi“ VPN aukščiausią prioritetą.

Kaip ir bet kurioje programinėje įrangoje, „Kodi“ taip pat nėra klaidų. Dažniausios problemos, apie kurias pranešė vartotojai, yra buferizavimas ir lėtas srautinis perdavimas. Jei susiduriate su problemomis, štai, kaip išspręsti „Kodi“ buferio funkciją, atlikite šiuos veiksmus.

Vaizdo įrašas: Kaip įdiegti „Sportsdevil Kodi Addon“

Jei susiduriate su problemomis diegdami „Sportsdevil“ priedą „Kodi“, peržiūrėkite žemiau pateiktą vaizdo įrašą.

Nepavyko įdiegti „SportsDevil“

Yra keletas priežasčių, kodėl papildymo diegimas gali nepavykti, ir mes turime pažvelgti į kiekvieną atskirai, pradedant nuo pagrindinio.

Pats svarbiausias trikčių šalinimo aspektas yra vietinių problemų nustatymas ir pašalinimas. Taigi, įsitikinkite, kad įrenginys turi prieigą prie interneto. Pabandykite paleisti bet kurią kitą programą, kuri naudoja internetą, arba atidarykite svetainę naršyklėje. Jei nėra ryšio, prieš pradėdami diegti „SportsDevil“, išspręskite interneto problemas. Jei internetas veikia gerai, o priedas vis tiek nebus įdiegtas, turėsime ieškoti kitų sprendimų.

Dažnai problema yra serveryje, kuriame yra saugykla. Išmokome įdiegti „Sports Devil“ iš „EzzerMacs“ saugyklos, kuri iki šiol yra viena iš plačiausiai naudojamų saugyklų šiomis dienomis. Tačiau žinoma, kad yra ir prastovų. Taigi, jei diegimo proceso metu negalite pridėti „EzzerMacs“ saugyklos kaip šaltinio, gali kilti problemų dėl serverio. Kai kyla serverio problemų, geriausia, ką galite padaryti, tai palaukti, kol ji vėl pradės veikti.

Taip pat rekomenduočiau perkrauti savo įrenginį, kuris taip pat perkraus „Kodi“ ir atnaujins sistemos failus. Daugybę kartų problemą išsprendžia paprastas perkrovimas.

Jei atrodo, kad niekas neveikia ir esate tikri, kad serveris veikia gerai, gali reikėti iš naujo nustatyti „Kodi“ ir iš naujo įdiegti „Sports Devil“ priedą. „Kodi“ nustatymas iš naujo sunaikina visus jūsų duomenis ir priedus. Tačiau kai kuriuos dalykus galite išgelbėti sukurdami „Kodi“ duomenų atsarginę kopiją.

„SportsDevil“ neveikia

„SportsDevil“ yra priglobta „EzzperMacs“ saugykloje ir dažniausiai šiame šaltinyje yra patikimi priedai. Bet kiekvienas „Kodi“ priedas gali susidurti su problemomis, kad ir kaip retai tai būtų.

Jei „SportsDevil“ po įdiegimo neveikia, pirmiausia norėtumėte patikrinti, ar jūsų įrenginys vis dar turi prieigą prie interneto.

Jei internetas iš tikrųjų veikia, o SportsDevil ne - vėl gali kilti serverio problema. Ir, kaip minėjau anksčiau, jei kaltininkas yra serveris, laukimas yra vienintelis sprendimas.

Jei pakankamai ilgai laukėte, kad greičiausiai tai nebus serverio problema, išbandykite vietinius trikčių šalinimo būdus.

Išeik iš Kodi ir paleisk įrenginį iš naujo. Paleidus iš naujo, išsprendžiama daugybė problemų, todėl greičiausiai taip pat bus išspręsta „SportsDevil“.

Jei tai neveikia, pašalinkite „SportsDevil“ apsilankę „Kodi“ pagrindiniame ekrane > Priedai > Vaizdo įrašų priedai ir iš naujo įdiekite jį. Yra tikimybė, kad kai kurie failai gali būti sugadinti arba sugadinti. Norėdami iš naujo įdiegti šį priedą, vykdykite tą patį diegimo procesą, kurį aprašiau aukščiau.

Ir kai nė vienas iš jų neveikia, Kodi atstatymas gali būti paskutinė priemonė.

Jei gautumėte kokį nors konkretų klaidos pranešimą, rekomenduočiau pasidaryti ekrano kopiją ir pasidalinti ja komentarų skiltyje. Stengsiuosi išspręsti problemą. Taip pat galbūt norėsite patikrinti ir bendrinti „Kodi“ žurnalą. Tai padės nustatyti tikslią problemos priežastį.

Susijęs:

  • Geriausi „Kodi“ pastatai
  • Kaip įkalinti „Amazon FireStick“
  • Kaip įdiegti „Exodus Redux“ į „Kodi“

Spustelėkite čia, kad gautumėte slaptus virvių pjovimo triukus tiesiai į gautuosius.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me