Kaip įdiegti „TeaTV“ „FireStick“

>

Kai prieš kurį laiką pirmą kartą prisijungiau prie „TeaTV“, man patiko programa, tačiau jos nekreipiau labai atidžiai, nes jau naudodavau „Terrarium TV“ savo „Fire TV Stick“. Aš buvau šimtu procentų patenkintas „Terrarium TV“ ir todėl maniau, kad nereikia kito varianto. Tačiau visa tai aš nuolat girdėjau apie savo arbatą iš savo draugų ir internetiniuose forumuose.

Nors „TeaTV“ sklandžiai veikė „Android“ išmaniuosiuose telefonuose, tai nebuvo tiksliai „FireStick“ nuotolinio valdymo priemonė. Tai turbūt viena didžiausių priežasčių, kodėl aš to nesilaikiau. Prieš kelias dienas sužinojęs, kad „Terrarium TV“ siūlo galutinį skelbimą, iškart pradėjau ieškoti alternatyvų. Nepavyko ilgai prisiminti „TeaTV“ ir džiaugiuosi, kad tai padariau.

Įdiegiau naujausią „TeaTV“ versiją „FireStick“ ir su malonumu sužinojau, kad programa buvo modifikuota ir dabar visiškai suderinama su nuotolinio valdymo pultu. „TeaTV“ siūlo profesionaliai atrodančią sąsają, naršymo sklandumą ir neįtikėtiną naudojimo paprastumą. Programa visada turėjo patikimą daugialypės terpės biblioteką ir dabar esu laiminga, kad galiu ją naudoti kaip terariumo TV alternatyvą.

Aš rekomenduoju „TeaTV“ per „FireStick“ kaip vieną iš tinkamiausių TTV alternatyvų. Tai yra pilnas žiniasklaidos namas. Šiame vadove mes mokomės įdiegti „TeaTV“ „FireStick“ ar „Fire TV“ ar „Fire TV Cube“. Skaitykite toliau!

Dėmesio „FireStick“ vartotojams: Perskaitykite prieš tęsdami

Visame pasaulyje vyriausybės ir IPT stebi savo vartotojų internetinę veiklą. Jei „Fire TV Stick“ rastumėte transliuojamą autorių teisių saugomą turinį, galite patekti į rimtas bėdas. Šiuo metu jūsų IP yra matomas visiems. Primygtinai rekomenduoju įsigyti gerą „FireStick“ VPN ir paslėpti savo tapatybę, kad filmo žiūrėjimo patirtis nepasisuktų blogai..

aš naudoju „ExpressVPN“ kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN pramonėje. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon Fire TV Stick“. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei jums nepatinka jų paslaugos, visada galite paprašyti grąžinti pinigus. „ExpressVPN“ taip pat turi specialų susitarimą, kur galite gaukite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupykite 49% pagal metinį planą.

Štai priežastys, kodėl turite visą laiką naudoti VPN.


Skaitykite: Kaip įdiegti geriausią VPN „FireStick“

„TeaTV on FireStick“: diegimo būdai

„Tea TV“ yra trečiųjų šalių programa, o ne „Amazon Store“ dalis. Jis turi būti perkeltas į jūsų „FireStick“ įrenginį. Skirtingai nuo įprastų „Android“ mobiliųjų telefonų ar planšetinių kompiuterių, „FireStick“ neleidžia atsisiųsti programų APK tiesiai per populiarias naršykles. Įkelti iš „FireStick“ reikia specialių programų. Čia yra dvi programos, kurias naudosime šiame vadove:

 1. Siuntėjas
 2. ES failų naršyklė

Įgalinti programas iš nežinomų šaltinių

Aš pereisiu prie diegimo metodo. Tačiau prieš tai turite įgalinti „FireStick“, kad galėtų priimti trečiųjų šalių programas, įjungdami programas iš nežinomų šaltinių. Štai ką jums reikia padaryti:

1. Atidarykite Nustatymai iš „FireStick“ pagrindinio ekrano (meniu juosta viršuje)

kaip įdiegti teatv ant židinio

2. Spustelėkite „MyFireTV“ arba Įrenginys

Kaip įdiegti „TeaTV“ „FireStick“

3. Atidaryti Gamintojo nustatymai

kūrėjo parinktys „firestick“

4. Jei Programos iš nežinomų šaltinių išjungtas / išjungtas, įjunkite jį spustelėdami

kaip gauti teatv ant židinio

5. Spustelėkite Įjungti ignoruoti šį įspėjamąjį pranešimą ir patvirtinti savo veiksmus.

įgalinti nežinomus šaltinius židinyje

Įjungus programas iš nežinomų šaltinių, įrenginiui kyla grėsmė tik tada, kai bandote šalutiniu būdu įkelti blogą APK. „Arbatos TV“ APK šaltinis, kuriuo pasidalinsiu su jumis, yra saugus. Aš asmeniškai įdiegiau programą iš šio šaltinio.

Įdiekite „Tea TV“ „FireStick“ naudodami „Downloader“

„Downloader“ yra programa, kuri palengvina „FireStick“ įkėlimą iš šono. Aš laikau tai vienu iš esminių „FireStick“ elementų ir tai yra viena iš pirmųjų programų, kurias diegiu nustatydamas savo įrenginį.

Norėdami atsisiųsti šią programą, eikite į pagrindinį „FireStick“ ekraną. Pradiniame ekrane pasirinkite Paieška kairėje viršuje. Dabar ieškokite programos ir įdiekite ją.

Kai turėsite programą, atlikite šiuos veiksmus:

1 žingsnis: Paleiskite „Downloader“ ir pagrindinio ekrano dešinėje spustelėkite URL lauką (programa atidaroma, kai pagal numatytuosius nustatymus pasirinktas kairysis skirtukas „Pagrindinis“).

teatv ant židinio

2 žingsnis: Įveskite šį URL, kai pasirodys ekrano klaviatūra, ir spustelėkite EI:

https://www.firesticktricks.com/tea

teatv ant židinio

3 veiksmas: „Downloader“ programa prisijungs prie serverio URL, į kurį nurodo, ir pradeda atsisiųsti „TeaTV APK“ iš „FireStick“

teatv ant židinio

4 veiksmas: Kai APK atsisiunčiama, „Downloader“ programa inicijuoja diegimą. Tai, ką dabar turėtumėte pamatyti, yra šis raginimas patvirtinti, ar norite įdiegti „TeaTV“ „FireStick“.

Galite pamatyti Kitas mygtuką apačioje dešinėje. Eikite į šį mygtuką naudodamiesi nuotolinio valdymo pultu „FireStick“

įdiekite teatv apk ant židinio

5 veiksmas: Kitas mygtukas pasikeičia į Diegti mygtuką. Taigi, dabar spustelėkite Diegti

įdiekite teatro ant ugnies TV lazdelės

6 veiksmas: „TeaTV“ įdiegimas „FireStick“ užtruks keletą minučių. Baigę rodomas šis langas su Programa įdiegta patvirtinimas

„TeaTV“ įdiegta. Jei norite, galite spustelėti Atviras apatiniame dešiniajame kampe ir paleiskite jį. Bet aš siūlau spustelėti padaryta kad galėtumėte grįžti į „Downloader“ programą ir ištrinti „TeaTV APK“.

Kodėl ištrinti APK? Kadangi įdiegus programą APK nenaudingas. Išvalykite „FireStick“ saugyklą ištrindami nereikalingus failus.

ugniagesių teatvo vadovas

 7 veiksmas: Spustelėkite Ištrinti

„firestick teatv“ programa

8 veiksmas: Spustelėkite Ištrinti vėl

įdiekite teatv ant židinio

Štai kaip jūs naudojate „Downloader“ programą, kad perkeltumėte „TeaTV“ iš „FireStick“.

Kaip „FireStick“ kartu su „TeaTV“ naudoti saugiai

Prieš pradėdami transliuoti „TeaTV“ naudodami „Fire Stick“, norėčiau jus perspėti, kad viskas, ką transliuojate „TeaTV“, yra matoma jūsų IPT ir vyriausybės. Tai reiškia, kad transliuodamas autorių teisių saugomą turinį (nemokami filmai ir TV laidos) gali patekti į teisines problemas.

Laimei, galite paslėpti savo tiesioginę transliaciją / naršymą naudodami VPN. Virtualus privatus VPT tinklas padeda apeiti IPT atleidimą, vyriausybės priežiūrą ir turinio geografinius apribojimus..

Mes neskatiname pažeisti autorių teisių įstatymų. O kas būtų, jei netyčia baigtumėte srautinį turinį iš neteisėto šaltinio? Ne visada lengva pasakyti skirtumą tarp teisėto ir neteisėto šaltinio.

Aš naudojuosi „ExpressVPN“ mano „Fire Stick“, mobiliajame ir asmeniniame kompiuteryje. Išbandęs kelis mokamus ir nemokamus VPN, galiu pasakyti, kad „ExpressVPN“ yra greičiausias ir saugiausias VPN. Štai kaip pradėti naudoti „ExpressVPN“ „FireStick“ ir apsaugoti srautinę veiklą nuo smalsių akių.

1 žingsnis: Prenumeruokite „ExpressVPN“ ČIA. Kartu suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Reiškia, jūs galite laisvai ja naudotis pirmąsias 30 dienų ir, jei nesate patenkintas atlikimu (o tai labai mažai tikėtina), galite paprašyti grąžinti visą pinigų sumą..

2 žingsnis: Įjunkite „Fire TV“ / „Stick“ ir eikite į „Paieškos“ parinktį, esančią kraštinėje kairėje. Dabar paieškos juostoje įveskite „Expressvpn“ (be kabučių) ir pasirinkite „ExpressVPN“, kai jis pasirodys paieškos rezultatuose

naudokite „expressvpn“ ant ugniakuro, kad būtų galima saugiai transliuoti

3 veiksmas: Spustelėkite „Atsisiųsti“, kad įdiegtumėte „ExpressVPN“ programą, skirtą „Fire TV / Stick“.

„teatv“ programa ant židinio

4 veiksmas: Atidarykite programą ir įveskite prisijungimo duomenis, kuriuos sukūrėte pirkdami „ExpressVPN“ prenumeratą. Spustelėkite „Prisijungti“

kaip gauti expressvpn ant ugnies tv

5 veiksmas: Spustelėkite maitinimo piktogramą, kad prisijungtumėte prie VPN serverio. Tai viskas. Dabar jūsų ryšys yra saugus naudojant greičiausią ir geriausią „FireStick“ VPN.

prijunkite expressvpn ant ugnies lazdelės

Taip pat galite perskaityti išsamesnę informaciją apie „ExpressVPN“ naudojimą su „Fire TV / Stick“.

„TeaTV on Fire TV Stick“, naudojant „ES File Explorer“

„ES File Explorer“ yra dar viena programa, plačiai naudojama kaip „FireStick“ šoninis įkėlėjas. Vėl galite atsisiųsti šią programą iš „Amazon Store“. Tiesiog ieškokite jo pasirinkdami paieškos parinktį pagrindiniame „FireStick“ ekrane.

: „ES File Explorer“ daugiau nesiūlo šoninio įkėlimo funkcijos. Per mėnesį turite sumokėti 9,99 USD. Naudokite „Downloader“ programą, jei ji pasiekiama jūsų regione. Tai yra nemokama.

Įdiegę „ES File Explorer“, atlikite šiuos veiksmus:

1 žingsnis: Paleiskite „ES File Explorer“. Kairėje pusėje pamatysite meniu juostą, kurioje yra išskleidžiamos parinktys. Slinkite žemyn ir spustelėkite Įrankiai. Spustelėjus, jis bus išplėstas. Dabar spustelėkite pirmąją parinktį Atsisiuntimų tvarkyklė

atsisiųskite teatv iš ugniažolės naudodami failų naršyklę

2 žingsnis: Dabar eikite į dešinę „ES Explorer“ pusę ir spustelėkite apačioje +Nauja

teatv montavimo vadovas

3 veiksmas: Šiame dialogo langelyje turi būti du laukai

 • Kelias
 • vardas

teatv už židinio

4 veiksmas: Aukščiau esančiuose laukuose įveskite:

 • Kelias: https://www.firesticktricks.com/tea
 • Vardas: teatv

Tiesą sakant, lauke „Vardas“ galite įvesti bet kurį jums patinkantį vardą. Tai bus nereikšminga. Spustelėkite Parsisiųsti dabar

atsisiųskite teatv už židinio

5 veiksmas: Palaukite, kol „ES File Explorer“ prisijungs prie serverio ir atsisiųskite „TeaTV APK“ iš „Fire TV Stick“ ar „Cube“.

teatv apk

6 veiksmas: Kai tai bus padaryta, spustelėkite Atidaryti failą kai bus paraginta

teatras ant ugnies TV lazdelės ir gaisro TV kubas

7 veiksmas: Tada spustelėkite Diegti

kaip įdiegti teatv ant židinio

8 veiksmas: Dabar jūs būsite nukreipti į diegimo raginimą. Slinkite žemyn iki apatinio dešiniojo kampo iki Kitas mygtukas pasikeičia į Diegti. Spustelėkite Diegti Pereiti

gauti teatv už ugnies lazdą

Dabar tereikia laukti, kol „FireStick“ įdiegs „TeaTV“, o tai neturėtų užtrukti ilgiau nei minutę ar dvi. Įdiegę programą pamatysite šį patvirtinimo pranešimą

9 veiksmas: Spustelėkite Atviras ir paleiskite programą. Spustelėkite padaryta grįžti į „ES File Explorer“. Vėliau galėsite paleisti programą iš savo programų & Kanalai (apie kuriuos papasakosiu kitame skyriuje)

arbatos TV židinio programa

Kaip naudotis „TeaTV“ ant „TV TV Stick“

Visos jūsų programos saugomos Jūsų programos & Kanalai. Štai kaip galite apsilankyti šioje skiltyje:

 • Paspauskite ir palaikykite Namai mygtuką kelioms sekundėms
 • Pamatę iššokantįjį meniu spustelėkite Programos
 • Tai atsidaro Jūsų programos & Kanalai

Kai esate čia, slinkite žemyn, pasirinkite „TeaTV“ programos piktogramą ir spustelėkite ją, kad atidarytumėte programą. Štai kaip galite pasiekti programas iš savo programų & Kanalai.

Galite greičiau pasiekti „TeaTV“, jei jo piktograma buvo „FireStick“ pagrindiniame ekrane. Norėdami perkelti piktogramą į pagrindinį ekraną, turite padaryti:

 • Eikite į savo programas & Kanalai
 • Pažymėkite „TeaTV“ programą
 • Paspauskite ir palaikykite Pasirinkite mygtuką kelioms sekundėms arba paspauskite nuotolinio valdymo pulto meniu mygtuką ir spustelėkite Judėk apatiniame dešiniajame meniu, rodomo televizoriuje, kampe
 • Dabar perkelkite „TeaTV“ piktogramą į vieną iš dviejų viršutinių eilučių
 • Paspauskite mygtuką norimoje vietoje pažymėdami piktogramą Pasirinkite mygtuką nuotolinio valdymo pulte „FireStick“
 • Grįžkite į pagrindinį „FireStick“ ekraną ir rasite skiltyje „Jūsų programos“ esančią „TeaTV“ piktogramą & Kanalų kategorija

Dabar paleiskite „TeaTV“ programą „FireStick“.

Kai pirmą kartą atidarote programą, rodomas šis atsisakymas. Spustelėkite Priimti Pereiti.

kaip naudoti teatv ant židinio

Dabar būsite paraginti pasirinkti norimą subtitrų kalbą. Norėdami tęsti, spustelėkite pasirinktą kalbą. Vėliau galite tai pakeisti programos nustatymuose.

kaip naudoti teatv

Jei norite užsisakyti „TeaTV Subreddit“, spustelėkite „aplankyti kitą“, spustelėkite „Atšaukti“

apžiūrėkite teatrą ant ugnies lazdelės

Štai kaip „TeaTV“ pagrindinis ekranas rodomas „FireStick“. Kaip matote, „TeaTV“ siūlo slidžią, lengvai naudojamą sąsają. Atidarymo ekrane rasite populiarų turinį. Jei norite žiūrėti daugiau, galite naudoti filtro parinktį iš įvairių žanrų ir kategorijų. Jei norite ieškoti bet kokio filmo pagal pavadinimą, atlikėją, režisierių ir tt, taip pat galite naudoti paieškos funkciją viršutiniame kairiajame kampe. Taip pat galite ieškoti TV laidų ir epizodų..

kaip įdiegti ir naudoti teatv. ant ugniakuro

Apvyniokite

„TeaTV“ yra neįtikėtinai populiari pramogų programa, kuri nemokamai suteikia daugybę užsakomųjų filmų ir laidų. Tai greičiausiai programa, kuri yra arčiausiai vietos, „Terrarium TV“ liko atidaryta po jo išjungimo. „TeaTV“ siūlo daugybę aktyvių grandiklių iš kai kurių aukštos kokybės serverių. Ši lengva programa yra tinkamas sprendimas tenkinant visus jūsų poreikius. Šiame vadove išmokote įdiegti „TeaTV“ „FireStick“. Jei turite klausimų ar komentarų, nedvejodami praneškite mums žemiau esančiame komentarų skyriuje.

Susijęs:

Kaip įdiegti „Morph TV“ „FireStick“
Kaip įkalinti „Fire TV Stick“
Kaip įdiegti „Mobdro“ „FireStick“
Kaip įdiegti „Kodi“ į „Fire Stick“

Spustelėkite čia, kad gautumėte slaptus virvių pjovimo triukus tiesiai į gautuosius.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me