Kaip žiūrėti „Hotstar“ JAV / JK (atblokuoti už Indijos ribų)

>

Šiame vadove aš jums parodysiu, kaip žiūrėti „Hotstar“ JAV ar bet kurioje kitoje šalyje. Aš padėsiu jums transliuoti Indijos pramoginį turinį, įskaitant sportą (kriketo) „Hotstar“, už Indijos ribų. Šis straipsnis apims „Hotstar“ prieigą „FireStick“, „Android“, „iOS“ per programą ir kompiuterius, naudojant oficialią svetainę.

Jei norite žiūrėti filmus, laidas ir sportinį turinį iš Indijos, manau, kad „Hotstar“ yra geriausias pasirinkimas. „Hotstar“ yra internetinė srautinių transliacijų paslauga, teikianti tiesioginį TV ir turinį iš Indijos, taip pat atrinktus filmus ir laidas iš kitų šalių, įskaitant JAV ir JK. Kas yra „Netflix“ pasauliui, „Hotstar“ tikriausiai yra Indijai. Ši paslauga turi daugiau nei penkiasdešimt tūkstančių valandų srautiniu būdu perduodamo turinio.

„Hotstar“ taip pat labai populiarus Indijoje, kur tiesiogiai transliuojamos kriketo varžybos, tokios kaip IPL a.k.a Indian Premier League ir ICC World Cup. Nors „Hotstar“ yra populiaresnė „Cricket“ žaidimams, ji transliuoja ir kitas sporto šakas, įskaitant futbolą, tenisą, ledo ritulį, boksą ir dar daugiau. Paslaugą valdo „STAR India“ - vienas didžiausių žiniasklaidos tinklų šalyje. „STAR India“ priklauso „Star Sports“, kuri yra šios bendrovės sporto portfelis. Daugelį „Star Sports“ transliuojamų sporto laidų galima transliuoti „Hotstar“.

„Hotstar“ oficialiai galima įsigyti JAV, Jungtinėje Karalystėje ir kai kuriose kitose šalyse. Tačiau didžioji dalis indiško turinio yra geografiškai riboti. Dar nenusivilkite. Šiame žingsnyje aš jums parodysiu, kaip gauti neribotą prieigą prie „Hotstar India“ turinio iš bet kurios pasaulio vietos, nesvarbu, kurioje šalyje ar žemyne ​​jūs gyvenate.. 

Žiūrėkite „Hotstar“ JAV ar bet kuriame pasaulio kampelyje

„Hotstar“ yra Indijos pramogų programa, kurios dauguma filmų, laidų, sporto srautų yra skirti tik Indijai. Nors „Hotstar“ oficialiai galima įsigyti ne Indijos šalyse, tokiose kaip JAV ir JK, turinys yra ribojamas. Be to, „Hotstar“ paslaugos kainuoja daug daugiau už Indijos ribų.

Nors jūs mokate beveik 15 USD, kad užsiprenumeruotumėte „Hotstar“ metines paslaugas Indijoje, kad galėtumėte nevaržomai naudotis visomis aukščiausios kokybės turinėmis, JAV turite mokėti 99,99 USD per metus; beveik 7 kartus daugiau nei sumokėtumėte už Indijos „Hotstar“ metinę prenumeratą). Be to, jūs net negaunate prieigos prie visos turinio bibliotekos.

Laimei, jūs galite žiūrėti viską, ką indėnai stebi „Hotstar“, ta pačia kaina, net jei gyvenate JAV ar bet kurioje kitoje šalyje, išskyrus Indiją. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai naudoti VPN paslaugą.

VPT nustatys jūsų buvimo vietą Indijoje, prijungdamas jus prie vieno iš Indijos serverių. Tai leis pasiekti indėnišką „Hotstar“ versiją. VPT taip pat įsitikina, kad visos jūsų internetinės veiklos yra užmaskuotos, o interneto ryšys yra saugus.

Aš ilgą laiką naudojuosi VPN. Išbandęs ir išbandęs keletą VPN paslaugų, pagaliau atsiskaitydavau už „ExpressVPN“, kuria naudojuosi jau gana seniai. Ribotą laiką „ExpressVPN“ taip pat siūlo didžiulį 49% nuolaida + papildomi 3 mėnesiai metiniame plane.

Aš naudoju ir rekomenduoju „ExpressVPN“, nes jis yra labai stabilus, greitas ir turi beveik 2000 serverių visame pasaulyje. „ExpressVPN“ dizainas yra optimizuotas visoms populiarioms platformoms, įskaitant „FireStick“, „Windows“, „Mac“, „Android“, „iOS“ ir kt..

Įdomu, kaip žiūrėti „Hotstar“ JAV ar kitose šalyse? Šis vadovas apima viską, ką reikia žinoti ir pradėti naudotis „Hotstar“. Skaitykite toliau! 

Prisijunkite prie „Indian Server“ ir pradėkite naudoti „Hotstar“ už Indijos ribų

Jei norite žinoti, kaip žiūrėti „Hotstar“ už Indijos ribų, pirmiausia turėsite prisijungti prie Indijos vietos naudodami „ExpressVPN“. Atlikite toliau nurodytus veiksmus.

1 žingsnis: Spustelėkite ČIA gauti „ExpressVPN“. Kartu suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei jums nepatinka „ExpressVPN“ paslaugos (tai labai mažai tikėtina), per pirmąsias 30 dienų galite paprašyti grąžinti visą sumą..

2 žingsnis: Atsisiųskite ir įdiekite „ExpressVPN“ programą iš tai LINK.

3 veiksmas: Paleiskite „ExpressVPN“ programą ir prisijunkite prie vieno iš galimų Indijos serverių. Pagrindiniame „ExpressVPN“ ekrane (arba pagrindiniame lange) spustelėkite mygtuką „Pasirinkti vietą“.

kaip žiūrėti karštoji žvaigždė JAV

4 veiksmas: Spustelėkite „VISAS“ skirtuką, kai pasirodys langas su serverio sąrašu (šis langas vadinasi „ExpressVPN - VPN vietos“).

–Išplėsti „Afrika, Viduriniai Rytai“ & Indija “

–Išplėsti „Indija“

–Dukart spustelėkite vieną iš sąrašo serverių, kad prisijungtumėte prie serverio

„hotstar“ JAV

Dabar, kai esate prisijungę prie Indijos serverio, galite pradėti žiūrėti daugybę nemokamo turinio, kurį galima rasti „Hotstar“ JAV, naudodamiesi Indijos paskyra..

Užsiregistruokite „Indian Hotstar“ JAV ar bet kurioje kitoje šalyje

Pastaba: „Hotstar“ yra daugybė nemokamo turinio, kurį galite nemokamai žiūrėti neprisiregistruodami ir neprisijungdami. Taigi, jei jūs ieškojote nemokamo turinio iš „Hostar India“, jums viskas gerai, kai esate prisijungę prie Indijos serverio per VPN (kaip parodyta aukščiau). Tiesiog eikite į „Hotstar.com“ ir pradėkite žiūrėti mėgstamus filmus / TV laidas.

Jei norite žiūrėti aukščiausios kokybės turinį, pvz., Kriketo turnyrus, atlikite toliau nurodytus veiksmus, norėdami užregistruoti sąskaitą ir užsiprenumeruoti paslaugas..

PASTABA: Žemiau aprašytas prisijungimo būdas veiks TIK, jei turite Indijos kredito / debeto kortelę. „Hotstar India“ nepriima kortelių, išduotų ne Indijoje. Jei tai yra problema, galbūt norėsite pagalbos iš asmens, kuris jūsų vardu gali sumokėti iš Indijos. Pastebėjau keletą „Fiverr“ koncertų, kuriuose galite gauti pagalbos mokant Indijos valiuta. Atminkite, kad nesu susijęs su jokiomis tomis paslaugomis. 

Kai atliksite mokėjimą, viskas, ką jums reikia padaryti, tai: ĮJUNKITE savo VPN ir pradėkite transliuoti „Hotstar India“.

1 žingsnis: Atidarykite bet kurią interneto naršyklę ir eikite čia

Spustelėkite „PASIRINKITE SAVO PLANĄ“

„hotstar“ JAV

2 žingsnis: Pasirinkite vieną iš galimų planų (visos valiutos Indijos rupijos). Šiuo metu galimi šie trys planai:

 • 999 INR (apytiksliai 15 USD): Tai YEARLY planas, suteikiantis galimybę vienerius metus pasiekti visą aukščiausios kokybės turinį, įskaitant sportą ir pramogas. Tai yra ekonomiškiausias planas
 • 199 INR (maždaug 3 USD): Tai MĖNESIO planas, leidžiantis mėnesį žiūrėti aukščiausios kokybės pramogas ir sportinį turinį. Planas automatiškai atnaujinamas kiekvieną mėnesį, nebent nusprendėte atšaukti prenumeratą
 • INR 365 (maždaug 5,2 USD): „Hotstar VIP“ planas suteikia jums prieigą prie „Cricket“, F1 ir „Premier League“. Taip pat pagal šį planą galite žiūrėti naujų indiškų filmų premjeras. Be to, galite transliuoti „Hostar Specials“ (išskirtinai „Hotstar“) ir naujausius TV laidų epizodus (tik Indijos).

kaip naudoti hotstar JAV

3 veiksmas: Norėdami prisijungti, įveskite savo vardą, el. Pašto adresą ir slaptažodį. Taip pat galite prisiregistruoti naudodami „Facebook“ paskyrą

kaip nemokamai žiūrėti

4 veiksmas: Dabar atlikite mokėjimą ir vykdykite puslapyje pateiktas instrukcijas, kad užbaigtumėte registracijos procesą.

„hotstar“ kainų planai

Pakeiskite regioną, kad atsisiųstumėte „Hotstar“ programą už Indijos ribų

Atsižvelgiant į gyvenamąją šalį, jums gali tekti pakeisti regioną, jei norite atsisiųsti „Hotstar“ programą.

Pasiekite „Hotstar“ naudodamiesi svetaine

Jei norite pasiekti „Hotstar“ JAV ar bet kurioje kitoje šalyje, pavyzdžiui, JK, kompiuteryje per jų svetainę, NEGALIMA pakeisti regiono bet kurioje programų parduotuvėje..

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai atidaryti „ExpressVPN“ programą kompiuteryje ir prisijungti prie Indijos serverio. Tada atidarykite bet kurią naršyklę, eikite į www.hotstar.com ir prisijunkite. Galite iškart pradėti žiūrėti mėgstamą turinį.

Skirta „Hotstar“ JAV

JAV yra viena iš „Hotstar“ šalių. Čia yra trumpas platformų sąrašas ir programų pasiekiamumas:

„Android“: „Hotstar“ oficialiai galima rasti „Google Play“ parduotuvėje JAV. Jums nereikia pakeisti regiono, jei norite atsisiųsti „Hotstar“, jei naudojate „Android“. Galite atsisiųsti išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose.

„Amazon App Store“: „Hotstar“ taip pat galima įsigyti „Amazon App Store“ JAV. NEreikia keisti regiono. Tai galite lengvai gauti naudodamiesi „Amazon FireStick“ ar „Fire TV“ įrenginiais.

„iOS“: „Hotstar“ vėl galima įsigyti „Apple App Store“ JAV. Pakeisti regioną nereikia. Jis galimas „iPhone“, „iPad“ ir „iPod Touch“ įrenginiams.

„Hotstar“ JK

„Hotstar“ taip pat oficialiai galima įsigyti JK ir siūlo šiuos du prenumeratos planus:

 • 59,99 svarų sterlingų per metus (sutaupant 84 svarus)
 • £ 11.99 per mėnesį

Registruotis „Hotstar UK“ paslaugoms galite apsilankę https://uk.hotstar.com/subscribe/get-started

„Hotstar UK“ leidžia žiūrėti Indijos televizijos laidas, filmus, kriketo įrašus ir dar daugiau. Kaip ir „Hotstar USA“, galite atsisiųsti „Hotstar UK“ programą iš „Google Play Store“, „Amazon App Store“ arba „iOS App Store“. Tu NEREIKIA norint pakeisti „Hotstar“ JK reikia pakeisti regioną.

Tai puiku. Tačiau Didžiojoje Britanijoje „Hotstar India“ turinio kiekis yra ribotas. Todėl vietoj „Hotstar UK“ vis tiek galbūt norėsite žiūrėti „Hotstar India“.

Be to, „Hotstar India“ yra daug pigesnis, palyginti su kitu JK nariu. Jos metinis planas kainuoja 999 INR, kuris yra maždaug 10,5 svaro sterlingų (beveik 6 kartus pigiau nei „Hotstar UK“ metinė prenumerata). INR 199 (maždaug 2,1 svaro) mėnesio planas taip pat yra pigesnis.

Norėdami žiūrėti „Hotstar Indian“ JK, viskas, ką jums reikia padaryti, tai tik vykdyti mūsų instrukcijas šiame vadove.

Kaip pakeisti regioną įvairiose programų parduotuvėse

Jei norite žiūrėti „Hotstar“ šalyse, kuriose paslauga nėra oficialiai prieinama, trumpai apžvelkite, kaip galite pakeisti regioną skirtingose ​​programų parduotuvėse.

„Google Play“ parduotuvė

 • Eikite čia ir prisijunkite naudodami „Google“ ID
 • Kairiojoje šoninėje juostoje spustelėkite parinktį „Nustatymai“
 • Čia galite redaguoti ir pakeisti šalį į Indiją. Be to, skyrelyje „Vardas ir adresas“ pakeiskite adresą į indišką adresą. Čia galite lengvai sugeneruoti atsitiktinius Indijos adresus.

„Apple App Store“

Norėdami gauti išsamesnės informacijos, kaip „App Store“ pakeisti šalį / regioną, apsilankykite oficialiame „Apple“ palaikymo puslapyje.

Čia yra trumpa santrauka

 • „IOS“ įrenginyje atidarykite „Nustatymai“
 • Bakstelėkite savo vardą
 • Bakstelėkite „iTunes“& Programėlių parduotuvė'
 • Iššokančiame lange bakstelėkite parinktį „Peržiūrėti„ Apple ID “
 • Jei jūsų paprašys, patvirtinkite ID
 • Bakstelėkite parinktį „Šalis / regionas“
 • Vykdykite ekrane pateikiamus nurodymus, kad pakeistumėte nustatymus.

„Amazon“ parduotuvė

 • Eikite į „Amazon“ spustelėję šią nuorodą
 • Dešinėje pasirinkite skirtuką „Nustatymai“
 • Spustelėkite mygtuką „Keisti“, esantį skiltyje „Šalies nustatymai“..

Kaip įdiegti „Hotstar“ ir naudoti jį kartu su VPN

Dabar, kai žinote, kaip pakeisti regioną „Google Play“, „Apple App Store“ ir „Amazon App Store“, galite lengvai atsisiųsti ir įdiegti „Hotstar“ JAV, JK ar bet kurioje kitoje pasaulio vietoje..

Dabar aš jums parodysiu, kaip įdiegti ir naudoti „Hotstar“ programą „FireStick“ ar „Fire TV“. Šis metodas beveik tas pats veikia ir kitose platformose. Vienintelis skirtumas yra tas, kad užuot atsisiuntę programą iš „Amazon App Store“, ją atsisiųsite iš atitinkamų platformų programų parduotuvės..

Jei naudojate „Android“, atsisiųskite „Hotstar USA“ iš „Play Store“. Jei turite „iOS“ įrenginį, atsisiųskite jį iš „Apple App Store“.

Pradėkime nuo „FireStick“ metodo.

Kai esate „FireStick“ pagrindiniame ekrane, naudokite nuotolinio valdymo pultą ir viršutiniame kairiajame ekrano kampe pasirinkite paieškos parinktį (objektyvo piktogramą).

„hotstar“ ant ugniažolės

Įveskite programos (t. Y. „Hotstar“) pavadinimą naudodamiesi nuotoliniu arba kitu įvesties įrenginiu, kurį galbūt naudojate

kaip įdiegti

Iš ekrano klaviatūros paieškos rezultatų pasirinkite „Hotstar“ programą

Gaukite „hotstar“ programą ant „Fire TV Stick“

Dabar kitame ekrane spustelėkite „Hotstar“ programos piktogramą

kaip žiūrėti „hotstar“ ne Indijoje

Spustelėkite mygtuką Atsisiųsti. „FireStick“ pradės atsisiųsti programą. Atsisiuntus programą, diegimas prasidės automatiškai.

„hotstar“ JAV

Įdiegę programą, ekrane pamatysite mygtuką „Atidaryti“.

Pastaba: Dar ne paleiskite programą. Prieš paleisdami programą įsitikinkite, kad paleidote „ExpressVPN“ ir prisijungiate prie Indijos serverio. Tai užtikrins, kad „Hotstar“ rodys indišką programos sąsają.

Prisijungę prie Indijos serverio per „ExpressVPN“, eikite į „Jūsų programos“ & Kanalų skiltyje ir paleiskite programą iš ten.

„hotstar“ JAV

Jei įjungėte „Express VPN“ ir pasirinkote Indijos serverį (kaip ką tik aptarėme), tai atrodys „Hotstar“ pagrindinis ekranas. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte, kaip naudoti „Hotstar“ JAV naudojant indišką programos sąsają.

kaip žiūrėti karštoji žvaigždė JAV

„Live Cricket“ ir kitas programas, pažymėtas kaip „Premium“, bus galima žiūrėti tik įsigijus „Hotstar“ prenumeratą. Jei jums įdomu, kaip nemokamai žiūrėti „Hotstar“ už Indijos ribų, galite eiti į priekį ir transliuoti vaizdo įrašus, kurie nėra pažymėti kaip „Premium“. Na, nemokami vaizdo įrašai yra nemokami ir jums nereikia net registruotis, kad galėtumėte juos žiūrėti.

Bandžiau atidaryti vykstančias gyvas kriketo varžybas nepasirašydamas ir tai yra mano gauta žinutė. Norint žiūrėti šį turinį, man reikia arba „Sporto“ plano, arba vieno iš kitų „premium“ planų.

Jei jau sukūrėte sąskaitą ir nusipirkote priemokų planą, spustelėkite mygtuką „Prisijungti“, kad prisijungtumėte prie savo paskyros

„hotstar“ visų sporto šakų narystė

Čia yra prisijungimo langas. Jei prisiregistravote naudodami „Facebook“ paskyrą, prisijunkite naudodami tą pačią paskyrą. Jei užsiregistravote el. Pašto adresu, eikite į priekį ir įveskite el. Pašto adresą bei slaptažodį ir spustelėkite mygtuką „Prisijungti“.

registruokitės „hotstar“ iš JAV

Kaip žiūrėti „Hotstar“ JAV be VPN

Kaip jau sakiau, „Hotstar“ oficialiai galima įsigyti JAV „Play Store“, „App Store“ ir „Amazon Store“.

Tiesiog atsisiųskite „Hotstar USA“ programą ir paleiskite ją. Jūsų bus paprašyta prisijungti arba užsiregistruoti apsilankę us.hotstar.com/activate ir tada įveskite kodą, rodomą ekrane

Anksčiau užsiregistravome „Hotstar India“ paslaugoms, kuriomis galite naudotis JAV kartu su VPN. Kadangi norite naudoti „Hotstar“ JAV be VPN, turėsite prisiregistruoti gauti naują sąskaitą.

Reikia kitokio prisijungimo JAV, nes Indijoje kainos, politika ir paslaugų teikimo sąlygos skiriasi. Pavyzdžiui, nors Indijoje „Hotstar“ jums vos nekainuoja 15 USD per metus, JAV - 9,99 USD per mėnesį arba 99,99 USD per metus..

Man naudingiau naudoti VPN, nes tai ne tik taupo pinigus, bet ir leidžia žiūrėti visą geografiškai ribotą turinį..

Tačiau, jei vis dar norite tęsti „Hotstar USA“ paslaugą, eikite į us.hotstar.com/activate ir spustelėkite mygtuką „Prisiregistruoti“, esantį po mygtuku „Prisijungti“ šiame puslapyje

kaip žiūrėti karštoji žvaigždė JAV

Prisiregistruoti galite per savo „Facebook“ paskyrą arba naudodami el. Pašto adresą. Įveskite reikiamą informaciją ir spustelėkite apačioje esantį mygtuką „Prisiregistruoti“

„hotstar“ JAV

Dabar įveskite savo kreditinės kortelės informaciją ir vykdydami ekrane pateikiamus nurodymus prisiregistruokite. Kaip jau sakiau, mėnesio planas yra 9,99 USD. Bet jūs taip pat gausite nemokamą vienos savaitės bandomąją versiją.

„hotstar“ JAV

Kai tik prisiregistruosite, automatiškai prisijungsite. Vėliau taip pat galite prisijungti us.hotstar.com/activate.

Prisijungę įveskite kodą, kuris rodomas jūsų įrenginio „Hotstar“ programos ekrane.

Taip galite žiūrėti „Hotstar“ JAV nenaudodami jokios VPN paslaugos.

Kaip nemokamai žiūrėti „Hotstar“ už Indijos ribų

„Hotstar“ yra prenumerata pagrįsta paslauga, tačiau joje taip pat talpinama daug nemokamo turinio. Jums net nereikia registruotis, norint žiūrėti nemokamą turinį. Nors nemokamus dalykus galima įsigyti tik Indijoje, vis tiek galite juos žiūrėti už Indijos ribų naudodami VPN.

 • Savo įrenginyje paleiskite „ExpressVPN“ ir prisijunkite prie Indijos serverio.
 • Jei norite žiūrėti tai kompiuteryje, eikite į www.hotstar.com ir atidarykite nemokamą turinį (NE žymimą „Premium“).
 • Jei naudojate „Hotstar“ programą, tiesiog atidarykite programą ir pradėkite žiūrėti nemokamą turinį.

Taip! Tai paprasta, jei esate prisijungę prie VPN.

„Hotstar“ kriketo tvarkaraštis 2020 m

Jei esate didelis „Cricket“ gerbėjas, „Hotstar India“ yra geriausias jūsų pasirinkimas už tiesioginius kriketo srautus. Žemiau pateikiamas vykstančių ir artėjančių „Cricket“ mačų „Hotstar“ tvarkaraštis.

 • Ranji trofėjus - 2020 m. Gruodžio 9 d. – kovo 13 d

Norėdami gauti daugiau informacijos apie „Cricket“ turnyrus, apsilankykite šiame „Hotstar“ puslapyje.

Apvyniokite

Taigi, kaip mes žiūrime „Hotstar“ JAV, JK ar bet kurioje šalyje, kurioje gyvenate. Svarbiausias viso to elementas yra VPT. Gera VPN paslauga gali praktiškai perkelti jūsų interneto ryšį, suteikiant prieigą prie geografiškai ribotų programų, svetainių, filmų, TV laidų ir nieko. Aš pasisakau už „ExpressVPN“, nes aš kurį laiką asmeniškai juo naudojausi. Šis vadovas padės jums naudoti „Hotstar“ JAV ar bet kurioje kitoje šalyje taip, lyg jūs jį naudojatės Indijoje. Geros žinios yra tai, kad skirtingai nei „Netflix“, „Hotstar“ neužblokavo jokių VPN serverių. Galite naudoti beveik bet kurį Indijos serverį ir mėgautis savo mėgstamu turiniu be jokių kliūčių.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me