Kaip išspręsti „FireStick“ nuotolinio valdymo problemas

>

Jei jūsų „Firestick“ nuotolinis įrenginys neveikia arba nėra suporuotas, esate dešinėje.

Vieną vakarą savo „FireStick“ įrenginyje žiūrėjau vieną mėgstamiausių filmų. Aš buvau beveik įpusėjęs filmą, kai nusprendžiau greitai atsipūsti ir išsirinkti gėrimą iš šaldytuvo. Aš laikiau „Fire Stick“ nuotolinį prie televizoriaus, kad sustabdyčiau filmą, bet nieko neatsitiks. Aš kelis kartus paspaudžiau mygtukus, tačiau įrenginys neatsakys ir filmas bus tiesiog žaidžiamas. Aš ištraukiau kištuką iš maitinimo šaltinio, tikėdamasi, kad perkėlimas gali padaryti tik tą triuką.

„FireStick“ iš naujo paleista įprastai, tačiau pultelis neveikė. Man prireikė dar kelių minučių, kad suprastų, jog su „Fire Stick“ nuotolinio valdymo pultu kažkas negerai. Jei susidūrėte su panašiomis bėdomis ir jūsų „Amazon Fire Stick“ nuotolinis įrenginys neveikia, norėtumėte tai išspręsti. Taigi, apžvelgiu įvairiausias mano atrastas priežastis ir jų sprendimus. Skaitykite toliau! 

Nuotolinis „FireStick“ neveikia

Nurodžiau bendras priežastis, dėl kurių kyla problemų dėl „FireStick“ / „Fire TV“ / „Fire TV Cube“ nuotolinio valdymo pulto. Eikite pro juos po vieną ir esu tikras, kad jūsų nuotolinio valdymo pultas vėl veiks.

ugniagesių pultelis neveikia

1. Patikrinkite „Fire Stick“ nuotolinio tipo baterijas

„Amazon Fire Stick Remote“ yra vienas energijos reikalaujantis priedas. Panaudojęs „FireStick“ kurį laiką ir susidūręs su baterijų išsikrovimo problemomis daugiau nei kelis kartus, galiu drąsiai pasakyti, kad jei pultelis neveikia, yra didžiulė tikimybė, kad akumuliatoriai išsikrauna..

Baterija eikvojama be jokio perspėjimo. Jei jūsų „Fire Stick“ nuotolinis valdymas staiga nustos veikti (erzinančiai nakties viduryje, kai net neturite atsarginių baterijų), aš padarysiu savo statymą ant akumuliatoriaus.

Sąžiningai, aš dar nesu tikras, kodėl nuotolinio valdymo pultas sunaudoja tiek daug akumuliatoriaus energijos. Kartais baterija nudžiūsta vos per kelias savaites. Nuotolinio valdymo pulte „Fire Stick“ naudojama balso atpažinimo ir balso komandų technologija „Alexa“. Kai kurie galbūt norės nustatyti Alexa kaltę. Bet nėra taip, kad nuotolinio valdymo pultas visada klausosi. Norėdami pradėti klausytis, turite nuspausti nuotolinio valdymo pulto mygtuką „Alexa“.

Nepaisant priežasčių, vienintelis tikėtinas sprendimas yra naudoti geros kokybės šarmines baterijas ir laikyti atsargines dalis. Šarminės baterijos yra geriausi iki šiol ir jos leidžia ilgiausiai naudoti „Fire Stick“ nuotolinio valdymo pultelį. Negalima pirkti tik šarmų. Pirkite firminį ženklą iš žinomo gamintojo.

Prieš savaitę gal net rekomenduočiau įkraunamą šarminę bateriją, tik jei nebūčiau susidūręs su mano problema. Iš nuotolinio elemento nutekėjo vienas akumuliatorius, o ant jungties nusėdo balti likučiai. Net visiškai nauja baterija neveikė, kol neišpjaudavau baltos medžiagos.

Taigi, atleisk, jei nesu tokia tikra dėl įkraunamų baterijų. Tai taip pat priveda mane prie minties, kad būtų gera idėja išimti baterijas ir patikrinti, ar nėra jungčių akumuliatorių nuotėkio, ar nėra likusių nuosėdų. Valydami juos, „Fire Stick“ nuotolinis valdymas gali vėl padidėti.

Yra dar vienas dalykas, kurį beveik pamiršau pamiršti. Jūs tikriausiai jau žinotumėte, kad baterijos turi „+“ (pliuso) ir „-“ (minuso) galus. Baterijų skyriaus jungtys taip pat turi ir „+“ ir - puses. + Akumuliatoriaus pusė turėtų būti suderinta su jungties + puse (ir minusai automatiškai susilygins). Aš netinkamai įdėjau baterijas ir kurį laiką susidūriau su pulteliu.

Jei jūsų „Amazon Fire Stick“ nuotolinio valdymo pultas vis tiek neveikia net išvalius akumuliatoriaus jungtis ir panaudojus naujas baterijas, skaitykite daugiau sprendimų!

2. Ar jūs jau supratavote „FireStick“ nuotolinio valdymo pultą?

Paprastai „FireStick“ nuotolinio valdymo pultas iš anksto suporuotas su įrenginiu. Jei jis nebus suporuotas, turėsite tai padaryti automatiškai. Arba, jei jūsų naujas / pakeistas „FireStick“ nuotolinio valdymo pultas neveikia, yra tikimybė, kad jis nėra tinkamai suporuotas.

Poravimas yra paprastas. Atlikite toliau nurodytus veiksmus.

  1. Įjunkite „FireStick“ į savo televizoriaus HDMI prievadą.
  2. Įjunkite „FireStick“ ir televizorių.
  3. Paleidę „FireStick“, bent 10 sekundžių palaikykite nuotolinio valdymo pulto mygtuką „Pagrindinis“.
  4. Tai sujungs „Amazon FireStick“ nuotolinio valdymo įrenginį ir jis turi pradėti veikti.

Jei jis nesusieja, dar kartą paspauskite ir palaikykite namų mygtuką 10–20 sekundžių. Daugeliu atvejų, norint sėkmingai susieti, vartotojai turėjo kelis kartus pakartoti procesą.

„amazon“ ugnies lazda

„FireStick“ galima prijungti iki 7 „Bluetooth“ įrenginių, įskaitant nuotolinio valdymo pultus. Jei jau esate prijungę 7 įrenginius, turėsite atjungti bent vieną iš jų. Štai kaip tai galite padaryti:

  • Pagrindiniame „FireStick“ ekrane pasirinkite „Nustatymai“. Nustatymų parinktis yra viršutinėje meniu juostoje
  • Atidarykite valdiklius & „Bluetooth“ įrenginiai kitame ekrane
  • Pamatysite visų prijungtų įrenginių sąrašą. Tiesiog pasirinkite įrenginį, kurį norite atsieti, ir vykdykite ekrane pateikiamus nurodymus.

Taip pat atminkite, kad jei nuotolinio valdymo pultas nesusieja su jūsų „FireStick“ įrenginiu per pirmąjį bandymą, bandykite dar kartą. Paprastai jungiama pirmą kartą, tačiau retais atvejais tai gali užtrukti 2–3 bandymus. Jei problema vis tiek išlieka, turite išbandyti kitą sprendimą Nr. 3, kaip iš naujo nustatyti ir pataisyti nuotolinio valdymo pultą. Tai dirbo daugeliui vartotojų.

3: „FireStick“ mygtukai neveikia

Mygtukai paprastai neveikia, kai nuotolinio valdymo pultas netinkamai suporuotas su jūsų „FireStick“ įrenginiu. Laikykite nuspaudę Namai mygtuką, esantį bent 10 sekundžių, kad vėl suporuotų.

Jei jis vis tiek neveikia, atlikite veiksmus, kad atkurtumėte nuotolinio valdymo pultelį ir vėl suporuotumėte su „FireStick“:

Pastaba: atlikdami šiuos veiksmus NENURŠKITE „FireStick“ gamyklinių nustatymų. Jie tiesiog atkuria ir atjungia jūsų nuotolinio valdymo pultą ir vėl suporuoja su „FireStick“

1- Atjunkite „FireStick“ nuo maitinimo šaltinio (arba atjunkite adapterį nuo maitinimo lizdo, arba nuo „FireStick“ įrenginio)

2- Dabar bent 20 sekundžių palaikykite nuspaudę šiuos mygtukus (visus kartu):
- mygtukas „Atgal“
- Meniu mygtukas
- Kairioji navigacijos žiedo dalis

neveikia „firestick“ nuotoliniai mygtukai

3 - Išimkite baterijas iš nuotolinio valdymo pulto „FireStick“

4 Įjunkite „FireStick“ ir palaukite, kol televizoriuje pamatysite pagrindinį ekraną

5- Įdėkite baterijas atgal į „FireStick“ nuotolinio valdymo pultą

6- Palaukite 1-2 minutes

7- Jūsų „FireStick“ nuotolinio valdymo pultas jau turi būti suporuotas. Jei jis nebuvo suporuotas, laikykite nuspaudę mygtuką Namai mygtuką mažiausiai 10 sekundžių

4. Ar jūsų „Fire Stick Remote“ yra suderinamas?

Šis klausimas nėra skirtas tiems, kurie susiduria su problemomis, susijusiomis su nuotolinio valdymo pultu. Aš kalbu apie atskirai įsigytus nuotolinio valdymo pultus. Yra daugybė vidinių ir trečiųjų šalių nuotolinio valdymo pultų, kurie veikia su „FireStick“ & Priešgaisrinės televizijos įrenginiai.

„FireStick“ taip pat palaiko „Amazon“ ir trečiųjų šalių žaidimų valdiklius, kurie gali būti naudojami kaip nuotolinio valdymo įrenginiai, norint sąveikauti su įrenginiu. Bet kuris oficialus „Amazon“ produktas, aiškiai parodantis jo suderinamumą su „FireStick“, veiks su jūsų įrenginiu. Bet jei galvojate pirkti trečiosios šalies nuotolinį valdiklį ar žaidimų valdiklį, įsitikinkite, kad įsitikinote, kad jis skirtas darbui su „Fire TV“ ar „FireStick“ įrenginiu..

Taip pat yra keletas pigių nuotolinio valdymo pulto kopijų, kurių dizainas ir išdėstymas yra vienodi. Šie produktai lengvai praeina kaip originalūs, tačiau ilgainiui neveikia. Prieš pirkdami „Amazon Fire Stick“ nuotoliniu būdu, patikrinkite pardavėjo autentiškumą.

5. Ar jūsų „FireStick“ nuotolinis įrenginys nepažeistas? 

Jei turite originalų gaminį, taip pat įdėjote naujas baterijas ir išbandėte visus kitus sprendimus, tikriausiai atėjo laikas apsvarstyti galimybę sugadinti pultelį..

Tokiu atveju vienintelis pasirinkimas yra nusipirkti pakaitinį nuotolinio valdymo pultą. Geros žinios yra tai, kad pakaitiniai nuotolinio valdymo pultai nekainuoja daug. Jų galite nusipirkti už maždaug 10 USD. Eik ir pažiūrėk į „Amazon“. Rasite daugybę variantų. Taip pat galite rasti tinkintą nuotolinio valdymo pultą su papildomais specialiaisiais mygtukais „Netflix“ ir kitoms programoms. Kai kurie nuotolinio valdymo pultai taip pat turi garsumo valdymą.

Atminkite, kad pasirinktiniai nuotolinio valdymo pultai nebūtinai yra „Amazon“. Pirkite produktą, turintį aukštą įvertinimą (mažiausiai 4) ir teigiamus atsiliepimus.

6. Nuotolinė „Amazon Fire TV“ programa - jūsų atsarginė kopija 

„Amazon Fire“ nuotolinio valdymo pultas dar neveikia? Arba jūs tiesiog vidurnaktį pritrūko baterijų, o atsarginių baterijų nėra.

Tai nereiks, kad jūsų „FireStick“ įrenginys būtų nenaudingas. Vis tiek galite valdyti įrenginį naudodami „Amazon Fire TV Remote App“.

neveikia „amazon firestick“ nuotolinio valdymo pultas

Ši programa paverčia jūsų išmanųjį telefoną nuotolinio valdymo pultu ir leidžia jums bendrauti su „FireStick“ taip, kaip tai darytumėte su fiziniu nuotolinio valdymo pultu.

Nuotolinio valdymo programa „Amazon Fire TV“ yra prieinama ir „Android“, ir „iOS“ platformoms. Eik į priekį ir atsisiųsk programą ir nustatyk ją naudodamas „FireStick“ ar „Fire TV“ įrenginį. Tiesiog įsitikinkite, kad jūsų išmanusis telefonas ir „FireStick“ įrenginys yra prijungti prie to paties „Wi-Fi“ tinklo.

7. Kiti bendrieji sprendimai

Yra ir kitų priežasčių, kurios gali sukelti nuotolinių rūpesčių. Paprastai tai mažai tikėtina, tačiau manau, kad jų neminėčiau.

  • Į „Amazon Fire Stick“ atstumą nuo įrenginio reikia atsižvelgti. Nuotolinio valdymo pultas gerai veikia, kai yra 10 pėdų atstumu nuo įrenginio. Jei turite didelį kambarį ar salę, priartinkite nuotolinio valdymo pultą prie televizoriaus, arti jo.
  • Nuotolinis „FireStick“ įrenginys prie prietaiso jungiasi „Bluetooth“ ryšiu, o ne infraraudonųjų spindulių pagalba. Tai reiškia, kad nuotolinio valdymo pultas ir „FireStick“ neturi būti vienas kito akiratyje. Laikydami prietaisą spintelėje ar gaubte, signalai gali kliudyti. Tai bus gera idėja, jei jis bus pateiktas lauke, kad pamatytumėte, ar būtent tai ir sukėlė problemą
  • Stenkitės nelaikyti daug elektrinių prietaisų šalia „FireStick“, nes tai gali trikdyti signalą.

Dėmesio „FireStick“ vartotojams: Perskaitykite prieš tęsdami

Visame pasaulyje vyriausybės ir IPT stebi savo vartotojų internetinę veiklą. Jei „Fire TV Stick“ rastumėte transliuojamą autorių teisių saugomą turinį, galite patekti į rimtas bėdas. Šiuo metu jūsų IP yra matomas visiems. Primygtinai rekomenduoju įsigyti gerą „FireStick“ VPN ir paslėpti savo tapatybę, kad filmo žiūrėjimo patirtis nepasisuktų blogai..

aš naudoju „ExpressVPN“ kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN pramonėje. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon Fire TV Stick“. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei jums nepatinka jų paslaugos, visada galite paprašyti grąžinti pinigus. „ExpressVPN“ taip pat turi specialų susitarimą, kur galite gaukite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupykite 49% pagal metinį planą.

Štai priežastys, kodėl turite visą laiką naudoti VPN.

Išvada

Visos „Fire Stick“ nuotolinės bėdos, kurias iki šiol patyriau, visada buvo susijusios su baterijomis. Nuotolinio valdymo pultas akumuliatorių išsikrauna greičiau nei man patinka. Todėl aš visada laikausi atsargines dalis. Taip pat telefone esu įdiegęs „Amazon Fire TV Remote“ programą kaip atsarginę kopiją. Šiame straipsnyje aš bandžiau aprašyti visas įmanomas priežastis, galinčias pritraukti jus į nutolusias problemas, ir visus galimus sprendimus. Jei turite kokių nors naujų ar kitokių potyrių, labai norėčiau, kad pasidalintumėte su mumis žemiau esančiame komentarų skyriuje. Ačiū, kad skaitėte!

Susijęs:

Kaip „Jailbreak FireStick“
Kaip atnaujinti „Kodi“ „FireStick“
Geriausias „FireStick“ VPT
Geriausios „Amazon Fire Stick“ programos

Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me