Kaip išspręsti problemas, susijusias su „Firestick“ buferiu

>Šiame įraše aptarsime įvairias „FireStick“ buferio taisymo galimybes. Šiame vadove pateikti trikčių šalinimo veiksmai veikia „FireStick 4K“, „Fire TV Cube“, taip pat senesniuose „Fire TV“ įrenginiuose.

kaip nustatyti buferį ant ugniažolės„FireStick“ yra vienas populiariausių transliacijos įrenginių visame pasaulyje. Tai yra neįtikėtinai lengva nustatyti ir naudoti. Tai palaiko daugybę nuostabių programų iš „Amazon Store“, taip pat keletą trečiųjų šalių programų. Apskritai, „FireStick“ suteikia nuostabų srautinį perdavimą.

Tačiau daugeliui vartotojų kyla problemų dėl „FireStick“ buferio. Tokių vartotojų procentas yra mažas. Tačiau atsižvelgiant į tai, kad milijonai vartotojų turi „FireStick“, tai nedidelis procentas sudaro nemažą skaičių.

Jei „FireStick“ visą laiką buferizuoja, šiame straipsnyje aptariamos įvairios galimos priežastys ir sprendimai.

Dėmesio „FireStick“ vartotojams: Perskaitykite prieš tęsdami

Visame pasaulyje vyriausybės ir IPT stebi savo vartotojų internetinę veiklą. Jei „Fire TV Stick“ rastumėte transliuojamą autorių teisių saugomą turinį, galite patekti į rimtas bėdas. Šiuo metu jūsų IP yra matomas visiems. Primygtinai rekomenduoju įsigyti gerą „FireStick“ VPN ir paslėpti savo tapatybę, kad filmo žiūrėjimo patirtis nepasisuktų blogai..

aš naudoju „ExpressVPN“ kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN pramonėje. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon Fire TV Stick“. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei jums nepatinka jų paslaugos, visada galite paprašyti grąžinti pinigus. „ExpressVPN“ taip pat turi specialų susitarimą, kur galite gaukite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupykite 49% pagal metinį planą.

Štai priežastys, kodėl turite visą laiką naudoti VPN.

Skaitykite: Kaip įdiegti ir naudoti VPN „Fire Stick“

Kas sukelia „FireStick“ buferizavimą

Buferizacijos klausimą gali sukelti keletas veiksnių. Čia yra keletas dažniausiai pasitaikančių priežasčių, kodėl „FireStick“ vykdomas buferizavimas:

 • Lėtas interneto ryšys: Rekomenduojama turėti bent 10 Mbps 1080p ir 20 Mbps 4K srautiniam perdavimui. Jei jūsų interneto ryšys lėtas, susidursite su buferio problemomis
 • ISP droselis: IPT retkarčiais gali sulėtinti jūsų ryšio greitį, jei jie aptinka per daug srautinės veiklos
 • Modemas toli nuo „FireStick“: Jei „FireStick“ yra per toli nuo jūsų „Wi-Fi“ modemo, signalo stiprumas bus silpnas ir sukels buferio problemas
 • Per mažai RAM: Neretai „FireStick“ pritrūksta RAM. Gali būti, kad fone veikia daug nereikalingų programų
 • Netinkama saugykla: Vėlgi, tai yra įprasta tarp „FireStick“ vartotojų. Įrenginyje yra tik 8 GB vietos, iš kurių nemažai OS jau yra panaudota
 • „FireStick“ perkaitimas: Jei jūsų „FireStick“ perkaista, greičiausiai tai gali sukelti buferio problemų
 • Pasenusi „Firestick“ OS: „FireStick“ gali susidurti su buferio problemomis, jei ji veikia pasenusioje OS

Kaip išspręsti „FireStick“ buferio naudojimo problemas

Dabar, kai mes pažvelgėme į kai kuriuos dažniausiai pasitaikančius veiksnius, kurie sukelia „FireStick“ buferį, leiskite mums rasti sprendimus. Štai jie ateina.

1. Iš naujo paleiskite „FireStick“

Jei negalite tiksliai parodyti priežasties, dėl kurios kilo „FireStick“ buferio problema, sprendimas gali būti toks paprastas triukas, kaip paleidimas iš naujo..

Tiesą sakant, paleidimas iš naujo yra vienas iš elementariausių trikčių šalinimo būdų ir turėtų būti vienas iš pirmųjų, kurį bandėte. Tai gali išspręsti daugybę problemų.

Štai šie veiksmai:

 • Eikite į „FireStick“ Nustatymai

„Firestick“ buferio problema

 • Spustelėkite Mano „Fire Fire“ televizija

Kaip nustatyti buferį ant ugniažolės

 • Spustelėkite Perkrauti

Kaip nustatyti buferį ant ugniažolės

 • Spustelėkite Perkrauti patvirtinti

Pataisykite ugniakuro buferį

2. Pasirūpinkite interneto greičiu

Tikriausiai turite spartų plačiajuosčio ryšio tinklą, o interneto greitis nėra jums problema. Tačiau vis tiek rekomenduočiau patikrinti interneto greitį kaip pirmąjį trikčių šalinimo veiksmą.

Jei paaiškės, kad „FireStick“ iš tikrųjų naudojatės norimu interneto greičiu, jūs pašalinsite šį rūpestį.

Ir jei dėl lėto interneto ryšio kyla problemų dėl buferio, visada galite susisiekti su savo IPT, kad išsiaiškintumėte priežastį, arba galbūt netgi gausite naują ryšį.

Bet koks greitis, didesnis nei 10 Mb / s, yra pakankamai geras, kad būtų galima transliuoti iki 1080p raiškos

Jei srautiniu būdu perduodate 4K vaizdo įrašus, rekomenduojama mažiausiai 20 Mbps.

Štai kaip patikrinti „Firestick“ interneto greitį

Jei jūsų „Firestick“ negauna norimo interneto greičio, štai ką turėtumėte daryti toliau-

Patikrinkite ir pagerinkite „Wi-Fi“ signalo stiprumą

Signalo stiprumas vaidina pagrindinį vaidmenį sklandžiai transliuojant. Signalo stiprumas yra stipresnis, kai modemas yra šalia jūsų „FireStick“, ir silpnesnis, kai jis yra toli.

Štai kaip galite patikrinti „FireStick“ signalo stiprumą ir atitinkamai elgtis:

 • Eik į Nustatymai iš „FireStick“ pagrindinio ekrano

„Firestick“ buferio problema

 • Spustelėkite Tinklas kitame lange

Kaip nustatyti buferį ant ugniažolės

 • Pažymėkite savo „Wi-Fi“ adresą / vardą
 • Dešinėje rasite būseną Signalo stiprumas

„Firestick“ buferio problema

Jei sakoma, kad labai gerai, gaunami tinkami „Wi-Fi“ signalai. Jei sakoma, kad prasta ar silpna, kyla problema.

Paprastai geriausias modemo stiprumas turi būti 20–30 pėdų atstumu nuo įrenginio. Jei jūsų modemas yra tolimesnis nei šis, galbūt norėsite nusipirkti „Wi-Fi“ plėtinį. Kaip rodo pavadinimas, „Wi-Fi“ plėtinys išplečia jūsų modemo aprėpties sritį, leisdamas veikti efektyviau didesnėje srityje..

Taip pat turite įsitikinti, kad šalia jūsų modemo nėra per daug elektros prietaisų, kurie gali trikdyti signalą.

Ir, jei įmanoma, padėkite modemą šiek tiek aukščiau (6 pėdų ar aukštesnė), kad signalas būtų geriau aprėptas.

Naudokite eterneto laidą laidiniam prijungimui

naudokite „amazon ehternet“ adapterį, kad neliktų buferioLaidinis ryšys paprastai yra daug greitesnis nei belaidis. Pirma, ji neturi priklausyti nuo maršrutizatoriaus artumo nuo įrenginio. Eterneto laidas yra prijungtas tiesiai prie jūsų „FireStick“.

Antra, tarp maršrutizatoriaus ir įrenginio nėra kliūčių. Daugybė elektrinių, taip pat tam tikrų mechaninių kliūčių yra linkusios susilpninti „Wi-Fi“ signalą.

„FireStick“ naudodami laidinį ryšį galite valdyti ar net taisyti buferį. Dėl laidinio ryšio „FireStick“ galite nusipirkti „Amazon Ethernet Adapter“, skirtą „Amazon Fire TV“ įrenginiams, iš „Amazon.com“..

Internetas / LAN laidas ir maitinimo kabelis iš jūsų „FireStick“ maitinimo adapterio pateks į „Ethernet“ adapterį. Tada į jūsų „FireStick“ bus prijungtas vienas kabelis iš eterneto adapterio.

Atminkite, kad jums nereikia pirkti eterneto adapterio, jei per „Wi-Fi“ ryšį jau pasiekiate didelį tinklo greitį.

3. Norėdami išvengti buferio, naudokite VPN

Rekomenduojama didesniam greičiui ir privatumui užtikrinti

privati ​​transliacija

Internetinis droselis yra įprasta IPT praktika. Jūsų interneto tiekėjas gali sulėtinti jūsų interneto ryšį, kai aptinkama srauto veikla, viršijanti tam tikrą lygį. Dėl to „FireStick“ galite patirti buferį.

Laimei, to galima lengvai išvengti naudojant „FireStick“ VPN. Geras  VPN ne tik sustabdys jūsų IPT greitėjimo greitį, bet ir turės naudos keliais būdais, tokiais kaip:

 • Slėpti transliavimo veiklą iš vyriausybės priežiūros ir IPT
 • Anoniminiai torrent parsisiuntimai
 • Apsaugo asmeninę informaciją nuo įsilaužėlių
 • Atblokuokite geografiniu požiūriu apribotą turinį (įskaitant „Netflix“, BBC iPlayer, „Prime Video“, „Hulu“, HBO ir kt.)

Mano patirtis rodo, kad „ExpressVPN“ yra geriausias „FireStick“ VPN. Jis naudoja geriausią šifravimo technologiją ir yra greičiausias VPN.

Šiuo metu „ExpressVPN“ siūlo 49% nuolaidą savo metiniam planui. Be to, jūs galite naudotis 3 mėnesiais nemokamai naudodamiesi šiuo planu. Tai taip pat suteikia besąlyginę 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Štai ką galite padaryti norėdami gauti „ExpressVPN“ ir išvengti „FireStick“ buferio:

 • Spustelėkite čia, kad užsiregistruotumėte į „ExpressVPN“
 • Kai turėsite „ExpressVPN“ paskyrą, įjunkite „FireStick“ ir pagrindiniame ekrano viršutiniame kairiajame kampe pasirinkite paieškos parinktį.

Pataisykite ugniakuro buferį

 • Ieškokite „ExpressVPN“ ir spustelėkite jį ieškos pasiūlymuose. Vykdykite ekrane pateikiamus nurodymus, kad įdiegtumėte „ExpressVPN“

„Firestick“ buferio problema

 • Atidarykite „ExpressVPN“ ir prisijunkite naudodami savo prisijungimo duomenis, kuriuos sukūrėte prisiregistruodami

Kaip nustatyti buferį ant ugniažolės

 • Prisijunkite prie VPN serverio ir pradėkite transliaciją

Kaip nustatyti ugnikalnių buferį

4. Išvalykite „FireStick“ RAM

„FireStick“ turi RAM dydį - 1 GB „FireStick 2nd Gen“ ir 1,5 GB „FireStick 4K“. Tai nėra gana daug, bet to pakanka srautinio perdavimo įrenginiui. Tačiau tokia maža atmintis yra linkusi įsisavinti gana greitai.

Maža RAM atmintis yra vienas iš buferio, kurį patiriate „FireStick“, kaltininkų. Nustebsite sužinoję, kad kai kurios programos nuolat kaupia RAM, net kai jas uždarote.

Galite išvalyti atminties vietą tiesiog uždarydami fonines programas. Tačiau kaip sužinoti, kurios programos iš tikrųjų veikia fone? Priversti uždaryti visas įdiegtas programas yra varginantis ir reikalaujantis daug laiko.

Laimei, yra programa, kurią galite naudoti norėdami sužinoti fonines programas ir jas uždaryti. Jis vadinamas Pagrindinės programos ir procesų sąrašas. Šią nemokamą programą galite gauti iš „Amazon Store“.

Čia pateikiami fono programų atsisiuntimo veiksmai & Procesų sąrašo programa ir, kad ja galėtumėte naudotis, uždarykite fonines programas:

 • Eik į Paieška parinktį iš „FireStick“ pagrindinio ekrano

Pataisykite ugniakuro buferį

 • Ieškokite programos „Fono programos“ ir „Proceso sąrašas“ ir vykdykite ekrane pateikiamus nurodymus, kad ją įdiegtumėte

Kaip nustatyti ugnikalnių buferį

 • Atidarykite programą. Šis raginimas rodomas pirmą kartą.
 • Atžymėkite parinktį „Atidaryti programą įkeliant programą“, jei nenorite, kad programa atsidarytų automatiškai kaskart paleidus „FireStick“.
 • Spustelėkite Supratau! mygtuką

Buferis ant amazono ugniažolės

 • Pamatysite visų fone veikiančių programų sąrašą. Spustelėkite Uždarykite visas programas viršutiniame kairiajame kampe

Kaip nustatyti buferį ant ugniažolės

 • Pamatysite šį pirmosios sąrašo programos langą. Eik į priekį ir spustelėkite Priverstinis sustojimas
 • Baigę paspauskite nuotolinio valdymo pulto mygtuką „Atgal“.

Pataisykite ugniakuro buferį

 • Pamatysite tas pačias kitos programos sąrašo parinktis. Spustelėkite Priverstinis sustojimas vėl.
 • Kartokite tai tol, kol nenužudysite visų foninių programų

Pastaba: Neverskite uždaryti „ExpressVPN“ (ar bet kurio kito VPN), veikiančio fone. VPN veikia fone užtikrinant saugumą. Priverstinis VPN uždarymas gali prarasti ryšį su saugiu VPN serveriu. VPN programos vis tiek neužima daug vietos.

5. Išvalykite srautinės kaupties talpyklą / duomenis

Išvalę srautinių programų talpyklą gali būti naudinga „FireStick“ buferinė informacija. Daugelis vartotojų pranešė, kad trečiųjų šalių programos, tokios kaip „Cinema APK“, „Cyberflix TV“, „Ola TV“, „BeeTV“ ir kt., Veikė geriau, kai išvalė talpyklą..

Taip pat galite išvalyti programos duomenis, kad visiškai atkurtumėte numatytuosius gamyklinius programos parametrus.

Štai šie veiksmai:

 • Eikite į „FireStick“ Nustatymai iš pagrindinio ekrano

kaip išspręsti problemines problemas

 • Spustelėkite Programos

ugniagesių buferis

 • Atviras Tvarkykite įdiegtas programas

„firestick“ buferio problemos taisymas

 • Dabar turite pamatyti šį įdiegtų programų sąrašą
 • Eikite į priekį ir spustelėkite transliacijos programą su buferio problemomis

spustelėkite programą su „firestick“ buferio problema

 • Programos duomenis ir talpyklos duomenis rasite dešinėje šio lango skiltyje

Galite atlikti vieną iš šių veiksmų:

 • Išvalyti duomenis: Bus išvalyti visi su programa susiję duomenys (įskaitant bet kokią prisijungimo informaciją) ir atkurti gamykliniai programos parametrai. Taip pat bus išvalyta talpykla
 • Išvalyti talpyklą: Jei norite tiesiog išvalyti talpyklą ir nepažeisti likusių duomenų, vietoj to pasirinkite šią parinktį

išvalykite talpyklą, kad nebenaudotumėte židinio

6. Patikslinkite savo privatumo nustatymus

„Amazon“ stebi ir renka jūsų duomenis pretekstu prekiauti ir tobulėti. Tai gali pakenkti jūsų privatumui. Bet tai ne tik tai.

Norėdami nuolat stebėti ir rinkti duomenis, „FireStick“ OS turi išlaikyti tam tikrus procesus fone. Tai gali sulėtinti jūsų „FireStick“ ir galiausiai sukelti buferio problemų.

Štai kaip galite išjungti duomenų stebėjimą ir duomenų rinkimą:

 • Atidarykite „Firestick“ Nustatymai iš pagrindinio ekrano

„Firestick“ buferio problema

 • Spustelėkite Nuostatos kitame ekrane

Kaip nustatyti buferį ant ugniažolės

 • Spustelėkite Privatumo nustatymai

Pataisykite ugniakuro buferį

 • Išjunkite šias parinktis: Įrenginio naudojimo duomenys ir Surinkite programos naudojimo duomenis

Kaip nustatyti ugnikalnių buferį

 • Dabar vieną kartą paspauskite grįžimo mygtuką ir spustelėkite Duomenų stebėjimas

Buferis ant amazono ugniažolės

 • Išjunk Duomenų stebėjimas

„Firestick“ buferio problema

7. Patikrinkite ir atnaujinkite „FireStick“ OS

Tai reta, bet negirdėta. Pasenusi „FireStick“ OS gali būti priežastis, dėl kurios susiduriate su buferio problemomis.

Paprastai jūsų „FireStick“ atnaujins save automatiškai, kai tik bus nauja OS versija. Tačiau kartais to negali.

Taigi, čia yra veiksmai, skirti patikrinti ir įdiegti OS naujinius:

 • Eikite į „FireStick“ Nustatymai

„Firestick“ buferio problema

 • Atviras Mano „Fire Fire“ televizija

Kaip nustatyti buferį ant ugniažolės

 • Spustelėkite Apie

Pataisykite ugniakuro buferį

 • Spustelėkite Tikrinti, ar yra atnaujinimų

Buferis ant amazono ugniažolės

 • Palaukite kelias sekundes. „FireStick“ nurodys, ar reikia kokių nors atnaujinimų, ar jūsų įrenginys jau atnaujintas

Kaip nustatyti ugnikalnių buferį

8. Venkite „FireStick“ perkaitimo

Dėl perkaitimo gali sutrikti įrenginio veikimas. Tai taip pat gali sukelti buferio arba srautinio perdavimo problemas „FireStick“. Todėl svarbu, kad „FireStick“ neperkaistų.

Čia yra mūsų išsamus vadovas, kaip išspręsti „FireStick“ šildymo problemą.

Nors jūsų „FireStick“ gali veikti kelias valandas be jokių problemų, aš rekomenduoju retkarčiais šiek tiek pailsėti.

Nepalikite jo įjungto per naktį. Atjunkite jį nuo maitinimo šaltinio.

Jei manote, kad „FireStick“ perdirbo, atjunkite jį nuo maitinimo šaltinio ir leiskite jam atvėsti bent 30 minučių.

9. Trečiųjų šalių programoms naudokite „Real-Debrid“

„Real Debrid“ yra „premium“ paslaugų teikėjas, dirbantis su daugybe trečiųjų šalių programų „FireStick“, taip pat su „Kodi“ priedais..

Paprastai programos ir priedai jungiami prie viešųjų serverių. Tokie serveriai suteiks prieigą beveik visiems. Dėl to jie patiria didelį srautą. Tai, savo ruožtu, lemia serverio sulėtėjimą, prastovas ir buferio problemas „FireStick“.

Kita vertus, „Real-Debrid“ yra mokama paslauga. Tai riboja aukščiausio lygio serverių prieigą. Todėl srautai iš „Real Debrid“ yra daug greitesni ir patikimesni.

Galite integruoti „Real-Debrid“ su beveik visomis populiariomis programomis, tokiomis kaip „Cinema HD APK“, „CyberFlix“ televizija, „BeeTV“ ir dar daugiau.

Skaitykite: Kaip nustatyti ir naudoti „Real Debrid“

Apvyniokite

Tikiuosi, kad šis straipsnis padės, jei kyla problemų dėl „FireStick“ buferio. Mes bandėme įtraukti visus įmanomus scenarijus ir sprendimus. Tačiau jei manote, kad praleidome ką nors svarbaus, nedvejodami praneškite mums per komentarų skyrių žemiau.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me