Kaip perkelti programas iš „Android TV“ dėžutės

>

Šiame vadove aš parodysiu, kaip perkelti programas iš „Android TV Box“. Aš pateikiau atskirus metodus tikroms „Android TV“ OS dėžutėms ir „Android TV“ dėžutėms. Skirtumas tarp šių „Android“ dėžučių paaiškintas pirmame šio įrašo skyriuje. 

Rinkoje rasite platų „Android TV“ dėžučių asortimentą. Tačiau yra tik dvi plačios kategorijos, į kurias galite sudėti visas šias dėžutes - tikrosios „Android TV“ OS dėžutės ir „Android TV“ atsargos.

Abiejų tipų dėžutės palaiko „Google Play“ parduotuvę. Iš „Play Store“ galite atsisiųsti daugybę oficialių programų, tokių kaip „Netflix“, „Hulu“, „Plex“ ir kt., Tačiau tikras bet kurio srautinio perdavimo įrenginio potencialas ištirtas naudojant trečiųjų šalių programas, kurių nėra oficialioje parduotuvėje. Tokias programas reikia atsisiųsti arba rankiniu būdu įdiegti į jūsų įrenginį. Būtent apie tai ir yra šis vadovas.

Štai ką mes apžvelgsime šiame įraše:

- Nežinomo šaltinio įgalinimas (kad būtų galima įkelti iš šono)
- Skirtingų „Android TV“ dėžučių tipų supratimas
Kaip šalutiniu būdu įkelti programas tikrose „Android TV“ OS dėžutėse
- Kaip perkelti programas iš „Android“ „TV“ dėžučių
- Kaip perkelti programas iš „Android“ dėžės naudojant kompiuterį (veikia abiejų tipų dėžutėse)

Pastaba: „Tikra“ „Android TV“ OS nėra oficialus terminas. Aš panaudojau žodį „tiesa“, kad padėčiau aiškiai atskirti dviejų tipų dėžutes. 

„Android TV Box“ įgalinkite „Nežinomą šaltinį“, kad pašalintumėte programas

Taip, jūs negalite įdiegti jokios trečiosios programos „Android“ dėžutėje, kol saugos nustatymuose neįgalinote nežinomų šaltinių. Tai galioja abiejų tipų dėžutėms - tikroms „Android TV“ OS dėžutėms ir vertybinių popierių „Android“ dėžutėms.

Šie vaizdai buvo paimti iš „Mi Box“. Tačiau veiksmai, skirti įjungti nežinomus šaltinius, yra beveik vienodi abiejų tipų „Android TV“ dėžutėse. Štai ką jums reikia padaryti:

1 - spustelėkite Nustatymai pagrindiniame „Android TV Box“ ekrane („Mi Box“ viršuje, dešinėje)

kaip įkelti programas į

2- Slinkite žemyn ir spustelėkite Saugumas & apribojimai (kai kurie įrenginiai gali tiesiog pasakyti Saugumas)

atsisiuntimo programos „Android TV“ dėžutėje

3 - Spustelėkite Nežinomi šaltiniai

Pastaba: jei jūsų įrenginys veikia senesnėje „Android“ OS, šiame ekrane rasite jungiklį, kuris leidžia visoms programoms įgalinti nežinomus šaltinius. Tiesiog įjunkite nežinomus šaltinius. Toliau pateiktame raginime spustelėkite TAIP. Nereikia atlikti kitų veiksmų.

Įdiekite siųstuvą „Android TV“

4- Dabar galite įgalinti Nežinomus šaltinius atskirai kiekvienai programai, kurią ketinate naudoti šoninio įkėlimo tikslais.

Pavyzdžiui, šiame vadove mes naudojome „Downloader“, naršyklės ir failų tvarkyklės programas

kaip įkelti programas į

Skirtingų „Android TV“ dėžučių tipų supratimas

Svarbu suprasti skirtingus „Android TV“ dėžučių tipus, kad galėtumėte nustatyti šoninio įkėlimo metodus, taikomus kiekvienam. Yra tik 2 „Android“ dėžučių tipai, kuriais turime rūpintis:

1. Tikra „Android TV“ OS
2. „Android“ dėžutė

Sužinokime šiek tiek daugiau apie juos:

1. Tikra „Android TV“ OS: Tai yra „Android“ OS veikiantys įrenginiai, visiškai pritaikyti televizoriui. „True TV“ OS dažniausiai būna išmaniuosiuose televizoriuose su įmontuota „Android“ sąsaja. Jie taip pat paplitę tarp populiaresnių prekių ženklų, parduodančių „Android TV Boxes“, tokių kaip „Mi Box“ ir „Nvidia Shield“.

Kadangi „Android TV“ OS yra specialiai sukurta TV ekranams, jie taip pat turi savo „Google Play Store“ versiją. Galite atsisiųsti populiarių transliavimo paslaugų, tokių kaip „Netflix“ ir „Hulu“, TV versiją.

Įrenginiai su tikra „Android TV“ OS yra akivaizdžiai brangesni. Tačiau jie naudoja aukštos kokybės dizaino medžiagas, visiškai reaguoja į nuotolinio valdymo pultą ir turi patogesnę vartotojo sąsają.

2. „Android“ dėžutė: Tai yra dėžutės, veikiančios „Android“ OS, rūšis, panaši į (arba netgi tokia pati), kokia naudojama „Android“ mobiliuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose. „Nougat“, „Oreo“ ir naujausias pyragas yra keli kodiniai vardai, kurie buvo priskirti įvairioms „Android OS“ versijoms.

Jei naudojate „Android“ telefoną ir atsarginę „Android TV Box“, nenustebkite, jei abu rasite tą pačią „Android“ OS versiją. Tačiau „TV Box“ dažniausiai nenaudoja naujausių versijų.

Tik nedaugelis įrenginių turi naujausią „Android 9 Pie“ versiją. Tiesą sakant, „Android 8 Oreo“ taip pat gana retas. Daugelis TV įrenginių veikia „Android 7 Nougat“, kai aš tai rašau.

Daugelis „Android Box“ naudoja modifikuotą „Android“ OS versiją, kad geriau orientuotųsi per didesnį televizoriaus ekraną. Tačiau iš esmės jie yra tie patys.

Nors šios dėžutės atlieka pagrindinį darbą, jos dažnai būna prastai pagamintos iš pigių medžiagų. Sąsaja taip pat ne taip reaguoja į nuotolinio valdymo pultą, kaip norėtumėte. Jie taip pat netinka tiems, kurie mėgsta transliuoti populiarias ir oficialias transliacijos paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Hulu“ ir kt. Taip yra todėl, kad jie atsisiunčia mobiliąsias šių programų versijas iš „Google Play Store“. Programos mobiliesiems yra skirtos jutikliniams įrenginiams. Jie nėra labai draugiški nuotoliniam naudojimui.

Nepaisant to, dėl mažų kainų ir lengvo prieinamumo jie vis dar yra gana populiarūs.

Dėmesio: Perskaitykite prieš tęsdami

Visame pasaulyje vyriausybės ir IPT stebi savo vartotojų internetinę veiklą. Jei jūsų įrenginyje rastumėte srautiniu būdu saugomą autorių teisių saugomą turinį, galite patekti į rimtas bėdas. Šiuo metu jūsų IP yra matomas visiems. Primygtinai rekomenduoju gauti gerą VPN ir paslėpti savo tapatybę, kad jūsų filmų žiūrėjimo patirtis nepasisuktų blogai.

aš naudoju „ExpressVPN“ kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN pramonėje. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon Fire TV Stick“. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei jums nepatinka jų paslaugos, visada galite paprašyti grąžinti pinigus. „ExpressVPN“ taip pat turi specialų susitarimą, kur galite gaukite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupykite 49% pagal metinį planą.

  • Kaip įdiegti VPN „FireStick“ / „Fire TV“
  • Kaip įdiegti VPN kituose srautinio perdavimo įrenginiuose

Kaip iš naujo įkelti programas tikrose „Android TV“ OS dėžutėse

Pirmiausia truputį įžangos.

Tiek „True Android TV OS Box“, tiek „Android TV Box“ palaiko „Google Play Store“. Tačiau abu turi skirtingas parduotuvės versijas.

Yra daugybė programų, kurios nėra įprastos tarp šių dviejų įrenginių. Vienas iš jų yra:

Siuntėjas

„Downloader“ yra šalutinio įkėlimo įrankis, skirtas „Android“ įrenginiams, pvz., „Android TV Box“, „FireStick“ ir kt., Šią programą „Play Store“ galima įsigyti tikriesiems „Android TV“ OS įrenginiams, tokiems kaip „Mi Box“ ir „Nvidia Shield“..

tai yra NE galima įsigyti „Android“, įskaitant „Android TV“ įrenginius, mobiliuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius. „Android“ „Stock TV“ įrenginiuose naršyklės diegimo metodą šiame vadove pateikiau atskirai.

Dabar ketiname įdiegti „Downloader“ programą ir naudoti ją šoninei programai įkelti į „Android TV“ OS dėžutę. Atlikite šiuos veiksmus:

Pastaba: „Mi Box“ buvo padaryti šie vaizdai 

1- Įjunkite „Android TV“ dėžutę ir palaukite, kol pradinis ekranas bus įkeltas

2 - Pasirinkite ir atidarykite „Google Play“ parduotuvė

Įdiekite siųstuvą „Android TV“

3- Viršutiniame kairiajame kampe spustelėkite paieškos parinktį (padidinamasis stiklas)

perkelti programas į „Android TV“ dėžutę

4- Naudokite balso funkciją ir ieškokite AFTVNEWS

Arba tiesiog įveskite AFTVNEWS paieškos laukelyje

Pastaba: Dėl tam tikrų priežasčių jūsų TV įrenginys neieško programos su programos pavadinimu

5- Paryškinkite eilutę, kurioje paieškos rezultatuose rodomos programos. Eilutėje pasirinkite „Downloader“ ir spustelėkite ją

Pastaba: „Downloader“ gali būti pirmoji programa paieškos rezultatuose. Jei ne, eikite į dešinę, kol jį surasite

kaip įkelti programas į

6- Spustelėkite Diegti kitame lange

Įdiekite siųstuvą „Android TV“

7- Palaukite, kol „Downloader“ programa bus atsisiųsta ir įdiegta jūsų įrenginyje

8- Spustelėkite Atviras paleisti „Downloader“

Pastaba: taip pat vėliau galite paleisti iš Programos skyriuje „Android TV Box“ pagrindiniame lange

perkelti programas į „Android TV“ dėžutę

9 - Kai „Downloader“ programa atidaroma pirmą kartą, ji gali paprašyti jūsų leidimo. Spustelėkite Leisti

kaip įkelti programas į

10– Pagrindinis programos „Downloader“ langas dabar įkeliamas. Jei pirmojo pasirodymo metu pamatysite iššokantį langą, paspauskite mygtuką „Atgal“, kad jį atsisakytumėte
Pastebėsite, kad kairiajame skyriuje „Pagrindinis“ skirtukas pasirinktas pagal numatytuosius nustatymus
Dešinėje skiltyje jums tiesiog reikia įvesti norimą URL ir spustelėkite EI

Svarbu !!! Įsitikinkite, kad URL nukreipia tiesiai į APK failą, o ne į tinklalapį. „Android TV“ OS dėžutėse nepalaikomi naršyklės atsisiuntimai

11 - atsisiųsime „Cinema HD APK“ demonstraciniais tikslais. Įveskite URL https://www.firesticktricks.com/kinas ir spustelėkite EI

atsisiuntimo programos „Android TV“ dėžutėje

Pastaba: taip pat galite įvesti trumpesnę URL versiją, kuri būtų firesticktricks.com/cinema

perkelti programas į „Android TV“ dėžutę

12 - Palaukite, kol „Android TV“ įrenginyje atsisiųs „Cinema HD APK“

kaip įkelti programas į

13- Spustelėkite Diegti apatiniame dešiniajame kampe, kai būsite paraginti

atsisiuntimo programos „Android TV“ dėžutėje

14 - palaukite Programa įdiegta pranešimas

Spustelėkite PADARYTA

Pastaba: Grįžtame į „Downloader“ programos langą, kad ištrintume nebereikalingą „Cinema APK“ failą. Programą paleisime vėliau iš Programų skyriaus. Tačiau jei norite paleisti programą dabar, spustelėkite ATIDARYTI

perkelti programas į „Android TV“ dėžutę

15 - spustelėkite Ištrinti

kaip įkelti programas į

16 - spustelėkite Ištrinti vėl

atsisiuntimo programos „Android TV“ dėžutėje

17– Uždarykite „Downloader“ programą ir grįžkite į „Android TV Box“ pagrindinį langą. Spustelėkite Programos

Pastaba: „Mi Box“ jis yra kairiajame skyriuje, viršutinėje eilutėje. Jei jis nėra toje pačioje jūsų įrenginio vietoje, raskite jį. Tai nebus sunku rasti.

Įdiekite siųstuvą „Android TV“

18- Dabar atidarykite „Kino APK“ ir pradėkite žiūrėti mėgstamą turinį

perkelti programas į „Android TV“ dėžutę

Taigi šitaip jūs įkeliate programas iš „Android TV“ OS dėžutės.

Kaip perkelti programas iš „Android TV“ dėžučių

Kaip jau sakiau anksčiau, „Downloader“ programa negalima per „Google Play“ parduotuvę „Android“ platformoje mobiliesiems. Taigi, jos negalima įsigyti ir „Android“ „TV“ dėžutėse.

Laimei, atsarginiai TV įrenginiai leidžia atsisiųsti naršyklę (kaip tai daroma mobiliesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams, skirtiems „Android“).

Jei norite įkelti programas iš šono, tereikia naudoti iš anksto įdiegtą naršyklę arba atsisiųsti vieną iš populiariausių, pvz., „Google Chrome“ ar „Firefox“, iš „Google Play“ parduotuvės..

Aš paėmiau šiuos vaizdus iš „X96 Mini Android TV Box“. Jūsų prietaiso vartotojo sąsaja gali būti ta pati, panaši arba skirtinga. Nepaisant to, metodas išlieka beveik tas pats.

1- Yra didelė tikimybė, kad jau turite integruotą naršyklę. Paprastai ją galima rasti pagrindiniame įrenginio ekrane. Jei jo nėra pagrindiniame ekrane, galite pasiekti jį iš Programos stalčių skyrius

2 - Kai kurie įrenginiai yra iš anksto įdiegti su viena ar daugiau populiarių naršyklių, tokių kaip „Chrome“ ar „Firefox“.

Jei nenorite naudoti integruotos naršyklės, o norima naršyklė nėra iš anksto įdiegta, pagrindiniame lange spustelėkite „Google Play Store“, suraskite naršyklę ir įdiekite ją

3 - Eikite į Programos skyrių ir paleiskite naršyklę

kaip įkelti programas į

4- Pasirinkite naršyklės adreso juostą ir įveskite URL https://www.firesticktricks.com/kinas

Kai kurios naršyklės taip pat priims sutrumpintą URL versiją firesticktricks.com/cinema

perkelti programas į „Android TV“ dėžutę

5 - Palaukite, kol atsisiųsite APK

6- Atsisiuntę APK, jei naršyklė paragins paleisti APK, diegimą galite pradėti iškart. Jei tokio raginimo nėra, pereikite prie kito veiksmo

7- Dauguma „Android“ dėžučių (tiek „Stock“, tiek „Android TV“ OS) yra iš anksto įdiegtos su failų tvarkyklės (arba failų naršyklės) programa. Jį galite rasti pagrindiniame ekrane arba apsilankyti skiltyje „Programos“.

Jei neturite failų tvarkyklės programos, galite ją įdiegti iš „Google Play“ parduotuvės

8- Paleiskite failų tvarkyklės programą ir atidarykite vidinės saugyklos aplanką, kuriame buvo atsiųstas APK. Paprastai APK failai atsisiunčiami į Siuntiniai aplankas pagal numatytuosius nustatymus

kaip įkelti programas į

9 - Tiesiog paleiskite APK failą, kad pradėtumėte diegimą

atsisiuntimo programos „Android TV“ dėžutėje

10 - spustelėkite Diegti

Įdiekite siųstuvą „Android TV“

11 - Baigę diegimą spustelėkite ATVIRAS ir paleiskite programą. Vėliau programą galėsite pasiekti ir naudodami programų stalčių

kaip įkelti programas į

Taip naudodamiesi naršykle iš naujo įkeliate programas į „Android TV“ dėžutes.

Šalutinio įkėlimo programos „Android TV“ dėžutėje naudojant kompiuterį

Jei URL nukreipia tiesiai į APK, galite lengvai įkelti programas iš savo „Android TV“ OS dėžių. Tačiau jei URL atidaro tinklalapį, kuriame turite spustelėti saitą, kad atsisiųstumėte APK, jis neveiks „Android TV“ OS įrenginyje. Taip yra todėl, kad šie įrenginiai nepalaiko naršyklės atsisiuntimo.

Tokiu atveju naudodamiesi kompiuteriu galite įkelti programas į savo „TV OS Box“. Tam reikia įvykdyti šiuos reikalavimus:

- „Android TV“ OS dėžutė ir kompiuteris turi būti prijungti prie to paties „Wi-Fi“ tinklo
- „Android TV Box“ turite turėti failų tvarkyklės programą, turinčią kompiuterio sujungimo funkciją

Štai keli šalutinių programų į įrenginį įkėlimo naudojant kompiuterį veiksmai:

1- Savo kompiuterio naršyklėje pasiekite URL, iš kurio norite atsisiųsti APK failą, ir atsisiųskite APK

2 - Įsitikinkite, kad „Android TV Box“ ir kompiuteris yra prijungti prie to paties „Wi-Fi“

3 - Televizoriaus dėžutėje atidarykite „Google Play“ parduotuvę ir ieškokite failų tvarkyklės priemonės su kompiuterio jungiamumo funkcija (pvz., Bylų vadas)

Įdiekite failų tvarkyklę

perkelti programas į „Android TV“ dėžutę

4- Atidarykite ką tik įdiegtą failų tvarkyklės programą. Raskite ryšio su kompiuteriu (arba kompiuterio failų perkėlimo) funkciją

kaip įkelti programas į

5- Leiskite failui pasiekti failų tvarkyklės programą

6- Įjungti kompiuterio ryšį (kai kurios failų tvarkyklės programos automatiškai įgalina šią funkciją, kai prisijungiate prie kompiuterio sujungimo funkcijos)

Įdiekite siųstuvą „Android TV“

7- Dabar jūs turite pamatyti http kelias ar ftp kelias atsižvelgiant į failų tvarkyklę, kurią turite „Android“ dėžutėje

Taip pat apačioje įjunkite parinktį Leisti visus gaunamus kompiuterio ryšius

perkelti programas į „Android TV“ dėžutę

8.1- Jei pasirodys failų tvarkyklė http kelią, atidarykite savo kompiuterio naršyklę ir pasiekite kelią
Dabar kompiuterio naršyklėje galite pasiekti visus „Android TV Box“ aplankus

Jūs taip pat turite rasti variantą įkelti failai kur nors tinklalapyje

Suraskite APK failą, kurį anksčiau atsisiuntėte į savo kompiuterį. Nusiųskite jį į vieną iš „Android TV Box“ aplankų

Kaip perkelti programas iš „Android TV“ dėžutės

8.2- Jei failų tvarkyklė jums davė ftp kelias atidarykite bet kurį savo kompiuterio aplanką ir įveskite ftp kelias to aplanko adreso juostoje

Dabar kompiuteryje galėsite peržiūrėti visus „Android TV Box“ aplankus

Dabar galite nukopijuoti APK failą savo kompiuteryje į vieną iš „Android Box“ aplankų

9 - Dabar grįžkite į „Android TV“ dėžutę

Norėdami pasiekti aplanką, kuriame nukopijavote APK failą iš savo kompiuterio, naudokite failų tvarkyklę

Tarkime, kad nukopijavote failą į aplanką Atsisiuntimai

kaip įkelti programas į

10- Pasirinkite ir spustelėkite APK failą

Pastaba: Įgalinkite failų tvarkyklės programos „Nežinomus šaltinius“, naudodami metodą, kurį pateikiau pradžioje. Jei to nepadarėte, pamatysite keletą raginimų, kurie leis jums įgalinti jį prieš diegdami

Įdiekite siųstuvą „Android TV“

11- Spustelėkite Diegti kai bus paraginta

perkelti programas į „Android TV“ dėžutę

12 - Palaukite, kol programa bus įdiegta

kaip įkelti programas į

Na, taip, naudodamiesi kompiuteriu, perkeliame programas į „Android TV Box“

Apvyniokite

Kadangi yra dviejų tipų „Android Box“ su skirtingais šoninio krovimo būdais, viskas paprastai pasidaro sudėtinga. Nors „Android“ dėžutė leidžia atsisiųsti naršyklę, „Android TV“ OS dėžės, tokios kaip „Mi Box“ ir „Nvidia“ skydas, neturi jokios naršyklės palaikymo..

Savo „Mi Box“, „Nvidia Shield“ ar televizoriuose su įmontuota „Android“ OS galite įdiegti „Downloader“ programą iš „Google Play Store“. Ši programa leis jums atsisiųsti trečiųjų šalių programas iš URL, tiesiogiai nukreipiančio į APK.

Jei turite tinklalapio URL su nuoroda į APK, pirmiausia galite atsisiųsti APK savo kompiuteryje. Vėliau, norėdami prisijungti prie savo kompiuterio ir perkelti APK failą į įrenginį, galite naudoti „File TV“ įrankį „Android TV OS Box“ arba „Android TV“. Tai atrodo šiek tiek sudėtinga, tačiau visa tai turime, kol naršyklės palaikymas bus pridėtas prie „Android TV“ OS dėžių.

Su „Android TV“ dėžutėmis viskas pasidaro šiek tiek lengvesnė, nes failus galite atsisiųsti tiesiogiai per naršyklę, nesvarbu, ar URL nukreipia tiesiai į APK.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me