Kaip pirmą kartą nustatyti „Amazon Fire TV Stick“

>

Televizijos žiūrėjimas visame pasaulyje greitai keičiasi, nes yra tokių vaizdo įrašų srautinių transliacijų paslaugų kaip „Hulu“, „Netflix“, „Hotstar“, „Amazon Prime“ ir kt. Vaizdo srautinio perdavimo paslaugos ne tik siūlo daug daugiau ir geresnio turinio, bet ir suteikia žiūrovams tikrą pasirinkimą. Jie gali pasirinkti, ką nori, iš daugybės milijonų TV laidų, filmų, dokumentinių filmų ir kt. Naujausias įrašas vaizdo transliacijų segmente yra „Amazon Fire TV Stick“.

„FireStick“ yra išskirtinis „Amazon“ pasiūlymas ir siūlo daugybę paslaugų, tokių kaip „Amazon Prime Video“, „Hotstar“, „Netflix“, „Gaana“ ir daugelis kitų. Tačiau tai nėra vienintelis „Fire Stick“ akcentas. Jūs atspėjote teisingai. „Fire Stick“ nuotolinio valdymo pultelis aprūpinamas „Alexa“ palaikymu. Taigi dabar galite tiesiog sėdėti ant savo sofos ir viską valdyti balsu. Nuostabu, ar ne??

kaip nustatyti

Jei ketinate įsigyti „Amazon Fire TV Stick“ ar jau nusipirkote ir nerimaujate, kaip jį nustatyti, tada atsisėskite ir atsipalaiduokite. Esame čia, kad padėtume jums įdiegti „Amazon Fire TV Stick“ pirmą kartą per televizorių. Tiesiog atidžiai atlikite šiuos veiksmus ir viskas bus užuomazga.

Bet prieš pradėdami nuo šio vadovo, pirmiausia leiskite mums pasakyti keletą išankstinių sąlygų. Tai yra tai, ko jums reikės nustatykite ir paleiskite „Amazon Fire TV Stick“. Atminkite, kad šie dalykai akivaizdžiai nebus įtraukti į jūsų „Fire Stick Box“ !!! Šitie yra:

  • Suderinamas televizorius: Tai akivaizdžiai yra svarbiausias reikalavimas. Jei norite naudoti „Fire Stick“, jums reikės bent HDTV su HDMI prievadu.
  • Interneto ryšys: „Fire Stick“ neturi savo interneto ryšio. „Fire Stick“ turėsite prijungti prie aktyvaus ir stipraus „WiFi“ ryšio, kad jis galėtų tinkamai transliuoti aukštos raiškos vaizdo įrašus.
  • „Amazon“ sąskaita: Galiausiai turite užregistruoti savo „Amazon Fire Stick“ savo „Amazon“ paskyroje. Jei užsisakysite „Fire Stick“ iš savo „Amazon“ paskyros, ji jau bus užregistruota toje paskyroje. Jūs netgi galite jį pakeisti bet kuriuo metu.

„Amazon Fire Stick“ sąrankos instrukcijos

Dabar, kai visi esate pasiruošę, pradėkime. Štai kaip pirmą kartą nustatyti „Amazon Fire TV Stick“. Padalinau sąrankos procesą į 4 svarbias dalis, kad viskas būtų lengviau.

1 dalis: Darbo pradžia

1 ŽINGSNIS: Paimk savo „Fire TV Stick“ įrenginys. Ten rasite „micro-USB“ prievadą ir HDMI. Dabar prijunkite USB maitinimo laidą prie „Fire Stick“ mikro-USB prievado, o kitą maitinimo laido galą prijunkite prie maitinimo adapterio..

prijunkite židinio prie maitinimo laido ir maitinimo adapterio

2 ŽINGSNIS: Dabar prijunkite maitinimo adapterį prie maitinimo lizdo. (Pastaba: rekomenduojama naudoti maitinimo adapterį, o ne maitinamus USB prievadus, kuriuos siūlo keli televizoriai).

3 ŽINGSNIS: Dabar prijunkite „Fire Stick“ prie bet kurio televizoriaus HDMI prievado. Atminkite HDMI prievado numerį, nes dabar turėsite įjungti atitinkamą HDMI įvesties kanalą televizoriuje.

įdėkite židinį į televizoriaus HDM prievadą

4 ŽINGSNIS: Įjunkite televizorių ir atidarykite atitinkamą HDMI įvesties kanalą. Pamatysite pakrovimo ekraną su „Fire TV Stick“ logotipu. Pirmą kartą įkėlimas gali užtrukti, todėl nesijaudinkite.

5 veiksmas: Dabar laikas nustatyti „Fire Stick“ nuotolinio valdymo pultelį. Pirmiausia įdėkite dvi dėžutėje esančias AAA baterijas.

įdėkite nuotolines baterijas

Dabar pultelis turėtų automatiškai susieti su „Fire Stick“. Tačiau, jei jis nesusieja automatiškai, tiesiog paspauskite ir 10 sekundžių palaikykite paspaudę pagrindinio įrenginio mygtuką „Pagrindinis“. Tokiu būdu jūsų „Fire Stick“ bus išsiųstas į atradimo režimą ir bus suporuotas.

Kai nuotolinio valdymo pultas suporuotas su „FireStick“, paspauskite Paleisti / pristabdyti mygtuką, norėdami pradėti sąrankos procesą

kaip nustatyti amazon ugniažolės 4k

6 veiksmas: Dabar „FireStick“ paprašys pasirinkti norimą kalbą. Nuotolinio valdymo pulto naršymo mygtukais pažymėkite norimą kalbą ir paspauskite Pasirinkite / Gerai mygtukas nuotolinio valdymo pulte norėdamas nustatyti kalbą.

Pastaba: Pasirinkimas / Gerai yra apskritas nuotolinio valdymo pulto mygtukas, uždarytas naršymo mygtukų viduje

„amazon“ ugnies lazdelės nustatymo instrukcijos

2 dalis: Prijunkite „Amazon Fire Stick“ prie „Wifi“

7 veiksmas: Dabar „FireStick“ nuskaitys galimus „Wi-Fi“ tinklus. Pamatę tinklų sąrašą, pasirinkite „Wi-Fi“ ir įveskite SSID ir slaptažodį (jei reikia), kad galėtumėte prisijungti

kaip prijungti

3 dalis: Užregistruokite „Fire TV / Stick“ naudodami „Amazon“ sąskaitą

8 veiksmas: Dabar laikas užregistruoti įrenginį „Amazon“ paskyroje. Jūsų „Amazon Fire TV Stick“ bus iš anksto registruotas, jei jį užsisakėte iš „Amazon“. Tačiau jei taip nėra ar norite registruotis per kitą „Amazon“ paskyrą, tiesiog vykdykite ekrane pateikiamus nurodymus, norėdami užregistruoti arba išregistruoti „Fire Fire“ televizorių. (Sužinokite daugiau apie tai čia.)

Jei jūsų „FireStick“ iš anksto neregistruoti, turėtumėte pamatyti šį langą. Jei turite „Amazon“ paskyrą, eikite į priekį ir pasirinkite pirmąją parinktį. Jei ne, pirmiausia sukurkite „Amazon“ paskyrą spustelėdami Aš esu naujas „Amazon“. 

„amazon“ ugnies lazdelės nustatymo instrukcijos

9 veiksmas: Dabar „FireStick“ užregistruos. Palaukite kelias sekundes.

kaip nustatyti amazon ugniažolės

4 dalis. Sąrankos proceso pabaiga

10 veiksmas: Kai registracija bus baigta, „FireStick“ paklaus, ar norite išsaugoti „Wi-Fi“ slaptažodį „Amazon“ paskyroje.

Jei naudosite kelis „Amazon“ įrenginius, registruotus toje pačioje „Amazon“ paskyroje kaip „FireStick“, būtų gera mintis pasirinkti Taip kad šie įrenginiai galėtų greitai prisijungti prie jūsų „Wi-Fi“ tinklo. Jei neturite jokių kitų „Amazon“ įrenginių ir net neketinate jų pirkti ateityje, lygiai taip pat gerai galite pasirinkti Ne 

amazon ugniagesių slaptažodis

11 veiksmas: Jei norite „FireStick“ įjungti tėvų kontrolę, spustelėkite Įgalinti tėvų kontrolę kitame ekrane. Jei tai padarysite, kitame lange būsite paprašyti nustatyti PIN kodą. Turėsite įvesti PIN kodą daugumai „FireStick“ veiklų.

Jei jums nereikia tėvų kontrolės, tiesiog spustelėkite Nėra tėvų kontrolės Pereiti.

tėvų kontrolė „amazon fire tv“ 4k

12 veiksmas:  Dabar galite spustelėti Pradėti ir pasirinkti programas / transliacijos paslaugas, kurias norite įdiegti prieš pradėdami naudoti „FireStick“. Jei norite juos įdiegti vėliau, spustelėkite Ne, ačiū

kaip nustatyti „Amazon“ židinį ir ugnies televizoriaus įrenginius

Jei nuotolinio valdymo pulte yra „FireStick 2nd Gen“ be televizoriaus valdymo mygtukų (garsumo ir maitinimo mygtukų), tai viskas, ką reikia padaryti norint nustatyti savo įrenginį.

Jei turite naujesnį „FireStick“ su televizoriaus valdymo mygtukais, tęskite toliau pateiktą 5 dalį

5 dalis: „FireStick“ nuotolinio valdymo pulto ir televizoriaus pora

Šie veiksmai skirti tik nuotolinio valdymo pultams su TV valdikliais. Jei neturite nuotolinio valdymo pulto su garsumo mygtukais, galite praleisti šią dalį ir pereiti į kitą skyrių.

13 žingsnis: Pamatę šį langą spustelėkite Kitas

nustatykite televizoriaus valdymą ant laužo

14 žingsnis: Paspauskite nuotolinio valdymo pulto garsumo didinimo ir mažinimo mygtukus

Įsitikinkite, kad nuotoliniai taškai yra prie televizoriaus. Televizoriaus valdymo mygtukai naudoja jūsų IR IR profilį. Todėl, kad TV valdymo funkcijos veiktų, televizorius ir nuotolinio valdymo pultas turi būti matomoje vietoje.

„amazon fire tv“ ir „firestick 4k“ sąranka

15 žingsnis: Spustelėkite Taip jei girdėjai garsą. Jei ne, spustelėkite NO, kad pakartotumėte procesą

kaip nustatyti ugniagesį 4k

16 žingsnis: Kai „Fire TV“ nuotolinio valdymo pultas bus sėkmingai sinchronizuotas, ekrane pamatysite šį pranešimą

Kaip pirmą kartą nustatyti „Amazon Fire TV Stick“

Sėkmingai nustatėte „FireStick“

Kaip pradėti naudoti savo „Fire Stick“

Dabar, kai visi jūsų „FireStick“ yra sukurti, norėtumėte pradėti iškart. Čia yra keletas įdomių dalykų, kuriuos norėtumėte žinoti: tai tikrai pasiūlys daug geresnę „FireStick“ patirtį.

„Jailbreak Your FireStick“

„FireStick“ yra nuostabus medijos srautinio perdavimo įrenginys. Tai leidžia žiūrėti mėgstamus epizodus, filmus ir net tiesioginę TV per programas, pvz., „Netflix“, „Hulu“, „Amazon Prime“ ir daugelį kitų. Tačiau yra rimtas apribojimas. Šios paslaugos jums kainuos pinigus, tokius, kurie lengvai sugadins jūsų biudžetą. Be to, jūs negalėjote gauti viso to, ko norite žiūrėti iš vienos paslaugos. Turite turėti kelias prenumeratas, o tai kainuoja dar brangiau.

Bet jūs galite lengvai įsikišti „FireStick“ ir niekada nereikia jaudintis, kad sumokėsite centą, kad galėtumėte žiūrėti filmus, laidas, tiesioginę televiziją ir beveik viską, ko tik norite. „Bylos sulaužymas“ yra paprastas, greitas, saugus ir teisėtas procesas. Tai iš tikrųjų įdiegia „Kodi“ į savo „Fire TV Stick“ ir perduoda srautiniam turiniui naudodamas „Kodi Addons“ ir „Kodi“ versijas. Trumpai tariant, tai suteikia jums prieigą prie dugno neturinčio nemokamo turinio.

Kaip „Jailbreak FireStick“

Įdiekite „FireStick“ programas

Joks medijos įrenginys nėra geras be jo programų, o „FireStick“ palaiko daugybę jų. Yra daugybė programų, tiek nemokamų, tiek mokamų, kurias galite įdiegti savo „FireStick“ ir mėgautis neribotomis srautinio transliavimo valandomis. „Amazon Store“ yra didžiulė nuostabių programų, tokių kaip „Netflix“, „Hulu“, saugykla ir į jūsų įrenginį įmontuota „Amazon Prime“. Bet jei to nepakanka, galite įsigyti daugybę nuostabių trečiųjų šalių programų, leidžiančių nemokamai žiūrėti filmus ir laidas.

„FireStick“ veikia modifikuotame „Android“, tačiau jos esmė yra daugmaž kaip bet kuris kitas „Android“ įrenginys. Štai kodėl daugybė trečiųjų šalių „Android“ programų nepriekaištingai veikia jūsų „FireStick“. Daugelis jų yra draugiški nuotoliniam naudojimui, o ne visada juos galima naudoti naudojant „Mouse Toggle“ „FireStick“. Peržiūrėkite geriausias „FireStick“ programas ir pradėkite.

Būkite apsaugoti su VPN

Manau, niekada negalėčiau pasakyti pakankamai apie tai, kaip svarbu būti atsargiems ir imtis tinkamų priemonių jūsų internetiniam saugumui užtikrinti. Internetas nukreipia jus į smalsių jūsų IPT, trečiųjų šalių, pavyzdžiui, įsilaužėlių, ir net jūsų pačių vyriausybės akis. Visą jūsų internetinę veiklą galite lengvai atsekti. Kai transliuojate nemokamus filmus ir laidas naudodamiesi trečiųjų šalių programomis, gali kilti problemų.

Nesmerkiu autorių teisių pažeidimų. Tačiau aš griežtai palaikau teisių į mūsų privatumą idėją ir niekada neturime to pakenkti. Todėl aš rekomenduoju naudoti VPN kartu su „FireStick“.

VPN nukreipia jūsų internetinę veiklą per užšifruotą serverį ir įsitikina, kad jūsų buvimas internete išlieka privatus ir anoniminis. Aš rekomenduoju „ExpressVPN“, nes tai yra greičiausia ir patikimiausia „Fire TV Stick“ VPN paslauga. Norėdami įdiegti, galite peržiūrėti šį išsamų vadovą & naudokite VPN „Fire Stick“.

Spustelėkite ČIA, kad gautumėte 3 mėnesius nemokamus ir sutaupytumėte 49% „ExpressVPN“

Išvada

Viskas. Pirmą kartą sėkmingai nustatėte „Amazon Fire TV Stick“ ir dabar gali mėgautis didžiuliu multimedijos turinio vandenynu naudodamiesi įvairiomis programomis ar „jailbreak“ procesu, kaip aš siūliau aukščiau. Tikiuosi, tai padėjo. Vis dėlto, jei susidursite su „Amazon Fire Stick“ sąrankos problemomis, praneškite man apie tai žemiau pateiktame komentarų skyriuje. Prieš išeidami nepamirškite patikrinti geriausių „Firestick“ nustatymų, į kuriuos, manau, kiekvienas vartotojas turėtų kreiptis dabar.

Susiję vadovai:

  • Kaip išspręsti „FireStick“ nuotolinio valdymo problemas
  • Kaip išvengti „Firestick“ perkaitimo
  • Kaip paleisti / paleisti „FireStick“ iš naujo
  • Kaip įdiegti „Mobdro“ „FireStick“
  • Kaip įdiegti „Cinema APK“ „FireStick“

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me