15 geriausių „Kodi“ odos būdų, kaip pakeisti jūsų „Kodi“ išvaizdą

>

Šiame įraše aš apvalinu geriausias „Kodi“ odos rūšis, skirtas „Kodi 18“ ir „17,6“ klasėms. Čia rasite „Kodi“, skirtą „Fire TV“, „FireStick 4K“, „FireStick“, „Mobiles“. & Kompiuteriai ir visi „Kodi“ palaikomi įrenginiai.

„Kodi“ yra puikus žiniasklaidos centras. Tai leidžia lengvai žiūrėti mėgstamą turinį. Tiesioginė televizija, sportas, filmai, laidos suteikia prieigą prie viso to per daugybę vaizdo priedų. Aš buvau „Kodi“ vartotojas nuo to laiko, kurio net nepamenu. Man labiausiai patinka „Kodi“ tai, kad jį galima pritaikyti įvairiais būdais, o „Kodi“ oda yra vienas efektyviausių būdų tai padaryti..

Numatytasis „Kodi Skin“, vadinamas Estuary, yra puikus. Tačiau ji yra per daug panaši į verslą. Aš turiu galvoje, kad tai nėra tiksliai labai įdomu. Laimei, jūs galite padaryti jį interaktyvesnį ir vykstantį su šiomis geriausiomis „Kodi“ sritimis. „Kodi“ odos ne tik padidina kosmetikos patrauklumą, bet ir daro ją patogesnes vartotojui.

Jei būtumėte naudoję „Kodi Builds“, žinotumėte, kad statytojai taip pat suteikia vaizdinį „Kodi“ perdarą su savo oda. Tiesą sakant, keli „Kodi“ pastatai netgi naudoja kai kurias iš šių odos. Tačiau pastatų problema yra ta, kad jie įdiegia daugybę priedų ir saugyklų, todėl „Kodi“ yra nepatogūs. Jei jau turite savo mėgstamiausius priedus, viskas, ko jums reikia, yra oda, kuri greitai paverčia vartotojo sąsają ir pagerina jūsų patirtį..

Kaip įdiegti „Kodi“ skinus

Prieš pradėdami darbą, leiskite man duoti jums trumpus veiksmus, kaip įdiegti bet kurią „Kodi“ odą. Tai neatliks daugiau nei 6 žingsnių. Štai kaip tai padaryti:

1. Atidarykite „Kodi“ Nustatymai 

geriausios kodi odos

2. Spustelėkite Sąsaja

kaip įdiegti kodi odos

3. Spustelėkite Oda kairėje, tada spustelėkite Oda dešinėje

kaip pakeisti kodi odą

4. Pasirinkite savo odą. Jei norimos odos nėra sąraše, spustelėkite Gauti daugiau… 

viršutinės kodi odos

5. Spustelėkite apvalkalą, kurį norite tepti, ir palaukite, kol jis atsisiųs ir įdiegs

geriausios kodi odos

6. Spustelėkite Taip kai bus paraginta

įdiegti kodi odos

Dėmesys „KODI“ vartotojams: Perskaitykite prieš tęsdami

„Kodi Addons“ / „build“ siūlo neribotą srautinį turinį, tačiau taip pat gali patekti į teisines problemas, jei sugaunate srautinius filmus / TV laidas / sportą. „Kodi“ vartotojams primygtinai rekomenduojama visada prisijungti prie VPN, kai srautai perduodami internetu. Geras „Kodi“ VPN slepia jūsų tapatybę, aplenkia vyriausybės stebėjimą, geografiškai užblokuotą turinį ir IPT trapėjimą (tai taip pat padeda srautui kaupti be buferio)..

Aš naudoju „ExpressVPN“, kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon FireStick“. Gausite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupysite 49% pagal savo metinius planus. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei nesate patenkintas, visada galite paprašyti grąžinti pinigus.

Spustelėkite ČIA, kad gautumėte 3 mėnesius nemokamus ir sutaupytumėte 49% „ExpressVPN“

Skaitykite: Kaip įdiegti ir naudoti „Kodi“ VPN

Geriausios „Kodi“ odos

Toliau pateikiamas geriausių „Kodi“ odos, kurios veikia abi, „Kodi Leia“ ir „Krypton“, sąrašas. Tarp dviejų platformų yra kelios bendros odos, aš išsirinkau tas, kurios yra svarbios. Kiti tiesiog nebuvo pakankamai geri.

Aeonas Noxas

geriausios kodi odos 2019 m

„Aeon Nox“ yra bene geriausia šiuo metu „Kodi“ oda. Remiantis minimalia dizaino idėja, ši oda Kodi jums paverčia nepaprastai paprasta. Tai nuostabus nukrypimas nuo įprastos, įprastos Kodi odos žiočių. Ši oda laikosi minimalistinio požiūrio ir daro „Kodi“ sąsają vizualiai patrauklią, nebūdama prašmatni. Išdėstymo paprastumas leidžia greitai su juo susipažinti. Nenuostabu, kodėl daugybė „Kodi“ modelių naudoja šią odą.

Šią odą galima įsigyti kaip „Aeon Nox Silvo“ ant „Kodi 18 Leia“, tik su nedideliais skirtumais nei „Aeon Nox“ „Kodi 17.6“. Pavyzdžiui, namų meniu juosta yra šiek tiek aukštesnė - labiau link ekrano centro - 17.6 versijoje. „Silvo“ versija taip pat neturi jokio numatytojo fono, o 17.6 versija. Tačiau galite lengvai pasirinkti iš „Aeon Nox“ įkeltų fonų rinkinio.

„Aeon Nox“ leidžia pritaikyti įvairius pritaikymus ir konfigūracijas odai pagal jūsų poreikius. Tai lengva oda, todėl jis nekelia jokių pastebimų veikimo pokyčių, net ir tokiuose prietaisuose kaip „FireStick“. Tai tikrai nuostabi oda.

Bello

geriausios kodi odos 2019 m

„Bello“ yra dar viena minimali „Kodi“ oda, siūlanti jums naują gražų būdą patirti savo mėgstamą žiniasklaidos centrą. Kadangi „Bello“ oda yra minimali, nerasite daug varpelių ir švilpukų. Tačiau jei jūs ieškote patogios ir lengvai prieinamos sistemos sąsajos sąsajos, Bello yra „Kodi“ oda, kurią reikia pasirinkti.

Šią odą galima įsigyti kaip „Bello 7“ ant „Kodi 17.6“ ir „Bello 6“ ant „Leia“. Vėlgi, nėra daug pasirinkimo tarp dviejų variantų, išskyrus tam tikrus nereikšmingus kosmetikos variantus. Pavyzdžiui, 17.6 versijos numatytasis purpurinio gradiento fonas yra, o „K18“ yra pilkšvai juodo fono. „Bello“ leidžia nustatyti naujas fono spalvas abiem. Vis dėlto Leida gali neleisti jums pakeisti fono. Be to, abi „Bello“ versijos neturi galimybės pridėti pasirinktinių fono vaizdų.

„Bello“ nepalaiko pelės ir ragina išjungti ją nustatymuose. Nors vis dar galite bendrauti su pele, didelį pelės žymeklį, kurio neleidžiama naudoti, nėra labai patogu naudoti. Štai kodėl ši oda yra labiau pritaikyta jutikliniams ir nuotoliniu būdu valdomiems įrenginiams, pavyzdžiui, „FireStick“.

Nepaisant to, „Bello“ oda yra gera ir ji nusipelno mūsų geriausios „Kodi“ odos sąrašo dalies.

Dėžė

viršutinės kodi odos

Tai dar viena gražiai atrodanti „Kodi 18“ ir „Kodi 17.6“ oda, kurią aš naudojau gana ilgą laiką. Dėžutėje yra skydeliais paremtas dizainas su organizuotu išdėstymu. Oda turi profesionalią išvaizdą ir futuristinį patrauklumą. Skydo dizainas padaro ją patogia ir intuityvia oda.

Pradiniame odos ekrane ekrane vienu metu organizuojama viena kategorija. Filmai, TV laidos, muzika ir tiesioginė televizija yra numatytosios kategorijos. Tačiau galite pridėti arba pašalinti kategorijas iš odos parametrų. Be srautinio perdavimo kategorijų, pagrindiniame ekrane taip pat galite pasiekti naudingumo parinktis, pvz., Priedai, Nustatymai, Paveikslėliai, Parankiniai, Tinkinti ir kt..

Nors ši „Kodi“ oda neleidžia jums pridėti vaizdo fono prie pagrindinio ekrano, galite pakeisti fono spalvą. Yra didelė paletė, iš kurios galima pasirinkti spalvas. Be spalvų, šią odą galite pritaikyti ir daugeliu kitų būdų. Pvz., Pagrindiniame ekrane galite rodyti „Dabar groja“, paleisti vaizdo įrašą fone, keisti meniu etiketes ir dar daugiau.

Apskritai, „Box“ yra viena iš geriausių „Kodi“ odos formų, suteikiančių nuostabų „Kodi“ potyrį. Pabandyk.

Susiliejimas

geriausios kodi odos

Bėgant metams aš išbandžiau ir panaudojau daugybę „Kodi“ odos. Daugelis jų atrodė perspektyvūs, tačiau ne visi galėjo atlaikyti laiko išbandymą. Kita vertus, konfluencija gyvuoja jau ilgą laiką ir yra lengvai viena iš geriausių „Kodi“ odų, kurią rasite. Nenuostabu, kad Confluence naudojamas keliuose „Kodi“ modeliuose, tokiuose kaip „Durex“ (dabar nebenaudojamas) ir „Xanax“ („Durex“ pakeitimas)..

Susiliejimas nėra tiksliai minimalus, bet taip pat nėra per daug prašmatnus. Taigi, jei jūs ieškote odos, kuri būtų viduryje tarp pernelyg paprastos ir per daug prašmatnios, turite išbandyti Confluence.

Pagrindinis meniu yra arčiau centro, nei apačioje, ir eina iš kairės į dešinę ekrano pusės. Meniu juostoje rasite svarbių kategorijų, tokių kaip Vaizdo įrašai, Muzika, Priedai, Sistema, kad galėtumėte nedelsdami pradėti.

17,6 šios odos versija yra su iš anksto nustatytu fonu. „Kodi 18“ versija neturi fono. Tačiau iš vietinės saugyklos galite pasirinkti naują fono paveikslėlį.

Galite pritaikyti odą daugeliu kitų būdų. Tai leidžia jums pridėti arba pašalinti numatytąsias pagrindinio meniu kategorijas. Prie fono galite pridėti vizualizaciją Dabar groja. Ir labai svarbu, kad tai leidžia jums pridėti priedų nuorodas į norimas namų meniu kategorijas. Tai leidžia pasirinkti mėgstamiausius vaizdo įrašų priedus tiesiai iš pagrindinio ekrano.

„Confluence“ yra tinkama visų rūšių prietaisų, tokių kaip pelės, jutiklinio, nuotolinio valdymo, oda.

Eminencija

geriausios kodi odos

Neilgai trukus užkliūdavau ant šios Kodi odos. Buvau visiškai tikras, kad tai bus šio geriausių „Kodi“ odos sąrašo dalis. Pirmiausia pakalbėkime apie pagrindinį ekraną.

Pagrindiniame meniu yra elegantiškas bloko dizainas, pritvirtintas prie ekrano apačios. Tai primena TV OS sąsają. Plytelių dizainas ne tik atrodo futuristiškai ir patraukliai, bet ir suteikia odai daugiau funkcionalumo. Bendras odos dizainas yra toks tvarkingas, traškus ir paprastas, kad galite pradėti dirbti iškart.

Pagrindiniame meniu yra vaizdo įrašai, filmai, TV laidos, muzika. Galite pridėti arba pašalinti kategorijas iš odos parametrų. Tiesą sakant, jūs netgi galite pakeisti meniu elementų etiketes. Oda taip pat leidžia pridėti atskirą foninį vaizdą prie kiekvienos kategorijos. Be fono ir pagrindinio ekrano, taip pat galite tinkinti biblioteką, antraštę, spalvas, ekrano ekraną (OSD) ir dar daugiau.

Pellucid

viršutinės kodi odos

Pellucid yra viena mažiausių Kodi odos aplink. Pagrindiniame šios odos ekrane rodomi tik būtiniausi daiktai, bet to pakanka, kad galėtumėte greitai pradėti. Vienintelės numatytosios kategorijos yra vaizdo įrašai, muzika, žaidimai, paveikslėliai. Apačioje rasite nustatymų piktogramą, kuri leis jums kasti odą giliau.

Odai nėra daug pritaikymų. Nepaisant to, yra keletas konfigūracijų, kurios jus domintų. Pvz., Galite įtraukti naujus meniu elementus į pagrindinį meniu. Jūs netgi galite pašalinti arba pervardyti esamus. Jei „Pellucid“ naudojate įrenginyje, kuriame yra mažos specifikacijos, netgi galite pasirinkti žemo procesoriaus galios režimą.

Pradinio ekrano fonas yra dinamiškas ir atrenka vaizdus iš numatytojo aplanko. Galite pakeisti numatytąjį katalogą, kad būtų rodomi jūsų asmeniniai vaizdai.

„Pellucid“ nėra tiksliai mano mėgstamiausias produktas, bet aš mėgstu jį naudoti kaskart. Tai geras pokytis nuo įprasto.

Suktis

viršutinės kodi odos

„Revolve“ yra pati unikaliausia Kodi oda, kokią esu matęs. Kaip rodo odos pavadinimas, joje yra diskas, aplink kurio ašį sukasi įvairūs sąsajos elementai. Pradiniame ekrane rasite šiuos besisukančio meniu elementus: Vaizdo įrašai, Muzika, Paveikslėliai, Žaidimai, Orai, Parankiniai ir tt Galite įtraukti naujų elementų arba pašalinti esamus iš apvalkalo nustatymų..

Nors oda palaiko pelę, ją geriausia naudoti liečiant, klaviatūra ar nuotolinio valdymo pultu. Tai siūlo nuostabią „FireStick“ ir kitų nuotoliniu būdu valdomų prietaisų naršymo sistemą.

Ši oda siūlo įvairias pritaikymo galimybes. Galite pakeisti, ar rodomi fono vaizdai, ar ne. Norėdami pabrėžti meniu elementus, taip pat galite išblukinti foninius vaizdus. Oda taip pat leidžia paleisti foninį vaizdo įrašą.

„Revolve“ leidžia pasirinkti pasirinktinį kiekvieno elemento fono paveikslėlį iš vietinės saugyklos. Pagal numatytuosius nustatymus ji pasirenka savo vaizdus. Taip pat galite pakeisti spalvų temą.

Jei ieškote visiškai naujo ir įdomaus „Kodi“ naudojimo būdo, tikiu, kad niekas negali būti geresnis už „Revolve“. Dėl šios priežasties jis įtrauktas į mūsų populiariausių „Kodi“ odos sąrašą.

Reperis

geriausios kodi odos 2019 m

„Rapier“ yra viena iš labiausiai pritaikomų „Kodi“ odos, kurią rasite. Šios odos išvaizdą ir pobūdį galite pakeisti įvairiais būdais. Galite visiškai pakeisti spalvų temą iš numatytosios į plokščią, oranžinę ar raudoną. Oda taip pat leidžia pakeisti meniu elementų spalvą. Tiesą sakant, galite pakeisti ir odos šriftą.

Pagrindiniame ekrane pagrindinės kategorijos yra Filmai, Vaizdo įrašai, TV laidos, Muzika, Priedai ir kt. Galite pridėti naujų pasirinktinių kategorijų arba paslėpti esamas kategorijas iš odos parametrų. Jūs netgi galite modifikuoti arba paslėpti submeniu elementus.

Pagal numatytuosius nustatymus fono nėra. Tačiau galite atsisiųsti ir nustatyti daugybę fono paveikslėlių ir fono paveikslėlių.

Pradinis meniu yra suderintas su apatiniu ekrano kraštu ir galite pasirinkti elementus, naudodami naršymą kairėn ir dešinėn. Jei yra kokių nors submeniu elementų, susijusių su pagrindiniu meniu elementu, jis rodomas tiesiai virš pagrindinio meniu.

Rapier yra maloni, minimali oda, tinkanti tiek pradedantiesiems, tiek ekspertams.

FTV

geriausios kodi odos 2019 m

Šis „FireStick“ įkvėptas „Kodi“ oda yra puikus pasirinkimas nuotoliniu būdu valdomiems įrenginiams, tokiems kaip „FireStick“, „Android TV Boxes“. Jis palaiko ir liečiamąjį funkcionalumą, tačiau tai dar ne viskas puiku. Su pele tai dar labiau pablogėja. Taigi, naudokitės juo su televizoriumi, kad kuo geriau išnaudotumėte. Nepamirškite išjungti pelės nustatymuose > Sistema > Įvestis

FTV yra ypač minimalistinė oda. Tiek, kad pagrindiniame ekrane jis net nerodo datos ir laiko. Kairėje pusėje yra vertikali meniu juosta, kuri pabrėžia pasirinktus elementus ir išstumia visas kitas dalis. Lygiai taip pat galite žiūrėti į tuščią ekraną, jei pasirinktame meniu elemente nėra raktų, kuriuos būtų galima rodyti.

Aiškumas gali kelti problemų. Nors paryškinti elementai išsiskiria, tie, kurie nepasirinkti, prieštarauja gerai fonui.

Tinkinimo pasirinkimų nėra daug. Galite pridėti arba pašalinti pagrindinio meniu elementus ir susijusius valdiklius. Oda taip pat leidžia tinkinti išjungimo meniu ir išjungti / įjungti „Fanart“. Tinkintas fonas negalimas. Jūs net negalite pakeisti odos temos ir spalvų.

Nesitikėk daug iš FTV. Tačiau jei jūs ieškote nuotolinio valdymo navigacijos ir lengvos sąsajos, FTV yra viena iš geriausių „Kodi“ odos, kurią turite.

„Xperience1080“

geriausios kodi odos

Būtent šios „Kodi“ odos plokštės dizainas leidžia ją išsiskirti iš minios. Aš išbandžiau keletą „Kodi“ odos, tačiau kalbant apie sąsajos dizainą, nėra nieko panašaus į „Xperience1080“.

Pagrindinis meniu yra viršuje ir jame yra įvairių elementų, įskaitant televizorių, filmus, TV laidas, muziką, paveikslėlius, parametrus ir kt., Pagrindinio meniu, rodomi kiekvieno elemento valdikliai. Šie raštai yra išdėstyti įvairiomis plytelėmis, kurios kartu sudaro skydą.

„Xperience1080“ yra lengvai pritaikomas. Galite įgalinti / išjungti pagrindinio meniu elementus pagal savo skonį. Jūs netgi galite tinkinti kiekvieną plytelę bet kokiam namų meniu elementui. Oda leidžia pasirinkti pasirinktinį kiekvienos plytelės pavadinimą ir piktogramą. Be to, galite pakeisti plytelių tipą iš numatytojo į vaizdo įrašo priedą, muzikos priedą, programos priedą ir tt. Galite netgi priskirti kiekvienai plytelei priedą..

„Xperience1080“ sklandžiai veikia visuose „Kodi“ įrenginiuose. Tačiau jis nepalaiko pelės funkcijų. Jei naudojate tai kompiuteryje, naršykite ir naudokitės klaviatūra. Oda dar geriau veikia nuotoliniu būdu valdomuose įrenginiuose.

Kodas 18.5 „Tik skins“

Yra keletas puikių „Kodi“ odos, sukurtų specialiai naujausiai „Kodi 18.5 Leia“ versijai (taip pat ir senesnei „Leia“ versijai). Čia pateiktas populiariausių „Kodi“ odos, skirtos „Kodi 18“ ar naujesnėms versijoms, sąrašas.

Aura

geriausios kodi odos

Tai yra ta pati oda, kurią naudoja daugelis „Kodi“ modelių. „Aura“ pasižymi plytelių pagrindu sukurtu dizainu, kuris ne tik daro jį patrauklų, bet ir labai funkcionalų. Pagrindinio meniu elementai dedami horizontaliai viršuje, o susijusios kategorijos, valdikliai ir kitos submeniu parinktys rodomos likusiame ekrano kampe formatu..

Dėl slidžios, neužterštos sąsajos „Aura“ yra patogi naudoti odai. Galite dar labiau pritaikyti odą savo skoniui, ištyrę daugybę konfigūracijos parinkčių, nustatytų odos nustatymuose. Galite pridėti naujų, pasirinktinių namų meniu elementų. Vietinėje saugykloje galite pasirinkti pasirinktinį foną. Taip pat yra daug efektų ir spalvų.

„Aura“ siūlo sklandų našumą visų rūšių įrenginiuose. Aš jį panaudojau „FireStick“ ir „Android TV“ be didelių problemų. Tai turėjo būti šio geriausių „Kodi“ odos sąrašo dalis.

Aeonas Tajo

viršutinės kodi odos

Aeon Tajo yra tik „Kodi 18“ oda, turinti gaivumo pojūtį. Kai esate pagrindiniame ekrane, oda groja lengvą, raminančią muziką (kurią galite, žinoma, išjungti, nustatydami odos parametrus). Oda taip pat leidžia naudoti asmeninį „M3U“ grojaraštį foniniam atkūrimui.

Tai tvarkinga, minimali oda su dideliais meniu elementais apačioje. Tai daro odą nepaprastai lengva naudoti. Paveikslėliai, muzika, filmai, TV laidos, tiesioginė TV, vaizdo įrašai, sistema yra pagrindiniai namų meniu elementai su atitinkamais submeniu. Visada galite pašalinti bet kurį pagrindinį meniu ar submeniu elementą ar net pridėti pasirinktinį elementą. Be to, kiekvienam elementui galite pasirinkti pasirinktinį fono vaizdą ir pasirinktinę etiketę.

Turėdama daugybę variantų, kaip pritaikyti išvaizdą ir funkcionalumą, minimali ir lengvai naudojama sąsaja, „Aura“ neabejotinai yra viena geriausių „Kodi“ odos aplink..

Kvarcas

geriausios kodi odos

Kai pirmą kartą pažvelgiau į tai, pagalvojau, kad kvarcas yra nebaigta oda - tai dar nebaigtas darbas. Netrukus supratau, kad tai yra būtent neapdorota oda, kuriai daug ką tenka pritaikyti. Tai suteikia pagrindinę struktūrą, tačiau didžiąja dalimi jūs turite ją sukurti nuo nulio. Jei esate naujokas „Kodi“, galbūt norėsite išbandyti kitas „Kodi“ odos rūšis mūsų sąraše. Vis dėlto, jei esate patyręs vartotojas ir susipažinote su „Kodi“ odos pritaikymu, jums tai gali patikti.

Namų meniu yra iš kairės į dešinę krašto centre ir jame yra ribotos galimybės. Filmai, televizijos laidos, muzika, paveikslėliai, priedai ir KODI yra vieninteliai elementai. Kiti meniu elementai, išskyrus paskutinius du, priedus ir KODI, beveik neturi jokio submeniu. Iš KODI meniu galite pereiti į „Nustatymai“ ir pradėti kurti submeniu elementus.

Galite įjungti / išjungti ir pervardyti bet kurią esamą pagrindinio meniu kategoriją. Tačiau negalite pridėti jokios naujos kategorijos. Atsižvelgiant į tai, kad tai yra tokia pagrindinė oda, manau, kad kūrėjai turėjo leisti bent jau tiek.

Bet kurioje kategorijoje galite susieti iki 5 priedų. Susiejus šiuos priedus, jie rodomi tiesiai virš meniu juostos. Taip pat iš vietinės saugyklos galite pridėti pasirinktinių fono vaizdų.

Kvarcas nėra pati didžiausia Kodi oda, tačiau tai nėra taip pat blogai. Galite išbandyti.

„Kodi“ 17.6 Tik „Krypton“ skins

Mažas, tačiau reikšmingas procentas vartotojų vis dar naudoja „Kodi 17.6“. Todėl maniau, kad būtų gera idėja sudėti ir kai kurias 17,6-os „Kodi“ odos. Šios odos dar nebuvo perkoduotos „Kodi 18 Leia“. Jei vis dar transliuojate „Kodi Krypton“, galbūt norėsite išbandyti šias populiariausias „Kodi“ odos rūšis.

Chroma

geriausios kodi odos 2019 m

„Chroma“ yra viena populiariausių „Kodi“ odos, skirtos „Kodi 17.6“ platformai. Ši oda yra aukštos raiškos vaizdų, daug spalvų ir patogaus dizaino kokteilis. Panašu, kad ši oda geriau veikia televizoriaus ekraną nei mažo ekrano įrenginiai. Tiesą sakant, naršyti liečiant ar net pele nėra lengva. Nepaisant to, jis labai gerai suderinamas su nuotolinio valdymo pultais.

Pagrindinio meniu juosta yra horizontali ir matomai didelė, turinti dideles miniatiūras. Iš odos nustatymų galite pereiti prie vertikalaus meniu. Tačiau ji bus apiplėšta savo grafikos ir sumažinta iki vien teksto. Yra daugybė būdų, kaip pritaikyti šią odą. Meniu galite pridėti naujų elementų arba ištrinti esamus. Galite pasirinkti įvairius meno kūrinius, pridėti paveikslų ir efektų. Jūs netgi galite pasirinkti naują spalvų schemą.

„Chroma“ nėra pati patogiausia odai. Tačiau kai gauni pakabinti, gali net patikti. Todėl nusprendžiau įtraukti jį į mūsų geriausių „Kodi“ odos sąrašą.

Titanas

geriausios kodi odos

Titanas kadaise buvo vienas mano mėgstamiausių „Kodi“ odos, kai aš naudojau „Kodi 17.6“. Kadangi aš persikėliau į „Kodi 18 Leia“, o jos oda yra tik 17,6, nebegaliu jos naudoti. Jei vis dar naudojate Krypton, rekomenduočiau jums išbandyti šią Kodi odą. Kas man labai patiko apie „Titan“, buvo jo modulinis dizainas, kuris namų ekrane galėtų suteikti daug galimybių, nebūdamas chaotiškas ar užgriozdintas..

Skirtingos plytelės, nors ir susijusios, yra gražiai išdėstytos pagrindiniame ekrane. Galite pasirinkti iš numatytųjų kategorijų, įskaitant Muzika, Paveikslėliai, Vaizdo įrašai, „YouTube“, Priedų naršyklė ir Nustatymai. Spustelėjus kategorijos plytelę, apačioje pasirodo susiję submeniu elementai. Galite lengvai pakeisti pagrindinio ekrano išdėstymą naudodami odos parametrus.

„Titan“ taip pat siūlo daugybę pritaikymo galimybių. Nuo pat keitimo išdėstymo iki naujų meniu elementų pridėjimo, nuo odos spalvų schemos pakeitimo iki naujų fono paveikslėlių įtraukimo, viską galite padaryti.

Ši „Kodi“ oda puikiai veikia visuose „Kodi“ įrenginiuose, įskaitant „FireStick“ ir „Android TV Box“.

Prieš pradėdami transliaciją naudodamiesi „Kodi Addons / Builds“, norėčiau jus perspėti, kad viskas, ką transliuojate „Kodi“, yra matoma jūsų IPT ir vyriausybei. Tai reiškia, kad transliuodami autorių teisių saugomą turinį (nemokami filmai, TV laidos, sportas) galite patekti į teisines problemas.

„Kodi“ vartotojams primygtinai rekomenduojama prijungti VPN srautinio perdavimo metu. „Kodi“ VPN apeis IPT atleidimą, vyriausybės priežiūrą ir populiarių priedų geografinį apribojimą. Aš visada jungiuosi „ExpressVPN“ visuose savo srautinio perdavimo įrenginiuose ir siūlau jums padaryti tą patį.

„ExpressVPN“ yra greičiausias ir saugiausias VPN. Kartu suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Reiškia, jūs galite laisvai ja naudotis pirmąsias 30 dienų ir, jei nesate patenkintas atlikimu (o tai labai mažai tikėtina), galite paprašyti grąžinti visą pinigų sumą..

PASTABA: Mes neskatiname pažeisti autorių teisių įstatymų. O kas būtų, jei netyčia baigtumėte srautinį turinį iš neteisėto šaltinio? Ne visada lengva pasakyti skirtumą tarp teisėto ir neteisėto šaltinio.

Taigi, prieš pradėdami transliaciją „Kodi“, atlikite 3 paprastus veiksmus, kaip gauti VPN apsaugą.

1 žingsnis: Gaukite „ExpressVPN“ prenumeratą ČIA.

2 žingsnis: Spustelėkite ČIA norėdami atsisiųsti ir įdiegti „ExpressVPN“ programą į savo įrenginį.

3 veiksmas: Spustelėkite maitinimo piktogramą, kad prisijungtumėte prie VPN serverio. Tai viskas. Dabar jūsų ryšys saugus, naudojant greičiausią ir geriausią „Kodi“ VPN.

prijunkite expressvpn for kodi

Apvyniokite

Taigi, čia yra mūsų populiariausių „Kodi“ odos, skirtos „Kodi 18“ ir „Kodi 17.6“, sąrašas. Aš asmeniškai išbandžiau šias konstrukcijas ir parašiau šį straipsnį iš savo asmeninės patirties. Tikiuosi, kad jums tai naudinga. Jei turite klausimų, pasiūlymų ar atsiliepimų, praneškite mums per žemiau pateiktą komentarų skyrių.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me