15 geriausių tiesioginės televizijos „Kodi Addons“ (2018 m.)

>

Šiame straipsnyje jūs sužinosite apie geriausius „Kodi“ tiesioginės televizijos priedus. Čia išvardyti priedai veikia visose „Kodi“ dėžutėse, įskaitant „FireStick“, asmeninį kompiuterį, „Android TV“, mobiliuosius „Android“ ir planšetinius kompiuterius ir kt..

Aš mėgstu prisiversti savo mėgstamą kabelinės televizijos kanalą, kai tik turiu galimybę. Tradicinis televizoriaus žiūrėjimo per kabelį būdas tik brangsta. Ir tai verčia mane svarstyti kitas galimybes.

Per pastaruosius kelerius metus tiesioginės TV transliacijos internetu tapo labiau įprastos nei anksčiau. Mes pradėjome pjaustyti laidą ir naudoti internetinį televizoriaus žiūrėjimo būdą. Tiesioginių „Kodi“ priedų dėka žiūrėti televizorių prijungtais prietaisais tapo dar lengviau ir patogiau.

„Kodi“ yra universalus daugialypės terpės grotuvas, leidžiantis turinį iš vietinės saugyklos, turinį internete pagal poreikį, taip pat tiesioginę TV. Jei esate naujokas „Kodi“, peržiūrėkite mano galutinį „Kodi“ vadovą pradedantiesiems.

Norėdami žiūrėti tiesioginę „Kodi“ televiziją, viskas, ką jums reikia padaryti, tai rasti reikiamą priedą, leidžiantį transliuoti mėgstamus kanalus. Kyla klausimas, kaip rasti geriausius „Kodi“ tiesioginės televizijos priedus? „Kodi“ grotuvo populiarumas pastaraisiais metais smarkiai išaugo. Yra šimtai „Kodi“ priedų, kuriuos galite pasirinkti. Deja, ne visi priedai veikia tinkamai. Todėl mums sunku rasti tuos, kurie tai daro.

Geriausios tiesioginės televizijos „Kodi“ priedai

Mes pasirinkome kelis geriausius „Kodi“ tiesioginės televizijos priedus, kurie iš tikrųjų veikia. Šiame straipsnyje aš jums parodysiu, kaip žiūrėti tiesioginę televiziją per „Kodi“. Skaitykite toliau!

geriausi kodai tiesioginio TV priedai

Dėmesys „KODI“ vartotojams: Perskaitykite prieš tęsdami

„Kodi Addons“ / „build“ siūlo neribotą srautinį turinį, tačiau taip pat gali patekti į teisines problemas, jei sugaunate srautinius filmus / TV laidas / sportą. „Kodi“ vartotojams primygtinai rekomenduojama visada prisijungti prie VPN, kai srautai perduodami internetu. Geras „Kodi“ VPN slepia jūsų tapatybę, aplenkia vyriausybės stebėjimą, geografiškai užblokuotą turinį ir IPT trapėjimą (tai taip pat padeda srautui kaupti be buferio)..

Aš naudoju „ExpressVPN“, kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon FireStick“. Gausite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupysite 49% pagal savo metinius planus. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei nesate patenkintas, visada galite paprašyti grąžinti pinigus.

Spustelėkite ČIA, kad gautumėte 3 mėnesius nemokamus ir sutaupytumėte 49% „ExpressVPN“

Skaitykite: Kaip įdiegti ir naudoti „Kodi“ VPN

1. Nesavanaudis

Nesavanaudiškas yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie ieško „Kodi“ tiesioginės televizijos priedų. Šis priedas suteikia jums sveiką tiesioginių TV kanalų iš daugelio pasaulio šalių, įskaitant JAV, biblioteką. Naudodami šį priedą galėjote žiūrėti sportą, laidas, filmus, parodas visą parą ir dar daugiau. Priede taip pat yra keli geriausios kokybės palydovinės televizijos kanalai ir jūs galite žiūrėti juos visus nemokamai. Nesavanaudišką galima įdiegti iš „Bookmark Repository“, kuris yra „Bliss“ TV šaltinio dalis. Aš kurį laiką asmeniškai naudojuosi „Selfless“ ir manau, kad jis yra geresnis nei daugelis kitų tiesioginių TV priedų.

„Repo“ šaltinis: http://bliss-tv.com/blisstv/

Kaip įdiegti nesavanaudišką „Kodi Addon“

2. Chronos

„Chronos“ yra dar vienas priedas, kurį neseniai pamėgau. Joje nėra tiek geriausių kanalų, kiek nesavanaudiškų, tačiau bendras kanalų sąrašas yra toks pat didelis, kaip ir visi kiti. Nesvarbu, ar norite žiūrėti sportą, naujienas, suaugusiųjų plaukimą, animacinius filmus ar filmus, laidas, „Chronos“ - tai viskas, kas jums. Šį priedą galite gauti iš „SkyDarks“ šaltinio. Įdiekite „Chronos“ ir pradėkite žiūrėti mėgstamus kanalus ne ilgiau kaip kelias minutes. „Chronos“ taip pat turi specialią sporto kategoriją, pavadintą „Live Sports“. Nereikia nė sakyti, kad čia galite stebėti daugybę gyvų sporto šakų per kelis srautus. Vis dėlto šis priedas yra ne tik tiesioginei „Kodi“ televizijai; jame taip pat yra tam tikro turinio pagal pareikalavimą.

„Repo“ šaltinis: http://www.skydarks.com/skydarks/

Kaip įdiegti Chronos Kodi Addon

3. TV TUGA MILHANO

Dabar „TV Tuga Milhano“ nebūtinai yra vienas populiariausių tiesioginių „Kodi“ priedų. Tačiau šį priedą atradau labai seniai ir tikiu, kad verta būti šio sąrašo dalimi. „TV Tuga“ daugiausia dėmesio skiria televizijos kanalams portugalų kalba. Tačiau taip pat rasite daug kanalų anglų kalba. Priede taip pat yra speciali „Pasaulio TV“ skiltis, kurioje galite rasti TV kanalų iš viso pasaulio. Šį „Kodi“ tiesioginės TV priedą galite įdiegti tiesiogiai iš ZIP failo, nenaudodami jokios saugyklos.

Šaltinis: http://j2mf4.com/download/

4. „cloud“ televizorius

„cCloud TV addon“ atneša jums dešimtis tiesioginių programų ir daugybę TV kanalų iš JAV ir JK. Tai lengvai yra vienas iš geriausių „Kodi“ priedų, kurį rasite tiesioginėje TV. Čia galite žiūrėti tiesioginį TV turinį, susijusį su sportu, naujienomis, gyvenimo būdu, muzika, filmais, TV laidomis ir dar daugiau. Jame taip pat yra skiltis „Ne anglų / tarptautinė“, leidžianti transliuoti kanalus iš viso pasaulio. Jei ieškote aukštos kokybės tiesioginio TV turinio, išbandykite „cCloud TV“. „CCloud“ galite įdiegti iš „Kodil“ saugyklos.

Šaltinis: http://kdil.co/repo/

Kaip įdiegti „cCloud“ televizorių „Kodi“

5. įsiutę srautai 

„Furious Streams“ turi didžiulę tiesioginių televizijos kanalų iš JK ir JAV kolekciją. Šiame priede yra 5 nemokamų tiesioginių TV kanalų iš šių dviejų vietų pagrindiniame ekrane sąrašai. Jis taip pat turi specialią kategoriją sporto kanalams. Neatmetu nė žodžio sakydamas, kad buvau labiau nei truputį sužavėtas „Furious Streams“. Todėl aš nedvejodamas padariau šį priedą geriausių „Kodi“ tiesioginės televizijos priedų dalimi. Kaip ir kituose tiesioginiuose TV kanaluose, ne visada galite rasti visus „Furious Streams“ srautus. Bet jame yra daugiau atkuriamų srautų nei keliuose kituose tiesioginiuose TV prieduose, kuriuos aš naudojau. „Furious Streams“ yra talpinamas „Brettus Builds“ saugykloje ir jo įdiegimas užtruks tik keletą minučių.

Šaltinis: http://brettus.hol.es/

Kaip įdiegti „Furious Streams“ į „Kodi“

6. Pasipriešinimas

Kai pirmą kartą įdiegiau ir pradėjau tyrinėti pasipriešinimą, pajutau, kad šis „Kodi“ tiesioginės televizijos priedas yra skirtas tik Ispanijos kanalams. Bet kai gilinau, sužinojau, kad jame yra ir tvirta angliškų kanalų kolekcija. Nepasakyčiau, kad pasipriešinimas yra geriausias tiesioginės TV priedas. Tačiau jos kanalų biblioteka yra pakankamai patenkinta, kad būtų galima užimti vietą šiame sąraše. Kūrėjai, matyt, turi savo saugyklą, kurios pavadinimo priedas - „Atsparumas“, iš kur galite įdiegti „Atsparumo“ priedą. Šis priedas leidžia žiūrėti tiesioginį sportą, muziką, filmus, laidas, naujienas ir dar daugiau.

Šaltinis: http://resistance.es/info/

Kaip įdiegti „Resistance Kodi Addon“

7. „IPTV Bonanza“

Taip! „IPTV Bonanza“ galima įsigyti iš dviejų šaltinių: „Maniac Repository“ ir „Kodil“ saugyklos. Tu gali įdiekite šį priedą iš abiejų, nes abu dirba. „IPTV Bonanza“, kaip žada pavadinimas, tikrai atrodo kaip tiesioginio TV turinio „pananza“. Jame yra šimtai tiesioginių TV kanalų iš viso pasaulio. Tai beveik reiškia, kad jį turi beveik kiekvienas kanalas, kurį norėtumėte žiūrėti. Taigi, kodėl šis „Kodi“ tiesioginės televizijos priedas daro jį sąrašo apačioje, o ne viršuje? Taip yra todėl, kad kanalai yra išvardyti gana atsitiktinai, ir ne visada lengva rasti tą, kurio ieškote. Nėra žanro kategorijų. Kanalai yra suskirstyti į atsitiktines grupes, daugiausia pagal šalies pavadinimą. Deja, sąrašas net nėra abėcėlės tvarka. Tačiau, jei galite apvynioti galvą aplink sąrašą, esu įsitikinęs, kad jums tikrai patiks „Kodi“ tiesioginės TV priedas „Bonanza“.

Šaltinis: http://catoal.org/Repositorios/ & http://kdil.co/repo/

Kaip įdiegti IPTV „Bonanza“ „Kodi“

8. Itin IPTV 

Kaip ir „IPTV Bonanza“, „Ultra IPTV“ taip pat turi didelę tiesioginių TV kanalų kolekciją iš viso pasaulio. Kaip ir „IPTV Bonanza“, šis „Kodi“ tiesioginės televizijos priedas tinkamai neorganizuoja savo kanalų. Taigi ieškoti jūsų pasirinktų kanalų tampa šiek tiek sudėtinga. Būtų buvę daug geriau, jei jie būtų suskirstę šiuos kanalus bent pagal kalbą, jei ne pagal žanrą. Nepaisant to, čia yra daug ką žiūrėti ir, jei atidžiai pažiūrėsite, rasite savo mėgstamiausius kanalus. Čia yra sportas, filmai, pasirodymai, naujienos ir beveik viskas, ko galite paprašyti šimtais kanalų. Ir, žinoma, viskas nemokama.

Šaltinis: http://cazlo.com/repo

Kaip įdiegti Ultra IPTV „Kodi“

9. JK turkų grojaraščiai

JK turkų grojaraščiai apima platų turinį iš įvairių kategorijų, įskaitant tiesioginę televiziją „Kodi“. Nors šis priedas visų pirma skirtas turiniui pagal pareikalavimą, jis turi atskirą specialų skyrių, skirtą tiesioginei televizijai. Šiame skyriuje yra daugybė JK, JAV ir kitų šalių TV kanalų.

Šį „Kodi“ tiesioginės TV priedą galima įdiegti iš „UKTurk Addon“ saugyklos, kuri yra pirmoji, gavusi naujausią papildymo versiją. Jį taip pat galima rasti „Kodil“ saugykloje. Bet aš pastebėjau, kad „Kodil“ ne visada turi naujausią versiją. Įdiegę JK „Turks“ grojaraščius, jums reikės jo PIN kodo. PIN kodą galima sugeneruoti UTPIN.com.

Šaltinis: https://addoncloud.org/ukturk/install

Kaip įdiegti JK turkų grojaraščius

10. Amerikano tuga

Yra nemaža tikimybė, kad galbūt net negirdėjote apie šį tiesioginį „Kodi“ priedą. Aš suklupau tik prieš kelias savaites ir nusprendžiau jį išlaikyti. Kodėl? Dėl paprastos priežasties tai leidžia man be vargo žiūrėti tiesioginius TV kanalus iš viso pasaulio. Pagrindiniame šio priedo ekrane yra įvairių kategorijų su nuorodomis į dešimtis kanalų. Šios kategorijos dažniausiai yra išmintingos šalims, tačiau taip pat rasite skyrių, tokių kaip „VIP Kids TV“, „Filmai“ ir kt. „American Tuga“ yra VIP slaptosios saugyklos dalis ir būtent ją galite įdiegti iš.

Šaltinis: http://team-vipsecret.com/

11. Beprotiški srautai

„Mad Streams“ yra dar vienas priedas, kurį norėtumėte išbandyti, jei norite tiesiogiai žiūrėti televiziją „Kodi“ eteryje. Šis priedas turi daugybę tiesioginių TV srautų iš kai kurių populiarių TV kanalų. Šiuo metu „Mad Streams“ neprisijungęs gali palaikyti ir atnaujinti versiją. Mes jums pranešime, kai vėl prisijungs.

Šaltinis: http://bliss-tv.com/blisstv/

12. „SportsDevil“

„SportsDevil“ reguliariai rodomas tarp geriausių priedų, norint tiesiogiai stebėti „Kodi“ televiziją. Joje yra ši didžiulė kanalų kolekcija iš beveik visų pasaulio vietų. Priedo pavadinimas leidžia manyti, kad viskas susijusi su sportu. Tiesa, kad didelė „SportsDevil“ dalis yra skirta sportui. Pagrindiniame jo ekrane yra du atskiri skyriai, skirti sportui - „Live Sports“ & Sportinė televizija. Tačiau „SportsDevil“ yra daugiau nei tik sportas.

Yra skyrius „Tiesioginė televizija“, kuriame dar yra „ShadowsNet.ro (World TV)“ kategorija. Šio priedo „World TV“ dalis leidžia ieškoti tiesioginių TV kanalų iš JAV, JK, Vokietijos, Italijos, Prancūzijos ir dar daugiau.

Galite įdiegti „SportsDevil“ iš „Kodil“ saugyklos. Taip pat galite sužinoti, kad „SportsDevil“ yra beveik visų kitų pagrindinių saugyklų, įskaitant „Supremacy“, „Maverick“, „UKTurk Addon“ saugyklą ir kt., Dalis. Tačiau atrodo, kad „Kodil“ turi naujausią šio priedo versiją, todėl geriausias „SportsDevil“ diegimo šaltinis. iš.

Šaltinis: http://kdil.co/repo/

Kaip įdiegti „SportsDevil Kodi Addon“

13. Mobdro

„Mobdro“ yra vienas iš labai populiarių „Kodi“ priedų ir jį galima atsisiųsti iš „Kodil“ saugyklos. Nors „Mobdro“ iš esmės yra priedas pagal pareikalavimą, jame yra kategorija, vadinama „Kanalai“, kurioje yra gera keleto plačiai stebimų palydovų kanalų kolekcija. „Mobdro“ turi platų turinį ir leidžia žiūrėti įvairių kategorijų tiesioginius kanalus, įskaitant filmus, TV laidas, pramogas, sportą, muziką ir dar daugiau. Šis priedas taip pat reguliariai atnaujinamas su nauju turiniu.

„Repo“ šaltinis: http://kdil.co/repo/

Kaip įdiegti „Mobdro“ „FireStick“

14. Didžiausias IPTV

Panašiai kaip „IPTV Bonanza“ ir „Ultra IPTV“, „Ultimate IPTV“ taip pat turi didelę palydovinės televizijos kanalų kolekciją iš viso pasaulio. Kaip ir kiti du, „Ultimate IPTV“ kanalai taip pat yra kažkaip netinkamai išdėstyti ir išdėstyti atsitiktine tvarka. Taigi, norėdami rasti tai, ko ieškote, turėsite spustelėti ekranus. Gerai tai, kad jei esate pasirengęs dėl to dirbti, savo mėgstamą kanalą greičiausiai rasite čia nei bet kur kitur.

Šaltinis: http://kdil.co/repo/

15. USTVnow

„USTVnow“ yra abonementinė paslauga, siūlanti tiesioginį Amerikos palydovinių kanalų transliavimą amerikiečiams už šalies ribų, pavyzdžiui, dislokuotiems kariškiams. Ši paslauga yra įtraukta į „USTVNow Plus“ sąrašą oficialiame „Kodi“ saugykloje. Pirmiausia turėsite prisiregistruoti prie „USTVnow“ paskyros ir tada įdiegti tiesioginį „Kodi“ priedą, kad galėtumėte naudotis paslauga. „USTVnow“ turi pakopinę kainų struktūrą, o bazinis planas yra nemokamas. Tačiau nemokamas planas siūlo tik iki 6 kanalų ir ribotas funkcijas. Mokamos prenumeratos prasideda nuo 14,99 USD ir siūlo daugiau kanalų (iki 24) ir geresnes DVR galimybes. Galite apsilankyti http://watch.ustvnow.com/guide ir sužinoti daugiau apie planus ir kanalus.

Prieš pradėdami transliaciją naudodamiesi „Kodi Addons / Builds“, norėčiau jus perspėti, kad viskas, ką transliuojate „Kodi“, yra matoma jūsų IPT ir vyriausybei. Tai reiškia, kad transliuodami autorių teisių saugomą turinį (nemokami filmai, TV laidos, sportas) galite patekti į teisines problemas.

„Kodi“ vartotojams primygtinai rekomenduojama prijungti VPN srautinio perdavimo metu. „Kodi“ VPN apeis IPT atleidimą, vyriausybės priežiūrą ir populiarių priedų geografinį ribojimą. Aš visada jungiuosi „ExpressVPN“ visuose savo srautinio perdavimo įrenginiuose ir siūlau jums padaryti tą patį.

„ExpressVPN“ yra greičiausias ir saugiausias VPN. Kartu suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Reiškia, jūs galite laisvai ja naudotis pirmąsias 30 dienų ir, jei nesate patenkintas atlikimu (o tai labai mažai tikėtina), galite paprašyti grąžinti visą pinigų sumą..

PASTABA: Mes neskatiname pažeisti autorių teisių įstatymų. O kas būtų, jei netyčia baigtumėte srautinį turinį iš neteisėto šaltinio? Ne visada lengva pasakyti skirtumą tarp teisėto ir neteisėto šaltinio.

Taigi, prieš pradėdami transliaciją „Kodi“, atlikite 3 paprastus veiksmus, kaip gauti VPN apsaugą.

1 žingsnis: Gaukite „ExpressVPN“ prenumeratą ČIA.

2 žingsnis: Spustelėkite ČIA norėdami atsisiųsti ir įdiegti „ExpressVPN“ programą į savo įrenginį.

3 veiksmas: Spustelėkite maitinimo piktogramą, kad prisijungtumėte prie VPN serverio. Tai viskas. Dabar jūsų ryšys saugus, naudojant greičiausią ir geriausią „Kodi“ VPN.

prijunkite expressvpn for kodi

Apvyniokite

Taigi, pateikiame geriausių „Kodi“ tiesioginės TV priedų 2018 metams sąrašą. Tiesa, kad jų yra dar daugiau. Tačiau idėja yra rasti priedus, kurie tikrai veikia. Nėra prasmės be vargo diegti priedą tik norint rasti, kad jis neveikia. Aš asmeniškai įdiegiau kiekvieną iš šių priedų ir išbandžiau juos dėl srauto. Atminkite, kad aš dar neradau tiesioginio „Kodi“ TV priedo, kuris visą laiką galėtų leisti 100 proc. Srautus. Bet mano anksčiau išvardyti priedai turi daugiau srautinių nuorodų ir veikia geriau nei kiti. Jei nutuokiu apie kokį nors naują veiksmingą tiesioginės „TV Kodi“ priedą, tikrai atnaujinsiu šį sąrašą. Jei atsitiks koks nors priedas, prašau pasidalinti juo su mumis komentarų skiltyje žemiau. Ačiū, kad skaitėte!

Susijęs:

Geriausi „Kodi“ pastatai
Kaip „Jailbreak Fire Stick“
Kaip atnaujinti „Kodi“ „Fire TV Stick“
Kaip nustatyti buferį „Kodi“
Kaip žiūrėti „Hotstar“ JAV

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me