15 labākās Kodi ādas, lai mainītu jūsu Kodi izskatu

>

Šajā amatā es noapaļoju labākās Kodi ādas Kodi 18 un 17,6. Šeit atradīsit Kodi ādas Fire TV, FireStick 4K, FireStick, Mobiles. & Datori un visas Kodi atbalstītās ierīces.

Kodi ir lielisks mediju centrs. Tas ļauj jums viegli skatīties savu iecienīto saturu. Tiešraide, sports, filmas, šovi, tas ļauj jums piekļūt visam, izmantojot plašu video papildinājumu klāstu. Kopš tā laika esmu bijis Kodi lietotājs, kuru pat neatceros. Kas man visvairāk patīk par Kodi, ir tas, ka to var pielāgot vairākos veidos, un Kodi āda ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā to izdarīt..

Noklusējuma Kodi Skin, ko sauc par Estuary, ir kārtībā. Bet tas ir pārāk lietišķs. Es domāju, ka tas nav tieši tik interesants. Par laimi, jūs varat padarīt to interaktīvāku un notikt ar šīm labākajām Kodi ādām. Kodi ādas ne tikai uzlabo interfeisa kosmētisko pievilcību, bet arī padara to lietotājam draudzīgāku.

Ja esat izmantojis Kodi Builds, jūs zināt, ka būves arī Kodi vizuāli pārveido ar savām ādām. Faktiski vairākas Kodi būves pat izmanto dažas no šīm ādām. Tomēr būvētāju problēma ir tā, ka viņi instalē daudz papildinājumu un krātuvju un padara Kodi apjomīgu. Ja jums jau ir iecienītākie papildinājumi, viss, kas jums nepieciešams, ir āda, kas ātri pārveido lietotāja saskarni un uzlabo jūsu pieredzi.

Kā instalēt Kodi Skins

Pirms mēs sākam, ļaujiet man sniegt jums ātrās darbības, lai instalētu jebkuru Kodi ādu. Tas neveic vairāk kā 6 soļus. To var izdarīt šādi:

1. Atveriet Kodi Iestatījumi 

labākās kodi ādas

2. Noklikšķiniet uz Saskarne

kā instalēt kodi ādas

3. Noklikšķiniet uz Āda kreisajā pusē un pēc tam noklikšķiniet uz Āda pa labi

kā nomainīt kodi ādu

4. Izvēlieties ādu. Ja vēlamā āda nav sarakstā, noklikšķiniet uz Iegūt vairāk… 

top kodi ādas

5. Noklikšķiniet uz apvalka, kuru vēlaties uzklāt, un gaidiet, līdz tas tiks lejupielādēts un instalēts

labākās kodi ādas

6. Noklikšķiniet uz kad tas tiek prasīts

instalēt kodi ādas

Uzmanību KODI lietotājiem: Izlasiet pirms turpināšanas

Kodi papildinājumi / būvējumi piedāvā neierobežotu straumēšanas saturu, taču tas var arī jūs satraukt juridiskās nepatikšanās, ja tiek straumētas bezmaksas filmas / TV pārraides / sports. Kodi lietotājiem tiek stingri ieteikts vienmēr savienot VPN, straumējot tiešsaistē. Labs Kodi VPN slēpj jūsu identitāti, apiet valdības uzraudzību, ģeogrāfiski bloķētu saturu un ISP droseļvārstu (kas arī palīdz straumēšanai bez buferiem).

Es izmantoju ExpressVPN, kas ir ātrākais un drošākais VPN. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon FireStick. Jūs saņemat 3 mēnešus bez maksas un ietaupāt 49% no gada plāniem. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja neesat apmierināts, vienmēr varat lūgt naudas atmaksu.

Noklikšķiniet ŠEIT, lai iegūtu 3 mēnešus bezmaksas un ietaupītu 49% no ExpressVPN

Lasīt: Kā instalēt un izmantot Kodi VPN

Labākās Kodi ādas

Tālāk ir saraksts ar labākajām Kodi ādām, kuras darbojas abās - Kodi Leia un Krypton. Starp abām platformām ir vairākas kopīgas ādas, es izvēlējos tās, kurām ir nozīme. Pārējie vienkārši nebija pietiekami labi.

Aeon Nox

labākais kodi skins 2019. gads

Aeon Nox, iespējams, ir šobrīd labākā Kodi āda. Pēc minimālas dizaina idejas šī āda padara Kodi jums neticami vienkāršu. Tā ir apburoša atkāpšanās no ikdienišķās, noklusējuma Kodi ādas estuāra. Šī āda izmanto minimālistisku pieeju un padara Kodi saskarni vizuāli pievilcīgu, nebūdama bezgaumīga. Izkārtojuma vienkāršība ļauj ātri iepazīties ar to. Nav brīnums, kāpēc daudzi Kodi būvē šo ādu.

Šī āda ir pieejama kā Aeon Nox Silvo uz Kodi 18 Leia ar tikai nelielām atšķirībām salīdzinājumā ar Aeon Nox priekš Kodi 17.6. Piemēram, mājas izvēlnes josla ir nedaudz augstāka - vairāk virzienā uz ekrāna centru - 17.6 versijā. Silvo versijai arī nav noklusējuma fona, savukārt 17.6 versijai tā nav. Tomēr jūs varat viegli izvēlēties no fonu kopas, kas iepriekš ielādēts, izmantojot Aeon Nox.

Aeon Nox ļauj dažādiem pielāgojumiem un konfigurācijām pielāgot ādu jūsu vēlmēm. Tā ir viegla āda, un līdz ar to tā nerada nekādas pamanāmas veiktspējas izmaiņas pat tādās ierīcēs kā zems spektrs, piemēram, FireStick. Tā patiešām ir brīnišķīga āda.

Bello

labākais kodi skins 2019. gads

Bello ir vēl viena minimāla Kodi āda, kas jums piedāvā jauku jaunu veidu, kā izjust savu iecienīto multivides centru. Tā kā Bello āda ir minimāla, jūs neatradīsit daudz zvanu un svilpes. Tomēr, ja jūs meklējat interfeisu, kas ir lietotājam draudzīgs un ērts jūsu sistēmas resursos, Bello ir Kodi āda, kuru izvēlēties.

Šī āda ir pieejama kā Bello 7 uz Kodi 17.6 un Bello 6 uz Leia. Atkal nav daudz izvēlēties starp abām versijām, izņemot dažus nenozīmīgus kosmētikas variantus. Piemēram, 17.6 versijai ir noklusējuma purpura gradienta fons, savukārt K18 ir pelēcīgi melns fons. Bello ļauj abiem iestatīt jaunas fona krāsas. Tomēr Leja, iespējams, neļaus jums mainīt fonu. Turklāt abām Bello versijām nav iespējas pievienot pielāgotus fona attēlus.

Bello neatbalsta peli un aicina iestatījumos to atspējot. Lai gan jūs joprojām varat mijiedarboties ar peli, lielo peles rādītāju, kuru nav atļauts izmantot, nav īpaši ērti izmantot. Tāpēc šī āda ir vairāk piemērota skārienjutīgām un tālvadības ierīcēm, piemēram, FireStick.

Neskatoties uz to, Bello ir laba āda, un tā ir pelnījusi mūsu labāko Kodi ādas saraksta daļu.

Kaste

top kodi ādas

Šī ir vēl viena jauki izskatīga āda Kodi 18 un Kodi 17.6, ko esmu lietojis diezgan ilgu laiku. Box ir uz paneļiem balstīts dizains ar organizētu izkārtojumu. Ādai ir profesionāls izskats un futūristiska pievilcība. Paneļa dizains padara to par lietotājam draudzīgu un intuitīvu ādu.

Ādas sākuma ekrāns displejā vienlaikus sakārto vienu kategoriju. Filmas, TV šovi, mūzika un tiešraide ir noklusējuma kategorijas. Tomēr jūs varat pievienot vai noņemt kategorijas no ādas iestatījumiem. Papildus straumēšanas kategorijām galvenajā ekrānā varat piekļūt arī tādām utilītu opcijām kā Pievienojumi, Iestatījumi, Attēli, Izlase, Pielāgot utt..

Kaut arī šī Kodi āda neļauj galvenajam ekrānam pievienot attēla fonu, jūs varat mainīt fona krāsu. Krāsu izvēlei ir liela palete. Papildus krāsām šo ādu var pielāgot arī daudzos citos veidos. Piemēram, galvenajā ekrānā var parādīt “Tagad spēlē”, atskaņot video fonā, mainīt izvēlnes apzīmējumus un daudz ko citu.

Kopumā Box ir viena no labākajām Kodi ādām, lai iegūtu lielisku Kodi pieredzi. Pamēģināt.

Konflikts

labākās kodi ādas

Gadu gaitā esmu pārbaudījis un izmantojis daudz Kodi ādas. Daudzi no viņiem izskatījās daudzsološi, bet ne visi izturēja laika pārbaudi. No otras puses, saplūšana pastāv jau ilgu laiku, un tā viegli ir viena no labākajām Kodi ādām, kādu jūs atradīsit. Nav pārsteigums, ka Confluence tiek izmantots vairākās Kodi versijās, piemēram, Durex (vairs neder) un Xanax (Durex nomaiņa)..

Konflikts nav īsti minimāls, taču tas nav arī pārāk uzkrītošs. Tātad, ja jūs meklējat ādu, kas ir vidusceļš starp pārāk vienkāršu un pārāk greznu, jums jāmēģina Confluence.

Mājas izvēlne ir novietota tuvāk centram nekā apakšā, un tā šķērso ekrāna kreiso un labo pusi. Izvēlnes joslā atradīsit tādas svarīgas kategorijas kā Video, Mūzika, Papildinājumi, Sistēma, lai nekavējoties sāktu darbu.

Šīs ādas 17,6 versijai ir iepriekš iestatīts fons. Kodi 18 versijai nav fona. Tomēr no vietējās krātuves varat izvēlēties jaunu fona attēlu.

Jūs varat pielāgot ādu daudzos citos veidos. Tas ļauj jums pievienot vai noņemt noklusējuma mājas izvēlnes kategorijas. Fona var pievienot vizualizāciju Tagad spēlē. Un ļoti svarīgi, tas ļauj pievienot pievienošanas saīsnes vēlamajām mājas izvēlnes kategorijām. Tas ļauj jums izvēlēties savus iecienītākos video papildinājumus tieši no sākuma ekrāna.

Confluence ir pienācīga āda visu veidu ierīcēm, piemēram, pelei, skārienekrānam, ar tālvadības pulti.

Eminence

labākās kodi ādas

Nav pagājis ilgs laiks, kad es paklupu uz šīs Kodi ādas. Es biju pilnīgi pārliecināts, ka tā būs šī labākā Kodi ādas saraksta sastāvdaļa. Vispirms runāsim par sākuma ekrānu.

Mājas izvēlnē ir elegants bloka dizains, kas piestiprināts ekrāna apakšdaļai. Tas atgādina TV OS saskarni. Flīžu dizains ne tikai izskatās futūristisks un vizuāli pievilcīgs, bet arī palielina ādas funkcionalitāti. Ādas kopējais dizains ir tik glīts, izteiksmīgs un vienkāršs, ka jūs varat to nekavējoties sākt.

Sākuma izvēlnē ir video, filmas, TV šovi, mūzika, kā arī citas kategorijas. Jūs varat pievienot vai noņemt kategorijas no ādas iestatījumiem. Patiesībā jūs pat varat mainīt izvēlnes vienumu etiķetes. Āda ļauj arī katrai kategorijai pievienot atsevišķu fona attēlu. Papildus fona un sākuma ekrānam varat pielāgot arī bibliotēku, galvenes, krāsas, ekrāna displeju (OSD) un citas iespējas..

Pellucid

top kodi ādas

Pellucid ir viena no viszemākajām Kodi ādām apkārt. Šīs ādas sākuma ekrānā tiek parādīti tikai neaizklāti priekšmeti, taču tas ir pietiekami, lai jūs varētu ātri sākt darbu. Video, mūzika, spēles, attēli ir vienīgās noklusējuma kategorijas. Apakšā atrodas iestatījumu ikona, kas ļaus jums izrakt ādu dziļāk.

Ādai nav daudz pielāgojumu. Tomēr ir dažas konfigurācijas, kuras jūs varētu interesēt. Piemēram, sākuma izvēlnei varat pievienot jaunus izvēlnes vienumus. Jūs pat varat noņemt vai pārdēvēt esošās. Ja jūs izmantojat Pellucid ierīcē ar zemu spektru, jūs pat varat izvēlēties zemu CPU enerģijas režīmu.

Sākuma ekrāna fons ir dinamisks, un tajā tiek atlasīti attēli no noklusējuma mapes. Jūs varat mainīt noklusējuma direktoriju, lai parādītu savus personiskos attēlus.

Pellucid nav tieši mans vismīļākais, bet man patīk to lietot ik pa brīdim. Tā ir laba maiņa no parastā.

Apgriezieties

top kodi ādas

Revolve ir unikālākā Kodi āda, ko jebkad esmu redzējis. Kā norāda ādas nosaukums, tajā ir disks, ap kuru asi griežas dažādi interfeisa elementi. Sākuma ekrānā atradīsit šādus mainīgās izvēlnes vienumus: Video, Mūzika, Attēli, Spēles, Laiks, Izlase utt. Jūs varat iekļaut jaunus elementus vai noņemt esošos no ādas iestatījumiem..

Kaut arī āda atbalsta peli, to vislabāk izmantot ar pieskārienu, tastatūru vai tālvadības pulti. Tā piedāvā brīnišķīgu navigācijas sistēmu FireStick un citām tālvadības ierīcēm.

Šī āda piedāvā dažādas pielāgošanas iespējas. Varat mainīt, vai tiek parādīti fona attēli. Jūs varat arī izbalināt fona attēlus, lai uzsvērtu izvēlnes vienumus. Āda ļauj atskaņot arī fona video.

Revolve ļauj izvēlēties lokālo krātuvi katram vienumam pielāgotu fona attēlu. Pēc noklusējuma tas izvēlas savus attēlus. Jūs varat mainīt arī krāsu motīvu.

Ja jūs meklējat pilnīgi jaunu un aizraujošu veidu, kā izmantot Kodi, es uzskatu, ka nekas nevarētu kļūt labāks par Revolve. Tieši šī iemesla dēļ tas ir iekļauts mūsu labāko Kodi ādiņu sarakstā.

Reperis

labākais kodi skins 2019. gads

Rapieris ir viena no pielāgojamākajām Kodi ādām, ko atradīsit. Jūs varat mainīt šīs ādas izskatu un izskatu dažādos veidos. Krāsu motīvu var pilnībā mainīt no noklusējuma uz plakanu, oranžu vai sarkanu. Āda arī ļauj mainīt izvēlnes vienumu krāsu. Faktiski jūs varat mainīt arī ādas fontu.

Sākuma ekrānā kā galvenās kategorijas tiek parādītas filmas, video, TV šovi, mūzika, papildinājumi utt. Jūs varat pievienot jaunas pielāgotas kategorijas vai paslēpt esošās no ādas iestatījumiem. Jūs pat varat modificēt vai paslēpt apakšizvēlnes vienumus.

Pēc noklusējuma fona nav. Tomēr jūs varat lejupielādēt un iestatīt plašu fona attēlu un fanu attēlu klāstu.

Sākuma izvēlne ir izlīdzināta ar ekrāna apakšējo malu, un jūs varat atlasīt vienumus ar navigāciju pa kreisi un pa labi. Ja ir kādi apakšizvēlnes elementi, kas attiecas uz galveno izvēlnes vienumu, tas tiek parādīts tieši virs mājas izvēlnes.

Rapier ir jauka, minimāla āda, kas ir piemērota gan iesācējiem, gan ekspertiem.

FTV

labākais kodi skins 2019. gads

Šī FireStick iedvesmotā Kodi āda ir lieliska izvēle tālvadības ierīcēm, piemēram, FireStick, Android TV Boxes. Tas atbalsta arī pieskāriena funkcionalitāti, taču tas nav tik lieliski. Ar peli tas vēl vairāk pasliktinās. Tātad, izmantojiet to kopā ar TV ierīci, lai pēc iespējas labāk izmantotu to. Un neaizmirstiet iestatījumos atspējot peli > Sistēma > Ievade

FTV ir ārkārtīgi minimālistiska āda. Tik daudz, ka sākuma ekrānā tas pat nerāda datumu un laiku. Kreisajā pusē tam ir vertikāla izvēlnes josla, kas uzsver atlasītos vienumus un izbalē pārējo. Tikpat labi jūs varētu skatīties tukšu ekrānu, ja atlasītajā izvēlnes vienībā nav logrīku, ko parādīt.

Neliela problēma varētu būt salasāmība. Kamēr izceltie elementi izceļas, tie, kas nav atlasīti, nav labi kontrasta fona.

Pielāgošanas izvēles nav daudz. Varat pievienot vai noņemt galvenās izvēlnes vienumus un saistītos logrīkus. Āda arī ļauj pielāgot izslēgšanas izvēlni un atspējot / iespējot Fanart. Pielāgotais fons nav pieejams. Jūs pat nevarat mainīt ādas tēmu un krāsas.

Negaidiet daudz no FTV. Tomēr, ja jūs meklējat tālvadībai draudzīgu navigāciju un vieglu interfeisu, FTV ir viena no labākajām Kodi ādām, kas ir.

Xperience1080

labākās kodi ādas

Šīs Kodi ādas paneļa dizains padara to izceļas no pūļa. Esmu izmēģinājis vairākas Kodi ādas, taču, saskaroties ar interfeisa dizainu, nekas nav līdzīgs Xperience1080.

Sākuma izvēlne atrodas augšpusē, un tajā ir sakārtoti dažādi vienumi, tostarp TV, filmas, TV šovi, mūzika, attēli, iestatījumi utt. Katra priekšmeta logrīki tiek parādīti zem mājas izvēlnes. Šie logrīki ir izvietoti dažādās flīzēs, kas kopā veido paneli.

Xperience1080 ir ļoti pielāgojams. Jūs varat iespējot / atspējot mājas izvēlnes vienumus pēc savas patikas. Jūs pat varat pielāgot katru flīzi jebkuram mājas izvēlnes vienumam. Āda ļauj izvēlēties pielāgotu nosaukumu un ikonu katrai flīzēm. Turklāt jūs varat mainīt flīzes veidu no noklusējuma uz Video pievienojumprogramma, Mūzikas papildinājums, Programmas papildinājums utt. Katrai flīzēm jūs pat varat piešķirt papildinājumu..

Xperience1080 darbojas nevainojami visās Kodi ierīcēs. Tomēr tas neatbalsta peles funkcijas. Ja to izmantojat datorā, pārvietojieties un izmantojiet tastatūru. Āda darbojas vēl labāk ar tālvadības ierīcēm.

Kodi 18.5 Atrod tikai Skins

Ir dažas lieliskas Kodi ādas, kas ir īpaši izstrādātas jaunākajai Kodi 18.5 Leia versijai (arī vecākām Leia versijām). Šeit ir saraksts ar populārākajām Kodi ādām Kodi 18 vai jaunākām versijām.

Aura

labākās kodi ādas

Tā ir tā pati āda, ko izmanto daudzi Kodi būvējumi. Aura piedāvā flīžu dizainu, kas to padara ne tikai vizuāli pievilcīgu, bet arī ļoti funkcionālu. Mājas izvēlnes vienumi ir novietoti horizontāli augšpusē, un saistītās kategorijas, logrīki un citas apakšizvēlnes iespējas pārējā ekrānā tiek parādītas flīzētā formātā..

Slidens, nepiespiests interfeiss padara Aura par lietotājam draudzīgu ādu. Jūs varat vēl vairāk pielāgot ādu savām vēlmēm, izpētot daudzas konfigurācijas iespējas, kas pieejamas ādas iestatījumos. Jūs varat pievienot jaunus, pielāgotus mājas izvēlnes vienumus. Vietējā krātuvē varat izvēlēties pielāgotu fonu. Ir daudz efektu un krāsu, ko izmantot arī.

Aura piedāvā vienmērīgu veiktspēju visu veidu ierīcēs. Esmu to izmantojis FireStick un Android TV bez būtiskām problēmām. Tam bija jābūt šī labākā Kodi ādas saraksta daļai.

Aeon Tajo

top kodi ādas

Aeon Tajo ir tikai Kodi 18 āda ar svaiguma sajūtu. Kad atrodaties sākuma ekrānā, āda atskaņo jums vieglu, nomierinošu mūziku (kuru jūs, protams, varat izslēgt ādas iestatījumos). Āda ļauj arī izmantot personīgo M3U atskaņošanas sarakstu fona atskaņošanai.

Tā ir glīta, minimāla āda ar lieliem ēdienkartes elementiem apakšā. Tas padara ādu neticami ērtu lietošanu. Attēli, mūzika, filmas, TV šovi, TV tiešraide, video, sistēma ir galvenie mājas izvēlnes vienumi ar attiecīgajām apakšizvēlnēm. Jūs vienmēr varat noņemt jebkuru galveno izvēlni vai apakšizvēlnes vienumu, kuru vēlaties, vai pat pievienot pielāgotu vienumu. Turklāt katram priekšmetam varat izvēlēties pielāgotu fona attēlu un pielāgotu etiķeti.

Ar tik daudzām iespējām, kā pielāgot izskatu un funkcionalitāti, minimālu un ērti lietojamu interfeisu, Aura noteikti ir viena no labākajām Kodi ādām.

Kvarcs

labākās kodi ādas

Kad es pirmo reizi to aplūkoju, es domāju, ka kvarcs ir nepabeigta āda - iesāktais darbs. Drīz es sapratu, ka tā drīzāk ir neapstrādāta āda, kas daudz ko atstāj jūsu ziņā. Tas nodrošina pamata struktūru, bet lielākoties tā ir jāveido no nulles. Ja jūs esat iesācējs Kodi, jūs varētu vēlēties izmēģināt citas Kodi ādas mūsu sarakstā. Tomēr, ja esat pieredzējis lietotājs un pārzināt, kā Kodi ādas tiek pielāgotas, jums tas varētu patikt.

Mājas izvēlne ir novietota no kreisās un labās malas centrā, un tajā ir ierobežotas iespējas. Filmas, TV šovi, mūzika, attēli, papildinājumi un KODI ir vienīgie priekšmeti. Citiem izvēlnes elementiem, izņemot pēdējos divus, pievienojumprogrammas un KODI, gandrīz nav apakšizvēlnes. KODI izvēlnē varat atvērt iestatījumus un sākt veidot apakšizvēlnes vienumus.

Jūs varat iespējot / atspējot un pārdēvēt jebkuru esošās galvenās izvēlnes kategoriju. Tomēr jūs nevarat pievienot nevienu jaunu kategoriju. Ņemot vērā, ka tā ir tik pamata āda, es uzskatu, ka izstrādātājiem vajadzēja vismaz tik daudz atļauties.

Jebkurā kategorijā varat saistīt ne vairāk kā 5 papildinājumus. Saistot, šie papildinājumi parādās tieši virs izvēlnes joslas. Arī vietējā krātuvē varat pievienot pielāgotus fona attēlus.

Kvarcs nav lielākā Kodi āda, bet arī tas nav tik slikti. Jūs varat to izmēģināt.

Kodi 17.6 Tikai Kriptona skins

Neliels, bet nozīmīgs lietotāju procents joprojām izmanto Kodi 17.6. Tāpēc es domāju, ka būtu arī laba ideja sakārtot arī dažas tikai Kodi ādas, kas paredzētas tikai 17,6. Šīs ādas Kodi 18 Leia vēl nav pārkodētas. Ja jūs joprojām straumējat vietnē Kodi Krypton, iespējams, vēlēsities izmēģināt šīs labākās Kodi ādas.

Hroms

labākais kodi skins 2019. gads

Chroma ir viena no populārākajām Kodi ādām platformai Kodi 17.6. Šī āda ir augstas izšķirtspējas attēlu, daudz krāsu un lietotājam draudzīga dizaina kokteilis. Liekas, ka šī āda darbojas labāk televizora displejā nekā mazā ekrāna ierīces. Faktiski navigācija ar pieskārienu vai pat peli nav vienkārša. Tomēr tas ļoti labi sadarbojas ar tālvadības kontrolieriem.

Mājas izvēlnes josla ir horizontāla un redzami liela ar lieliem sīktēliem. No ādas iestatījumiem varat pārslēgties uz vertikālu izvēlni. Bet tā tiks nolaupīta no grafikas un samazināta līdz tikai tekstuālam attēlojumam. Ir daudz veidu, kā pielāgot šo ādu. Izvēlnē varat pievienot jaunus vienumus vai izdzēst esošos. Jūs varat izvēlēties dažādus mākslas darbus, pievienot fanartus un efektus. Jūs pat varat izvēlēties jaunu krāsu shēmu.

Hroma nav lietotājam draudzīgākā āda. Tomēr, kad jūs to paņemat, tas jums pat var patikt. Tāpēc es nolēmu iekļaut to mūsu labāko Kodi ādas sarakstā.

Titāns

labākās kodi ādas

Titāns kādreiz bija viens no maniem iecienītākajiem Kodi ādām, kad es izmantoju Kodi 17.6. Tā kā esmu migrējis uz Kodi 18 Leia un tā ir tikai 17,6 ādas āda, es to vairs nevaru izmantot. Ja jūs joprojām lietojat Krypton, es ieteiktu jums izmēģināt šo Kodi ādu vienreiz. Kas man patiešām patika attiecībā uz Titan, bija tā modulārais dizains, kas sākuma ekrānā varēja kalpot daudz iespēju, nebūdams haotisks vai pārblīvēts..

Lai arī atšķirīgās flīzes ir savstarpēji saistītas, tās ir labi sakārtotas sākuma ekrānā. Jūs varat izvēlēties no noklusējuma kategorijām, tostarp Mūzika, Attēli, Video, YouTube, Papildinājumu pārlūks un Iestatījumi. Noklikšķinot uz kategorijas flīzes, apakšdaļā parādās saistītie apakšizvēlnes vienumi. Sākuma ekrāna izkārtojumu var viegli mainīt, izmantojot ādas iestatījumus.

Titan piedāvā arī daudzas pielāgošanas izvēles iespējas. No izkārtojuma pielāgošanas līdz jaunu izvēlnes vienumu pievienošanai, no ādas krāsu shēmas maiņas līdz jaunu fona attēlu iekļaušanai, jūs varat to visu izdarīt.

Šī Kodi āda lieliski darbojas visās Kodi ierīcēs, ieskaitot FireStick un Android TV kastes.

Pirms sākat straumēšanu ar Kodi Addons / Builds, es vēlos jūs brīdināt, ka viss, ko straumējat Kodi, ir redzams jūsu ISP un valdībai. Tas nozīmē, ka straumējot ar autortiesībām aizsargātu saturu (bezmaksas filmas, TV šovi, sports), iespējams, nonāksit juridisko problēmu lokā.

Kodi lietotājiem straumēšanas laikā ir ļoti ieteicams pievienot VPN. Kodi VPN apiet ISP ierobežošanu, valdības uzraudzību un populāro papildinājumu ģeogrāfiskos ierobežojumus. Es vienmēr savienoju ExpressVPN visās manās straumēšanas ierīcēs, un es iesaku jums rīkoties tāpat.

ExpressVPN ir ātrākais un drošākais VPN. Tas tiek nodrošināts ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Nozīmē, jūs varat to brīvi izmantot pirmās 30 dienas, un, ja neesat apmierināts ar sniegumu (kas ir ļoti maz ticams), varat lūgt pilnu naudas atmaksu.

PIEZĪME: Mēs neveicinām autortiesību likumu pārkāpšanu. Bet kas notiks, ja jūs netīšām beigsit straumēt saturu no nelegāla avota? Ne vienmēr ir viegli pateikt atšķirību starp likumīgu un nelegālu avotu.

Tātad, pirms sākat straumēšanu Kodi, šeit ir aprakstīts, kā iegūt VPN aizsardzību trīs vienkāršās darbībās.

1. darbība: Iegūstiet ExpressVPN abonementu ŠEIT.

2. darbība: Klikšķis ŠEIT lai savā ierīcē lejupielādētu un instalētu lietotni ExpressVPN.

3. darbība: Noklikšķiniet uz ikonas Barošana, lai izveidotu savienojumu ar VPN serveri. Tas ir viss. Jūsu savienojums tagad ir drošs, izmantojot ātrāko un labāko Kodi VPN.

savienot expressvpn par kodi

Iesaiņošana

Tātad, šeit ir mūsu populārāko Kodi ādiņu saraksts Kodi 18 un Kodi 17.6. Es personīgi esmu pārbaudījis šīs versijas un uzrakstījis šo rakstu no savas personīgās pieredzes. Es ceru, ka jums tas noderēs. Ja jums ir kādi jautājumi, ieteikumi vai atsauksmes, lūdzu, informējiet mūs, izmantojot zemāk esošo komentāru sadaļu.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me