15 labākās TV tiešraides Kodi papildinājumi (2018)

>

Šajā rakstā jūs uzzināsit par labākajiem Kodi TV tiešraides papildinājumiem. Šeit uzskaitītie papildinājumi darbojas visās Kodi kastēs, ieskaitot FireStick, PC, Android TV, Android mobilajos tālruņos un planšetdatoros utt..

Es mīlu pieskaņoties savam iecienītākajam kabeļtelevīzijas kanālam, kad vien man ir izdevība. Tradicionālais televizora skatīšanās veids, izmantojot kabeļa savienojumu, kļūst tikai dārgāks. Un tas man liek apsvērt citas iespējas.

Dažos pēdējos gados tiešraides straumēšana internetā ir kļuvusi plaši izplatīta, nekā tas bija agrāk. Mēs tagad esam sākuši sagriezt vadu un ieviest tiešsaistes televīzijas skatīšanās veidu. Pateicoties tiešraides TV Kodi papildinājumiem, skatīties televizoru ar internetu savienotajās ierīcēs ir kļuvis vēl vienkāršāk un ērtāk.

Kodi ir universāls multivides atskaņotājs, kas atskaņo saturu no vietējās krātuves, saturu pēc pieprasījuma internetā, kā arī tiešraidi TV. Ja esat iesācējs Kodi, iepazīstieties ar manu Kodi iesācēju ceļvedi.

Lai skatītos TV tiešraidi Kodi, jums tikai jāatrod pareizais papildinājums, kas ļauj straumēt iecienītos kanālus. Jautājums ir, kā atrast labākos TV tiešraides papildinājumus Kodi? Kodi spēlētāju popularitāte pēdējos gados ir palielinājusies. Ir simtiem Kodi papildinājumu, no kuriem jūs varat izvēlēties. Diemžēl ne visi papildinājumi darbojas pareizi. Tāpēc mums ir grūti atrast tos, kas to dara.

Labākās TV tiešraides Kodi papildinājumi

Mēs esam atlasījuši dažus no labākajiem Kodi tiešraides papildinājumiem, kas faktiski darbojas. Šajā rakstā es jums parādīšu, kā skatīties TV tiešraidi kanālā Kodi. Turpiniet lasīt!

labākie kodi tiešraides tv papildinājumi

Uzmanību KODI lietotājiem: Izlasiet pirms turpināšanas

Kodi papildinājumi / būvējumi piedāvā neierobežotu straumēšanas saturu, taču tas var arī jūs satraukt juridiskās nepatikšanās, ja tiek straumētas bezmaksas filmas / TV pārraides / sports. Kodi lietotājiem tiek stingri ieteikts vienmēr savienot VPN, straumējot tiešsaistē. Labs Kodi VPN slēpj jūsu identitāti, apiet valdības uzraudzību, ģeogrāfiski bloķētu saturu un ISP droseļvārstu (kas arī palīdz straumēšanai bez buferiem).

Es izmantoju ExpressVPN, kas ir ātrākais un drošākais VPN. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon FireStick. Jūs saņemat 3 mēnešus bez maksas un ietaupāt 49% no gada plāniem. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja neesat apmierināts, vienmēr varat lūgt naudas atmaksu.

Noklikšķiniet ŠEIT, lai iegūtu 3 mēnešus bezmaksas un ietaupītu 49% no ExpressVPN

Lasīt: Kā instalēt un izmantot Kodi VPN

1. Pašaizliedzīgs

Pašaizliedzīga ir vēlamā izvēle tiem, kuri meklē Kodi TV tiešraides papildinājumus. Šis papildinājums jums nodrošina veselīgu TV tiešraides kanālu bibliotēku no daudzām pasaules valstīm, ieskaitot ASV. Izmantojot šo papildinājumu, jūs varētu skatīties sportu, šovus, filmas, šovus visu diennakti un daudz ko citu. Papildinājumam ir arī vairāki premium satelīta kanāli, un tos visus varat skatīties bez maksas. Pašaizliedzīgu var instalēt no grāmatzīmju krātuves, kas ir Bliss TV avota daļa. Es kādu laiku personīgi izmantoju pašaizliedzību un uzskatu to par labāku nekā daudzi citi tiešraides TV papildinājumi.

Repo avots: http://bliss-tv.com/blisstv/

Kā instalēt nesavtīgu Kodi Addon

2. Chronos

Chronos ir vēl viens papildinājums, kurš man pēdējā laikā ir pieaudzis. Tam nav tik daudz premium kanālu kā pašaizliedzīgam, taču kopējais kanālu saraksts ir tikpat liels kā jebkurš. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties skatīties sportu, ziņas, pieaugušo peldēšanu, multfilmas vai filmas, šovus, Chronos to visu jums piedāvā. Šo papildinājumu var iegūt no avota SkyDarks. Chronos instalēšana un iecienīto kanālu skatīšanās sākšana prasa ne vairāk kā dažas minūtes. Chronos ir arī īpaša sporta kategorija ar nosaukumu “Live Sports”. Lieki piebilst, ka šeit jūs varat skatīties plašu sporta veidu tiešraidi, izmantojot vairākas straumītes. Tomēr šis papildinājums nav paredzēts tikai tiešraidē Kodi; tam ir arī kāds saturs pēc pieprasījuma.

Repo avots: http://www.skydarks.com/skydarks/

Kā instalēt Chronos Kodi Addon

3. TV TUGA MILHANO

Tagad TV Tuga Milhano nebūt nav viens no populārākajiem TV tiešraides Kodi papildinājumiem. Bet es šo papildinājumu atklāju ne tik sen un uzskatu, ka ir vērts iekļauties šajā sarakstā. TV Tuga galvenokārt koncentrējas uz televīzijas kanāliem portugāļu valodā. Tomēr jūs atradīsit daudz kanālu arī angļu valodā. Papildinājumam ir arī īpaša sadaļa “Pasaules TV”, kurā varat atrast TV kanālus no visas pasaules. Šo Kodi TV tiešraides papildinājumu var instalēt tieši no zip faila, neapmeklējot nevienu krātuvi.

Avots: http://j2mf4.com/download/

4. cCloud TV

cCloud TV papildinājums nodrošina jums desmitiem tiešraides programmu un plašu TV kanālu klāstu no ASV un Lielbritānijas. Tas ir viegli viens no labākajiem Kodi papildinājumiem tiešraidei, ko atradīsit. Šeit jūs varat skatīties TV tiešraides saturu, kas saistīts ar sportu, ziņām, dzīvesveidu, mūziku, filmām, TV šoviem un vēl daudz ko citu. Tajā ir arī sadaļa “Angļu valoda / starptautiskā valoda”, kas ļauj straumēt kanālus no visas pasaules. Ja jūs meklējat augstas kvalitātes tiešraides TV saturu, izmēģiniet cCloud TV. Jūs varat instalēt cCloud no Kodil krātuves.

Avots: http://kdil.co/repo/

Kā Kodi instalēt cCloud TV

5. Neganti straumi 

Furious Streams ir milzīga TV un TV kanālu kolekcija no Lielbritānijas un ASV. Šis papildinājums savā sākuma ekrānā piedāvā 5 bezmaksas TV tiešraides kanālu sarakstus no šīm divām vietām. Tam ir arī īpaša kategorija sporta kanāliem. Neuzminēšu nevienu vārdu sakot, ka mani vairāk nekā nedaudz iespaidoja Furious Streams. Tāpēc es nevilcinājos padarīt šo papildinājumu par labāko Kodi tiešraides TV papildinājumu daļu. Tāpat kā pārējo tiešraides TV kanālu gadījumā, iespējams, ne vienmēr atrodat visas Furious Streams straumes. Bet tajā ir vairāk atskaņojamu straumju nekā vairākās citās TV tiešraidēs, kuras esmu izmantojis. Furious Streams tiek mitināts Brettus Builds repozitorijā, un tā instalēšana prasa tikai dažas minūtes.

Avots: http://brettus.hol.es/

Kā Kodi instalēt negants straumes

6. Pretestība

Kad es pirmo reizi instalēju un sāku pētīt pretestību, es jutu, ka šis Kodi TV tiešraides papildinājums ir paredzēts tikai Spānijas kanāliem. Bet, padziļinoties, es atklāju, ka tajā ir arī liela angļu kanālu kolekcija. Es neteiktu, ka Pretestība ir labākais tiešraides TV papildinājums. Bet tā kanālu bibliotēka ir pietiekami apmierinoša, lai nopelnītu vietu šajā sarakstā. Izstrādātājiem acīmredzot ir savs krātuve, kuras nosaukumam ir pievienojumprogramma - Pretestība - no kuras var instalēt Pretestības papildinājumu. Šis papildinājums ļauj skatīties sporta tiešraidi, mūziku, filmas, šovus, ziņas un daudz ko citu.

Avots: http://resistance.es/info/

Kā instalēt pretestības Kodi Addon

7. IPTV Bonanza

Jā! IPTV Bonanza ir pieejams no diviem avotiem - Maniac Repository un Kodil Repository. Jūs varat instalējiet šo papildinājumu no abiem, jo ​​abi strādā. IPTV Bonanza, kā jau to sola nosaukums, noteikti izskatās kā tiešraides TV satura kulons. Tam ir simtiem tiešraides TV kanālu no visas pasaules. Tas nozīmē, ka tam ir gandrīz katrs kanāls, kuru vēlaties skatīties. Tātad, kāpēc šis Kodi TV tiešraides papildinājums padara to tik tālu sarakstā, nevis tā augšgalā? Tas ir tāpēc, ka kanāli ir uzskaitīti diezgan nejauši, un ne vienmēr ir viegli atrast meklēto. Žanru kategoriju nav. Kanāli tiek kategorizēti nejauši, galvenokārt pēc valsts nosaukuma. Diemžēl saraksts nav pat alfabēta. Tomēr, ja jūs varat aplīt galvu ap sarakstu, esmu pārliecināts, ka jums patiešām patiks IPTV Bonanza tiešraides papildinājums Kodi.

Avots: http://catoal.org/Repositorios/ & http://kdil.co/repo/

Kā instalēt IPTV Bonanza vietnē Kodi

8. Īpaši IPTV 

Tāpat kā IPTV Bonanza, arī Ultra IPTV ir plaša tiešraides TV kanālu kolekcija no visas pasaules. Un, tāpat kā IPTV Bonanza, arī šis Kodi tiešraides papildinājums savus kanālus neorganizē pareizi. Tādējādi jūsu izvēlēto kanālu meklēšana ir nedaudz sarežģīta. Būtu bijis daudz labāk, ja viņi šos kanālus būtu klasificējuši vismaz pēc valodas, ja ne pēc žanra. Neskatoties uz to, šeit ir daudz ko skatīties, un, ja jūs pietiekami rūpīgi ieskatīsities, atradīsit savus iecienītos kanālus. Ir sports, filmas, šovi, ziņas un gandrīz viss, ko jūs varat lūgt, izmantojot simtiem kanālu. Un, protams, viss ir bez maksas.

Avots: http://cazlo.com/repo

Kā instalēt Ultra IPTV uz Kodi

9. Lielbritānijas turku atskaņošanas saraksti

Lielbritānijas turku atskaņošanas saraksti ietver plašu satura klāstu dažādās kategorijās, ieskaitot tiešraidi televīzijā Kodi. Kaut arī šis papildinājums galvenokārt ir paredzēts saturam pēc pieprasījuma, tam ir atsevišķa, īpaša sadaļa Live TV. Un šajā sadaļā ir daudz televīzijas kanālu no Lielbritānijas, ASV un citām valstīm.

Šo Kodi TV tiešraides papildinājumu var instalēt no UKTurk Addon repozitorija, kurš ir pirmais, kurš iegūst jaunāko papildinājuma versiju. Tas ir pieejams arī Kodil krātuvē. Bet es esmu ievērojis, ka Kodil ne vienmēr ir jaunākā versija. Pēc Lielbritānijas turku atskaņošanas sarakstu instalēšanas jums būs nepieciešams PIN, lai tam piekļūtu. PIN var ģenerēt vietnē UTPIN.com.

Avots: https://addoncloud.org/ukturk/install

Kā instalēt Lielbritānijas turku atskaņošanas sarakstus

10. Amerikano Tuga

Ir liela iespēja, ka, iespējams, pat neesat dzirdējuši par šo tiešraides TV Kodi papildinājumu. Es paklupu uz to tikai pirms dažām nedēļām un nolēmu to paturēt. Kāpēc? Vienkārša iemesla dēļ tas ļauj man bez liekām grūtībām skatīties TV kanālus visā pasaulē. Šī papildinājuma sākuma ekrānā ir dažādas kategorijas ar saitēm uz desmitiem kanālu. Šīs kategorijas lielākoties ir gudras valstīm, taču jūs atradīsit arī sadaļas, piemēram, VIP Kids TV, filmas utt.. American Tuga ir daļa no VIP Secret krātuves, un tieši tur jūs to varat instalēt no.

Avots: http://team-vipsecret.com/

11. Trakās straumes

Mad Streams ir vēl viens papildinājums, kuru vēlaties izmēģināt, ja vēlaties skatīties TV tiešraidi kanālā Kodi. Šajā papildinājumā ir daudz tiešraides TV straumju dažiem populāriem TV kanāliem. Pašlaik Mad Streams ir bezsaistē, lai veiktu uzturēšanu un versiju atjaunināšanu. Kad tas atkal būs tiešsaistē, mēs jums paziņosim.

Avots: http://bliss-tv.com/blisstv/

12. SportsDevil

SportsDevil regulāri tiek parādīts starp labākajiem papildinājumiem, lai skatītos TV tiešraidi Kodi. Tam ir šī milzīgā kanālu kolekcija no gandrīz visām pasaules vietām. Papildinājuma nosaukums liek domāt, ka tas viss ir saistīts ar sportu. Ir taisnība, ka liela daļa SportsDevil ir veltīta sportam. Tās galvenajā ekrānā ir divas atsevišķas sadaļas sportam - Live Sports & Sporta TV. Tomēr SportsDevil ir vairāk nekā tikai sports.

Ir sadaļa “Tiešraide TV”, kurā vēl ir kategorija “ShadowsNet.ro (World TV)”. Šī papildinājuma “World TV” daļa ļauj izpētīt TV tiešraides kanālus no ASV, Lielbritānijas, Vācijas, Itālijas, Francijas un citām.

Jūs varat instalēt SportsDevil no Kodil Repository. Jūs varētu arī atklāt, ka SportsDevil ir gandrīz visu pārējo lielāko krātuvju, tostarp Supremacy, Maverick, UKTurk Addon Repository, utt. Daļa. Tomēr Kodil, šķiet, ir šī papildinājuma jaunākā versija, un tāpēc tas ir labākais avots, lai instalētu SportsDevil no plkst.

Avots: http://kdil.co/repo/

Kā instalēt SportsDevil Kodi Addon

13. Mobdro

Mobdro ir viens no ļoti populārajiem Kodi papildinājumiem, un tas ir pieejams lejupielādei Kodil krātuvē. Pat ja Mobdro būtībā ir papildinājums pēc pieprasījuma, tajā ir kategorija ar nosaukumu “Kanāli”, kurai ir piemērota dažu plaši skatītu satelīta kanālu kolekcija. Mobdro ir plašs satura klāsts, un tas ļauj skatīties tiešraidēs kanālus dažādās kategorijās, ieskaitot filmas, TV šovus, izklaidi, sportu, mūziku un daudz ko citu. Šis papildinājums tiek regulāri atjaunināts arī ar jauno saturu.

Repo avots: http://kdil.co/repo/

Kā instalēt Mobdro vietnē FireStick

14. Galīgais IPTV

Līdzīgi kā IPTV Bonanza un Ultra IPTV, arī Ultimate IPTV ir liela satelīttelevīzijas kanālu kolekcija no visas pasaules. Tāpat kā pārējie divi, arī Ultimate IPTV kanāli ir kaut kā nepareizi sakārtoti un izvietoti nejauši. Tātad, lai atrastu meklēto, jums būs jānoklikšķina uz ekrāniem. Labi ir tas, ka, ja esat gatavs tam strādāt, jūs, visticamāk, atradīsit savu iecienīto kanālu šeit, nevis jebkur citur.

Avots: http://kdil.co/repo/

15. USTVnow

USTVnow ir abonēšanas pakalpojums, kas piedāvā tiešraidē Amerikas satelīta kanālu straumēšanu amerikāņiem ārpus valsts, piemēram, dislocētajiem militārpersonām. Šis pakalpojums ir uzskaitīts kā USTVNow Plus Kodi oficiālajā krātuvē. Lai izmantotu pakalpojumu, vispirms būs jāpierakstās uz USTVnow kontu un pēc tam jāinstalē tā tiešraides Kodi papildinājums. USTVnow ir diferencēta cenu struktūra ar pamatplānu bez maksas. Bet bezmaksas plāns piedāvā tikai līdz 6 kanāliem un ierobežotas iespējas. Apmaksātā abonementa cena ir USD 14,99 un piedāvā vairāk kanālu (līdz 24) un labākas DVR iespējas. Jūs varat apmeklēt vietni http://watch.ustvnow.com/guide un uzzināt vairāk par plāniem un kanāliem.

Pirms sākat straumēšanu ar Kodi Addons / Builds, es vēlos jūs brīdināt, ka viss, ko straumējat Kodi, ir redzams jūsu ISP un valdībai. Tas nozīmē, ka straumējot ar autortiesībām aizsargātu saturu (bezmaksas filmas, TV šovi, sports), iespējams, nonāksit juridisko problēmu lokā.

Kodi lietotājiem straumēšanas laikā ir ļoti ieteicams pievienot VPN. Kodi VPN apiet ISP ierobežošanu, valdības uzraudzību un populāro papildinājumu ģeogrāfiskos ierobežojumus. Es vienmēr savienoju ExpressVPN visās manās straumēšanas ierīcēs, un es iesaku jums rīkoties tāpat.

ExpressVPN ir ātrākais un drošākais VPN. Tas tiek nodrošināts ar 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Nozīmē, jūs varat to brīvi izmantot pirmās 30 dienas, un, ja neesat apmierināts ar sniegumu (kas ir ļoti maz ticams), varat lūgt pilnu naudas atmaksu.

PIEZĪME: Mēs neveicinām autortiesību likumu pārkāpšanu. Bet kas notiks, ja jūs netīšām beigsit straumēt saturu no nelegāla avota? Ne vienmēr ir viegli pateikt atšķirību starp likumīgu un nelegālu avotu.

Tātad, pirms sākat straumēšanu Kodi, šeit ir aprakstīts, kā iegūt VPN aizsardzību trīs vienkāršās darbībās.

1. darbība: Iegūstiet ExpressVPN abonementu ŠEIT.

2. darbība: Klikšķis ŠEIT lai savā ierīcē lejupielādētu un instalētu lietotni ExpressVPN.

3. darbība: Noklikšķiniet uz ikonas Barošana, lai izveidotu savienojumu ar VPN serveri. Tas ir viss. Jūsu savienojums tagad ir drošs, izmantojot ātrāko un labāko Kodi VPN.

savienot expressvpn par kodi

Iesaiņošana

Tātad, šeit ir mūsu saraksts ar labākajiem Kodi TV tiešraides papildinājumiem 2018. gadam. Ir taisnība, ka tur ir daudz vairāk. Bet ideja ir atrast papildinājumus, kas patiesi darbojas. Nav jēgas piedzīvot problēmu, instalējot papildinājumu, tikai tāpēc, lai atrastu, ka tas nedarbojas. Es personīgi esmu instalējis katru no šiem papildinājumiem un pārbaudījis, vai tie nav straumējami. Lūdzu, ņemiet vērā, ka es vēl neesmu atradis tiešraides Kodi papildinājumu, kas visu laiku varētu atskaņot 100% straumes. Bet manis uzskaitītajiem papildinājumiem ir vairāk straumējamu saišu un tie darbojas labāk nekā citi. Ja man gadās paklupt uz kādu jaunu, efektīvu TV tiešraides Kodi papildinājumu, es noteikti atjaunināšu šo sarakstu. Ja jūs atklājat kādu papildinājumu, lūdzu, kopīgojiet to ar mums komentāru sadaļā zemāk. Paldies par lasīšanu!

Saistīts:

Labākie Kodi būvē
Kā Jailbreak Fire Stick
Kā atjaunināt Kodi Fire TV Stick
Kā noteikt buferizāciju Kodi
Kā skatīties karsto zvaigzni ASV

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me