15 najlepších televíznych doplnkov Kodi naživo (2018)

>

V tomto článku sa dozviete viac o najlepších doplnkoch Kodi live TV. Tu uvedené doplnky fungujú na všetkých zariadeniach Kodi vrátane FireStick, PC, Android TV, mobilných telefónov a tabletov atď..

Rád sa naladím na svoj obľúbený kanál káblovej televízie, kedykoľvek dostanem šancu. Tradičný spôsob sledovania televízie prostredníctvom káblového pripojenia je však stále drahší. A to ma núti zvážiť ďalšie možnosti.

V posledných rokoch sa živé vysielanie televízneho vysielania cez internet stalo bežnejším prúdom, ako tomu bolo predtým. Teraz sme začali rezať kábel a prijímali online spôsob sledovania televízie. Vďaka živým doplnkom TV Kodi sa sledovanie televízie na zariadeniach pripojených na internet stalo ešte ľahšou a pohodlnejšou.

Kodi je všestranný prehrávač médií, ktorý prehráva obsah z miestneho úložiska, obsah na požiadanie na internete, ako aj zo živej televízie. Ak ste novým zákazníkom spoločnosti Kodi, prečítajte si moju konečnú začiatočnú príručku pre spoločnosť Kodi.

Na sledovanie živého televízneho vysielania v službe Kodi stačí nájsť ten správny doplnok, ktorý vám umožní streamovať vaše obľúbené kanály. Otázkou je, ako nájsť najlepšie živé televízne doplnky pre spoločnosť Kodi? Popularita prehrávača Kodi v posledných rokoch prudko vzrástla. Na výber sú stovky doplnkov Kodi. Bohužiaľ, nie všetky doplnky fungujú správne. Preto je pre nás ťažké nájsť tie, ktoré to robia.

Najlepšie živé televízne doplnky Kodi

Vybraté sme vybrali niektoré z najlepších živých televíznych doplnkov pre spoločnosť Kodi, ktoré skutočne fungujú. V tomto článku vám ukážem, ako sledovať živé televízne vysielanie na serveri Kodi. Pokračujte v čítaní!

najlepšie kodi živé televízne doplnky

Pozor Používatelia KODI: Prečítajte si skôr, ako budete pokračovať

Doplnky a zostavy spoločnosti Kodi ponúkajú neobmedzený obsah streamingu, ale mohli by vás tiež dostať k právnym problémom, ak ich zachytia streamingy zadarmo Filmy / Televízne relácie / Šport. Používateľom spoločnosti Kodi dôrazne odporúčame, aby ste pri online streamovaní vždy pripojili sieť VPN. Dobrá sieť Kodi VPN skryje vašu identitu, obchádza vládny dohľad, geoblokovaný obsah a škrtenie poskytovateľov internetových služieb (čo tiež pomáha pri streamovaní bez vyrovnávacej pamäte).

Používam ExpressVPN, čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia VPN. Inštalácia je veľmi jednoduchá na akomkoľvek zariadení vrátane Amazon FireStick. Získate zadarmo 3 mesiace a ušetríte 49% z jeho ročných plánov. Tiež prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak nie ste spokojní, vždy môžete požiadať o vrátenie platby.

Kliknutím TU získate zadarmo 3 mesiace a ušetríte 49% na ExpressVPN

Prečítajte si: Ako nainštalovať a používať sieť Kodi VPN

1. Nezištný

Nezištný je preferovaný výber tých, ktorí hľadajú televízne doplnky Kodi. Tento doplnok vám prináša zdravú knižnicu živých televíznych kanálov z mnohých častí sveta vrátane USA. Prostredníctvom tohto doplnku by ste mohli sledovať športy, šou, filmy, 24/7 šou a oveľa viac. Doplnok obsahuje aj niekoľko prémiových satelitných kanálov a môžete ich sledovať zadarmo. Nezištnú je možné nainštalovať z úložiska záložiek, ktoré je súčasťou zdroja Bliss TV. Osobne používam Selfless už nejaký čas a považujem to za lepšie ako mnoho iných živých televíznych doplnkov.

Zdroj repo: http://bliss-tv.com/blisstv/

Ako nainštalovať Selfless Kodi Addon

2. Chronos

Chronos je ďalší doplnok, ktorý som si nedávno obľúbil. Nemá toľko prémiových kanálov ako Selfless, ale celkový zoznam kanálov je rovnako veľký ako akýkoľvek. Či už chcete sledovať šport, správy, plávanie pre dospelých, karikatúry alebo filmy, prehliadky, Chronos má všetko pre vás. Tento doplnok môžete získať zo zdroja SkyDarks. Inštalácia Chronosu a sledovanie vašich obľúbených kanálov netrvá dlhšie ako niekoľko minút. Chronos má tiež špeciálnu kategóriu pre športy s názvom Živé športy. Netreba dodávať, že tu môžete sledovať širokú škálu živých športov cez niekoľko prúdov. Tento doplnok však nie je len pre živé televízne vysielanie v spoločnosti Kodi; má tiež určitý obsah na požiadanie.

Zdroj repo: http://www.skydarks.com/skydarks/

Ako nainštalovať doplnok Chronos Kodi Addon

3. TV TUGA MILHANO

Teraz Tuga Milhano nemusí byť nevyhnutne jedným z najpopulárnejších živých doplnkov TV Kodi. Tento doplnok som však objavil ešte nedávno a verím, že stojí za to byť súčasťou tohto zoznamu. Televízia Tuga sa zameriava predovšetkým na televízne kanály v portugalčine. Nájdete tu však aj veľa kanálov v angličtine. Doplnok má tiež špeciálnu sekciu Svetová televízia, kde nájdete televízne kanály z celého sveta. Tento doplnok televízneho vysielania Kodi môžete nainštalovať priamo zo súboru zip bez toho, aby ste prechádzali úložiskom.

Zdroj: http://j2mf4.com/download/

4. cCloud TV

cCloud TV addon vám prináša desiatky živých programov a širokú škálu televíznych kanálov z USA a Veľkej Británie. Je to jednoducho jeden z najlepších doplnkov Kodi pre živé televízne vysielanie, ktoré nájdete. Tu môžete sledovať živý televízny obsah súvisiaci so športom, správami, životným štýlom, hudbou, filmami, televíznymi programami a oveľa viac. Má tiež sekciu „Neanglický / medzinárodný“, ktorá vám umožňuje streamovať kanály z celého sveta. Ak hľadáte kvalitný živý televízny obsah, vyskúšajte cCloud TV. Aplikáciu cCloud môžete nainštalovať z úložiska Kodil.

Zdroj: http://kdil.co/repo/

Ako nainštalovať cCloud TV na Kodi

5. Furious Streams 

Furious Streams má obrovskú zbierku živých televíznych kanálov z Veľkej Británie a USA. Tento doplnok obsahuje na svojej domovskej obrazovke 5 zoznamov bezplatných živých televíznych kanálov z týchto dvoch miest. Má tiež vyhradenú kategóriu pre športové kanály. Nebudem hovoriť žiadne slová tým, že by som bol na Furious Streams viac ako trochu ohromený. Preto som nemal žiadne pochybnosti, aby sa tento doplnok stal súčasťou najlepších doplnkov Kodi live TV. Rovnako ako v prípade ostatných televíznych kanálov v živom vysielaní nemusíte nájsť všetky streamy Furious Streams, ktoré fungujú stále. Má však viac hrateľných streamov ako niekoľko ďalších živých televíznych doplnkov, ktoré som použil. Furious Streams je hostený v úložisku Brettus Builds a jeho inštalácia trvá iba pár minút.

Zdroj: http://brettus.hol.es/

Ako nainštalovať Furious Streams na Kodi

6. Odolnosť

Keď som prvýkrát nainštaloval a začal skúmať Odpor, cítil som, že tento doplnok televízneho vysielania Kodi je určený iba pre španielske kanály. Ale keď som sa hlbšie vykopal, zistil som, že má aj rozsiahlu zbierku anglických kanálov. Nepovedal by som, že Odpor je najlepším živým televíznym doplnkom. Jej knižnica kanálov je však dostatočne uspokojivá na to, aby si získala miesto na tomto zozname. Vývojári majú zrejme svoje vlastné úložisko, ktoré je rovnaké ako doplnok - Odpor - odkiaľ si môžete nainštalovať doplnok Odpor. Tento doplnok vám umožní sledovať živé športy, hudbu, filmy, relácie, správy a ďalšie.

Zdroj: http://resistance.es/info/

Ako nainštalovať Resistance Kodi Addon

7. IPTV Bonanza

Jo! IPTV Bonanza je k dispozícii prostredníctvom dvoch zdrojov: Maniac Repository a Kodil Repository. Môžeš nainštalujte tento doplnok buď fungujú oboje. IPTV Bonanza, ako už názov napovedá, určite vyzerá ako bonanza živého televízneho obsahu. Doslova má stovky živých televíznych kanálov z celého sveta. To do značnej miery znamená, že má takmer každý kanál, ktorý chcete sledovať. Prečo tento doplnok pre živé televízne vysielanie Kodi robí tak ďaleko dole na zozname a nie jeho hornú časť? Je to preto, že kanály sú uvedené pomerne náhodne a nie vždy je ľahké nájsť ten, ktorý hľadáte. Neexistujú žiadne žánrové kategórie. Kanály sú náhodne kategorizované, väčšinou podľa názvu krajiny. Zoznam bohužiaľ nie je ani abecedný. Ak sa vám však podarí zabaliť hlavu do zoznamu, som presvedčený, že si naozaj užijete doplnok živej televízie IPTV Bonanza pre televízor Kodi..

Zdroj: http://catoal.org/Repositorios/ & http://kdil.co/repo/

Ako nainštalovať IPTV Bonanza na Kodi

8. Ultra IPTV 

Rovnako ako IPTV Bonanza, aj Ultra IPTV má rozsiahlu zbierku živých televíznych kanálov z celého sveta. A rovnako ako IPTV Bonanza aj tento živý televízny doplnok Kodi neorganizuje správne svoje kanály. Preto bude vyhľadávanie kanálov podľa vášho výberu trochu zložitejšie. Bolo by oveľa lepšie, keby tieto kanály kategorizovali aspoň podľa jazyka, ak nie podľa žánru. Napriek tomu je tu veľa pozerať a ak sa pozriete dosť pozorne, nájdete svoje obľúbené kanály. Existujú športy, filmy, predstavenia, správy a takmer všetko, čo môžete požadovať prostredníctvom stoviek kanálov. A samozrejme, všetko je zadarmo.

Zdroj: http://cazlo.com/repo

Ako nainštalovať Ultra IPTV na Kodi

9. Zoznamy britských Turkov

Zoznamy skladieb UK Turks zahŕňajú širokú škálu obsahu v rôznych kategóriách vrátane živej televízie na serveri Kodi. Aj keď je tento doplnok určený predovšetkým pre obsah na požiadanie, má samostatnú špeciálnu sekciu pre živé televízne vysielanie. A táto časť obsahuje veľa televíznych kanálov zo Spojeného kráľovstva, USA a ďalších krajín.

Tento doplnok pre živé televízne vysielanie Kodi je možné nainštalovať z úložiska UKTurk Addon, ktoré ako prvé získalo najnovšiu verziu doplnku. Je k dispozícii aj v úložisku Kodil. Všimol som si však, že Kodil nemá vždy najnovšiu verziu. Po inštalácii zoznamov skladieb UK Turks budete potrebovať prístup PIN. PIN je možné vygenerovať na UTPIN.com.

Zdroj: https://addoncloud.org/ukturk/install

Ako nainštalovať britské zoznamy skladieb Turks

10. Amerikano Tuga

Existuje veľká šanca, že ste o tomto živom televíznom doplnku Kodi ešte nepočuli. Narazil som na to len pred niekoľkými týždňami a rozhodol som sa ho udržať. Prečo? Z jednoduchého dôvodu mi to umožňuje sledovať živé televízne kanály z celého sveta bez akýchkoľvek problémov. Domovská obrazovka tohto doplnku obsahuje rôzne kategórie s odkazmi na desiatky kanálov. Tieto kategórie sú väčšinou múdre, nájdete však aj sekcie ako VIP Kids TV, Filmy atď. Americká Tuga je súčasťou VIP Secret Repository a presne tam ju môžete nainštalovať..

Zdroj: http://team-vipsecret.com/

11. Mad Streams

Mad Streams je ďalší doplnok, ktorý by ste chceli vyskúšať, ak chcete sledovať živé televízne vysielanie na serveri Kodi. Tento doplnok obsahuje množstvo živých televíznych streamov pre niektoré populárne televízne kanály. V súčasnosti je služba Mad Streams v režime offline na údržbu a aktualizáciu verzie. Keď bude opäť online, dáme vám vedieť.

Zdroj: http://bliss-tv.com/blisstv/

12. SportsDevil

SportsDevil sa pravidelne objavuje medzi najlepšími doplnkami na sledovanie živého televízneho vysielania na serveri Kodi. Má túto obrovskú zbierku kanálov z takmer všetkých miest na svete. Názov doplnku naznačuje, že sa jedná iba o športe. Je pravda, že veľká časť SportsDevil je venovaná športu. Jeho hlavná obrazovka obsahuje dve samostatné sekcie pre šport - Live Sports & Športová televízia. Na SportsDevil je však viac ako len šport.

K dispozícii je sekcia „Živá televízia“, ktorá ďalej obsahuje kategóriu „ShadowsNet.ro (Svetová televízia)“. Svetová časť tohto doplnku vám umožňuje skúmať živé televízne kanály z USA, Veľkej Británie, Nemecka, Talianska, Francúzska a ďalších.

Môžete nainštalovať SportsDevil z Kodil Repository. Môžete tiež zistiť, že SportsDevil je súčasťou takmer všetkých ostatných hlavných úložísk vrátane Supremacy, Maverick, UKTurk Addon Repository atď. Zdá sa však, že Kodil má najnovšiu verziu tohto doplnku, a preto je najlepším zdrojom inštalácie SportsDevil. z.

Zdroj: http://kdil.co/repo/

Ako nainštalovať doplnok SportsDevil Kodi Addon

13. Mobdro

Mobdro je jedným z veľmi populárnych doplnkov Kodi a je k dispozícii na stiahnutie z úložiska Kodil. Aj keď je Mobdro v podstate doplnkom na požiadanie, obsahuje kategóriu s názvom „Kanály“, ktorá obsahuje slušnú zbierku niektorých široko sledovaných satelitných kanálov. Mobdro má širokú škálu obsahu a umožňuje vám sledovať živé kanály v rôznych kategóriách vrátane filmov, televíznych relácií, zábavy, športu, hudby a ďalších. Tento doplnok sa tiež pravidelne aktualizuje o nový obsah.

Zdroj repo: http://kdil.co/repo/

Ako nainštalovať Mobdro na FireStick

14. Ultimate IPTV

Rovnako ako IPTV Bonanza a Ultra IPTV, aj Ultimate IPTV má veľkú zbierku satelitných televíznych kanálov z celého sveta. Rovnako ako ostatné dva kanály Ultimate IPTV sú tiež nejako nesprávne usporiadané a umiestnené náhodne. Takže budete musieť kliknúť cez obrazovky, aby ste našli, čo hľadáte. Dobrá vec je, že ak ste na tom pripravení, je pravdepodobnejšie, že tu nájdete svoj obľúbený kanál ako kdekoľvek inde.

Zdroj: http://kdil.co/repo/

15. USTVnow

USTVnow je služba založená na predplatných, ktorá ponúka živé televízne vysielanie amerických satelitných kanálov Američanom mimo krajiny, napríklad nasadený vojenský personál. Táto služba je uvedená ako USTVNow Plus v oficiálnom úložisku Kodi. Aby ste mohli službu používať, musíte sa najprv zaregistrovať v účte USTVnow a potom nainštalovať svoj doplnok so živou televíziou Kodi. USTVnow má odstupňovanú cenovú štruktúru so základným plánom zadarmo. Plán zadarmo však ponúka iba 6 kanálov a obmedzené funkcie. Platené predplatné sa začína na 14,99 dolárov a ponúka viac kanálov (až 24) a lepšie možnosti DVR. Môžete navštíviť stránku http://watch.ustvnow.com/guide a dozvedieť sa viac o plánoch a kanáloch.

Predtým, ako začnete streamovať s doplnkami alebo zostavami Kodi, chcel by som vás upozorniť, že všetko, čo na Kodi vysielate, je viditeľné pre vášho poskytovateľa internetových služieb a vládu. To znamená, že streamovanie obsahu chráneného autorskými právami (bezplatné filmy, televízne programy, športy) by vás mohlo dostať do legálnych problémov.

Používateľom spoločnosti Kodi sa dôrazne odporúča, aby sa počas streamovania pripojili k sieti VPN. VPN pre Kodi obíde škrtenie ISP, vládny dohľad a geo-obmedzenie populárnych doplnkov. Vždy sa pripojím ExpressVPN na všetkých mojich streamovacích zariadeniach a navrhujem, aby ste urobili to isté.

ExpressVPN je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN. Dodáva sa s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. To znamená, že ho môžete voľne používať počas prvých 30 dní a ak nie ste spokojní s výkonom (čo je veľmi nepravdepodobné), môžete požiadať o plnú náhradu..

POZNÁMKA: Neodporujeme porušovanie autorských zákonov. Čo však ak skončíte neúmyselne streamovaním obsahu z nezákonného zdroja? Nie je vždy ľahké rozlíšiť rozdiel medzi legitímnym a nezákonným zdrojom.

Skôr ako začnete streamovať na serveri Kodi, tu je postup, ako získať ochranu VPN v troch jednoduchých krokoch.

Krok 1: Získajte odber ExpressVPN TU.

Krok 2: cvaknutie TU stiahnuť a nainštalovať aplikáciu ExpressVPN do svojho zariadenia.

Krok 3: Kliknutím na ikonu napájania pripojte server VPN. To je všetko. Vaše pripojenie je teraz zabezpečené pomocou najrýchlejšej a najlepšej VPN pre Kodi.

connect expressvpn pre kodi

Zabalenie

Tu je náš zoznam najlepších televíznych doplnkov spoločnosti Kodi na rok 2018. Je pravda, že ich je oveľa viac. Myšlienkou je však nájsť doplnky, ktoré skutočne fungujú. Nemá zmysel prechádzať problémami s inštaláciou doplnku, aby sa zistilo, že nefunguje. Osobne som nainštaloval každý z týchto doplnkov a otestoval som ich z hľadiska efektívnosti. Vezmite prosím na vedomie, že som ešte nájsť živý televízny addon pre Kodi, ktorý by mohol hrať 100% streamy po celú dobu. Doplnky, ktoré som uviedol vyššie, majú efektívnejšie prepojenia a fungujú lepšie ako ostatné. Ak náhodou narazím na akýkoľvek nový, účinný televízny doplnok Kodi naživo, určite tento zoznam aktualizujem. V prípade, že narazíte na nejaký doplnok, zdieľajte ho s nami v sekcii komentárov nižšie. Ďakujem za čítanie!

súvisiace:

Najlepšie postavenia spoločnosti Kodi
Ako útek z väzenia Fire Stick
Ako aktualizovať Kodi na Fire TV Stick
Ako opraviť buffering na Kodi
Ako sa pozerať na Hotstar v USA

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me