15 najlepszych skórek Kodi, aby zmienić wygląd Twojego Kodi

>

W tym poście podsumowuję najlepsze skórki Kodi dla Kodi 18 i 17.6. Znajdziesz tutaj skórki Kodi do Fire TV, FireStick 4K, FireStick, Mobiles & Komputery i wszystkie obsługiwane urządzenia Kodi.

Kodi to doskonałe centrum medialne. Umożliwia łatwe oglądanie ulubionych treści. Telewizja na żywo, sport, filmy, programy, daje dostęp do wszystkich dzięki szerokiej gamie dodatków wideo. Jestem użytkownikiem Kodi od czasu, którego nawet nie pamiętam. Najbardziej podoba mi się w Kodi, że można go dostosować na wiele sposobów, a skóra Kodi jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów, aby to zrobić.

Domyślna skóra Kodi o nazwie Estuary jest w porządku. Ale to zbyt biznesowe. To znaczy, to nie jest bardzo interesujące. Na szczęście możesz uczynić go bardziej interaktywnym i działającym dzięki tym najpopularniejszym skórkom Kodi. Skórki Kodi nie tylko zwiększają estetyczny wygląd interfejsu, ale także sprawiają, że jest on bardziej przyjazny dla użytkownika.

Jeśli używałeś Kompilacji Kodi, wiedziałbyś, że kompilacje również nadają Kodi wizualny wygląd dzięki ich własnym skórkom. W rzeczywistości kilka wersji Kodi używa nawet niektórych z tych skórek. Problem z kompilacjami polega jednak na tym, że instalują wiele dodatków i repozytoriów i powodują, że Kodi jest nieporęczny. Jeśli masz już swoje ulubione dodatki, wszystko, czego potrzebujesz, to skóra, która szybko przekształca interfejs użytkownika i poprawia wrażenia.

Jak zainstalować skórki Kodi

Zanim zaczniemy, pozwól, że przedstawię szybkie kroki, aby zainstalować dowolną skórkę Kodi. Nie zajmie to więcej niż 6 kroków. Oto jak to zrobić:

1. Otwórz Kodi Ustawienia 

najlepsze skórki Kodi

2. Kliknij Berło

jak zainstalować skórki Kodi

3. Kliknij Skóra po lewej, a następnie kliknij Skóra po prawej

jak zmienić skórkę kodi

4. Wybierz swoją skórę. Jeśli żądanej skórki nie ma na liście, kliknij Dostać więcej… 

najlepsze skórki Kodi

5. Kliknij skórkę, którą chcesz zastosować i poczekaj, aż zostanie pobrana i zainstalowana

najlepsze skórki Kodi

6. Kliknij tak gdy pojawi się monit

zainstaluj skórki kodi

Uwaga Użytkownicy KODI: Przeczytaj zanim przejdziesz dalej

Dodatki / kompilacje Kodi oferują nieograniczoną transmisję strumieniową, ale mogą również wpędzić Cię w kłopoty prawne, jeśli złapiesz streamowanie bezpłatnych filmów / programów telewizyjnych / sportu. Użytkownikom Kodi zaleca się, aby zawsze łączyli się z VPN podczas przesyłania strumieniowego online. Dobry Kodi VPN ukrywa twoją tożsamość, omija nadzór rządowy, blokowane geograficznie treści i ograniczanie dostępu do Internetu przez dostawców usług internetowych (co pomaga również w strumieniowaniu bez bufora).

Używam ExpressVPN, który jest najszybszym i najbezpieczniejszym VPN. Jest bardzo łatwy do zainstalowania na dowolnym urządzeniu, w tym Amazon FireStick. Dostajesz 3 miesiące za darmo i oszczędzasz 49% na rocznych planach. Ponadto jest objęty 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Jeśli nie jesteś zadowolony, zawsze możesz poprosić o zwrot pieniędzy.

Kliknij TUTAJ, aby otrzymać 3 miesiące za darmo i zaoszczędzić 49% na ExpressVPN

Przeczytaj: Jak zainstalować i korzystać z Kodi VPN

Najlepsze skórki Kodi

Poniżej znajduje się lista najlepszych skórek Kodi, które działają zarówno na Kodi Leia, jak i Krypton. Istnieje kilka typowych skór między dwiema platformami, wybrałem te, które mają znaczenie. Pozostali po prostu nie byli wystarczająco dobrzy.

Aeon Nox

najlepsze skórki Kodi 2019

Aeon Nox jest obecnie prawdopodobnie najlepszą skórką Kodi. Zgodnie z minimalnym pomysłem projektowym ta skóra sprawia, że ​​Kodi jest dla Ciebie niezwykle prosta. Jest to cudowne odejście od przyziemnego, domyślnego ujścia skóry Kodi. Ta skóra przyjmuje minimalistyczne podejście i sprawia, że ​​interfejs Kodi jest atrakcyjny wizualnie, ale nie jest krzykliwy. Prostota układu pozwala szybko się z nim zapoznać. Nic dziwnego, że wiele wersji Kodi używa tej skórki.

Ta skórka jest dostępna jako Aeon Nox Silvo na Kodi 18 Leia z niewielkimi różnicami w stosunku do Aeon Nox dla Kodi 17.6. Na przykład pasek menu głównego znajduje się nieco wyżej - bardziej w kierunku środka ekranu - w wersji 17.6. Wersja Silvo również nie ma domyślnego tła, a wersja 17.6. Możesz jednak z łatwością wybierać spośród zestawu tła wstępnie załadowanego Aeon Nox.

Aeon Nox pozwala na różne dostosowania i konfiguracje, aby dostosować skórkę do twoich preferencji. Jest to lekka skóra, a zatem nie powoduje zauważalnych zmian wydajności, nawet w urządzeniach o niskiej specyfikacji, takich jak FireStick. To naprawdę cudowna skóra.

Bello

najlepsze skórki Kodi 2019

Bello to kolejna minimalna skórka Kodi, która oferuje całkiem nowy sposób na przeżycie swojego ulubionego centrum medialnego. Ponieważ Bello to minimalna skóra, nie znajdziesz wielu dzwonków i gwizdków. Jeśli jednak szukasz interfejsu przyjaznego dla użytkownika i łatwego w obsłudze zasobów systemowych, Bello jest skórką Kodi do wyboru.

Ta skórka jest dostępna jako Bello 7 na Kodi 17.6 i Bello 6 na Leia. Ponownie, nie ma wielkiego wyboru pomiędzy dwiema wersjami, z wyjątkiem niektórych nieznacznych odmian kosmetycznych. Na przykład wersja 17.6 ma domyślnie fioletowe tło gradientowe, a K18 ma szaro-czarne tło. Bello pozwala ustawić nowe kolory tła na obu. Chociaż Leia może nie pozwolić ci zmienić tła. Ponadto obie wersje Bello nie mają opcji dodawania niestandardowych obrazów tła.

Bello nie obsługuje myszy i monituje o wyłączenie jej w ustawieniach. Chociaż nadal możesz wchodzić w interakcje z myszą, duży wskaźnik niedozwolonej myszy nie jest zbyt wygodny w użyciu. Dlatego ta skóra jest bardziej odpowiednia dla urządzeń dotykowych i zdalnie sterowanych, takich jak FireStick.

Niemniej jednak Bello jest dobrą skórką i zasługuje na część naszej listy najlepszych skórek Kodi.

Pudełko

najlepsze skórki Kodi

Ta kolejna ładna skóra dla Kodi 18 i Kodi 17.6, której używałem od dłuższego czasu. Box ma panelowy wygląd i zorganizowany układ. Skóra ma profesjonalny wygląd i futurystyczny wygląd. Dzięki panelowi jest to przyjazna dla użytkownika i intuicyjna skóra.

Ekran główny skóry organizuje na ekranie jedną kategorię naraz. Filmy, programy telewizyjne, muzyka i telewizja na żywo to kategorie domyślne. Możesz jednak dodawać lub usuwać kategorie z ustawień skórki. Oprócz kategorii przesyłania strumieniowego można również uzyskać dostęp do opcji narzędzi, takich jak Dodatki, Ustawienia, Zdjęcia, Ulubione, Dostosuj itp. Z ekranu głównego.

Chociaż ta skóra Kodi nie pozwala dodawać tła obrazu do ekranu głównego, możesz zmienić kolor tła. Istnieje duża paleta kolorów do wyboru. Oprócz kolorów możesz dostosować tę skórkę na wiele innych sposobów. Na przykład możesz wyświetlić Teraz odtwarzane na ekranie głównym, odtwarzać wideo w tle, zmieniać etykiety menu i więcej.

Podsumowując, Box jest jedną z najlepszych skórek Kodi zapewniających wspaniałe wrażenia Kodi. Spróbuj.

Zbieg

najlepsze skórki Kodi

Przez lata testowałem i używałem wielu skórek Kodi. Wiele z nich wyglądało obiecująco, ale nie wszyscy mogli wytrzymać próbę czasu. Z drugiej strony Confluence istnieje już od dawna i jest to jedna z najlepszych skórek Kodi, jakie znajdziesz. Nic dziwnego, że Confluence jest używany w kilku kompilacjach Kodi, takich jak Durex (teraz nieczynny) i Xanax (zamiennik Durex).

Zbieg nie jest dokładnie minimalny, ale też nie jest zbyt krzykliwy. Tak więc, jeśli szukasz skórki, która jest w połowie drogi między zbyt prostą i zbyt ostentacyjną, musisz spróbować Confluence.

Menu główne jest umieszczone bliżej środka niż na dole i biegnie od lewej do prawej strony ekranu. Na pasku menu znajdziesz ważne kategorie, takie jak Wideo, Muzyka, Dodatki, System, aby od razu zacząć.

Wersja tej skórki w wersji 17.6 ma wstępnie ustawione tło. Wersja Kodi 18 nie ma tła. Możesz jednak wybrać nowy obraz tła z lokalnego magazynu.

Możesz dostosować skórkę na wiele innych sposobów. Pozwala dodawać lub usuwać domyślne kategorie menu głównego. Możesz dodać wizualizację Teraz odtwarzane do tła. I, co bardzo ważne, pozwala dodać dodatkowe skróty do żądanych kategorii menu głównego. To pozwala wybrać ulubione dodatki wideo bezpośrednio z ekranu głównego.

Confluence to przyzwoita skóra dla wszelkiego rodzaju urządzeń, takich jak mysz, dotyk, zdalnie sterowane.

Eminencja

najlepsze skórki Kodi

Nie minęło dużo czasu, kiedy natknąłem się na tę skórę Kodi. Byłem absolutnie pewien, że będzie to część tej listy najlepszych skórek Kodi. Porozmawiajmy najpierw o ekranie głównym.

Menu główne zawiera elegancką bryłę zatrzaskiwaną na dole ekranu. Przypomina interfejs systemu operacyjnego TV. Kafelkowy wzór nie tylko wygląda futurystycznie i atrakcyjnie wizualnie, ale także zwiększa funkcjonalność skóry. Ogólny wygląd skóry jest tak schludny, wyrazisty i prosty, że możesz zacząć od razu.

Menu główne obejmuje między innymi filmy, filmy, programy telewizyjne, muzykę. Możesz dodawać lub usuwać kategorie z ustawień skórki. W rzeczywistości możesz nawet zmienić etykiety pozycji menu. Skórka pozwala również dodać osobny obraz tła do każdej kategorii. Oprócz tła i ekranu głównego można również dostosować bibliotekę, nagłówek, kolory, wyświetlanie na ekranie (OSD) i inne.

Przezroczysty

najlepsze skórki Kodi

Pellucid to jedna z najbardziej minimalnych skór Kodi. Ekran główny tej skóry wyświetla tylko podstawowe rzeczy, ale wystarczy, aby szybko zacząć. Filmy, muzyka, gry, zdjęcia to jedyne domyślne kategorie. Na dole znajdziesz ikonę Ustawienia, która pozwoli ci głębiej kopać skórę.

Skórka nie ma wielu dostosowań. Istnieją jednak pewne konfiguracje, które mogą Cię zainteresować. Na przykład możesz dodać nowe pozycje menu do menu głównego. Możesz nawet usunąć istniejące lub zmienić ich nazwy. Jeśli korzystasz z Pellucid na urządzeniu o niskiej specyfikacji, możesz nawet wybrać tryb niskiego zużycia energii procesora.

Tło ekranu głównego jest dynamiczne i pobiera obrazy z domyślnego folderu. Możesz zmienić domyślny katalog, aby wyświetlać osobiste obrazy.

Pellucid nie jest dokładnie moim ulubionym, ale lubię go używać od czasu do czasu. To dobra zmiana od normalnej.

Obracać się

najlepsze skórki Kodi

Revolve to najbardziej wyjątkowa skóra Kodi, jaką kiedykolwiek widziałem. Jak sugeruje nazwa skóry, zawiera dysk, wokół którego osi obracają się różne elementy interfejsu. Na ekranie głównym znajdują się następujące obracające się elementy menu: Wideo, Muzyka, Zdjęcia, Gry, Pogoda, Ulubione itp. Możesz dodać nowe elementy lub usunąć istniejące z ustawień skóry.

Chociaż skóra obsługuje mysz, najlepiej jest jej używać z dotykiem, klawiaturą lub pilotem. Oferuje wspaniały system nawigacji dla FireStick i innych zdalnie sterowanych urządzeń.

Ta skórka oferuje różne opcje dostosowywania. Możesz zmienić, czy obrazy tła będą wyświetlane. Możesz także ściemniać obrazy tła, aby podkreślić elementy menu. Skóra pozwala także odtwarzać wideo w tle.

Obrót pozwala wybrać niestandardowy obraz tła dla każdego elementu z lokalnego magazynu. Domyślnie wybiera własne obrazy. Możesz także zmienić motyw koloru.

Jeśli szukasz zupełnie nowego i ekscytującego sposobu korzystania z Kodi, uważam, że nie ma nic lepszego niż Revolve. Z tego właśnie powodu znajduje się w naszej linii najlepszych skórek Kodi.

Rapier

najlepsze skórki Kodi 2019

Rapier to jedna z najbardziej konfigurowalnych skórek Kodi, jakie można znaleźć. Możesz zmienić wygląd tej skóry na różne sposoby. Możesz całkowicie zmienić motyw koloru z domyślnego na płaski, pomarańczowy lub czerwony. Skórka umożliwia także zmianę koloru elementów menu. W rzeczywistości możesz również zmienić czcionkę skóry.

Ekran główny wyświetla filmy, filmy, programy telewizyjne, muzykę, dodatki itp. Jako podstawowe kategorie. Możesz dodać nowe kategorie niestandardowe lub ukryć istniejące w ustawieniach skórki. Możesz nawet modyfikować lub ukrywać elementy podmenu.

Domyślnie nie ma tła. Możesz jednak pobrać i ustawić szeroką gamę obrazów tła i fanartów.

Menu główne jest wyrównane do dolnej krawędzi ekranu i można wybierać elementy za pomocą lewej i prawej nawigacji. Jeśli są jakieś pozycje podmenu dotyczące pozycji menu głównego, jest ona wyświetlana tuż nad menu głównym.

Rapier to ładna, minimalistyczna skóra, która jest odpowiednia zarówno dla początkujących, jak i ekspertów.

FTV

najlepsze skórki Kodi 2019

Ta inspirowana FireStick skórka Kodi jest doskonałym wyborem dla zdalnie sterowanych urządzeń, takich jak FireStick, Android TV Box. Obsługuje także funkcje dotykowe, ale to nie wszystko. Z myszą jest jeszcze gorzej. Dlatego używaj go z urządzeniem telewizyjnym, aby jak najlepiej z niego korzystać. I nie zapomnij wyłączyć myszy w Ustawieniach > System > Wejście

FTV to niezwykle minimalistyczna skóra. Tak bardzo, że nawet nie wyświetla daty i godziny na ekranie głównym. Po lewej stronie znajduje się pionowy pasek menu, który podkreśla wybrane elementy i usuwa pozostałe. Równie dobrze możesz patrzeć na pusty ekran, jeśli wybrany element menu nie ma widżetów do wyświetlenia.

Problemem może być czytelność. Podczas gdy wyróżnione elementy wyróżniają się, te, które nie zostały wybrane, nie kontrastują dobrze z tłem.

Nie ma wielu opcji dostosowywania. Możesz dodać lub usunąć elementy menu głównego i powiązane widżety. Skórka pozwala także dostosować menu zamykania i wyłączać / włączać Fanart. Niestandardowe tło nie jest dostępne. Nie możesz nawet zmienić motywu skóry i kolorów.

Nie oczekuj wiele od FTV. Jeśli jednak szukasz zdalnej nawigacji i lekkiego interfejsu, FTV jest jedną z najlepszych skórek Kodi, jakie możesz mieć.

Xperience1080

najlepsze skórki Kodi

To panelowa konstrukcja tej skóry Kodi wyróżnia ją spośród tłumu. Wypróbowałem kilka skórek Kodi, ale nie ma nic takiego jak Xperience1080, jeśli chodzi o projekt interfejsu.

Menu główne znajduje się u góry i ustawia w szeregu różne elementy, w tym TV, filmy, programy telewizyjne, muzykę, zdjęcia, ustawienia itp. Widżety dla każdego elementu są wyświetlane pod menu głównym. Te widżety są ułożone w różne kafelki, które razem tworzą panel.

Xperience1080 jest wysoce konfigurowalny. Możesz włączyć / wyłączyć pozycje menu głównego według własnych upodobań. Możesz nawet dostosować każdy kafelek do dowolnego elementu menu głównego. Skórka pozwala wybrać niestandardową nazwę i ikonę dla każdego kafelka. Ponadto możesz zmienić typ kafelka z domyślnego na Dodatek wideo, Dodatek muzyczny, Dodatek programowy itp. Możesz nawet przypisać dodatek do każdego kafelka.

Xperience1080 działa płynnie na wszystkich urządzeniach Kodi. Jednak nie obsługuje funkcji myszy. Jeśli używasz go na komputerze, nawiguj i korzystaj z klawiatury. Skóra działa jeszcze lepiej na zdalnie sterowanych urządzeniach.

Kodi 18.5 Tylko skórki Leia

Istnieje kilka doskonałych skórek Kodi, które zostały zaprojektowane specjalnie dla najnowszej wersji Kodi 18.5 Leia (także starszych wersji Leia). Oto lista najlepszych skórek Kodi dla Kodi 18 lub nowszych wersji.

Aura

najlepsze skórki Kodi

Jest to ta sama skóra, której używa wiele kompilacji Kodi. Aura ma kafelkowy wzór, który sprawia, że ​​jest nie tylko atrakcyjny wizualnie, ale także wysoce funkcjonalny. Elementy menu głównego są umieszczone poziomo u góry, a powiązane kategorie, widżety i inne opcje podmenu są wyświetlane na pozostałej części ekranu w formacie kafelkowym.

Elegancki, przejrzysty interfejs sprawia, że ​​Aura jest przyjazną dla użytkownika skórką. Możesz dodatkowo dostosować skórkę do własnych upodobań, eksplorując liczne opcje konfiguracji dostępne w ustawieniach skórki. Możesz dodać nowe, niestandardowe elementy menu głównego. Możesz wybrać niestandardowe tło z lokalnego magazynu. Istnieje również wiele efektów i kolorów do użycia.

Aura oferuje płynną pracę na wszelkiego rodzaju urządzeniach. Korzystałem z niego w FireStick i Android TV bez większych problemów. To musiało być częścią tej listy najlepszych skórek Kodi.

Aeon Tajo

najlepsze skórki Kodi

Aeon Tajo to skóra tylko Kodi 18 z poczuciem świeżości. Gdy jesteś na ekranie głównym, skóra gra dla ciebie lekką, kojącą muzykę (którą możesz oczywiście wyłączyć w ustawieniach skóry). Skórka umożliwia także używanie osobistej listy odtwarzania M3U do odtwarzania w tle.

Jest to schludna, minimalistyczna skóra z dużymi elementami menu na dole. Dzięki temu skóra jest niezwykle łatwa w użyciu. Zdjęcia, muzyka, filmy, programy telewizyjne, telewizja na żywo, wideo, system to podstawowe pozycje menu głównego z odpowiednimi podmenu. Zawsze możesz usunąć dowolne wybrane menu główne lub podmenu, a nawet dodać element niestandardowy. Ponadto możesz wybrać niestandardowy obraz tła i niestandardową etykietę dla każdego elementu.

Dzięki tak wielu opcjom dostosowywania wyglądu i działania, minimalnemu i łatwemu w użyciu interfejsowi, Aura jest zdecydowanie jedną z najlepszych skórek Kodi w okolicy.

Kwarc

najlepsze skórki Kodi

Kiedy pierwszy raz na to spojrzałem, pomyślałem, że Kwarc jest niedokończoną skórą - praca w toku. Wkrótce zdałem sobie sprawę, że jest to raczej surowa skóra, którą wiele można dostosować. Zapewnia podstawową strukturę, ale w większości przypadków trzeba ją zbudować od zera. Jeśli jesteś nowy w Kodi, możesz wypróbować inne skórki Kodi z naszej listy. Jeśli jednak jesteś doświadczonym użytkownikiem i znasz sposoby dostosowywania skór Kodi, może ci się spodobać.

Menu główne jest umieszczone od lewej do prawej krawędzi na środku i obsługuje ograniczone opcje. Filmy, programy telewizyjne, muzyka, zdjęcia, dodatki i KODI to jedyne elementy. Z wyjątkiem dwóch ostatnich, Dodatków i KODI, pozostałe pozycje menu prawie nie mają żadnego podmenu. Z menu KODI możesz przejść do Ustawień i zacząć budować elementy podmenu.

Możesz włączyć / wyłączyć i zmienić nazwę dowolnej istniejącej kategorii menu głównego. Nie możesz jednak dodać żadnej nowej kategorii. Biorąc pod uwagę, że jest to tak podstawowa skórka, uważam, że programiści powinni pozwolić przynajmniej tyle.

Możesz połączyć do 5 dodatków do dowolnej kategorii. Po połączeniu te dodatki pojawiają się tuż nad paskiem menu. Możesz również dodać niestandardowe obrazy tła z lokalnego magazynu.

Kwarc nie jest najlepszą skórką Kodi, ale nie jest też taki zły. Możesz spróbować.

Kodi 17.6 Tylko skórki Krypton

Niewielki, ale znaczny odsetek użytkowników nadal korzysta z Kodi 17.6. Dlatego pomyślałem, że dobrym pomysłem byłoby też wyrównywanie niektórych skórek Kodi zawierających tylko 15,6. Te skórki nie zostały jeszcze przekształcone w Kodi 18 Leia. Jeśli nadal streamujesz na Kodi Krypton, możesz wypróbować te najlepsze skórki Kodi.

Chroma

najlepsze skórki Kodi 2019

Chroma to jedna z najpopularniejszych skórek Kodi dla platformy Kodi 17.6. Ta skóra to koktajl zdjęć w wysokiej rozdzielczości, wielu kolorów i przyjaznego dla użytkownika wyglądu. Ta skóra wydaje się działać lepiej na ekranie telewizora niż na urządzeniach z małym ekranem. W rzeczywistości nawigacja za pomocą dotyku, a nawet myszy nie jest łatwa. Chociaż bardzo dobrze współpracuje ze zdalnymi kontrolerami.

Pasek menu głównego jest poziomy i wyraźnie duży z dużymi miniaturami. Możesz przejść do pionowego menu z ustawień skórki. Ale zostanie okradziony z grafiki i zredukowany do zwykłego wyświetlania tekstowego. Istnieje wiele sposobów dostosowania tej skórki. Możesz dodać nowe elementy w menu lub usunąć istniejące. Możesz wybierać różne dzieła sztuki, dodawać wachlarze i efekty. Możesz nawet wybrać nowy schemat kolorów.

Chroma nie jest najbardziej przyjazną dla użytkownika skórką. Jednak kiedy się go zrozumiesz, możesz go nawet polubić. Dlatego zdecydowałem, że włączę go do naszej listy najlepszych skórek Kodi.

tytan

najlepsze skórki Kodi

Titan był kiedyś jedną z moich ulubionych skórek Kodi, kiedy korzystałem z Kodi 17.6. Ponieważ przeprowadziłem migrację do Kodi 18 Leia i jest to tylko skórka 17.6, nie mogę jej dłużej używać. Jeśli nadal używasz Kryptona, polecam raz spróbować tę skórkę Kodi. To, co naprawdę podobało mi się w Titan, to jego modułowa konstrukcja, która może oferować wiele opcji na ekranie głównym bez chaosu lub bałaganu.

Wyraźne kafelki, mimo że są ze sobą powiązane, są ładnie uporządkowane na ekranie głównym. Możesz wybierać spośród domyślnych kategorii, w tym muzyki, zdjęć, filmów, YouTube, dodatkowej przeglądarki i ustawień. Po kliknięciu kafelka kategorii powiązane elementy podmenu pojawiają się na dole. Możesz łatwo zmienić układ ekranu głównego w ustawieniach skórki.

Titan oferuje również mnóstwo opcji dostosowywania. Od dostrajania układu do dodawania nowych elementów menu, od zmiany schematu kolorów skóry do dodawania nowych obrazów tła, możesz zrobić wszystko.

Ta skóra Kodi działa doskonale na wszystkich urządzeniach Kodi, w tym FireStick i Android TV Box.

Zanim zaczniesz streamować za pomocą Kodi Addons / Builds, chciałbym cię ostrzec, że wszystko, co przesyłasz strumieniowo na Kodi, jest widoczne dla twojego dostawcy usług internetowych i rządu. Oznacza to, że przesyłanie strumieniowe treści chronionych prawem autorskim (darmowe filmy, programy telewizyjne, sport) może spowodować problemy prawne.

Użytkownikom Kodi zaleca się połączenie VPN podczas przesyłania strumieniowego. VPN dla Kodi obejdzie ograniczanie przepustowości ISP, nadzór rządowy i ograniczenia geograficzne popularnych dodatków. Zawsze się łączę ExpressVPN na wszystkich moich urządzeniach do przesyłania strumieniowego i sugeruję zrobić to samo.

ExpressVPN to najszybsza i najbezpieczniejsza sieć VPN. Obejmuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Oznacza to, że możesz z niego swobodnie korzystać przez pierwsze 30 dni, a jeśli nie jesteś zadowolony z wydajności (co jest bardzo mało prawdopodobne), możesz poprosić o pełny zwrot pieniędzy.

UWAGA: Nie zachęcamy do naruszania praw autorskich. Ale co się stanie, jeśli skończysz na przesyłaniu strumieniowo treści z nielegalnego źródła? Nie zawsze łatwo jest odróżnić legalne i nielegalne źródło.

Zanim zaczniesz streamować na Kodi, oto jak uzyskać ochronę VPN w 3 prostych krokach.

Krok 1: Uzyskaj subskrypcję ExpressVPN TUTAJ.

Krok 2: Kliknij TUTAJ aby pobrać i zainstalować aplikację ExpressVPN na swoim urządzeniu.

Krok 3: Kliknij ikonę zasilania, aby połączyć się z serwerem VPN. To wszystko. Twoje połączenie jest teraz bezpieczne dzięki najszybszej i najlepszej sieci VPN dla Kodi.

połącz expressvpn dla kodi

Podsumowanie

Oto nasza lista najlepszych skórek Kodi dla Kodi 18 i Kodi 17.6. Osobiście przetestowałem te wersje i napisałem ten artykuł z własnego doświadczenia. Mam nadzieję, że uznasz to za przydatne. Jeśli masz jakieś pytania, sugestie lub opinie, daj nam znać za pośrednictwem sekcji komentarzy poniżej.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me