15 nejlepších živých televizních doplňků Kodi (2018)

>

V tomto článku se dozvíte o nejlepších addonech Kodi live TV. Zde uvedené doplňky fungují na všech krabicích Kodi včetně FireStick, PC, Android TV, mobilních telefonů a tabletů atd..

Rád se naladím na svůj oblíbený kanál kabelové televize, kdykoli dostanu šanci. Tradiční způsob sledování televize prostřednictvím kabelového připojení je však stále dražší. A to mě nutí zvážit další možnosti.

V posledních několika letech se živé televizní vysílání přes internet stalo běžnějším proudem, než tomu bylo dříve. Nyní jsme začali řezat kabel a přijímat online způsob sledování televize. Díky živým doplňkům TV Kodi bylo sledování televize na zařízeních připojených k internetu ještě snazší a pohodlnější.

Kodi je všestranný přehrávač médií, který přehrává obsah z místního úložiště, obsah na vyžádání na internetu a živou televizi. Pokud jste pro Kodi nováčkem, podívejte se na mou konečnou příručku pro začátečníky pro Kodi.

Chcete-li sledovat živé televizní vysílání na Kodi, stačí najít ten správný doplněk, který vám umožní streamovat vaše oblíbené kanály. Otázkou je, jak najít nejlepší živé televizní doplňky pro Kodi? Popularita hráče Kodi v posledních letech prudce stoupla. Můžete si vybrat ze stovek doplňků Kodi. Bohužel ne všechny doplňky fungují správně. Proto je pro nás obtížné najít ty, které ano.

Nejlepší živé televizní doplňky Kodi

Pro Kodi jsme vybrali některé z nejlepších živých televizních doplňků, které skutečně fungují. V tomto článku vám ukážu, jak sledovat živé televizní vysílání na Kodi. Čti dál!

nejlepší kodi živé televizní addony

Pozornost uživatelů KODI: Přečtěte si, než budete pokračovat

Doplňky / sestavení Kodi nabízejí neomezený obsah streamovaného obsahu, ale mohou vás také dostat do legálních potíží, pokud budou zachyceny streamované filmy / televizní pořady / sport zdarma. Uživatelům společnosti Kodi důrazně doporučujeme, aby se při streamování online vždy připojili k síti VPN. Dobrá síť Kodi VPN skrývá vaši identitu, obchází vládní dohled, geoblokovaný obsah a škrtení ISP (což také pomáhá při streamování bez vyrovnávací paměti).

Používám ExpressVPN, což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN. Instalace na jakékoli zařízení, včetně Amazon FireStick, je velmi snadná. Získáte 3 měsíce zdarma a ušetříte 49% na svých ročních plánech. Také přichází s 30denní zárukou vrácení peněz. Pokud nejste spokojeni, můžete vždy požádat o vrácení peněz.

Kliknutím ZDE získáte 3 měsíce zdarma a ušetříte 49% na ExpressVPN

Přečtěte si: Jak nainstalovat a používat síť Kodi VPN

1. Nezištný

Nezištný je upřednostňovanou volbou pro ty, kteří hledají televizní doplňky Kodi. Tento doplněk vám přináší zdravou knihovnu živých televizních kanálů z mnoha částí světa, včetně USA. Pomocí tohoto doplňku byste mohli sledovat sporty, pořady, filmy, 24/7 pořady a mnohem více. Doplněk také obsahuje několik prémiových satelitních kanálů a můžete je sledovat všechny zdarma. Nezištnou lze nainstalovat z úložiště záložek, které je součástí zdroje Bliss TV. Osobně používám Selfless už nějakou dobu a zjistím, že je lepší než mnoho jiných živých televizních doplňků.

Repo Source: http://bliss-tv.com/blisstv/

Jak nainstalovat Selfless Kodi Addon

2. Chronos

Chronos je další addon, který jsem si v poslední době oblíbil. Nemá tolik prémiových kanálů jako Selfless, ale celkový seznam kanálů je stejně velký jako jakýkoli jiný. Ať už chcete sledovat sport, zprávy, plavání pro dospělé, karikaturu nebo filmy, pořady, Chronos má vše pro vás. Tento doplněk můžete získat ze zdroje SkyDarks. Instalace Chronosu a zahájení sledování vašich oblíbených kanálů netrvá déle než několik minut. Chronos má také speciální kategorii pro sport s názvem „Live Sports“. Netřeba dodávat, že zde můžete sledovat celou řadu živých sportů prostřednictvím několika proudů. Tento doplněk však není pouze pro živou televizi na Kodi; má také nějaký obsah na vyžádání.

Repo Source: http://www.skydarks.com/skydarks/

Jak nainstalovat Chronos Kodi Addon

3. TV TUGA MILHANO

Nyní TV Tuga Milhano nemusí být nutně jedním z nejpopulárnějších živých TV addonů Kodi. Ale tento addon jsem objevil teprve nedávno a věřím, že stojí za to být součástí tohoto seznamu. TV Tuga se zaměřuje především na televizní kanály v portugalštině. Najdete však také mnoho kanálů v angličtině. Doplněk má také speciální sekci „Světová televize“, kde najdete televizní kanály z celého světa. Tento addon Kodi live TV můžete nainstalovat přímo ze souboru ZIP, aniž byste museli procházet jakýmkoli úložištěm.

Zdroj: http://j2mf4.com/download/

4. cCloud TV

cCloud TV addon vám přináší desítky živých pořadů a širokou škálu televizních kanálů z USA a Velké Británie. Je to snadno jeden z nejlepších doplňků Kodi pro živou televizi, který najdete. Zde můžete sledovat živý televizní obsah týkající se sportu, zpráv, životního stylu, hudby, filmů, televizních pořadů a ještě mnohem více. Má také sekci „Neanglický / mezinárodní“, která vám umožňuje streamovat kanály z celého světa. Pokud hledáte vysoce kvalitní živý televizní obsah, vyzkoušejte cCloud TV. CCloud můžete nainstalovat z úložiště Kodil.

Zdroj: http://kdil.co/repo/

Jak nainstalovat cCloud TV na Kodi

5. Furious Streams 

Furious Streams má obrovskou sbírku živých televizních kanálů z Velké Británie a USA. Tento doplněk obsahuje 5 seznamů bezplatných živých televizních kanálů z těchto dvou míst na jeho domovské obrazovce. Má také vyhrazenou kategorii pro sportovní kanály. Nebudu říkat, že jsem na Furious Streams více než trochu zapůsobil. Proto jsem neměl žádné váhání s tím, aby byl tento addon součástí nejlepších doplňků Kodi live TV. Stejně jako v případě ostatních živých televizních kanálů nemusíte najít všechny streamy Furious Streamů stále funkční. Má však více hratelných streamů než několik dalších živých televizních doplňků, které jsem použil. Furious Streams je umístěn v úložišti Brettus Builds a jeho instalace trvá jen několik minut.

Zdroj: http://brettus.hol.es/

Jak nainstalovat Furious Streams na Kodi

6. Odpor

Když jsem poprvé nainstaloval a začal zkoumat odpor, měl jsem pocit, že tento doplněk živé televize Kodi je určen pouze pro španělské kanály. Ale když jsem se hlouběji vykopal, zjistil jsem, že má také solidní sbírku anglických kanálů. Neřekl bych, že Resistance je nejlepší živý televizní addon. Její knihovna kanálů je však dostačující, aby si získala místo na tomto seznamu. Vývojáři zřejmě mají svůj vlastní repozitář stejnojmenný pro addon - Resistance - odkud si můžete addon Resistance nainstalovat. Tento doplněk vám umožní sledovat živé sporty, hudbu, filmy, pořady, zprávy a další.

Zdroj: http://resistance.es/info/

Jak nainstalovat Resistance Kodi Addon

7. IPTV Bonanza

Ano! IPTV Bonanza je k dispozici ze dvou zdrojů, úložiště Maniac a úložiště Kodil. Můžeš nainstalovat tento doplněk buď jak fungují oba. IPTV Bonanza, jak název napovídá, určitě vypadá jako bonanza živého televizního obsahu. Doslova má stovky živých televizních kanálů z celého světa. To do značné míry znamená, že má téměř každý kanál, který chcete sledovat. Proč tedy tento doplněk živé televize Kodi činí tak daleko na seznamu a ne nahoře? Je to proto, že kanály jsou uvedeny spíše náhodně a není vždy snadné najít ten, který hledáte. Nejsou žádné žánrové kategorie. Kanály jsou náhodně rozděleny do kategorií, většinou podle názvu země. Seznam bohužel není ani abecední. Pokud však dokážete zabalit hlavu do seznamu, jsem přesvědčen, že si opravdu užijete doplněk IPTV Bonanza pro televizní vysílání pro Kodi.

Zdroj: http://catoal.org/Repositorios/ & http://kdil.co/repo/

Jak nainstalovat IPTV Bonanza na Kodi

8. Ultra IPTV 

Stejně jako IPTV Bonanza má Ultra IPTV také rozsáhlou sbírku živých televizních kanálů z celého světa. A stejně jako IPTV Bonanza i tento živý televizní doplněk Kodi neorganizuje své kanály správně. Takže vyhledávání kanálů podle vašeho výběru bude trochu složitější. Bylo by mnohem lepší, kdyby tyto kanály kategorizovaly alespoň podle jazyka, ne-li podle žánru. Přesto je zde hodně co se dívat a pokud se podíváte dostatečně blízko, najdete své oblíbené kanály. Existují sporty, filmy, pořady, zprávy a téměř vše, co můžete požadovat prostřednictvím stovek kanálů. A samozřejmě, vše je zdarma.

Zdroj: http://cazlo.com/repo

Jak nainstalovat Ultra IPTV na Kodi

9. Seznamy britských Turků

Seznamy skladeb UK Turks zahrnují širokou škálu obsahu v různých kategoriích, včetně živé televize na Kodi. Přestože je tento doplněk primárně určen pro obsah na vyžádání, má samostatnou speciální sekci pro živou televizi. A tato sekce obsahuje mnoho televizních kanálů z Velké Británie, USA a dalších zemí.

Tento doplněk Kodi live TV lze nainstalovat z úložiště UKTurk Addon, které jako první získalo aktuální verzi doplňku. Je také k dispozici v úložišti Kodil. Ale všiml jsem si, že Kodil nemá vždy nejnovější verzi. Po instalaci seznamů skladeb UK Turks budete potřebovat PIN, abyste k němu měli přístup. PIN lze vygenerovat na adrese UTPIN.com.

Zdroj: https://addoncloud.org/ukturk/install

Jak nainstalovat britské seznamy skladeb Turks

10. Amerikano Tuga

Je tu velká šance, že jste o tomto živém TV Kodi addonu ještě neslyšeli. Narazil jsem na to teprve před několika týdny a rozhodl jsem se jej zachovat. Proč? Z jednoduchého důvodu mi to umožňuje sledovat živé televizní kanály z celého světa bez jakýchkoli potíží. Domovská obrazovka tohoto doplňku obsahuje různé kategorie s odkazy na desítky kanálů. Tyto kategorie jsou většinou moudré, ale najdete také sekce jako VIP Kids TV, Filmy atd. Americká Tuga je součástí VIP Secret Repository a přesně tam ji můžete nainstalovat..

Zdroj: http://team-vipsecret.com/

11. Mad Streams

Mad Streams je další doplněk, který byste chtěli vyzkoušet, pokud chcete sledovat Kodi na živé televizi. Tento doplněk obsahuje spoustu živých televizních proudů pro některé populární televizní kanály. Mad Streams je v současné době offline kvůli údržbě a aktualizaci verzí. Jakmile bude znovu online, dáme vám vědět.

Zdroj: http://bliss-tv.com/blisstv/

12. SportsDevil

SportsDevil je pravidelně uváděn mezi nejlepšími doplňky pro sledování živé televize na Kodi. Má tuto obrovskou sbírku kanálů z téměř všech míst na světě. Název doplňku naznačuje, že jde o sport. Je pravda, že velká část SportsDevil je věnována sportu. Jeho hlavní obrazovka obsahuje dvě samostatné sekce pro sport - Live Sports & Sportovní televize. Na SportsDevil je však více než jen sport.

K dispozici je sekce „Živá televize“, která dále obsahuje kategorii „ShadowsNet.ro (World TV)“. Světová část tohoto doplňku vám umožní prozkoumat živé televizní kanály z USA, Velké Británie, Německa, Itálie, Francie a dalších.

SportsDevil můžete nainstalovat z úložiště Kodil. Možná také zjistíte, že SportsDevil je součástí téměř všech ostatních hlavních repozitářů, včetně Supremacy, Maverick, UKTurk Addon Repository atd. Ale zdá se, že Kodil má nejnovější verzi tohoto addonu, a proto je nejlepším zdrojem instalace SportsDevil z.

Zdroj: http://kdil.co/repo/

Jak nainstalovat SportsDevil Kodi Addon

13. Mobdro

Mobdro je jedním z velmi populárních doplňků Kodi a je k dispozici ke stažení z úložiště Kodil. Přestože je Mobdro v podstatě doplňkem na vyžádání, obsahuje kategorii s názvem „Kanály“, která má slušnou sbírku některých široce sledovaných satelitních kanálů. Mobdro má širokou škálu obsahu a umožňuje sledovat živé kanály v různých kategoriích včetně filmů, televizních pořadů, zábavy, sportu, hudby a dalších. Tento doplněk je také pravidelně aktualizován o nový obsah.

Repo Source: http://kdil.co/repo/

Jak nainstalovat Mobdro na FireStick

14. Ultimate IPTV

Stejně jako IPTV Bonanza a Ultra IPTV má Ultimate IPTV také velkou sbírku kanálů satelitní televize z celého světa. Stejně jako ostatní dva jsou i kanály Ultimate IPTV nějak špatně uspořádány a umístěny náhodně. Takže budete muset kliknout skrz obrazovky a najít to, co hledáte. Dobrá věc je, že pokud jste pro ni připraveni pracovat, pravděpodobně zde najdete svůj oblíbený kanál než kdekoli jinde.

Zdroj: http://kdil.co/repo/

15. USTVnow

USTVnow je služba založená na předplatném nabízející živé televizní vysílání amerických satelitních kanálů Američanům mimo zemi, jako je nasazení vojenského personálu. Tato služba je uvedena jako USTVNow Plus v oficiálním úložišti Kodi. Nejprve se musíte zaregistrovat k účtu USTVnow a poté nainstalovat jeho živý doplněk TV Kodi, abyste mohli službu používat. USTVnow má odstupňovanou cenovou strukturu a základní plán je zdarma. Plán zdarma však nabízí pouze 6 kanálů a omezené funkce. Placené předplatné začíná na 14,99 USD a nabízí více kanálů (až 24) a lepší možnosti DVR. Můžete navštívit stránku http://watch.ustvnow.com/guide a dozvědět se více o plánech a kanálech.

Než začnete streamovat s Kodi Addons / Builds, rád bych vás varoval, že vše, co streamujete na Kodi, je viditelné pro vašeho ISP a vládu. To znamená, že streamování obsahu chráněného autorskými právy (bezplatné filmy, televizní pořady, sport) vás může dostat do legálních potíží.

Uživatelé Kodi důrazně doporučujeme, aby se připojili k VPN během streamování. VPN pro Kodi obejde škrtení ISP, vládní dohled a geo-omezení populárních doplňků. Vždy se připojuji ExpressVPN na všech mých streamovacích zařízeních a navrhuji, abyste udělali totéž.

ExpressVPN je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN. Má 30denní záruku vrácení peněz. To znamená, že jej můžete volně používat prvních 30 dní a pokud nejste spokojeni s výkonem (což je vysoce nepravděpodobné), můžete požádat o plnou náhradu.

POZNÁMKA: Neodporujeme porušování autorských zákonů. Co když ale neúmyslně skončíte streamování obsahu z nelegitimního zdroje? Není vždy snadné rozeznat rozdíl mezi legitimním a nezákonným zdrojem.

Než začnete streamovat na Kodi, zde je návod, jak získat ochranu VPN ve 3 jednoduchých krocích.

Krok 1: Získejte předplatné ExpressVPN TADY.

Krok 2: Klikněte na TADY stáhnout a nainstalovat aplikaci ExpressVPN do zařízení.

Krok 3: Klepnutím na ikonu napájení připojte server VPN. To je vše. Vaše připojení je nyní zabezpečeno pomocí nejrychlejší a nejlepší VPN pro Kodi.

připojit expressvpn pro kodi

Zabalení

Tady je náš seznam nejlepších televizních addonů Kodi pro rok 2018. Je pravda, že jich je mnohem víc. Myšlenkou však je najít doplňky, které skutečně fungují. Nemá smysl procházet obtížemi při instalaci addonu, jen aby se zjistilo, že to nefunguje. Osobně jsem nainstaloval každý z těchto doplňků a testoval jsem je na efektivitu. Vezměte prosím na vědomí, že zatím nemám k dispozici živý televizní addon pro Kodi, který by mohl pořád hrát 100% toky. Ale addony, které jsem uvedl výše, mají účinnější odkazy a fungují lépe než ostatní. Pokud narazím na jakýkoli nový, účinný živý TV Kodi addon, určitě tento seznam aktualizuji. Pokud narazíte na jakýkoli doplněk, sdělte nám jej prosím v sekci komentářů níže. Děkuji za přečtení!

Příbuzný:

Nejlepší stavby společnosti Kodi
Jak jailbreak Fire Stick
Jak aktualizovat Kodi na Fire TV Stick
Jak opravit vyrovnávací paměť na Kodi
Jak se dívat na Hotstar v USA

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me