15 nejlepších vzhledů Kodi pro změnu vzhledu vašeho Kodi

>

V tomto příspěvku zaokrouhluji nejlepší skiny Kodi pro Kodi 18 a 17.6. Zde najdete skiny Kodi pro Fire TV, FireStick 4K, FireStick, Mobiles & Počítače a všechna zařízení podporovaná společností Kodi.

Kodi je vynikající mediální centrum. To vám umožní snadno sledovat váš oblíbený obsah. Živá TV, Sport, Filmy, Přehlídky, to vám dává přístup ke všemu prostřednictvím široké škály videonahrávek. Jsem uživatelem Kodi od té doby, co si ani nepamatuji. Co se mi na Kodi líbí nejvíc, je to, že jej lze přizpůsobit mnoha způsoby a že kůže Kodi je jedním z nejúčinnějších způsobů, jak toho dosáhnout.

Výchozí Kodi Skin s názvem Estuary je v pořádku. Ale je to příliš obchodní. Myslím, že to není úplně moc zajímavé. Naštěstí to můžete učinit interaktivnějšími a děje se s těmito špičkovými skiny Kodi. Skiny Kodi nejen zvyšují kosmetickou přitažlivost rozhraní, ale také je uživatelsky přívětivější.

Pokud jste použili Kodi Builds, měli byste vědět, že buildy také dodávají společnosti Kodi vizuální podobu s jejich vlastní kůží. Několik sestav Kodi dokonce používá některé z těchto vzhledů. Problém s sestavením je však v tom, že instalují spoustu doplňků a úložišť a způsobují, že je Kodi objemný. Pokud již máte své oblíbené doplňky, pak vše, co potřebujete, je vzhled, který rychle transformuje uživatelské rozhraní a zvyšuje váš zážitek..

Jak nainstalovat skiny Kodi

Než začneme, dovolte mi, abych vám dal rychlé kroky k instalaci jakéhokoli vzhledu Kodi. Nebude to trvat více než 6 kroků. Postupujte takto:

1. Otevřete Kodi Nastavení 

nejlepší kodi skiny

2. Klikněte na Rozhraní

jak nainstalovat kodi skiny

3. Klikněte na Kůže vlevo a poté klikněte na Kůže napravo

jak změnit kodi skin

4. Vyberte si kůži. Pokud požadovaný vzhled není v seznamu, klikněte na Získat více… 

nejlepší kodi skiny

5. Klepněte na vzhled, který chcete použít, a počkejte, až se stáhne a nainstaluje

nejlepší kodi skiny

6. Klepněte na Ano na výzvu

nainstalovat kodi skiny

Pozornost uživatelů KODI: Přečtěte si, než budete pokračovat

Doplňky / sestavení Kodi nabízejí neomezený obsah streamovaného obsahu, ale mohou vás také dostat do legálních potíží, pokud budou zachyceny streamované filmy / televizní pořady / sport. Uživatelům společnosti Kodi důrazně doporučujeme, aby se při streamování online vždy připojili k síti VPN. Dobrá síť Kodi VPN skrývá vaši identitu, obchází vládní dohled, geoblokovaný obsah a škrtení ISP (což také pomáhá při streamování bez vyrovnávací paměti).

Používám ExpressVPN, což je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN. Instalace na jakékoli zařízení, včetně Amazon FireStick, je velmi snadná. Získáte 3 měsíce zdarma a ušetříte 49% na svých ročních plánech. Také přichází s 30denní zárukou vrácení peněz. Pokud nejste spokojeni, můžete vždy požádat o vrácení peněz.

Kliknutím ZDE získáte 3 měsíce zdarma a ušetříte 49% na ExpressVPN

Přečtěte si: Jak nainstalovat a používat síť Kodi VPN

Nejlepší skiny Kodi

Následuje seznam nejlepších Kodi skins, které pracují na obou, Kodi Leia a Krypton. Mezi oběma platformami existuje několik společných vzhledů, vybral jsem ty, na kterých záleží. Ostatní prostě nebyli dost dobří.

Aeon Nox

nejlepší kodi skiny 2019

Aeon Nox je pravděpodobně nejlepší pleť Kodi v současnosti. Díky minimálnímu nápadu na design vám tato kůže udělá Kodi neuvěřitelně jednoduchou. Je to nádherný odklon od světského, výchozího Kodi Skin Estuary. Tento vzhled zaujímá minimalistický přístup a činí rozhraní Kodi vizuálně přitažlivým, aniž by byl honosný. Jednoduchost rozvržení umožňuje rychle se s ním seznámit. Není divu, proč mnoho sestav Kodi tuto pokožku používá.

Tato kůže je k dispozici jako Aeon Nox Silvo na Kodi 18 Leia s malými rozdíly oproti Aeon Nox pro Kodi 17.6. Například lišta domovské nabídky je ve verzi 17.6 umístěna o něco výše - více směrem ke středu obrazovky. Verze Silvo také nemá žádné výchozí pozadí, zatímco verze 17.6 ano. Můžete si však snadno vybrat z řady pozadí předinstalovaných Aeon Nox.

Aeon Nox umožňuje různým přizpůsobením a konfiguracím vyladit vzhled vašich preferencí. Je to lehká kůže, a proto nemá za následek žádné znatelné změny výkonu, a to ani na zařízeních s nízkými specifikacemi, jako je FireStick. Je to opravdu nádherná pleť.

Bello

nejlepší kodi skiny 2019

Bello je další minimální vzhled společnosti Kodi, který vám nabízí nový příjemný způsob, jak zažít své oblíbené mediální centrum. Protože Bello je minimální pleť, nenajdete spoustu zvonků a píšťalek. Pokud však hledáte rozhraní, které je uživatelsky přívětivé a snadné na vašich systémových prostředcích, Bello je kůže společnosti Kodi.

Tato kůže je k dispozici jako Bello 7 na Kodi 17.6 a Bello 6 na Leia. Mezi těmito dvěma verzemi si opět nemůžeme vybírat, s výjimkou určitých nevýznamných kosmetických variací. Například verze 17.6 má výchozí fialové gradientní pozadí, zatímco K18 přichází s šedo-černým pozadím. Bello vám umožní nastavit nové barvy pozadí na obou. Leia vám však nemusí dovolit změnit pozadí. Navíc obě verze Bello nemají možnost přidat vlastní obrázky na pozadí.

Bello nepodporuje myš a vyzve vás k jejímu deaktivaci v nastavení. I když stále můžete s myší pracovat, velký ukazatel myši, který není povolen, není příliš vhodný k použití. Z tohoto důvodu je tato kůže vhodnější pro dotykové a dálkově ovládaná zařízení, jako je FireStick.

Přesto je Bello dobrá kůže, kterou si zaslouží, a zaslouží si část našeho seznamu Best Kodi Skins.

Box

nejlepší kodi skiny

Tento další pěkný vzhled pro Kodi 18 a Kodi 17.6, který jsem už nějakou dobu používal. Box má design na bázi panelu s organizovaným uspořádáním. Kůže má profesionální vzhled a futuristický vzhled. Díky designu panelu je uživatelsky příjemný a intuitivní vzhled.

Domovská obrazovka kůže organizuje na displeji vždy jednu kategorii. Výchozí kategorie jsou filmy, televizní pořady, hudba a živá televize. Můžete však přidat nebo odebrat kategorie z nastavení vzhledu. Kromě kategorií streamování můžete z hlavní obrazovky přistupovat také k nástrojům, jako jsou doplňky, nastavení, obrázky, oblíbené položky, přizpůsobit atd..

Přestože tento vzhled Kodi neumožňuje přidat pozadí obrázku na hlavní obrazovku, můžete změnit barvu pozadí. Barvy lze vybírat z velké palety. Kromě barev si můžete tuto pokožku přizpůsobit mnoha dalšími způsoby. Můžete například zobrazit Now Playing na hlavní obrazovce, přehrávat video na pozadí, měnit popisky nabídek a další.

Celkově vzato je Box jednou z nejlepších kůží společnosti Kodi, díky níž si můžete užívat skvělý zážitek ze společnosti Kodi. Pokusit se.

Soutok

nejlepší kodi skiny

V průběhu let jsem testoval a používal spoustu kůží Kodi. Mnoho z nich vypadalo slibně, ale ne všichni z nich dokázali obstát v testu času. Confluence, na druhé straně, existuje už dlouhou dobu a je to snadno jedna z nejlepších kůží Kodi, kterou najdete. Není divu, že Confluence se používá v několika sestavách Kodi, jako jsou Durex (nyní zaniklý) a Xanax (nahrazení Durex)..

Soutok není přesně minimální, ale není ani příliš honosný. Takže pokud hledáte kůži, která je uprostřed mezi příliš jednoduchou a příliš okázalou, musíte vyzkoušet Confluence.

Výchozí nabídka je umístěna blíže ke středu než spodní část a běží napříč zleva doprava po obrazovce. Na liště nabídek najdete důležité kategorie, jako jsou Videa, Hudba, Doplňky, Systém, abyste mohli začít okamžitě.

Verze 17.6 této kůže je dodávána s předem nastaveným pozadím. Verze Kodi 18 nemá pozadí. Z místního úložiště si však můžete vybrat nový obrázek na pozadí.

Kůže můžete přizpůsobit mnoha dalšími způsoby. Umožňuje vám přidat nebo odebrat výchozí kategorie domovské nabídky. Na pozadí můžete přidat vizualizaci Přehrávání. A co je velmi důležité, umožňuje vám přidat zástupce doplňků do požadovaných kategorií domovské nabídky. To vám umožní vybrat si své oblíbené doplňky videa přímo z domovské obrazovky.

Confluence je slušná kůže pro nejrůznější zařízení, jako je myš, dotyk, dálkové ovládání.

Eminence

nejlepší kodi skiny

Nebylo to dlouho, když jsem narazil na kůži Kodi. Byl jsem si naprosto jistý, že to bude součástí tohoto seznamu Best Kodi Skins. Nejprve si povíme o domovské obrazovce.

Domácí nabídka obsahuje elegantní blokový design připnutý k dolní části obrazovky. Připomíná to rozhraní televizního OS. Kachlová konstrukce nejenže vypadá futuristicky a vizuálně přitažlivě, ale také dodává pokožce více funkcí. Celkový vzhled pokožky je tak čistý, svěží a jednoduchý, můžete začít okamžitě.

Domácí nabídka zahrnuje videa, filmy, televizní pořady, hudbu a další. Z nastavení vzhledu můžete přidat nebo odebrat kategorie. Ve skutečnosti můžete dokonce změnit popisky položek nabídky. Vzhled také umožňuje přidat do každé kategorie samostatný obrázek na pozadí. Kromě pozadí a domovské obrazovky můžete také přizpůsobit knihovnu, záhlaví, barvy, OSD a další.

Průzračný

nejlepší kodi skiny

Pellucid je jednou z nejmenších skin Kodi v okolí. Na domovské obrazovce této pokožky se zobrazují pouze holé náležitosti, ale dost na to, abyste mohli začít rychle. Videa, hudba, hry, obrázky jsou jediné výchozí kategorie. Ve spodní části najdete ikonu Nastavení, která vám umožní hlouběji kopat kůži.

Kůže nemá spoustu úprav. Existují však některé konfigurace, které by vás mohly zajímat. Například do domovské nabídky můžete přidat nové položky nabídky. Existující můžete dokonce odstranit nebo přejmenovat. Pokud používáte Pellucid na zařízení s nízkou specifikací, můžete dokonce zvolit režim nízkého výkonu procesoru.

Pozadí domovské obrazovky je dynamické a vybírá obrázky z výchozí složky. Výchozí adresář můžete změnit tak, aby se zobrazovaly vaše osobní obrázky.

Pellucid není zrovna můj nejoblíbenější, ale občas ho rád používám. Je to dobrá změna od normálu.

Otáčet se

nejlepší kodi skiny

Revolve je nejunikátnější kůže Kodi, jakou jsem kdy viděl. Jak napovídá název kůže, obsahuje disk, kolem jehož osy se otáčejí různé prvky rozhraní. Na domovské obrazovce najdete následující položky otočné nabídky: Videa, Hudba, Obrázky, Hry, Počasí, Oblíbené atd. Můžete přidat nové položky nebo odebrat stávající z nastavení vzhledu..

Přestože kůže podporuje myš, je nejvhodnější pro dotyk, klávesnici nebo dálkové ovládání. Nabízí nádherný navigační systém pro FireStick a další dálkově ovládaná zařízení.

Tento vzhled nabízí různé možnosti přizpůsobení. Můžete změnit, zda se budou zobrazovat obrázky na pozadí. Můžete také vyblednout obrázky na pozadí a zdůraznit položky nabídky. Vzhled také umožňuje přehrávání videa na pozadí.

Revolve umožňuje vybrat vlastní obrázek na pozadí pro každou položku z místního úložiště. Ve výchozím nastavení vybírá vlastní obrázky. Můžete také změnit barevné téma.

Pokud hledáte zcela nový a vzrušující způsob použití Kodi, věřím, že nic nemůže být lepší než Revolve. Z tohoto důvodu je součástí naší nabídky nejlepších kůží Kodi.

Rapír

nejlepší kodi skiny 2019

Rapier je jednou z nejvíce přizpůsobitelných vzhledů Kodi, které najdete. Vzhled a dojem z této pokožky můžete změnit různými způsoby. Barevný motiv můžete úplně změnit z výchozího na plochý, oranžový nebo červený. Vzhled také umožňuje změnit barvu položek nabídky. Ve skutečnosti můžete také změnit písmo vzhledu.

Na hlavní obrazovce jsou jako primární kategorie zobrazeny filmy, videa, televizní pořady, hudba, doplňky atd. Můžete přidat nové vlastní kategorie nebo skrýt stávající kategorie z nastavení vzhledu. Můžete dokonce upravit nebo skrýt položky podnabídky.

Ve výchozím nastavení nejsou žádné pozadí. Můžete si však stáhnout a nastavit širokou škálu obrázků na pozadí a fanartů.

Výchozí nabídka je zarovnána s dolním okrajem obrazovky a můžete vybrat položky pomocí navigace vlevo a vpravo. Pokud se k hlavní položce nabídky vztahují nějaké položky podnabídky, zobrazí se těsně nad domovskou nabídkou.

Rapier je pěkná, minimální pleť vhodná pro začátečníky i odborníky.

FTV

nejlepší kodi skiny 2019

Tento vzhled inspirovaný FireStick Kodi je skvělou volbou pro dálkově ovládaná zařízení, jako jsou FireStick, Android TV boxy. Podporuje také dotykové funkce, ale to není všechno skvělé. S myší se to dokonce zhorší. Chcete-li z toho vytěžit maximum, použijte jej s televizním zařízením. A nezapomeňte deaktivovat myš v Nastavení > Systém > Vstup

FTV je extrémně minimalistický vzhled. Tolik, že na domovské obrazovce ani nezobrazuje datum a čas. Má svislou lištu menu vlevo, která zdůrazňuje vybrané položky a zbývá. Pokud se u vybrané položky nabídky nezobrazují widgety, můžete se také podívat na prázdnou obrazovku.

Čitelnost může být trochu problém. I když zvýrazněné položky vyniknou, ty, které nejsou vybrány, se na pozadí příliš nesrovnávají.

Není mnoho možností přizpůsobení. Můžete přidat nebo odebrat hlavní položky nabídky a související widgety. Vzhled také umožňuje přizpůsobit nabídku vypnutí a deaktivovat / povolit Fanart. Vlastní pozadí není k dispozici. Nemůžete ani změnit motiv a barvy pleti.

Od FTV neočekávejte mnoho. Pokud však hledáte vzdálenou navigaci a lehké rozhraní, FTV je jednou z nejlepších kůží Kodi, která má.

Xperience1080

nejlepší kodi skiny

Je to design panelu této kůže Kodi, díky čemuž vyniká z davu. Vyzkoušel jsem několik vzhledů Kodi, ale pokud jde o návrh rozhraní, není nic úplně jako Xperience1080.

Výchozí nabídka je nahoře a seřazuje různé položky včetně TV, Filmy, Televizní pořady, Hudba, Obrázky, Nastavení atd. Widgety pro každou položku jsou zobrazeny pod domácí nabídkou. Tyto widgety jsou rozloženy v různých dlaždicích, které společně tvoří panel.

Xperience1080 je vysoce přizpůsobitelný. Položky hlavní nabídky můžete povolit / zakázat podle svých představ. Každou dlaždici můžete dokonce přizpůsobit libovolné položce nabídky domů. Vzhled umožňuje zvolit vlastní název a ikonu pro každou dlaždici. Kromě toho můžete změnit typ dlaždice ze výchozího na Video add-on, Music add-on, Program add-on atd. Můžete dokonce přiřadit addon ke každé dlaždici.

Xperience1080 funguje hladce na všech zařízeních Kodi. Nepodporuje však funkce myši. Pokud ji používáte na počítači, procházejte a komunikujte s klávesnicí. Na dálkově ovládaných zařízeních funguje pokožka ještě lépe.

Kodi 18.5 Leia Only Skins

Existuje několik vynikajících vzhledů Kodi, které byly navrženy speciálně pro nejnovější verzi Kodi 18.5 Leia (také starší verze Leia). Zde je seznam nejlepších vzhledů Kodi pro Kodi 18 nebo novější verze.

Aura

nejlepší kodi skiny

Je to stejná kůže, jakou používá mnoho sestav Kodi. Aura má design založený na dlaždicích, díky kterému je nejen vizuálně atraktivní, ale také vysoce funkční. Položky domovské nabídky jsou vodorovně umístěny nahoře a související kategorie, widgety a další možnosti podnabídky jsou zobrazeny na zbývající části obrazovky v kachlovém formátu.

Díky hladkému a přehlednému rozhraní je Aura uživatelsky příjemnou pokožkou. Další vzhled si můžete přizpůsobit podle svého přání prozkoumáním mnoha možností konfigurace dostupných v nastavení vzhledu. Můžete přidat nové, vlastní položky domácí nabídky. Můžete si vybrat vlastní pozadí z místního úložiště. Existuje také mnoho efektů a barev.

Aura nabízí plynulý výkon na všech druzích zařízení. Použil jsem to na FireStick a Android TV bez větších problémů. Muselo to být součástí tohoto seznamu nejlepších kůží Kodi.

Aeon Tajo

nejlepší kodi skiny

Aeon Tajo je pleť Kodi 18 pouze se smyslem pro svěžest. Když jste na domovské obrazovce, kůže pro vás hraje lehkou, uklidňující hudbu (kterou můžete samozřejmě vypnout v nastavení kůže). Vzhled vám také umožňuje použít osobní seznam skladeb M3U pro přehrávání na pozadí.

Je to elegantní, minimální kůže s velkými položkami menu dole. Díky tomu je pokožka neuvěřitelně snadná. Obrázky, Hudba, Filmy, Televizní pořady, Živá TV, Videa, Systém jsou primární položky domácí nabídky s příslušnými podnabídkami. Vždy můžete odebrat jakoukoli hlavní nabídku nebo položku podnabídky, kterou chcete, nebo dokonce přidat vlastní položku. Dále můžete pro každou položku zvolit vlastní obrázek na pozadí a vlastní štítek.

Díky tolika možnostem přizpůsobení vzhledu a pocitu a funkčnosti, minimálnímu a snadno použitelnému rozhraní je Aura rozhodně jednou z nejlepších kůží Kodi v okolí.

Křemen

nejlepší kodi skiny

Když jsem se na to poprvé podíval, myslel jsem, že Quartz je nedokončená kůže - nedokončená práce. Brzy jsem si uvědomil, že je to spíše surová kůže, která vám hodně přizpůsobí. Poskytuje základní strukturu, ale z velké části ji musíte vybudovat od nuly. Pokud jste v Kodi nováčkem, možná budete chtít vyzkoušet další vzhledy Kodi v našem seznamu. Pokud jste však zkušeným uživatelem a jste obeznámeni s tím, jak jsou skiny Kodi přizpůsobovány, může se vám to líbit.

Domácí nabídka je umístěna zleva doprava do středu uprostřed a nabízí omezené možnosti. Filmy, televizní pořady, hudba, obrázky, doplňky a KODI jsou jediné položky. S výjimkou posledních dvou, doplňků a KODI, ostatní položky nabídky téměř nemají žádnou podnabídku. Z nabídky KODI můžete přejít do Nastavení a začít budovat položky podnabídky.

Můžete povolit / zakázat a přejmenovat libovolnou existující kategorii hlavní nabídky. Nelze však přidat žádnou novou kategorii. Vzhledem k tomu, že se jedná o takovou základní pokožku, věřím, že vývojáři by to měli alespoň dovolit.

Do libovolné kategorie můžete propojit až 5 doplňků. Po propojení se tyto doplňky zobrazují těsně nad lištou nabídky. Můžete také přidat vlastní obrázky na pozadí z místního úložiště.

Křemen není největší kůží Kodi, ale není to tak špatné. Můžete to zkusit.

Skiny Kodi 17.6 Krypton Only

Malé, ale významné procento uživatelů stále používá Kodi 17.6. Proto jsem si myslel, že by bylo dobré seřídit také některé 17.6 kůže Kodi. Tyto kůže zatím nebyly pro Kodi 18 Leia překódovány. Pokud stále streamujete na Kodi Krypton, možná budete chtít vyzkoušet tyto nejlepší skiny Kodi.

Chroma

nejlepší kodi skiny 2019

Chroma je jednou z nejpopulárnějších vzhledů společnosti Kodi pro platformu Kodi 17.6. Tato kůže je koktejlem obrázků s vysokým rozlišením, spoustou barev a uživatelsky příjemného designu. Zdá se, že tato kůže na televizním displeji funguje lépe než zařízení s malými obrazovkami. Ve skutečnosti není navigace dotykem nebo dokonce myší snadná. S dálkovými ovladači se však velmi dobře spojí.

Panel domácí nabídky je vodorovný a výrazně velký s velkými miniaturami. Z nastavení vzhledu můžete přepnout do vertikální nabídky. Bude však okrádán o svou grafiku a omezen na pouhé textové zobrazení. Existuje mnoho způsobů, jak tuto pokožku přizpůsobit. V nabídce můžete přidat nové položky nebo odstranit stávající. Můžete si vybrat různá umělecká díla, přidat fanartáry a efekty. Můžete dokonce vybrat nové barevné schéma.

Chroma není uživatelsky nejpříjemnější pleť. Nicméně, když se dostanete na kloub, může se vám to dokonce líbit. Proto jsem se rozhodl, že ji zařadím do našeho seznamu nejlepších vzhledů společnosti Kodi.

Titan

nejlepší kodi skiny

Když jsem použil Kodi 17.6, byl Titan jednou z mých oblíbených skotů Kodi. Protože jsem se přestěhoval do Kodi 18 Leia a jedná se o kůži pouze 17,6, už ji nemohu používat. Pokud stále používáte Krypton, doporučuji vám vyzkoušet tuto kůži Kodi jednou. Co se mi na Titanu opravdu líbilo, byl jeho modulární design, který vám mohl na domovské obrazovce nabídnout mnoho možností, aniž by byl chaotický nebo nepřehledný..

Jednotlivé dlaždice, i když vzájemně propojené, jsou na domovské obrazovce uspořádány pěkně. Můžete si vybrat z výchozích kategorií, včetně hudby, obrázků, videí, YouTube, prohlížeče doplňků a nastavení. Když klepnete na dlaždici kategorie, zobrazí se související položky podnabídky ve spodní části. Rozložení domovské obrazovky můžete snadno změnit z nastavení vzhledu.

Titan také nabízí spoustu možností přizpůsobení. Můžete to udělat vše od vyladění rozvržení až po přidání nových položek nabídky, od změny barevného vzhledu kůže po zahrnutí nových obrázků na pozadí..

Tento vzhled Kodi funguje skvěle na všech zařízeních Kodi včetně FireStick a Android TV Boxů.

Než začnete streamovat s Kodi Addons / Builds, rád bych vás varoval, že vše, co streamujete na Kodi, je viditelné pro vašeho ISP a vládu. To znamená, že streamování obsahu chráněného autorskými právy (bezplatné filmy, televizní pořady, sport) vás může dostat do legálních potíží.

Uživatelé Kodi důrazně doporučujeme, aby se připojili k VPN během streamování. VPN pro Kodi obejde škrtení ISP, vládní dohled a geo-omezení populárních doplňků. Vždy se připojuji ExpressVPN na všech mých streamovacích zařízeních a navrhuji, abyste udělali totéž.

ExpressVPN je nejrychlejší a nejbezpečnější VPN. Má 30denní záruku vrácení peněz. To znamená, že jej můžete používat zdarma prvních 30 dní a pokud nejste spokojeni s výkonem (což je vysoce nepravděpodobné), můžete požádat o plnou náhradu.

POZNÁMKA: Neodporujeme porušování autorských zákonů. Co když ale neúmyslně skončíte streamování obsahu z nelegitimního zdroje? Není vždy snadné rozeznat rozdíl mezi legitimním a nezákonným zdrojem.

Než začnete streamovat na Kodi, zde je návod, jak získat ochranu VPN ve 3 jednoduchých krocích.

Krok 1: Získejte předplatné ExpressVPN TADY.

Krok 2: Klikněte na TADY stáhnout a nainstalovat aplikaci ExpressVPN do zařízení.

Krok 3: Klepnutím na ikonu napájení připojte server VPN. To je vše. Vaše připojení je nyní zabezpečeno pomocí nejrychlejší a nejlepší VPN pro Kodi.

připojit expressvpn pro kodi

Zabalení

Tady je náš seznam nejlepších vzhledů Kodi pro Kodi 18 a Kodi 17.6. Tyto sestavy jsem osobně testoval a tento článek jsem napsal z mé osobní zkušenosti. Doufám, že vám to připadá užitečné. Máte-li jakékoli dotazy, návrhy nebo zpětnou vazbu, dejte nám vědět prostřednictvím níže uvedené sekce komentářů.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me