6 geriausios „Kodi“ alternatyvos, naudojamos 2020 m

>

Šiame straipsnyje pateikiu geriausios „Kodi“ alternatyvos transliuoti filmus, laidas ir dar daugiau. Šios alternatyvos siūlo daugialypės terpės įrenginių, įskaitant „FireStick“, asmeninį kompiuterį, mobiliuosius telefonus ir kt., Srautinio perdavimo parinktis.

„Kodi“ yra neįtikėtinas žiniasklaidos įrankis, siūlantis daugybę funkcijų ir palaikantis šimtus priedų bei dešimtis versijų. Aš nemačiau, kad daugelis media grotuvų būtų tokie universalūs ir tokie įsitraukę kaip Kodi. Tačiau „Kodi“ nėra patogiausia naudoti programa, todėl norint priprasti, reikia šiek tiek mokytis. Kai kuriems vartotojams tai gali net šiek tiek priblokšti.

Laimei, „Kodi“ nėra vienintelė žiniasklaidos tarnyba. Jų yra daug daugiau, o kai kuriais netgi lengviau naudotis. Galite juos naudoti kaip „Kodi“ alternatyvas. Tiesą sakant, būtų gerai juos naudoti kartu su Kodi. Turėsite daug srauto, kol gausite „Kodi“ programos pakabą.

Geriausios „Kodi“ alternatyvos

Pažvelkime į keletą geriausių „Kodi“ alternatyvų.

Dėmesio vartotojai: Perskaitykite prieš tęsdami

Visame pasaulyje vyriausybės ir IPT stebi savo vartotojų internetinę veiklą. Jei internete rastumėte srautiniu būdu saugomą autorių teisių saugomą turinį, galite patekti į rimtas bėdas. Šiuo metu jūsų IP yra matomas visiems. Primygtinai rekomenduoju gauti gerą VPN ir paslėpti savo tapatybę, kad jūsų filmų žiūrėjimo patirtis nepasisuktų blogai.

aš naudoju „ExpressVPN“ kuris yra greičiausias ir saugiausias VPN pramonėje. Tai labai lengva įdiegti į bet kurį įrenginį, įskaitant „Amazon Fire TV Stick“. Taip pat pridedama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija. Jei jums nepatinka jų paslaugos, visada galite paprašyti grąžinti pinigus. „ExpressVPN“ taip pat turi specialų susitarimą, kur galite gaukite 3 mėnesius nemokamai ir sutaupykite 49% pagal metinį planą.

Štai priežastys, kodėl turite visą laiką naudoti VPN.

1. Stremio

geriausios kodi alternatyvos

„Stremio“ turi keletą panašumų su „Kodi“. Tai gali būti laikoma viena geriausių „Kodi“ alternatyvų. Pradedantiesiems „Stremio“ taip pat yra daugialypės terpės žiniasklaidos paslauga, leidžianti transliuoti filmus, laidas, tiesioginę TV ir dar daugiau. Jį galima lengvai perkelti iš daugelio įrenginių ir kitų oficialių kanalų.

Panašiai kaip „Kodi“, „Stremio“ taip pat palaiko oficialų ir neoficialų vaizdo transliavimą ir naudingumo priedus. Tačiau vienas didelis skirtumas yra tas, kad skirtingai nei „Kodi“, „Stremio“ priedai nėra įdiegiami vietoje. Priedai yra įdiegiami internete ir yra susieti su jūsų „Stremio“ sąskaita. Įdiegę „Stremio“ priedą viename įrenginyje, jis galimas visuose įrenginiuose, kuriuose esate prisijungę prie tos pačios paskyros. Jums nereikia jo atskirai diegti kiekviename įrenginyje.

Be to, skirtingai nei „Kodi“, jums nereikia rankiniu būdu ieškoti „Stremio“ priedų. Programos priedų skyriuje pateikiami visi palaikomi priedai. Juos galite įdiegti vienu spustelėjimu.

„Stremio“ taip pat yra patogesnis vartotojui nei „Kodi“. Su „Kodi“ jums reikia šiek tiek mokymosi kreivės, bet su „Stremio“ galite pradėti iškart.

Teminis turinys rodomas pagrindiniame programos ekrane. Norėdami sužinoti daugiau, galite pereiti į skyrių „Atraskite“. „Mano bibliotekos“ kategorija leidžia lengvai valdyti ir prižiūrėti savo biblioteką. Biblioteka sinchronizuojama visuose „Stremio“ įrenginiuose. Taip pat galite prisijungti prie savo „Trakt“ paskyros, kad gautumėte srautinius duomenis iš kitų programų ir paslaugų.

Žinoma, „Stremio“ nėra toks universalus kaip „Kodi“. Yra tik krūva trečiųjų šalių priedų, o „Kodi“ jų turi šimtus. „Stremio“ sąsaja taip pat nelabai pritaikoma. Nėra odos ar temų, iš kurių galėtumėte pasirinkti. Tačiau, jei viskas, ko ieškote, kad būtų patogu naudoti savo mėgstamo turinio srautams pritaikytą platformą, „Stremio“ atlieka šį darbą labai gerai.

Kaip įdiegti „Stremio“ „FireStick“ & „Android“ dėžutė

2. Plex

geriausia kodi alternatyva

Plex yra dar viena puiki alternatyva Kodi. Tikrasis „Plex“ pranašumas yra jo kliento-serverio dizainas, kuris leidžia prieiti prie visų laikmenų visuose jūsų įrenginiuose iš centrinės serverio vietos. Užuot pasikliavęs kitais, „Plex“ leidžia jums sukurti savo medijos serverį.

„Plex“ funkcijos yra paprastos. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai nustatyti kompiuterį (arba „Nas“ įrenginį) kaip serverį ir nuotoliniu būdu prieiti prie serverio vietinės laikmenos bet kuriame jūsų pasirinktame kliento įrenginyje. „Plex“ klientas palaikomas įvairiose įrenginių platformose, įskaitant „Android“, „Amazon Fire TV“, Kompiuterius, „iOS“, „Android TV“ dėžutes ir dar daugiau. Kliento ir serverio net nereikia prijungti prie to paties belaidžio tinklo. Kliento įrenginys gali pasiekti serverį iš bet kurios pasaulio vietos, jei abu yra įjungti ir prisijungę prie interneto.

„Plex“ taip pat palaiko įvairius oficialius ir neoficialius papildinius, populiariau vadinamus „Plex“ kanalais. „Plex“ kanalai yra gana panašūs į „Kodi“ priedus, tačiau jie yra įdiegti serveryje ir prieinami visiems prijungtiems klientams. Neoficialūs kanalai leidžia žiūrėti neribotą kiekį filmų, laidų, tiesioginės TV ir kt.

Pagrindinės paslaugos yra nemokamos, tačiau įsigiję „Plex Pass“ („premium Plex“ planą), turite papildomų privalumų, įskaitant mobiliojo telefono sinchronizavimą, medijos atsisiuntimą kliento įrenginyje, tiesioginę TV & DVR, fotoaparato įkėlimas, automatinis fotografavimas ir dar daugiau. „Plex“ yra neabejotinai viena iš geriausių „Kodi“ alternatyvų, ypač jei jus domina vietinės medijos transliacija per įvairius įrenginius.

3. Emby

populiariausios kodi alternatyvos

Kaip ir „Plex“, „Emby“ taip pat siūlo kliento-serverio dizainą ir suteikia prieigą prie asmeninės laikmenos iš bet kurio pasirinkto kliento įrenginio. Tiesą sakant, „Emby“ ir „Plex“ turi keletą panašumų. Pavyzdžiui, abu suteikia lengvą prieigą prie serverio laikmenų per bet kurį klientą. Abu jie palaikomi įvairiuose įrenginiuose. Jie leidžia tiesiogiai transliuoti tiesioginę TV transliaciją.

„Emby“ turi patogią vartotojo sąsają, leidžiančią nedelsiant pradėti transliaciją. Jūs taip pat galite lengvai valdyti ir tvarkyti savo asmeninę laikmeną. Šią paslaugą palaiko stipri bendruomenė, pasirengusi padėti ir atsakyti į jūsų klausimus bet kuriuo metu.

Kaip ir „Plex“ bei „Kodi“, „Emby“ nepateikia jokio turinio. Tai kaupiklis, gaunantis turinį iš įvairių šaltinių. Tai taip pat palaiko įvairius oficialius ir neoficialius papildinius, suteikiančius prieigą prie daugybės internetinių laikmenų.

„Emby“ taip pat siūlo aukščiausios kokybės prenumeratas, leidžiančias mėgautis specialiomis funkcijomis, tokiomis kaip mobiliojo telefono sinchronizavimas, neprisijungus laikmenai, DVR, sinchronizavimas debesyje, viršelio iliustracija ir dar daugiau.

Dėl priežasčių, išvardytų čia ir dar daugiau, pasirinkome „Emby“ kaip vieną geriausių „Kodi“ alternatyvų.

4. Žiniasklaidos portalas

tokios programos kaip „kodi“

„Media Portal“ yra atvirojo kodo daugialypės terpės įrankis, skirtas paversti jūsų asmeninį kompiuterį žiniasklaidos centru. Tai lengvai jungiama prie išorinių įrenginių, tokių kaip jūsų televizorius, DVD grotuvai, projektoriai, „Blue-ray“ grotuvai, ir leidžia tvarkyti laikmenas patogesniu vartotojui būdu. Šiuo metu „Media Portal“, pasiekiamą tik „Windows“, galima naudoti net ir vidutiniškai įrengtuose įrenginiuose. Reiškia, tai nėra daug išteklių reikalaujanti priemonė.

Ši daugialypės terpės paslauga yra dviejų versijų: „Media Player 1“ ir „Media Player 2“. „Media Player 1“ yra senesnė, stabili versija, o „Media Player 2“ vis dar tobulinama. Tačiau kūrėjai tvirtina, kad MP2 yra stabilus ir yra tobulinamas toliau.

„Media Portal“ palaiko daugybę papildinių, leidžiančių žiūrėti filmus, laidas, tiesiogiai žiūrėti televiziją, klausytis radijo ir daug daugiau. Jei kompiuteris yra jūsų pagrindinis pramogų įrenginys, „Media Portal“ tikrai yra viena perspektyviausių „Kodi“ alternatyvų.

5. Popkorno laikas

viršutinė kodi alternatyva

„Popcorn Time“ yra dar viena „Kodi“ alternatyva, į kurią norėtumėte pažvelgti. Tai trečiųjų šalių transliacijos paslauga, leidžianti žiūrėti neribotą kiekį nemokamų filmų ir TV laidų. Iš pradžių jis buvo prieinamas tik mobiliesiems įrenginiams, skirtiems „Android“, ir televizoriams, kuriuose yra „Android“. Dabar jis taip pat palaikomas „Windows PC“, „Mac“ ir „iOS“. „Windows“ programą galite atsisiųsti iš oficialios svetainės.

Kadangi „Popcorn Time“ yra trečiųjų šalių paslauga, geriausia ja naudotis kartu su VPN. Tai užtikrins, kad nė viena jūsų transliacijos veikla nebus stebima ar registruojama. Jums gali prireikti VPN, kad atsisiųstumėte programą, nes kai kuriose šalyse jos atsisiuntimo nuoroda yra užblokuota.

„Popcorn Time“ neturi jokio turinio. Tai veikia kaip turinio kaupiklis. Jis turi nepaprastai paprastą ir patogią sąsają. Turinys yra gerai organizuotas, kad būtų lengva juo naudotis.

Kaip įdiegti „Popcorn Time“ „FireStick“

6. Universalusis medijos serveris

geriausios kodi alternatyvos

Jei ieškote paprasto daugialypės terpės sprendimo, kuris lengvai perduoda srautines medžiagas į įvairius DLNA įrenginius, turėtumėte išbandyti „Universal Media Server“. Nesvarbu, ar naudojate žaidimų konsolę, televizorių ar paprastą išmanųjį telefoną, ši daugialypės terpės paslauga veiks su visais. Net jei neturite DLNA palaikomo įrenginio, galite naudoti žiniatinklio sąsają ir srautiniu būdu be jokių rūpesčių.

UMS vartotojo sąsaja yra nepaprastai paprasta. Nesvarbu, ar anksčiau naudojote bet kurią tokią programą, ar ne, jūs turėtumėte per ilgai užtrukti, kol pakabinsite šį įrankį.

„Universal Media Server“ palaiko platų vaizdo įrašų formatų spektrą ir siūlo automatinį bitų perdavimo greičio derinimą, kad atitiktų jūsų ryšio greitį. Įrankį palaiko aktyvi kūrėjų komanda, nuolat teikianti naujus atnaujinimus ir programinės įrangos patobulinimus. Esu įsitikinęs, kad tai viena geriausių „Kodi“ alternatyvų.

Baigiamieji žodžiai

Nors ir pateikiau šias populiariausias „Kodi“ alternatyvas, turiu pasakyti, kad „Kodi“ išlieka mano asmeninis mėgstamiausias. „Kodi“ yra lengvai pritaikoma ir palaiko šimtus nuostabių papildinių (priedų ir versijų). Kodui trūksta naudojimo paprastumo (tik tol, kol jūs jo neapvarstysite). Štai kur yra šios Kodi alternatyvos. Peržiūrėkite ir praneškite mums, kuris yra jūsų mėgstamiausias per žemiau esantį komentarų skyrių.

Susijęs:

Geriausios terariumo TV alternatyvos
Geriausios „Showbox“ alternatyvos
Kaip įdiegti „Kodi“ „FireStick“

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me