6 labākās Kodi alternatīvas lietošanai 2020. gadā

>

Šajā rakstā es apkopoju labākās Kodi alternatīvas filmu, šovu un citas informācijas straumēšanai. Šīs alternatīvas piedāvā straumēšanas iespējas daudzām multivides ierīcēm, ieskaitot FireStick, PC, Mobiles un daudz ko citu.

Kodi ir neticams multivides rīks, kas piedāvā ļoti daudz funkciju un atbalsta simtiem papildinājumu un desmitiem versiju. Es neesmu redzējis, ka daudzi multimediju draiveri ir tik daudzpusīgi un tikpat iesaistīti kā Kodi. Tomēr Kodi nav lietotājam draudzīgākā lietojumprogramma, un, lai pierastu, ir nepieciešams mazliet mācīšanās līkne. Dažiem lietotājiem tas pat varētu būt nedaudz apgrūtinoši.

Par laimi, Kodi nav vienīgais plašsaziņas līdzekļu pakalpojums. To ir daudz vairāk, un dažus ir pat daudz vieglāk izmantot. Jūs varat tos izmantot kā Kodi alternatīvas. Patiesībā būtu laba ideja tos izmantot līdzās Kodi. Jums būs daudz straumēt, kamēr saņemsit Kodi lietotnes funkciju.

Labākās Kodi alternatīvas

Apskatīsim dažas no labākajām Kodi alternatīvām.

Uzmanības lietotāji: Izlasiet pirms turpināšanas

Valdības un interneta pakalpojumu sniedzēji visā pasaulē uzrauga savu lietotāju aktivitātes tiešsaistē. Ja tiešsaistē atrodat straumētu ar autortiesībām aizsargātu saturu, jūs varat nonākt nopietnās nepatikšanās. Pašlaik jūsu IP ir redzams visiem. Es ļoti iesaku jums iegūt labu VPN un slēpt savu identitāti, lai jūsu filmu skatīšanās pieredze nenotiktu slikti.

ES izmantoju ExpressVPN kas ir ātrākais un drošākais VPN nozarē. Tas ir ļoti viegli instalējams jebkurā ierīcē, ieskaitot Amazon Fire TV Stick. Tam ir arī 30 dienu naudas atdošanas garantija. Ja jums nepatīk viņu pakalpojumi, jūs vienmēr varat lūgt atmaksu. ExpressVPN ir arī īpašs darījums, kur varat saņemiet 3 mēnešus bez maksas un ietaupiet 49% no gada plāna.

Šie ir iemesli, kāpēc jums visu laiku jāizmanto VPN.

1. Stremio

labākās kodi alternatīvas

Stremio ir dažas līdzības ar Kodi. Tas tiek kvalificēts kā viena no labākajām Kodi alternatīvām. Iesācējiem Stremio ir arī vairāku platformu multivides pakalpojums, kas ļauj straumēt filmas, šovus, TV tiešraidi un daudz ko citu. Tas ir caur oficiāliem kanāliem daudzās ierīcēs un citās ierīcēs, un to var viegli lejupielādēt no vienas puses.

Gluži tāpat kā Kodi, Stremio atbalsta arī oficiālas un neoficiālas video straumēšanas un utilītu papildinājumus. Tomēr viena liela atšķirība ir tā, ka atšķirībā no Kodi Stremio papildinājumi netiek instalēti lokāli. Papildinājumi ir instalēti tiešsaistē un ir piesaistīti jūsu Stremio kontam. Instalējot Stremio papildinājumu vienā ierīcē, tas ir pieejams visās ierīcēs, kurās esat pierakstījies ar to pašu kontu. Jums tas nav jāinstalē atsevišķi katrā ierīcē.

Turklāt atšķirībā no Kodi jums nav manuāli jāmeklē Stremio papildinājumi. Lietotnes sadaļā Papildinājumi ir uzskaitīti visi atbalstītie papildinājumi. Tos var instalēt ar vienu klikšķi.

Stremio ir arī lietotājam draudzīgāks nekā Kodi. Jums ir nepieciešams nedaudz mācīšanās līknes ar Kodi, bet ar Stremio jūs varat sākt darbu uzreiz.

Piedāvātais saturs tiek parādīts lietotnes sākuma ekrānā. Lai izpētītu vairāk, varat doties uz sadaļu Atklāt. Kategorija Mana bibliotēka ļauj ērti pārvaldīt un uzturēt bibliotēku. Bibliotēka tiek sinhronizēta visās Stremio ierīcēs. Varat arī pierakstīties savā Trakt kontā, lai iegūtu straumēšanas datus no citām lietotnēm un pakalpojumiem.

Protams, Stremio nav tik daudzpusīgs kā Kodi. Ir tikai ķekars trešo personu papildinājumu, kamēr Kodi ir simtiem no tiem. Stremio interfeiss arī nav īsti pielāgojams. Nav nevienas ādas vai tēmas, no kurām izvēlēties. Tomēr, ja viss, ko jūs meklējat viegli izmantojamai platformai, lai straumētu iecienīto saturu, Stremio šo darbu veic ļoti labi.

Kā instalēt Stremio vietnē FireStick & Android lodziņš

2. Plex

labākā kodi alternatīva

Plex ir vēl viena lieliska alternatīva Kodi. Patiesais Plex stiprums ir tā klienta-servera dizains, kas ļauj piekļūt visiem multivides līdzekļiem visās ierīcēs no centrālā servera vietas. Tā vietā, lai paļautos uz citiem, Plex ļauj jums izveidot savu multivides serveri.

Plex funkcijas ir vienkāršas. Viss, kas jums jādara, ir iestatīt datoru (vai Nas ierīci) kā serveri un attālināti piekļūt servera vietējiem multivides līdzekļiem uz jebkuru jūsu izvēlētu klienta ierīci. Plex klients tiek atbalstīts daudzās ierīču platformās, ieskaitot Android, Amazon Fire TV, Computers, iOS, Android TV Boxes un citas. Klientam un serverim nav pat jābūt savienotam ar to pašu bezvadu tīklu. Klienta ierīce var piekļūt serverim no jebkuras vietas pasaulē, ja vien abas ierīces ir ieslēgtas un savienotas ar internetu.

Plex atbalsta arī dažādus oficiālus un neoficiālus spraudņus, kurus tautā dēvē par Plex kanāliem. Plex kanāli ir diezgan līdzīgi Kodi papildinājumiem, taču tie ir instalēti serverī un pieejami visiem pievienotajiem klientiem. Neoficiālie kanāli ļauj jums skatīties neierobežotu daudzumu filmu, šovu, tiešraides TV utt.

Pamatpakalpojumi ir bezmaksas, taču Plex Pass (premium Plex plāna) pirkšana sniedz papildu priekšrocības, tostarp mobilās sinhronizācijas, multivides lejupielādes klienta ierīcē, Live TV & DVR, kameru augšupielāde, automātiska fotogrāfa atzīmēšana un daudz kas cits. Plex noteikti ir viena no labākajām Kodi alternatīvām, it īpaši, ja jūs interesē vietējo multivides straumēšana dažādās ierīcēs.

3. Embīma

top kodi alternatīvas

Tāpat kā Plex, arī Emby piedāvā klienta-servera dizainu un ļauj piekļūt personīgajiem multivides materiāliem no jebkuras klienta ierīces. Faktiski Emby un Plex ir vairākas līdzības. Piemēram, abi ļauj jums viegli piekļūt servera multividei, izmantojot jebkuru klientu. Abas ierīces tiek atbalstītas visdažādākajās ierīcēs. Viņi ļauj straumēt TV tiešraidi, piedāvājot vienkāršas DVR pārvaldības iespējas.

Emby ir lietotājam draudzīgs interfeiss, kas ļauj nekavējoties sākt straumēšanu. Arī jūs varat viegli pārvaldīt un organizēt savus personiskos multivides failus. Pakalpojumu atbalsta spēcīga kopiena, kas ir gatava palīdzēt un atbildēt uz jūsu jautājumiem jebkurā jums vēlamā laikā.

Tāpat kā Plex un Kodi, Emby nesniedz nekādu saturu. Tas ir apkopotājs, kas ielādē saturu no dažādiem avotiem. Tas atbalsta arī dažādus oficiālus un neoficiālus spraudņus, kas ļauj piekļūt plašam tiešsaistes multivides klāstam.

Emby piedāvā arī premium līmeņa abonementus, kas ļauj izbaudīt tādas īpašas funkcijas kā mobilā sinhronizācija, bezsaistes multivide, DVR, mākoņa sinhronizācija, vāka māksla un citas.

Šeit un vairāk uzskaitīto iemeslu dēļ mēs esam izvēlējušies Emby kā vienu no labākajām Kodi alternatīvām.

4. Mediju portāls

tādas lietotnes kā kodi

Multivides portāls ir atvērtā koda multivides rīks, kas paredzēts datora pārvēršanai multivides centrmezglā. Tas ir viegli savienojams ar ārējām ierīcēm, piemēram, televizoru, DVD atskaņotājiem, projektoriem, Blue-ray atskaņotājiem, un ļauj multividi sakārtot lietotājam draudzīgākā veidā. Pašlaik Media Portal ir pieejams tikai operētājsistēmā Windows, to var darbināt pat mēreni aprīkotās ierīcēs. Nozīmē, ka tā nav resursietilpīga utilīta.

Šis multivides pakalpojums ir pieejams divās versijās: Media Player 1 un Media Player 2. Media Player 1 ir vecāka, stabila versija, kamēr Media Player 2 joprojām tiek izstrādāta. Tomēr izstrādātāji apgalvo, ka MP2 ir stabils un tiek strādāts pie turpmākiem uzlabojumiem.

Multivides portāls atbalsta plašu spraudņu klāstu, kas ļauj skatīties filmas, šovus, tiešraidē televīziju, klausīties radio un daudz ko citu. Ja dators ir jūsu galvenā izklaides ierīce, multivides portāls noteikti ir viena no jums visizdevīgākajām Kodi alternatīvām.

5. Popkorna laiks

top kodi alternatīva

Popkorna laiks ir vēl viena Kodi alternatīva, kuru vēlaties aplūkot. Tas ir trešo personu straumēšanas pakalpojums, kas ļauj skatīties neierobežotu skaitu bezmaksas filmu un TV šovu. Sākotnēji tas bija pieejams tikai Android mobilajos tālruņos un Android balstītās TV ierīcēs. Tagad tas tiek atbalstīts arī Windows PC, Mac un iOS. Jūs varat lejupielādēt Windows lietotni no oficiālās vietnes.

Tā kā Popcorn Time ir trešās puses pakalpojums, vislabāk to izmantot kopā ar VPN. Tas pārliecinās, ka neviena no jūsu straumēšanas darbībām netiek uzraudzīta vai reģistrēta. Jums var būt nepieciešams arī VPN, lai lejupielādētu lietotni, jo dažās valstīs tās lejupielādes saite ir bloķēta.

Popkorna laikam nepieder neviens saturs. Tas darbojas kā satura apkopotājs. Tam ir neticami vienkāršs un lietotājam draudzīgs interfeiss. Saturs ir labi organizēts, lai tai būtu viegli piekļūt.

Kā uzinstalēt Popcorn Time vietnē FireStick

6. Universālais multivides serveris

labākās kodi alternatīvas

Ja jūs meklējat vienkāršu multivides risinājumu, kas viegli straumē multividi dažādās DLNA ierīcēs, jums vajadzētu izmēģināt Universal Media Server. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat spēļu konsoli, televizoru vai vienkāršu viedtālruni, šis multivides pakalpojums darbosies visiem. Pat ja jums nav DLNA atbalstītas ierīces, varat izmantot tīmekļa saskarni un straumēt bez problēmām.

UMS lietotāja interfeiss ir ārkārtīgi vienkāršs. Neatkarīgi no tā, vai jūs iepriekš esat izmantojis kādu no šīm lietojumprogrammām, jums nevajadzētu pārāk ilgi gaidīt, lai iegūtu šo rīku.

Universal Media Server atbalsta plašu video formātu klāstu un piedāvā automātisku bitrate pielāgošanu, lai tas atbilstu jūsu savienojuma ātrumam. Rīku atbalsta aktīva izstrādātāju komanda, kas nepārtraukti nodrošina jaunus atjauninājumus un programmatūras uzlabojumus. Esmu pārliecināts, ka tā ir viena no labākajām Kodi alternatīvām.

Nobeiguma vārdi

Lai arī esmu piedāvājis šīs populārākās Kodi alternatīvas, jāsaka, ka Kodi joprojām ir mans personīgais favorīts. Kodi ir ļoti pielāgojams un atbalsta simtiem satriecošu spraudņu (pievienojumprogrammas un versijas). Tas, kas Kodi pietrūkst, ir lietošanas ērtums (tikai līdz brīdim, kad jūs to apvainojaties). Šeit ir redzamas šīs Kodi alternatīvas. Apskatiet zemāk esošo komentāru sadaļu un paziņojiet mums, kurš no tiem ir jūsu iecienītākais.

Saistīts:

Labākās terārija TV alternatīvas
Labākās Showbox alternatīvas
Kā instalēt Kodi vietnē FireStick

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me