Ako nainštalovať 13 klaunov Video Addon na Kodi

>

V tomto návode vám ukážem, ako nainštalovať doplnok 13 klaunov pre video na Kodi 18.2 / 18.1 Leia / Krypton 17.6. Ak chcete nainštalovať tento doplnok na FireStick, Android Mobiles, počítače a všetky ostatné zariadenia kompatibilné s kodi, môžete použiť pokyny tu uvedené..  

13 Clowns Kodi addon je jedno príjemné prekvapenie, na ktoré som narazil len nedávno. Po testovaní a použití na chvíľu to dávalo zmysel zdieľať s vami. Tento doplnok vám prináša nielen bežné filmy a televízne programy, ale obsahuje aj niekoľko vynikajúcich špecialít. Napríklad nájdete celý katalóg starých filmov zoradených podľa desaťročia. Potom sú niektoré obľúbené filmy dodávané ako obľúbené pre vývojárov. Nájdete tu aj sekciu Mesačný reflektor s niekoľkými skvelými špeciálmi.

: 13 Klauni už nie sú k dispozícii. Môžete vyskúšať jeho klon - IT Addon alebo sa pozrite na ďalšie možnosti z nášho zoznamu najlepších doplnkov. 

aktualizovať: Doplnok pôvodne používal škrabky Lambda, ktoré tiež používal veľmi populárny doplnok Exodus Redux. Vývojári však Lambdu upustili a nahradili ju komunitnými škrabkami Civitas. Civitas si na začiatku nevedel dobre, ale teraz to funguje na Kodi Leia aj na Krypton.

Ako nainštalovať doplnok 13 Clowns Kodi Addon

Proces inštalácie je rozdelený do dvoch častí nasledovne:

  • Časť 1: Povoliť inštaláciu z neznámych zdrojov
  • Časť 2: Nainštalujte doplnok 13Clowns Video Kodi

Podrobné pokyny uvedené nižšie sa vzťahujú na obe časti. Začnime

Časť 1: Povoliť neznáme zdroje

Toto je predpoklad na povolenie inštalácie doplnkov získaných zo zdrojov tretích strán. Toto sú doplnky, ktoré nie sú súčasťou oficiálneho úložiska Kodi.

Z bezpečnostných dôvodov nie sú takéto doplnky povolené. Keď však inštalujete bezpečný doplnok, ako je 13Clowns Video, na Kodi, nemusíte sa obávať tohto nastavenia. Takto to zmeníte:

1) Po spustení Kodi zostaňte na domovskej obrazovke a kliknite na ikonu nastavenie možnosť v ľavom hornom rohu (je to ikona ozubeného kolieska, ktorú by ste mali hľadať)

Ako nainštalovať 13 klaunov kodi addon

2) Teraz otvorte položku Systémové nastavenia 

cvaknutie systém ak používate Kodi 18 Leia

13 klaunov videa kodi addon

3) Pokračujte a vyberte položku ponuky Add-ons v ľavej časti nasledujúceho okna. Keď to urobíte, choďte do pravej časti a zapnite možnosť, ktorá znie Neznáme zdroje

13 klaunov kodi addon

4) Táto výzva sa chce ubezpečiť, že viete, čo robíte. cvaknutie Áno a pokračovať

nainštalujte doplnok 13clowns pre video kodi

Dovoľte mi, aby som vás teraz sprevádzal inštalačnými krokmi. Tento proces je jednoduchý. Všetko, čo musíte urobiť, je starostlivo sledovať každý krok. Tu ideme:

Časť 2: Nainštalujte doplnok 13 Clowns Addon na server Kodi

Proces inštalácie doplnku klaunov spočíva v pridaní zdroja, inštalácii úložiska a inštalácii doplnku z úložiska. Takto to vyzerá:

1) Otvorte Kodi nastavenie ešte raz po navigácii späť na domovskú obrazovku

Ako nainštalovať 13 klaunov na kodi

2) V nasledujúcom okne otvorte Správca súborov (v Kodi Leia 18 je v ľavom hornom rohu)

13 klaunov addon

3) Choďte do toho a kliknite Pridajte zdroj ako vidíte na obrázku nižšie

13 klaunov doplnok kodi

4) Kliknite možnosť v okne, ktoré sa objaví ďalšie

nainštalovať 13 klaunov kodi addon

5) Pomocou klávesnice na obrazovke, ktorú vidíte ďalej, pokračujte a zadajte nasledujúcu adresu URL: [Odstránené, pretože teraz nefunguje]

Pred zasiahnutím OK , znova skontrolujte webovú adresu a uistite sa, že je správna

Adresa URL zdroja 13 klaunov

6) Vrátite sa k oknu, kde ste predtým klikli. Prejdite na pole označené Zadajte názov tohto zdroja médií

Teraz zadajte meno, s ktorým chcete tento zdroj identifikovať. Napríklad to pomenujem 13clowns

Skontrolujte ešte raz všetko a kliknite na tlačidlo OK OK

13 klaunských repo odkazov

7) Pridali ste zdroj. Teraz znova prejdite na domovskú obrazovku Kodi a kliknite na tlačidlo Add-ons

nastavenia doplnkov

8) Kliknite na ikonu Inštalátor balíkov (nachádza sa v ľavom hornom rohu a zobrazuje sa ako otvorené pole. Skontrolujte obrázok)

inštalátor balíka

9) Kliknite Inštalácia zo súboru zip

ako nainštalovať doplnok 13clowns kodi

10) Kliknite 13Clowns alebo názov zdroja, ktorý ste predtým pridali

Doplnok 13 klaunov na kodi

11) Otvorte súbor zip repository.13clowns-x.x.x.zip

„X.x.x“ predstavuje číslo verzie súboru zip. Pri písaní tejto príručky bola k dispozícii verzia 1.0.15a.

13 klaunov na kodi

12) Teraz počkajte na 13Clowns Repo Add-on nainštalovaný upozornenie, ktoré sa zobrazí v pravom hornom rohu okna.

Úspešne ste nainštalovali požadované úložisko. Nainštalujte doplnok teraz.

13 klaunov

13) Kliknite Inštalácia z úložiska v tom istom okne, kde ste už klikli na možnosť Inštalovať zo súboru zip

nainštalujte doplnok 13 klaunov

14) Ďalej kliknite na 13Clowns Repo

Ako nainštalovať 13 klaunov kodi addon

15) Otvorené Doplnky videa

13 klaunov videonahrávky

16) Kliknite 13Clowns Video

13 klaunov videa

17) Pokračujte a kliknite Inštalácia vpravo dole

Ako nainštalovať 13clowns addon videa na kodi

18) Počkajte na dokončenie inštalácie doplnku. Potvrdenie dostanete formou oznamovacieho oznámenia 13Inštalovaný doplnok videa (zobrazí sa v pravom hornom rohu obrazovky)

13 klaunov video kodi

To bude všetko. Úspešne ste nainštalovali doplnok 13 Clowns Kodi.

Predtým, ako začnete streamovať s doplnkami alebo zostavami Kodi, chcel by som vás upozorniť, že všetko, čo na Kodi vysielate, je viditeľné pre vášho ISP a vládu. To znamená, že streamovanie obsahu chráneného autorskými právami (bezplatné filmy, televízne programy, športy) by vás mohlo dostať do legálnych problémov.

Používateľom spoločnosti Kodi sa dôrazne odporúča, aby sa počas streamovania pripojili k sieti VPN. VPN pre Kodi obíde škrtenie ISP, vládny dohľad a geo-obmedzenie populárnych doplnkov. Vždy sa pripojím ExpressVPN na všetkých mojich streamovacích zariadeniach a navrhujem, aby ste urobili to isté.

ExpressVPN je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN. Dodáva sa s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. To znamená, že ho môžete voľne používať počas prvých 30 dní a ak nie ste spokojní s výkonom (čo je veľmi nepravdepodobné), môžete požiadať o plnú náhradu..

POZNÁMKA: Neodporujeme porušovanie autorských zákonov. Čo však ak skončíte neúmyselne streamovaním obsahu z nezákonného zdroja? Nie je vždy ľahké rozlíšiť rozdiel medzi legitímnym a nezákonným zdrojom.

Skôr ako začnete streamovať na serveri Kodi, tu je postup, ako získať ochranu VPN v troch jednoduchých krokoch.

Krok 1: Získajte odber ExpressVPN TU.

Krok 2: cvaknutie TU stiahnuť a nainštalovať aplikáciu ExpressVPN do svojho zariadenia.

Krok 3: Kliknutím na ikonu napájania pripojte server VPN. To je všetko. Vaše pripojenie je teraz zabezpečené pomocou najrýchlejšej a najlepšej VPN pre Kodi.

connect expressvpn pre kodi

Nikdy nepropagujeme ani nepodporujeme porušovanie autorských práv. Nechceme však, aby ste skončili v právnych problémoch. Ďalej veríme v právo na súkromie a sme jeho silným zástancom.

Rýchly prehľad 13 doplnkov klaunov Kodi

Ak chcete získať prístup k tomuto doplnku, prejdite na domovskú obrazovku Kodi a odtiaľ prejdite na Add-ons > Video Addons

ako používať 13 klaunov na kodi

To je to, čo vidíte na hlavnej obrazovke 13Clowns Video. S kategóriami ako Filmy & Televízne relácie, vyzerá to ako pravidelný doplnok obsahu na požiadanie. Ale prichádza aj s niektorými špeciálmi. Existuje 13 náhodných obľúbených klaunov, ktoré, ako názov napovedá, obsahujú niektoré populárne filmy, väčšinou staré.

13 klaunov na kodi

Kliknite na ikonu filmy kategórie a nájdete niektoré špeciálne podkategórie, ako sú zbierky hercov, zbierky boxov, vianočné zbierky, detské zbierky, zbierky automobilových filmov a staré filmy chronologicky usporiadané do desiatich rokov..

Ako používať 13 klaunov kodi addon

Ak chcete sledovať nové filmy, prejdite nadol a nájdete bežné kategórie, ako sú žánre, najobľúbenejšie, najviac hlasované, nové filmy atď..

13 klaunov kategórií addonov videa

V ďalšej časti vám ukážem, ako správne nastaviť škrabky Civitas. Môže to pomôcť, ak sa pri pokuse o prehrávanie obľúbených videí zobrazuje chyba „Žiadne streamy“.

Opraviť chybu 13 klaunov bez možnosti streamovania: Nastavte škrabky Civitas

Ak nemôžete nechať videá prehrať alebo požadované videá nezískavajú žiadne prúdy, tu je riešenie, ktoré by mohlo fungovať.

1) Kliknite Vyberte škrabky na hlavnej obrazovke doplnku 13Clowns Video

13 klaunov žiadny tok nie je k dispozícii

2) Uistite sa, že poskytovatelia je vybratá karta vľavo. Všimnete si to Škrabky Civitas je vybraný ako poskytovateľ škrabky. Vývojári odstránili škrabky Lambda a Global.

nainštalujte doplnok 13 klaunov videa

3) Kliknite Otvorte nastavenia Scrapers Civitas

nainštalujte doplnok 13 klaunov videa

4) Zobrazí sa nové okno. Opäť platí, že poskytovatelia vybratá možnosť vľavo. Vpravo kliknite na Predvolení poskytovatelia softvéru Civitas Scrapers

13Clowns Video Kodi Addon

5) Teraz kliknite na ikonu zahraničné na ľavej a pravej strane kliknite na kartu Povoliť všetkých zahraničných poskytovateľov

13Clowns Video Kodi Addon

6) Ak máte platené predplatné služby Real Debrid, kliknite na tlačidlo Iba debrid vľavo a vpravo kliknite Povoliť všetkých poskytovateľov debetu

kodi addon 13clowns video

7) Keď sa všetko postará, kliknite na tlačidlo OK

kodi addon 13clowns video

, Ktorý môže opraviť Žiadne prúdy problém

verdikt 

Tento doplnok som objavil iba nedávno (keď píšem túto príručku), zapôsobilo mi to iba rýchlym dojmom. Doplnok 13 Klauni Kodi má v niektorých obľúbených doplnkoch ťažké nájsť niektoré špeciálne kategórie. Som veľký fanúšik klasiky a má solídnu knižnicu filmov už od 50. rokov.

13 Klauni vám tiež slúžia s najnovšími filmami a televíznymi programami. Jednoducho povedané, je to kompletný balík. Nahradil škrabky Lambda škrabkami Civitas. Veľa streamov nehrá. Dúfam, že je to kvôli prechodu a 13 klaunov sa opäť vráti do vysokokvalitného streamovania.

súvisiace:

Najlepšie doplnky Kodi
Najlepšie postavenia spoločnosti Kodi
Adden Seren Kodi
Doplnok Yify Movies HD

Kliknite sem, aby ste dostali tajné triky na rezanie káblov priamo do vašej doručenej pošty.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me