Ako nainštalovať doplnok BOOM Sports na kodi 17.6 Krypton

>

BOOM je jedným z najlepších doplnkov Kodi, ktoré dnes fungujú. Je to tiež skvelá alternatíva, ak hľadáte nahradiť doplnok Sportsdevil Kodi z akýchkoľvek dôvodov. Najlepšia časť doplnku BOOM je, že vývojári ho neustále aktualizujú, aby fungoval neustále. Konkrétne športové addon obsahuje sekcie vrátane futbalu, golfu, motoristického športu, boxu MMA a mnohých ďalších.

Ak ste už BOOM používali v minulosti a prestalo to fungovať pre vás. Nerobte si starosti, teraz by to malo fungovať bez akýchkoľvek chýb. Tím BOOM nedávno zmenil repo zdroja a to je dôvod, prečo ho používatelia nemôžu nainštalovať so starým repom. V tejto príručke vám ukážem, ako môžete nainštalovať doplnok BOOM na kodi 17.6 Krypton pre PC a FireStick..

Sprievodca inštaláciou doplnku boom kodi addon

Než začneme ...

Toto je veľmi dôležité pre používateľov Kodi. Ak streamujete akýkoľvek obsah chránený autorskými právami v spoločnosti Kodi, pravdepodobne budete čeliť upozorneniam DMCA o porušení autorských práv. Váš poskytovateľ internetových služieb navyše sleduje vaše aktivity a mohol by spomaliť vašu rýchlosť, ak sa nájde pomocou doplnkov Kodi tretích strán na streamovanie neoprávneného obsahu. Vaša najlepšia ochrana je Kodi VPN, ktorá udržuje všetky vaše online aktivity anonymné. Dôrazne odporúčame, aby ste si pred streamovaním bezplatných filmov / televíznych relácií / športu získali dobrú sieť Kodi VPN.

Kroky na inštaláciu doplnku Boom Kodi Krypton Addon na PC / FireStick

Teraz, keď viete, čo je doplnok Boom Kodi, dovoľte mi, aby som vás krok za krokom nainštaloval tento doplnok na server Kodi Krypton. Ak sa počas inštalácie alebo streamovania s doplnkom BOOM stretnete s chybami, zapíšte si do časti s komentármi nižšie.

Poznámka: Doplnok Boom zatiaľ nefunguje. Dáva chybu „Zlyhali sme s chybovým kódom -404.“ Budem čoskoro aktualizovať pracovné riešenie, ak nejaké nájdem. Medzitým si prečítajte, ako nainštalovať Mobdro a Kick Off na Kodi.

Krok 1: Spustite aplikáciu Kodi na počítači alebo Fire TV / FireStick.

Krok 2: Otvorte „Nastavenia“ z ľavého horného rohu, ako je to znázornené na obrázku nižšie.

kodi nastavenia

Krok 3: Otvorte „Správca súborov“ v ponuke Nastavenia.

správca súborov kodi

Krok 4: Dvakrát kliknite na položku „Pridať zdroj“

pridať repo zdroj kodi

Krok 5: Klepnite na „Žiadne“

klikni na žiadny kodi

Krok 6: Teraz pridajte zdrojovú adresu URL repo ako http://burrtv.tech/boom/repo/ a klepnite na OK.

ako nainštalovať boom na kodi

Krok 7: Premenujte repo meno z repo na výložník a kliknite na tlačidlo OK.

boom kodi addon

Krok 8: Len overte, či sú údaje správne a potom kliknite na tlačidlo OK.

nainštalujte doplnok boom kodi

Krok 9: Prejdite na domovskú obrazovku Kodi a kliknite na „Addons“ (Doplnky) a potom na „Package Installer“ (Inštalátor balíka), ako je to zobrazené na obrázku nižšie.

inštalátor balíka kodi

Krok 10: Otvorte „Inštalácia zo súboru ZIP“

nainštalovať zo súboru zip kodi

Krok 11: Kliknite na repository.boom a počkajte, kým sa inštaluje správne. Po úspešnom nainštalovaní úložiska by ste mali vidieť upozornenie v pravom hornom rohu.

Krok 12: Teraz otvorte „Inštalovať z úložiska“

inštalácia kodi z úložiska

Krok 13: Otvorte tu „Boom Repository“.

boom kodi addon repozitár

Krok 14: Otvorte doplnok „Boom“ uvedený v strede z troch možností.

Ako nainštalovať doplnok boom na kodi

Krok 15: Kliknutím na „Inštalovať“ nainštalujete doplnok Boom Addon na server Kodi Krypton. Toto funguje rovnako pre PC, ako aj pre FireStick a Fire TV.

Krok 16: Vráťte sa na domovskú obrazovku Kodi a kliknite na položku Doplnky > Doplnky videa. Mali by ste tu vidieť doplnok Boom. Užite si to.

Pozor Používatelia KODI: Prečítajte si skôr, ako budete pokračovať

Doplnky a zostavy spoločnosti Kodi ponúkajú neobmedzený obsah streamingu, ale mohli by vás tiež dostať do legálnych problémov, ak by vás zachytili streamingy zadarmo Filmy / televízne relácie / Šport. Používateľom spoločnosti Kodi dôrazne odporúčame, aby ste pri online streamovaní vždy pripojili sieť VPN. Dobrá sieť Kodi VPN skryje vašu identitu, obchádza vládny dohľad, geoblokovaný obsah a škrtenie ISP (čo tiež pomáha pri streamovaní bez vyrovnávacej pamäte).

Používam ExpressVPN, čo je najrýchlejšia a najbezpečnejšia VPN. Inštalácia je veľmi jednoduchá na akomkoľvek zariadení vrátane Amazon FireStick. Získate zadarmo 3 mesiace a ušetríte 49% z jeho ročných plánov. Tiež prichádza s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. Ak nie ste spokojní, vždy môžete požiadať o vrátenie platby.

Kliknutím TU získate zadarmo 3 mesiace a ušetríte 49% na ExpressVPN

Prečítajte si: Ako nainštalovať a používať sieť Kodi VPN

Ak v ktoromkoľvek z vyššie uvedených krokov čelíte problémom, pozrite si nižšie uvedené video.

Video Guide: Ako nainštalovať doplnok BOOM na Kodi 17.6 Krypton

Dúfam, že sa vám podarilo nainštalovať doplnok Boom Kodi do vášho PC / Fire TV alebo FireStick. Ak stále zápasíte s niektorým z krokov, neváhajte komentovať nižšie. Chcel by som vás viesť. Ak nie ste chránení, získajte tiež Kodi VPN a zostaňte v bezpečí.

súvisiace:

  • Najlepšie postavenia spoločnosti Kodi
  • Ako nainštalovať doplnok Covenant Kodi Addon
  • Ako nainštalovať Kodi na FireStick
  • Ako sa pozerať na Majstrovstvá sveta FIFA na Kodi

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me