Ako nainštalovať doplnok Chronos na Kodi

>

Nainštalovali ste teda Kodi do svojho Firestick alebo inteligentného zariadenia a ste pripravení sledovať živé televízne vysielanie. Problém je, že stiahnutie Kodi samotného vám neposkytuje okamžitý prístup k živej televízii, filmom a hudbe. Keďže Kodi je jednoducho prehrávačom médií s otvoreným zdrojom, musí byť nastavený a prispôsobený, aby mohol skutočne zobraziť obsah. Preto, aby ste si mohli skutočne vychutnať Kodi a streamovať obsah, musíte doň stiahnuť doplnky.

Doplnky sú to, čo oživuje Kodi a umožňuje používateľom sledovať televízne programy, športy, filmy a ďalšie. Existujú doplnky, ktoré môžete vyhľadávať a sťahovať v oficiálnom úložisku Kodi a potom existujú doplnky Kodi od tretích strán, ktoré sa často dajú zadarmo stiahnuť a nainštalovať. Nezabudnite, že doplnky tretích strán často obsahujú pirátsky obsah, preto nezabudnite streamovať zodpovedne! V tomto článku sa dozviete, ako nainštalovať doplnok Chronos Kodi.

Addon Chronos je funkčný, ale veľa streamov nebude fungovať

Používajte Chronos na Kodi bezpečne s VPN

Predtým, ako sa pustíme do procesu inštalácie doplnku Chronos Kodi, sa dôrazne odporúča nastaviť VPN, ak máte v úmysle streamovať obsah na serveri Kodi. Virtuálna súkromná sieť (VPN) vám umožňuje bezpečne a súkromne prenášať obsah na serveri Kodi tým, že vašu totožnosť a polohu skryje pred poskytovateľmi internetových služieb (ISP). Ak poskytovatelia internetových služieb vedia, že streamujete obsah, majú možnosť znížiť rýchlosť pripojenia a sledovať prichádzajúce a odchádzajúce údaje. Získanie siete VPN zabráni poskytovateľom internetových služieb prerušiť váš obsah a tiež vám umožní zobraziť obsah, ktorý nemusí byť vo vašej oblasti k dispozícii alebo je blokovaný z geografického hľadiska..

Existuje veľa možností VPN, ktoré môžete získať, používam a odporúčam ExpressVPN pre jeho najrýchlejšiu rýchlosť a politiku nulového záznamu. Môžete kliknúť TU získať ExpressVPN pre Kodi. Poskytuje sa s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí v prípade, že sa vám nepáčia ich služby (čo je veľmi nepravdepodobné).

  Mi a Kodi, hogyan működik, és minden más, ami számít?

Môžete si prečítať aj náš článok o najlepších sieťach VPN pre spoločnosť Kodi a dôvody, prečo musíte používať sieť VPN.

Teraz, keď viete o rizikách spojených s Kodi a výhodách VPN, poďme sa pustiť do procesu inštalácie produktu Chronos na Kodi.

Ako nainštalovať doplnok Chronos Kodi

Chronos je doplnok tretích strán, ktorý je k dispozícii na stiahnutie na serveri Kodi a ktorý umožňuje používateľom vysielať živé televízne programy a športy. Doplnok obsahuje ďalšie kategórie, ako napríklad hokej, koncerty, filmy, rádio a ďalšie. Chronos je už takmer rok a je k dispozícii prostredníctvom neoficiálneho úložiska Kodi známeho ako úložisko Skydarks. Ak chcete začať s inštaláciou prehliadača Chronos na server Kodi, musíte najskôr povoliť neznáme zdroje na serveri Kodi. Ak to chcete urobiť, budete chcieť:

  • Klikni na "Nastavenie" odkaz v ľavom hornom rohu obrazovky (ikona ozubeného kolieska)
  • vybrať Systémové nastavenia na Kodi 17.6 alebo systém na Kodi 18
  • Kliknite na Add-ons na bočnom paneli
  • Prejdite na "neznáme zdroje" a prepnúť na
  • Keď sa zobrazí varovné hlásenie, vyberte možnosť „Áno“

Po povolení neznámych zdrojov na serveri Kodi sa môžete vrátiť na domovskú stránku a kliknúť na ikonu "Nastavenie" ikona ešte raz. Po kliknutí na "Nastavenie" (ikona ozubeného kolesa), budete chcieť:

# 1. Otvor Správca súborov

Addon Chronos kodi

# 2. Po otvorení správcu súborov dvakrát kliknite na ikonu „Pridať zdroj“ z ľavého bočného panela. Toto by malo vyzvať na zobrazenie kontextovej obrazovky, ktorá číta „Pridať zdroj súborov.“ vybrať "" a spoločnosť Kodi potom požiada o webovú adresu. Zadajte nasledujúcu webovú adresu: http://www.skydarks.com/skydarks/

Po dokončení kliknite na „OK“ a mali by ste mať možnosť zmeniť názov zdroja. Po zadaní názvu mediálneho súboru kliknutím na tlačidlo „OK“ zatvorte kontextové okno.

  Kuinka asentaa BOOM Sports Addon Kodi 17.6 Kryptoniin

Ako nainštalovať doplnok Chronos kodi

# 3. Vráťte sa na domovskú obrazovku Kodi a kliknite na "Add-ons" z ľavého bočného menu. Na stránke Doplnky vyhľadajte "Otvorená krabica" ikonu na ľavej strane obrazovky a kliknutím na ňu ju spustíte.

inštalátor balíka kodi

# 4. Ďalej vyberte „Inštalácia zo súboru ZIP.“

nainštalovať z zip súboru

# 5. Týmto sa zobrazí výzva na otvorenie nového okna s názvom „Nainštalovať zo súboru ZIP“, kde uvidíte všetky zdroje, ktoré ste pridali. Tu by ste mali vidieť svoj súbor „Sky Darks“ a budete naň musieť kliknúť. Po kliknutí na súbor sa v ňom zobrazí jeden súbor zip s názvom „repository.skydarks-x.x.x.zip.“Kliknutím na tento súbor ho nainštalujete.

Inštalácia doplnku Chronos kodi

# 6. Po inštalácii súboru zip prejdite na „Inštalácia z úložiska.“

inštalácia kodi z úložiska

# 7. Odtiaľ si môžete vybrať Úložisko Skydarks. Po výbere úložiska prejdite na „Doplnky videa“ a kliknite na "Chronos." Na stránke Chronos jednoducho vyberte "Inštalácia" (v dolnej časti stránky) a ste pripravení začať sledovať obsah!

ako nainštalovať Chronos na kodi

Výhody doplnkov Chronos Kodi

Doplnok Chronos Kodi Addon umožňuje používateľom streamovať rôzne druhy obsahu bez toho, aby za prístup k nemu museli platiť. Tento doplnok tretej strany sa primárne zameriava na živé televízne vysielanie a šport, ale jeho používateľom ponúka oveľa viac obsahu ako obsah. V súčasnosti má spoločnosť Chronos 70 živých televíznych kanálov, ale väčšina kanálov pochádza z Kanady. Chronos poskytuje niekoľko medzinárodných kanálov z Rakúska a Nemecka, ale všimnite si, že niektoré z jeho 70 kanálov nefungujú správne. Spoločnosť Chronos v súčasnosti ponúka svojim užívateľom nasledujúce športové programy: MLB, UFC a NHL. Neboj sa fanúšikov NFL! Chronos umožňuje používateľom streamovať živé športy, ako napríklad futbal, basketbal a motocyklové športy.

S programom Chronos Kodi Addon si užívatelia budú môcť vychutnať hudobné koncerty od asi 400 hudobných umelcov a dokonca sa môžu stretnúť s niekoľkými hudobnými dokumentami. Našťastie všetky hudobné prepojenia fungujú na doplnku správne. Filmy, aj keď sú poslednou kategóriou, sú k dispozícii aj v prehliadači Chronos. V súčasnosti je možné streamovať 30 nedávno vydaných filmov. Pri streamovaní filmového obsahu (ako aj televíznych programov) majte na pamäti, v ktorých väčšina doplnkov tretích strán často využíva pirátske zdroje na získanie takéhoto obsahu. Hoci Chronos je nový doplnok v spoločnosti Kodi a je v procese získavania väčšieho obsahu, rýchlo sa stal obľúbenou voľbou pre používateľov.!

  สุดยอด Kodi Addons ที่จะชนะทั่วโลก [2020]

súvisiace:

Ako nainštalovať Exodus Redux na Kodi
Ako nainštalovať doplnok Exodus Kodi Addon
Ako vyčistiť medzipamäť na Kodi
Ako nainštalovať doplnok Venom Kodi Addon

Kliknite sem, aby ste dostali tajné triky na rezanie káblov priamo do vašej doručenej pošty.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me