Ako nainštalovať doplnok Medusa Kodi

>

V tomto návode vám ukážem, ako nainštalovať doplnok Medusa na server Kodi. Pokyny môžete nainštalovať na všetky platformy podporované spoločnosťou Kodi. To zahŕňa Amazon FireStick, iOS & Mobilné zariadenia s Androidom, TV prijímače Android, Mac, Windows & Počítače so systémom Linux a ďalšie.

Doplnok Medusa Kodi vám prináša obrovskú knižnicu filmov a televíznych relácií. Tu nájdete nielen najnovšie filmy a epizódy, ale tiež si môžete prezrieť rozsiahlu zbierku filmov z minulosti. Medusa vyzerá ako vidlička kedysi veľmi populárneho a teraz nefunkčného doplnku Poseidon. Požičiava si jednoduchosť a ľahkosť použitia od svojho predchodcu. Ponúka však aj niekoľko vylepšení.

Pravdepodobne prvá vec, ktorú si všimnete, je rýchla navigácia. Môžete rýchlo prehľadávať kategórie a dúfať z jednej možnosti do druhej. Medusa tiež rýchlo načíta toky a takmer okamžite si zahrá vybraný odkaz. Netrvalo mi čas zistiť, že musí byť súčasťou nášho zoznamu najlepších doplnkov Kodi. Pre túto chvíľu addon vyzerá skvele a dúfam, že to pokračuje dlho rovnakým spôsobom.

: Tento doplnok už nefunguje, pretože úložisko Ukodi je mimo prevádzky. Skúste jeden z ďalších doplnkov z nášho zoznamu doplnkov Best Kodi Addons 

Ako nainštalovať doplnok Medusa na Kodi

Prvá vec, ktorú chcete urobiť, je pripraviť spoločnosť Kodi na inštaláciu doplnkov tretích strán, napríklad Medusa. Inštalácia takýchto doplnkov bráni nastaveniu vnútornej bezpečnosti spoločnosti Kodi.

Povoliť v Kodi neznáme zdroje

Postupujte podľa nasledujúcich krokov:

Otvorte aplikáciu Kodi a prejdite na stránku nastavenie (za týmto účelom kliknite na ikonu ozubeného kolieska na domovskej obrazovke)

Ako nainštalovať doplnok Medusa Kodi

# 2 Teraz chcete kliknúť systém (Kodi 18) alebo Systémové nastavenia (Kodi 17.6)

medusa kodi addon

# 3 V nasledujúcom okne kliknite na ikonu Add-ons v ponuke vľavo

kodi medusa addon

# 4 Teraz prejdite doprava a ak Neznáme zdroje je vypnutý, kliknite na jeho prepínač a zapnite ho

nainštalujte doplnok Medusa na kodi

# 5 Táto výstražná správa hovorí, že inštalácia doplnkov tretích strán môže byť riskantná. Osobne som však testoval a používal doplnok Medusa. Uistite sa, že je to bezpečné.

cvaknutie Áno

medusa kodi addon

Teraz začnime s vlastným procesom inštalácie.

Medusa Kodi Addon: Pokyny na inštaláciu

Proces inštalácie by mohol byť trochu dlhý. V žiadnom prípade to však nie je ťažké. Jediná vec, ktorú musíte zabezpečiť, je, aby ste každý krok pozorne dodržiavali a v rovnakom poradí, v akom bol stanovený. Tu sú kroky:

# 1 Otvorte nastavenie opäť z domovskej obrazovky Kodi

medusa addon

# 2 Vyberte Správca súborov Ďalšie

kodi medusa addon

# 3 Kliknite Add-source (na oboch stranách obrazovky)

kroky na inštaláciu doplnku Medusa na kodi

# 4 Kliknite na požadované miesto

medusa kodi addon

# 5 Zadajte túto adresu URL / cestu do prázdneho priestoru, ktorý vidíte v hornej časti nasledujúceho okna: https://uk1.site/Repo

Skontrolujte webovú adresu a ak je správna, kliknite na OK

medusa kodi addon

# 6 Teraz sa vrátite do tohto okna. Zvýraznite prázdny priestor s názvom Zadajte názov tohto zdroja médií. Na tomto prázdnom mieste zadajte názov zdroja, s ktorým chcete identifikovať. Je len na vás, čo píšete.

Pomenujem to UK1

cvaknutie OK keď budeš pripravený

kodi medusa

# 7 Ak používate Kodi 18 Leia, jedným stlačením tlačidla Naspäť sa vrátite do časti Nastavenia. cvaknutie Add-ons a preskočte na krok č. 10.

Ak používate Kodi Krypton 17.6, postupujte podľa nasledujúceho kroku

nainštalujte doplnok Medusa na kodi

# 8 Vráťte sa na domovskú obrazovku Kodi. cvaknutie Add-ons na ľavom paneli ponuky

medusa kodi

# 9 V ľavom hornom rohu otvorte ikonu podobnú boxu. To sa nazýva Inštalátor balíkov

nainštalujte doplnok Medusa

# 10 Kliknite Inštalácia zo súboru zip

medusa kodi addon

# 11 Kliknite UK1 (alebo kliknite na akýkoľvek iný názov zdroja, ktorý ste vybrali v kroku č. 6)

ako nainštalovať doplnok Medusa na kodi

# 12 Pokračujte a kliknite na súbor zip repository.uk1-x.x.x.zip

Poznámka: Číslo verzie tohto súboru ZIP bolo tu nahradené číslom x.x.x. Ak je súbor aktualizovaný, môže sa zmeniť od toho, čo vidíte na obrázku

medusa kodi addon

# 13 Počkajte, kým neuvidíte uk1 Nainštalovaný doplnok správa v pravom hornom rohu okna

ako získať addon kodi medusa

# 14 Teraz otvorte možnosť Inštalácia z úložiska na tej istej obrazovke

kodi medusa addon

# 15 Otvorené UK1 Úložisko

Medusa addon on kodi

# 16 Kliknite Doplnky videa Ďalšie

medusa kodi addon

# 17 Kliknite medúza

kodi medusa addon

# 18 Kliknite Inštalácia v pravom dolnom rohu

ako nainštalovať doplnok Medusa na kodi

# 19 Ak používate Kodi 18 Leia, zobrazí sa táto výzva spolu so zoznamom ďalších doplnkov, ktoré sa nainštalujú s programom Medusa. cvaknutie OK

Poznámka: Ak používate Kodi Krypton, toto kontextové okno sa nezobrazí

medusa addon

# 20 Počkajte na Nainštalované doplnky Medusa oznámenia. Nemalo by to trvať dlhšie ako minútu

kodi medusa

Skvelé! Doplnok Medusa Kodi je teraz nainštalovaný na vašom zariadení. Choďte do toho a užívajte si to.

Stručný prehľad doplnku Medusa Kodi

Najprv sa pozrime, ako získať prístup k Medusa. V skutočnosti je to veľmi ľahké. Na domovskej obrazovke Kodi prejdite na položku Doplnky > Doplnky videa a kliknite na položku Medusa. Ak nemáte nainštalovaných veľa doplnkov, môžete si ich dokonca všimnúť aj na domovskej obrazovke.

ako sa dostať addon medusa na kodi

Medusa je doplnok na požiadanie, ktorý ponúka pravidelné možnosti streamovania - filmy & TV relácie. Ako je zrejmé z obrázku vyššie, nasleduje štandardný dizajn s pravidelnými možnosťami. Stačí kliknúť na kategóriu Filmy alebo Televízne relácie a vyhľadať, čo chcete sledovať.

kodi medusa addon

Rovnako ako väčšina doplnkov zistíte, že tieto hlavné kategórie sa ďalej delia na podkategórie. Napríklad, keď otvoríte Filmy z hlavnej obrazovky, nájdete podkategórie, ako sú Žánre, Rok, Herec atď. Tieto podkategórie zvyčajne obsahujú viac podkategórií v rámci.

Doplnok Medusa Kodi má na hlavnej obrazovke špeciálnu kategóriu Kritérium s niektorými špeciálnymi možnosťami streamovania. Má niekoľko 100 najlepších kategórie, ako 100 najlepších výsledkov, 100 najlepších akcií, 100 najlepších dobrodružstiev, 100 najlepších životopisov a mnoho ďalších. Táto časť vám poskytuje prístup k filmom z minulosti. Filmové tituly som našiel už v 50. rokoch. Toto je niečo, s čím sa často nestretnete pri bežných doplnkoch na požiadanie.

Sprievodca pridaním medusa

Tento doplnok zvyčajne získava kvalitné odkazy a umožňuje vám streamovať až do rozlíšenia 1080p. Umožňuje vám tiež prihlásiť sa pomocou účtu Real-Debrid, ktorý vám ponúka streamy vyššej kvality a prehrávanie bez vyrovnávacej pamäte.

verdikt

Medusa je jedným z lepších doplnkov Kodi, ktoré som v poslednej dobe použil. Vyzerá to ako pravidelný doplnok s normálnymi kategóriami. Najdôležitejšie však je, že sa veľmi efektívne stará o všetky základy. Má veľkú knižnicu filmov & TV relácie. Používa niekoľko škrabiek na zbieranie desiatok odkazov z rôznych zdrojov. Je to rýchly addon. Navigácia je rýchla a plynulá a prehrávanie je takmer okamžité. Ak chcete sledovať filmy a relácie, musíte vyskúšať doplnok Medusa Kodi.

súvisiace:

Ako používať Kodi
Ako nainštalovať Exodus Redux
Ako nainštalovať Seren Addon
Ako nainštalovať Rising Tides

Kliknite sem, aby ste dostali tajné triky na rezanie káblov priamo do vašej doručenej pošty.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me