Ako nainštalovať doplnok Supremacy na server Kodi

>

V tomto článku sa naučíme, ako nainštalovať doplnok Supremacy na kodi 18.2 / 18.1 Leia a Kodi 17.6 Krypton. Existuje niekoľko doplnkov, ktoré vám umožňujú sledovať váš obľúbený obsah, napríklad televízne programy a filmy zadarmo. Zvyčajne sú však tieto doplnky Kodi variantmi alebo vidlicami už existujúcich, populárnejších doplnkov alebo tých, ktoré sú už zaniknuté. Na druhej strane vám doplnok Supremacy prináša nový zážitok. Tento doplnok nebol postavený na žiadnom inom doplnku a existuje náznak novosti.

Doplnok Supremacy Kodi tiež ponúka pôsobivý katalóg filmov a televíznych relácií s viacerými odkazmi na streamovanie HD a SD. Všimol som si, že tento doplnok zvyčajne získa iba kvalitné odkazy, ktoré vás zriedka vyhodia z prúdu. Tiež som zistil, že Supremacy je o niečo rýchlejší ako väčšina takýchto doplnkov.

: Supremacy Addon je momentálne nedostupný, pretože Supremacy Repo je vypnuté. Môžete si prezrieť ďalšie doplnky podobné doplnkom z nášho zoznamu najlepších doplnkov pre aplikáciu Kodi

Nadradenosť však nie je iba doplnkom na požiadanie. Je to jeden z najlepších viacúčelových doplnkov, ktoré môžete získať, s možnosťou streamovania športového obsahu, živého televízneho vysielania, filmov na jedno kliknutie, 3D filmov a ešte oveľa viac.

Inštalácia tohto doplnku je jednoduchá. V tomto článku vás prevediem jednoduchým procesom inštalácie doplnku Supremacy na server Kodi. Pokračujte v čítaní!

Ako nainštalovať doplnok Supremacy Kodi Addon

Pred začatím inštalácie programu Supremacy na server Kodi 18 alebo Kodi 17.6 sa uistite, že v aplikácii Kodi je povolená položka „Neznáme zdroje“. V predvolenom nastavení je zakázané, takže ak ste ho predtým nezapli, musíte to urobiť teraz. Umožní vám nainštalovať doplnky Kodi, ako napríklad Supremacy, ktoré nie sú k dispozícii v oficiálnom úložisku Kodi. Postupujte podľa krokov uvedených nižšie a povoľte „Neznáme zdroje“.

  • V ľavej hornej časti obrazovky otvorte položku Nastavenia
  • Nastavenia systému (alebo Systém v Leii)
  • Doplnky na ľavom bočnom paneli
  • Zapnite neznáme zdroje

Teraz sa pozrime, ako nainštalovať doplnok Supremacy Addon na server Kodi.

# 1. Otvorte Nastavenia (ikona ozubeného kolieska)

kodi nastavenia

# 2. Otvorte Správcu súborov (nájdete ho v ľavom hornom rohu v hornom riadku v Leii)

správca súborov kodi

# 3. Dvakrát klepnite na položku „Pridať zdroj“

  Hoe Incursion Kodi Addon op 17.6 Krypton te installeren

pridať repo zdroj kodi

# 4. Kliknite na „Žiadne“ a napíšte URL úložiska Supremacy – Momentálne nefunguje

# 5. Do poľa zdroja názvu média zadajte text „supremacy“ a kliknite na tlačidlo OK. (Pozri obrázok nižšie)

pridať adresu URL zdroja repo zdroja supremacy

# 6. Prejdite na domovskú stránku Kodi a na ľavom bočnom paneli otvorte ponuku Doplnky

kodi addons menu

# 7. Otvorte Inštalátor balíkov (ikona rámčeka) v ľavom hornom rohu obrazovky

inštalátor balíka kodi

# 8. Kliknite na položku Inštalovať zo súboru ZIP.

nainštalovať z zip súboru

# 9. Kliknite na odkaz „nadradenosť“ > “Repository.supremacy-x, x”

nainštalovať úložisko supremacy kodi

# 10. Počkajte na inštaláciu Supremacy Repository a pokračujte ďalším krokom, keď dostanete upozornenie na úspech vpravo hore.

# 11. Otvorte Inštalácia z úložiska.

inštalácia kodi z úložiska

# 12. Kliknite na položku Nadradenosť. > „Doplnky videa“ > “Supremacy”

ako nainštalovať doplnok supremacy kodi

# 13. Kliknite na tlačidlo „Inštalovať“. Na Kodi stiahne a nainštaluje program Supremacy Addon.

Ak máte aplikáciu Leia, kliknite na tlačidlo OK, keď sa zobrazí kontextové okno so zoznamom ďalších doplnkov

ako nainštalovať nadradenosť na kodi

# 14. Do doplnku Supremacy Kodi Addon sa dostanete prístupom na hlavnú obrazovku > Add-ons > Doplnky videa.

Predtým, ako začnete streamovať s doplnkami alebo zostavami Kodi, chcel by som vás upozorniť, že všetko, čo na Kodi vysielate, je viditeľné pre vášho poskytovateľa internetových služieb a vládu. To znamená, že streamovanie obsahu chráneného autorskými právami (bezplatné filmy, televízne programy, športy) by vás mohlo dostať do legálnych problémov.

Používateľom spoločnosti Kodi sa dôrazne odporúča, aby sa počas streamovania pripojili k sieti VPN. VPN pre Kodi obíde škrtenie ISP, vládny dohľad a geo-obmedzenie populárnych doplnkov. Vždy sa pripojím ExpressVPN na všetkých mojich streamovacích zariadeniach a navrhujem, aby ste urobili to isté.

ExpressVPN je najrýchlejšia a najbezpečnejšia sieť VPN. Dodáva sa s 30-dňovou zárukou vrátenia peňazí. To znamená, že ho môžete voľne používať počas prvých 30 dní a ak nie ste spokojní s výkonom (čo je veľmi nepravdepodobné), môžete požiadať o plnú náhradu..

POZNÁMKA: Neodporujeme porušovanie autorských zákonov. Čo však ak skončíte neúmyselne streamovaním obsahu z nezákonného zdroja? Nie je vždy ľahké rozlíšiť rozdiel medzi legitímnym a nezákonným zdrojom.

Skôr ako začnete streamovať na serveri Kodi, tu je postup, ako získať ochranu VPN v troch jednoduchých krokoch.

Krok 1: Získajte odber ExpressVPN TU.

Krok 2: cvaknutie TU stiahnuť a nainštalovať aplikáciu ExpressVPN do svojho zariadenia.

  Как да инсталирате множество Kodi надстройки на Amazon FireStick

Krok 3: Kliknutím na ikonu napájania pripojte server VPN. To je všetko. Vaše pripojenie je teraz zabezpečené pomocou najrýchlejšej a najlepšej VPN pre Kodi.

connect expressvpn pre kodi

Supremacy Kodi Addon sa nenainštaluje

Najprv sa uistite, že používate nový odkaz – Odkaz momentálne nefunguje

Inštalácia doplnku Supremacy Kodi z väčšej časti trvá iba niekoľko rýchlych a ľahkých krokov. Niektorí používatelia však v priebehu procesu hlásili problémy.

Problémy s inštaláciou sú nezvyčajné, ale môžu sa vyskytnúť. Najprv sa musíte ubezpečiť, že vaše zariadenie, ako napríklad PC, Smartphone alebo FireStick, je pripojené k internetu.

Ak máte problémy s pridaním zdroja, je pravdepodobné, že na serveri, na ktorom sú umiestnené súbory doplnkov Supremacy, sa vyskytuje výpadok. V čase pravidelnej údržby je server niekedy mimo prevádzky. V takom prípade je jedinou možnosťou počkať, kým sa server nevráti do prevádzky. Našťastie plánovaná údržba netrvá dlho.

Ak ste úspešne pridali zdroj, ale z neho nemôžete nainštalovať doplnok, môže to byť problém so serverom znova. Niekedy je však problém miestny a dá sa často vyriešiť reštartovaním zariadenia a reštartovaním Kodi. Po reštartovaní postupujte ešte raz podľa inštalačných krokov a ak je spustený server Supremacy, mali by ste byť schopní nainštalovať doplnok teraz.

Supremacy Kodi Addon nefunguje

Ak nemôžete použiť doplnok Supremacy, problém môže byť opäť server. Ak sa pokúsite spustiť doplnok počas plánovanej údržby, nezískajú sa žiadne toky. Alebo, ak server trpí prestojmi z akéhokoľvek iného dôvodu, jedinou možnosťou je čakať, až bude opäť funkčný.

Ak doplnok Supremacy vôbec nefunguje, existuje možnosť, že inštalácia nebola dokončená správne. To je zriedkavé, ale nie nemožné. Našťastie to možno ľahko opraviť. Všetko, čo musíte urobiť, je prejsť na Doplnky > Moje doplnky z domovskej obrazovky Kodi a odinštalujte doplnok Supremacy. Po dokončení znova nainštalujte tento doplnok podľa postupu inštalácie uvedeného vyššie.

Odporúčame odinštalovať doplnok najskôr pred vykonaním procesu inštalácie. O problémy sa často stará čerstvá inštalácia. Preinštalovanie doplnku bez odstránenia existujúcej inštalácie najprv neodstráni zlé a poškodené súbory, a preto môže dôjsť k ťažkostiam..

Ak služba Supremacy pracuje všeobecne a je to iba konkrétny film alebo relácia, ktorá by sa neprenášala, mohlo by ísť o problém s odkazmi na streamovanie alebo so serverom, z ktorého sa doplnok pokúša streamovať obsah. Zvyčajne sa to deje s naposledy pridaným obsahom alebo s veľmi obľúbeným obsahom so silnou prevádzkou na serveri. Doplnok Supremacy Kodi poskytuje viac streamingových odkazov na konkrétny obsah. Ak jeden odkaz nefunguje, skúste iné. Existuje spravodlivá šanca, že nájdete odkaz, ktorý skutočne funguje.

  Cómo instalar el Complemento Supremacy en Kodi

Vždy, keď sa vyskytnú nejaké problémy so službou Supremacy alebo iným doplnkom, je vždy dobré reštartovať zariadenie a potom reštartovať aplikáciu Kodi. Reštartovanie obnovuje systém a aplikácie a často sa stará o problémy súvisiace s doplnkom.

Pomocou Real Debrid v Kodi nie je možné opraviť žiadne dostupné toky. Je to však prémiová služba a možno budete musieť minúť niekoľko dolárov. Používatelia FireSticku môžu tiež resetovať Kodi na opravu rôznych chýb.

Ak doplnok Supremacy Kodi streamuje, ale je občas pomalý a mrazivý, mali by ste si prečítať našu príručku o riešení problémov s vyrovnávaním pamäte Kodi..

Navrhujem tiež skontrolovať v protokole Kodi ďalšie informácie o chybách.

Ak si chcete vyskúšať alternatívne Kodi Addons, pozrite si nižšie uvedené odkazy:

  • Ako nainštalovať doplnok Exodus Redux Kodi Addon
  • Ako nainštalovať doplnok Magic Dragon Kodi
  • Ako nainštalovať doplnok Yoda Kodi Addon
  • Ako nainštalovať doplnok Seren Kodi Addon
  • Ako nainštalovať Venom Addon na Kodi

Môžete si tiež pozrieť naše zoznamy najlepších doplnkov Kodi a najlepších verzií Kodi.

záver

Ak hľadáte nový doplnok Kodi na streamovanie filmov a relácií, odporúčam vyskúšať Supremacy. Doplnok Supremacy Kodi je originálny viacúčelový doplnok a nie je to variant žiadneho iného doplnku. Vyhľadá kvalitné odkazy na streamovanie a umožní vám sledovať váš obľúbený obsah v rozlíšení Full HD, 1080 a HD 720. Má takmer každý obsah, ktorý by ste našli, vrátane filmov, relácií, živej televízie, športu, 3D filmov a ešte oveľa viac , Aj keď si zo servera Supremacy môžete spočiatku vytvoriť záložný doplnok na streamovanie, môže sa tiež stať vaším primárnym zdrojom všetkých vašich zábavných potrieb. Nainštalujte tento doplnok rýchlymi a ľahkými krokmi, ktoré som s vami zdieľal vyššie. Ak máte akékoľvek otázky alebo návrhy, dajte nám vedieť prostredníctvom nižšie uvedenej sekcie komentárov.

Kliknite sem, aby ste dostali tajné triky na rezanie káblov priamo do vašej doručenej pošty.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me