Ako nainštalovať Duggz Kodi Build

>

V tomto návode uvediem pokyny na inštaláciu programu Duggz Kodi Build. Tieto pokyny môžete použiť na všetkých platformách kompatibilných so spoločnosťou Kodi vrátane zariadení Android TV, Android Boxes a Android Smartphones & Tablety, Amazon Fire TV & FireStick 4K, počítače so systémom Windows / Mac a ďalšie.

Zostavenie Duggz Kodi je zahrnuté do nášho najlepšieho zoznamu zostavení Kodi z rôznych dôvodov. Najprv zabalí desiatky doplnkov pre všetky druhy streamovania vrátane najnovších epizód, filmov, živých televíznych kanálov, športového obsahu, obsahu pre deti a ďalších. Duggz je tiež slušne rýchly na zostavenie, ktoré zaberie viac ako 670 MB vášho úložiska.

Rozhranie zostavenia je elegantné. Jeden pohľad na to a budete vedieť, že by bolo ľahké použitie. Na úvodnej obrazovke je viac ako 15 kategórií, ktoré vám pomôžu začať rýchlo. V tejto príručke nájdete rýchle a jednoduché kroky na inštaláciu programu Duggz Build on Kodi. Pokračujte v čítaní!

: Toto zostavenie momentálne nefunguje. Vyskúšajte ďalšie verzie z Najlepšie zostavenia Kodi.

Ako nainštalovať Duggz Kodi Build

Inštalácia bude tromi časťami:

 • Časť 1: Povoliť neznáme zdroje
 • Časť 2: Inštalácia sprievodcu inštaláciou Duggz Pro Media
 • Časť 3: Inštalácia zostavy Duggz Kodi

Rozdelením procesu na časti sa snažím, aby bol organizovanejší a ľahšie pochopiteľný. Nasledujme každú časť jeden po druhom (v poradí uvedenom vyššie).

Časť 1: Povoliť neznáme zdroje

Toto je najdôležitejšia časť, pretože ak nie je povolená možnosť Neznáme zdroje, na server Kodi nemôžete inštalovať žiadne buildy tretích strán. Postupujte podľa nasledujúcich jednoduchých krokov:

1. Spustite Kodi na svojom zariadení

2. Kliknite na ikonu nastavenie ikona / možnosť (nájdete ju v ľavej hornej časti obrazovky)

Ako nainštalovať duggz kodi build

3. Otvorte položku Systémové nastavenia v nasledujúcom okne

inštalácia duggz stavať na kodi

4. V ľavej časti obrazovky sa zobrazí bočný panel. cvaknutie Add-ons na tomto bočnom paneli

5. Zostaňte na rovnakej obrazovke s vybratými doplnkami a zapnite prepínač vedľa Neznáme zdroje

duggz stavať na kodi

6. Mali by ste vidieť nasledujúce upozornenie. Hovorí sa, že doplnky alebo súbory tretích strán by mohli poškodiť vaše zariadenie. Môžu, ak neboli testované. Duggz Build je v bezpečí. cvaknutie Áno

duggz kodi build

Úspešne ste nakonfigurovali nastavenia Kodi tak, aby umožňovali zostavenie od tretích strán. Poďme teraz nainštalovať Duggz postavený na Kodi.

Časť 2: Nainštalujte Sprievodcu Duggz Pro Media

Sprievodca je doplnok s rôznymi nástrojmi a zvyčajne je hostiteľom niektorých zostavení Kodi. Sprievodca Duggz Pro Media je domovom niekoľkých domácich stavieb Duggz. Ak chcete nainštalovať program Duggz Kodi build, najskôr musíte nainštalovať Pro Media Wizard. Takto to robíme:

1. Kliknite na ikonu nastavenie ikonu Kodi znova na svojej domovskej obrazovke

Ako nainštalovať duggz kodi build

2. Teraz otvorte položku Správca súborov na nasledujúcej obrazovke

duggz build

3. Pokračujte a kliknite Pridajte zdroj. Ako vidíte na obrázku, ktorý som priložil nižšie, možnosť Pridať zdroj sa nachádza na oboch stranách obrazovky. Môžete si vybrať ktorúkoľvek z nich, ktorá sa vám páči.

ako nainštalovať duggz build

4. Keď sa toto okno zobrazí, kliknite na možnosť

Kroky inštalácie duggz

5. Na túto obrazovku zadajte nasledujúcu adresu URL a kliknite na tlačidlo OK keď budeš pripravený: http://addplugin.xyz

Poznámka: URL napíšte opatrne a presne tak, ako je to zobrazené tu

duggz kodi build source

6. Teraz pomenujte zdroj / adresu URL, ktorú ste práve zadali vyššie. Nemusí to byť žiadne konkrétne meno. Najlepšie je však uviesť ho do súvislosti so zdrojom. Poďme na to duggz. cvaknutie OK

ako sa dá postaviť duggz kodi

7. Teraz sa chcete vrátiť na domovskú obrazovku Kodi

8. Kliknite na Add-ons naľavo

nastavenia doplnkov

9. Kliknite na ikonu otvoreného poľa. Túto ikonu nájdete v ľavej hornej časti obrazovky, ktorá je na obrázku dole

inštalátor balíka kodi

10. Choďte do toho a kliknite Inštalácia zo súboru zip

ako nainštalovať duggz stavať na kodi

11. Teraz kliknite na duggz alebo akýkoľvek iný názov zdroja, ktorý ste pridali skôr

stiahnuť duggz kodi build

12. Kliknite na Duggzwizard Ďalšie

Sprievodca zostavením programu duggz kodi

13. Kliknite na súbor zip s názvom program.duggzpromediawizard.zip

ako pridať duggz stavať na kodi

14. Počkajte na oznámenie - Nainštalovaný doplnok DuggzProMediaWizard

Bude to chvíľu trvať. Približne 3-4 minúty. Počas inštalácie doplnku by sa na obrazovke nezobrazila žiadna aktivita. Buďte však trpezliví, pretože inštalácia prebieha na pozadí.

Sprievodca programom Duggz Pro Media

15. Teraz sa môže zobraziť výzva s poznámkami vývojára (niekedy sa nezobrazí). Ak tak urobíte, kliknite na tlačidlo OK zamietnuť

16. Teraz by ste mali vidieť nasledujúce vyskakovacie okno s množstvom nastavení. Ak chcete povoliť akékoľvek nastavenia, vyberte ich. Ak nie, stačí kliknúť ďalej pokračovať

Ako nainštalovať duggz kodi build

17. Keď sa zobrazí toto kontextové okno, môžete kliknúť Zostaviť menu a prejdite do časti Builds (Sprievodca). Zdôraznil som to Ignorovať pretože vás na domovskej obrazovke spoločnosti Kodi zavediem do ponuky Build

duggz build menu

18. Ak sa tieto kontextové okná objavia znova, kliknite na rovnaké tlačidlá (Zrušiť, Pokračovať a Ignorovať)..

Na Kodi ste úspešne nainštalovali Sprievodcu Duggz Pro Media. Teraz nainštalujeme Duggz Build na Kodi.

Časť 3: Nainštalujte program Duggz Kodi Build

Teraz už stačí len nainštalovať zostavu Duggz Kodi z Sprievodcu médiami Duggz Pro. Je to ľahké. Postupujte podľa nasledujúcich krokov:

1. Ako som vám už povedal, prejdeme z Hlavnej obrazovky Kodi do ponuky Zostaviť sprievodcu. Vráťte sa na domovskú obrazovku Kodi

2. Prejdite na položku Doplnky > Programové doplnky

3. Kliknite na DuggzProMediaWizard

otvorte sprievodcu programom Duggz Pro Media

4. Kliknite na (Duggz) Zostavuje

duggz všetko v jednej zostave

5. Tu sú dve budovy Duggz. Idem s Duggz All in One Krytpon.  Ale môžete si rovnako dobre zvoliť stavbu Duggz Black Glass.

nainštalovať duggz kodi build

6. Choďte do toho a kliknite Inštalácia čerstvá. Kliknutím na položku Fresh Install (Obnoviť inštaláciu) sa obnoví pôvodné nastavenie zariadenia Kodi, vyčistia sa všetky existujúce údaje a obnovia sa predvolené nastavenia. Podľa mojej skúsenosti je to najlepší spôsob, ako nainštalovať zostavu Kodi. Ak si však chcete niektoré údaje uchovať, môžete skúsiť aj štandardnú inštaláciu

čerstvá inštalácia duggz kodi build

7. Po zobrazení výzvy kliknite na tlačidlo ďalej súhlasíte s obnovením predvolených nastavení Kodi

ako nainštalovať duggz stavať na kodi

8. Počkajte, kým sa zostavenie nestiahne. Je to veľká zostava 459 MB a inštalácia bude chvíľu trvať. V závislosti od rýchlosti vášho internetu a vašej geografickej polohy môže trvať niekoľko minút.

stiahnuť duggz kodi build

9. Po stiahnutí sa zostavenie začne inštalovať. Ako vidíte, na stiahnutie 459 sa do vášho zariadenia inštaluje takmer 677 MB údajov. Je to skutočne dosť ťažká zostava, najmä pre nízkošpecifické mediálne zariadenia, ako je FireStick

inštalácia duggz buildu

10. Po dokončení inštalácie kliknite na Vynútiť zatvorenie

To je všetko! Úspešne ste nainštalovali zostavu Duggz Kodi.

Prehľad Kodi Duggz Build

Zostavenie Duggz pravdepodobne obsahuje viac kategórií ako ktorékoľvek iné zostavenie na svojej domovskej obrazovke. Má tiež veľkú databázu doplnkov videa pre filmy, šou, športy, krabicové zostavy, živú televíziu, deti, dospelých a ďalšie. Tu je zoznam kategórií médií, ktoré treba objaviť:

 • TV relácie
 • filmy
 • Boxsets
 • komédia
 • dokumentárne
 • deti
 • Sky filmy
 • 4K filmy
 • WWE / UFC
 • športové
 • replaye
 • Posilovať
 • hudba
 • Dospelý XXX
 • TV zadarmo
 • Dobehni

Ako môžete vidieť, Duggz Kodi Build má sekciu Deti a dospelých priamo na domovskej obrazovke. Pred odovzdaním ovládacích prvkov svojim deťom buďte preto opatrní.

ako používať duggz kodi build

Tu je zoznam najlepších doplnkov, ktoré sú dodávané s programom Duggz Build on Kodi:

 • Hviezda smrti
 • Monster Munch
 • duševné zdravie
 • Supremacy Sports
 • Scrubs
 • Yoda
 • Na Flixe
 • Maverick
 • čísla
 • Exodus Redux
 • Mužská jaskyňa
 • Flix Sport
 • Kúzelný drak
 • SportsDevil
 • cCloud TV

Ako je zrejmé, existuje veľa dobrých možností pre filmy a relácie a slušné výbery pre športy a živé televízne vysielanie.

duggz budovať addony

verdikt

Duggz je slušná stavba spoločnosti Kodi. Napriek tomu, že ide o veľké súbory, na mojom počítači to fungovalo hladko, keď som povolil aktualizáciu doplnkov po prvom spustení. Žiadne prekvapenie, na mojom FireStick to spomalilo. Ale nebolo to také pomalé, ako som si myslel. Potreboval som iba preukázať trpezlivosť. Nevadilo mi to, pretože som mohol doslova dostať takmer všetko na jednom mieste.

Stabilita môže byť malým problémom. Zostavenie zlyhalo dvakrát, keď som sa ho pokúsil nainštalovať na FireStick. Skôr ako som mohol úspešne nainštalovať, musel som Kodi resetovať. Po inštalácii však bežal bez akýchkoľvek havárií.

Zostava Duggz Kodi obsahuje tukovú knižnicu doplnkov Kodi pre všetky vaše streamovacie potreby. DeathStar, The Magic Dragon, cCloud TV, Exodus Redux, SportsDevil sú niektoré z najlepších doplnkov Kodi v týchto dňoch.

Budova Duggz Kodi je súčasťou našich najlepších stavieb spoločnosti Kodi a z mnohých dôvodov si toto miesto zaslúži. Ak veľkosť zostavy pre vás nie je veľká, odporúčame vám skúsiť to. Tiež by som rád vedel, ako sa vám táto zostava páčila. Prosím, podeľte sa o svoje skúsenosti s nami prostredníctvom sekcie komentárov nižšie.

súvisiace:

Ako nainštalovať Kodi na FireStick
Ako nainštalovať Reset Kodi na Firestick
Ako nainštalovať Sandman Kodi Builds
Ako nainštalovať pridať titulky do Kodi

Kliknite sem, aby ste dostali tajné triky na rezanie káblov priamo do vašej doručenej pošty.

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me