Ako nainštalovať Durex Build na Kodi 17.6

>

Program Durex Build sa v posledných rokoch opakovane zaradil medzi najlepšie postavenia spoločnosti Kodi. Táto zostava dramaticky mení vzhľad a dojem Kodi, robí intuitívnejšie rozhranie Kodi UI, pridáva množstvo nových funkcií a funkcií a vylepšuje rozmanitosť vašich zážitkov z Kodi. Durex Build for Kodi 17.6 Krypton prináša veľkú knižnicu doplnkov, ku ktorej máte prístup jediným dotykom tlačidla, bez nutnosti ich jednotlivej inštalácie..

Placenta, Neptún Rising, Urán sú niektoré z predinštalovaných doplnkov s odporúčanou funkciou, zoznam tu však nekončí. Pravdepodobne to začína tu. Preskúmajte svoju zbierku doplnkov Kodi a nájdete takmer všetko, čo potrebujete pre zábavu. Zostavenia Durex Kodi tiež pridávajú niekoľko nových odkazov, aby sa zaistilo, že sa vám budú prezentovať tie najlepšie streamy, keď doplnok vyhľadá zdroje vášho obľúbeného obsahu..

Program Durex Build funguje hladko na všetkých zariadeniach s podporou Kodi vrátane smartfónov, počítačov a zariadení na streamovanie televízneho signálu. V skutočnosti je ideálny pre jailbroken FireStick a Fire TV zariadenia. Celkovo vzaté, Durex je neuveriteľná stavba spoločnosti Kodi a ja vám ju hneď pomôžem vyriešiť. V tejto príručke vám ukážem, ako nainštalovať Durex Build na Kodi. Pokračujte v čítaní!

UPDATE: Durex Build už nefunguje. Xanax build je najlepšou alternatívou pre Durex. Môžete sa tiež pozrieť na náš zoznam najlepších stavieb spoločnosti Kodi.

AKO INŠTALOVAŤ STAV DUREXU NA KODI 17.6

Poznámka: Nasledujúca metóda inštalácie funguje na všetkých zariadeniach Kodi, ako sú smartphony, počítače, FireStick atď.

Durex je zostavenie Kodi od tretej strany a na inštaláciu takýchto zostáv musíme povoliť neznáme zdroje v spoločnosti Kodi. Predtým, ako sa pohneme ďalej, je potrebné zmeniť nastavenia zabezpečenia:

Prejdite na domovskú obrazovku Kodi a prejdite na Nastavenia > Systémové nastavenia > Add-ons. Na pravej strane sa zobrazí možnosť „Neznáme zdroje“. Ak je vypnutý alebo vypnutý, zapnite ho presunutím prepínača vedľa neho, ako je to znázornené na obrázku nižšie

ako nainštalovať durex stavať na kodi

Keď sa zobrazí nasledujúca varovná správa, jednoducho kliknite na „Áno“ a ignorujte ju. Zostavenie Durexu je jedným z najdôveryhodnejších stavieb spoločnosti Kodi.

durex build

Teraz ste všetci pripravení nainštalovať zostavenie Durex Kodi.

Inštalácia zostavy sa mierne líši od inštalácie jednoduchého doplnku. Aby som sa ubezpečil, že veci zostanú jednoduché, rozdelil som tento postup do troch rôznych krokov:

- KROK 1: Pridajte zdroj sprievodcu Durex do spoločnosti Kodi

- KROK 2: Nainštalujte sprievodcu Durex zo zdroja

- KROK 3: Inštalácia Durex Build na Kodi pomocou sprievodcu Durex

Pozrime sa na každého z nich jeden po druhom.

pozor: Zostavy Kodi prinášajú neobmedzený streamovaný obsah, ale môžu vás tiež dostať do legálnych problémov. Používatelia Kodi musia používať VPN na skrytie svojej identity pri streamovaní filmov / televíznych relácií / športu. Navyše, veľa populárnych doplnkov je blokovaných geograme a bude vyžadovať fungovanie siete VPN.

Ja osobne používam a odporúčam ExpressVPN čo je najlepšia VPN pre Kodi. Môžete získať 3 mesiace zadarmo a ušetriť 49% z jeho ročných plánov.

KROK 1: Pridajte zdroj sprievodcu Durex do spoločnosti Kodi

Toto je časť, na ktorú ukazujeme Kodi na umiestnenie servera sprievodcu Durex. Takto to vyzerá:

# 1. Otvorte ponuku „Nastavenia“ kliknutím na ikonu ozubeného kolieska / ozubeného kolieska v ľavom hornom rohu obrazovky Kodi, hneď pod logom Kodi.

durex kodi build

# 2. Teraz choďte do toho a otvorte „Správca súborov“

durex stavia na kodi

# 3. V ďalšom okne kliknite na položku Pridať zdroj. Ak máte príliš veľa zdrojov, možno bude potrebné túto možnosť nájsť posunutím nadol.

ako nainštalovať durex stavať na firestick

# 4. Keď sa zobrazí nasledujúce dialógové okno, kliknite na tlačidlo „

ako nainštalovať durex stavať na kodi

# 5. Zadajte zdrojovú adresu URL ako http://www.drxbld.com/wiz/

Toto je časť, v ktorej je potrebné byť opatrný. Jeden preklep zlyhá v procese. Zadajte adresu URL presne tak, ako som uviedol.

Po zadaní adresy URL kliknite na „OK“

# 6. Teraz kliknite na políčko pod položkou „Zadajte názov tohto média“ a napíšte „Durex“ (bez úvodzoviek). V skutočnosti môžete zadať ľubovoľný názov podľa vášho výberu. Odporúčam vám použiť názov, s ktorým môžete tento zdroj ľahko identifikovať neskôr. Po zadaní názvu stlačte OK

Ako nainštalovať durex kodi build

V poriadku! Takto pridáte zdroj. Poďme k ďalšej časti.

KROK 2: Inštalácia úložiska Durex zo zdroja

V tejto časti pridáme úložisko Durex na server Kodi zo zdroja, ktorý sme práve pridali. Tu sú kroky:

# 1. Vráťte sa na domovskú obrazovku Kodi a kliknite na položku Doplnky.

durex kodi build

# 2. Vyhľadajte a kliknite na možnosť Inštalátor balíka. Je vľavo hore a vyzerá ako otvorené pole, ako je to znázornené na obrázku nižšie

ako získať durex

# 3. Ďalšiu vec, ktorú musíte urobiť, je kliknúť na „Inštalovať zo súboru zip“.

Sprievodca inštaláciou durexu

# 4. Teraz nájdite názov zdroja, ktorý ste pridali o chvíľu späť, a kliknite naň. V tejto príručke sme vybrali názov „Durex“. Na to teda kliknem

nainštalovať durex build

# 5. Teraz by ste tu mali vidieť niekoľko súborov zip. Chceme rozbaliť súbor s názvom ‘plugin.program.drxwizard-6.0.zip'. Vyberte tento súbor a kliknite naň. Nezabudnite, že 6.0 je číslo verzie v čase písania tejto príručky. Ak sa vydá nová verzia, môže sa zmeniť.

durex kodi build build na stiahnutie

# 6. Teraz počkajte na upozornenie „Nainštalovaný doplnok Durex Wizard“, ktorý sa zobrazí vpravo hore. Môže to chvíľu trvať (3-4 minúty)

durex kodi build

# 7. Sprievodca Durex ste úspešne nainštalovali zo zdroja. Pred inštaláciou zostavy Durex Kodi sa však musíme obísť niektoré pop-up správy. Ak sa napríklad zobrazí nasledujúce kontextové okno, kliknite na tlačidlo Zrušiť v dolnej časti

Sprievodca durexom

# 8. Teraz sa zobrazí toto okno s výzvou na povolenie niektorého z uvedených nastavení. Ak si myslíte, že chcete vykonať nejaké zmeny, vyberte príslušné možnosti. Ak sa nič nezmení, stačí kliknúť na „Pokračovať“

durex sprievodca kodi

# 9. Zobrazí sa ďalšie kontextové okno s otázkou, či chcete otvoriť ponuku zostavenia. Urobíme to neskôr. Ak chcete pokračovať, jednoducho kliknite na položku Ignorovať.

Ako nainštalovať sprievodcu Durex

Takže v podstate musíte kliknúť na Zrušiť, Pokračovať a Ignorovať, až kým sa konečne nezrušíte automaticky otvárané okná..

Po dokončení môžeme zostaviť zostavu Kodi Durex pomocou Sprievodcu Durex.

KROK 3: Inštalácia Durex Build na Kodi pomocou Durex Wizard

V poriadku! Poďme teraz na záverečnú fázu procesu inštalácie. Teraz sa chystáme nainštalovať zostavu Durex Kodi pomocou sprievodcu Durex, ktorý sme práve nainštalovali. Postupujte podľa týchto krokov:

# 1. Vráťte sa na domovskú obrazovku Kodi a prejdite na Doplnky > Programové doplnky. Mali by ste tu vidieť ikonu Durex Wizard. Choďte do toho a otvorte to.

ako nainštalovať durex build

# 2. Teraz otvorte možnosť ‘Buduje >“Zo zoznamu

Ako nainštalovať durex kodi build

# 3. Pod hlavičkou Krypton Builds uvidíte zostavu Kodi Durex. Ako vidíte, existuje niekoľko serverov, z ktorých sa inštaluje toto zostavenie. Môžete si vybrať ľubovoľný server, ktorý sa vám páči. Ak však jeden server nefunguje, môžete si vždy vybrať iný.

Prvý pracoval pre mňa. Idem do toho a otvorím to.

durex build pre kodi kryptón

# 4. Teraz si musíte vybrať medzi možnosťami „čerstvá inštalácia“ a „štandardná inštalácia“. Ako ste možno uhádli, inštalácia Fresh Install vymaže všetky moje existujúce údaje Kodi a pred inštaláciou Durex Build on Kodi vynuluje výrobné nastavenia.

Štandardná inštalácia naopak obnoví niektoré údaje. Neexistuje však žiadna záruka, že si to všetko uchová.

Nemám žiadne dôležité údaje na uchovávanie. Takže budem pokračovať s Fresh Install.

durex build fresh install

# 5. Zobrazí sa otázka, či chcete obnoviť predvolenú konfiguráciu Kodi. Kliknite na tlačidlo Pokračovať.

ako nainštalovať nový durex build

# 6. Zostavenie Durex Kodi sa teraz začne inštalovať. Môže to trvať 4-5 minút alebo aj viac. Počkajte na dokončenie sťahovania.

ako nainštalovať durex na kodi

# 7. Keď sa inštalácia Durex Build nainštaluje do Kodi, zobrazí sa táto správa. „Obnoviť profil“ v ​​skutočnosti veľa nerobí. Takže kliknem na tlačidlo „Force Close“. Týmto sa ukončí aplikácia Kodi.

sila blízko kodi

# 8. Teraz znova spustite aplikáciu Kodi na svojom zariadení. Takto bude vyzerať domáca obrazovka Kodi s Durex Build.

Ako nainštalovať durex kodi build

To je všetko, čo musíte urobiť, aby ste nainštalovali zostavu Durex Kodi!

Záver: Durex Kodi Build

Durex Build je ľahko jeden z najlepších stavieb Kodi, s ktorým som sa nedávno stretol. Napriek tomu, že je na funkcie bohatý, na mojom prístroji je to jednoduché. Má solídnu zbierku predinštalovaných doplnkov. Durex Build je tiež dobré pozerať sa a pracovať s ním. Dúfam, že tento sprievodca vám pomohol nainštalovať Durex Build bez problémov. Ak máte akékoľvek otázky alebo pripomienky, vyplňte nás prostredníctvom nižšie uvedenej sekcie komentárov.

súvisiace:

Ako nainštalovať Titanium Kodi Build
Ako nainštalovať Misfit Mods Lite Build
Ako nainštalovať No Limits Magic Build
Ako nainštalovať viac súborov Kodi na FireStick
Ako nainštalovať doplnky nad zostavami

Max Eddy
Max Eddy Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me